Televize Philips 32PFL3507H
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Televize Philips 32PFL3507H
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Televize Philips 32PFL3507H Obsah českého návodu Televize Philips 32PFL3507H
  • Zařazení produktu: Televize Philips
  • Značka: Philips
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Philips Televize
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Philips výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Úhlopříčka 81 cm
Úhlopříčka v palcích 32 "
Typ podsvícení Edge LED, LED
Chytré funkce sdílení v domácí síti (DLNA), přehrávání z USB
Síťová připojení LAN, Wi-Fi ready (lze dokoupit)
Barva černá
Vestavěný DVD přehrávač ne
Obraz v obrazu (PIP) ne
Časovač zapnutí ne
Výstupní výkon (RMS) 20 W
Samostatná regulace sluchátek ano
Šířka 75.2 cm
Výška 46.2 cm
Hloubka 4.6 cm
Hmotnost 8.7 kg
Šířka včetně podstavce 75.2 cm
Výška včetně podstavce 50.1 cm
Hloubka včetně podstavce 18.5 cm
Hmotnost včetně podstavce 10.2 kg
Energetická třída A
Informační list výrobku
Spotřeba energie (průměrná) 38 W
Rozteč otvorů VESA 200x100
Model roku 2012
EBB2580F-65E3-4D1C-8D70-5D1A6F0C22D9
Přes 2 000 000 produktů na jednom místě
50832562-87C1-4ABE-8AB7-733741BAF14A
Návod k obsluze Televize Philips 32PFL3507H
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 65 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.32 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Televize Philips 32PFL3507H
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Televize Philips 32PFL3507H
Hodnocení
0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení:  z 5
Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W