Televize Sencor SLE32S801TCSB
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Televize Sencor SLE32S801TCSB
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Televize Sencor SLE32S801TCSB Obsah českého návodu Televize Sencor SLE32S801TCSB
  • Zařazení produktu: Televize Sencor
  • Značka: Sencor
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Sencor Televize
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sencor výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Smart TV
Typ obrazovky LED
Výkon reproduktoru 16 W
Kvalita obrazu HDR10
Úhlopříčka v palcích 32 "
Úhlopříčka v cm 80 cm
Rozlišení HD READY 1366x768
Čas reakce 8 ms
Tuner pozemní TV DVB-T DVB-T/T2
Tuner kabelové TV (DVB-C) DVB-C
Satelitní tuner DVB-S DVB-S/S2
USB
Operační systém WEBOS
Slot pro paměťovou kartu
Pozorovací úhel 178°/178°
Vestavěné DVD
Časovač vypnutí
DLNA
Ethernet (LAN)
WiFi Integrovaná
CI slot
Připojení sluchátek
HDMI 3
Výška (cm) 47,1 cm
Šířka (cm) 71,9 cm
Hloubka (cm) 19,1 cm
Rozměry bez podstavce (VxŠxH) 423 x 719 x 81 mm
Hmotnost 3,5 kg
Energetická třída E
Návod k obsluze Televize Sencor SLE32S801TCSB
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 11 stránek, formát PDF, velikost souboru 7.29 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Televize Sencor SLE32S801TCSB
Hodnocení
0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení:  z 5
Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W