Televize Strong SRT24HC3023
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Televize Strong SRT24HC3023
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Televize Strong SRT24HC3023 Obsah českého návodu Televize Strong SRT24HC3023
  • Zařazení produktu: Televize Strong
  • Značka: Strong
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Strong Televize
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Strong výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
LED televize s úhlopríckou 24" poskytující HD rozlišení 1366 x 768 obrazových bodu. Pro príjem televizního vysílání je pripraven DVB-T2/C/S2 tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro prehrávání poradu je možné využít USB port. O zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 6 W. K dispozici je také hotelový mód, který neumožnuje zmenu nastavení bez prístupového kódu. Televize podporuje napájení 12 V a je proto vhodná napríklad i pro použití v karavanech.
Základní specifikace
Úhloprícka: 24"
Pomer stran: 16:9
Rozlišení: 1366 x 768
Zvukový výkon: 2x 3 W
Prijímac: DVB-T2/C/S2
Rozhraní: 1x HDMI, 1x SCART, 1x VGA, 1x USB 2.0, 1x CI+ slot, 1x AV vstup, 1x RF vstup, 1x LNB vstup, 1x sluchátkový výstup, 1x SPDIF (koaxiální), 1x audio vstup, 1x kompozitní vstup, 1x DC 12V
Barva: cerná
Návod k obsluze Televize Strong SRT24HC3023
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 25 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.38 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Televize Strong SRT24HC3023
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Televize Strong SRT24HC3023
Hodnocení
0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení:  z 5
Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Recorder Thomson dar 2060 ...
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
komentář
Autor: Johana
Elektrický strouhač Sencor SSG 4500WH
Baterie
Autor: Jaroslav
Mobilní telefon Sencor Element P006S černý
Kde sehnat novou baterii!!...
Baterie
Autor: Jaroslav
Kde sehnat náhradní baterii...
Odblokování hodinek Armodd Squartz 9 Pro
Autor: neznámý
Chytré hodinky ARMODD Squarz 9 Pro
Dotaz
Autor: Horvát
Akumulátor Einhell Power-X-Change 18 V 2,5