NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Termostat EMOS P5604, pokojový bílý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Termostat EMOS P5604, pokojový bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Termostat EMOS P5604, pokojový bílý Obsah českého návodu Termostat EMOS P5604, pokojový bílý
 • Zařazení produktu: Vytápění EMOS
 • Značka: EMOS
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis EMOS Vytápění

Termostat EMOS P5604, pokojový bílý Termostat EMOS P5604, pokojový bílý Termostat EMOS P5604, pokojový bílý Termostat EMOS P5604, pokojový bílý Termostat EMOS P5604, pokojový bílý Termostat EMOS P5604, pokojový bílý
Návod k obsluze Termostat EMOS P5604, pokojový bílý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku EMOS a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální EMOS návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku EMOS výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

EMOS P5604, pokojový (P5604), bílá


Termostat EMOS P5604 o rozměru 30 × 120 × 77 mm je to pravé řešení pro udržení příjemné teploty bez starostí. Tento drátový pokojový termostat s manuálním nastavením se stane spolehlivým partnerem při regulaci topení a klimatizace jak ve dne, tak i v noci. S rozsahem nastavení od 5 °C do 35 °C si zajistíte příjemnou teplotu v létě i v zimě. Jeho snadné ovládání a přehledný displej opatřený velkými číslicemi vám umožní snadno sledovat aktuální teplotu a další nastavení. Otočte kolečkem a nastavte požadovanou teplotu s přesností na 0,5 °C. Podsvícení displeje umožňuje použití termostatu i v noci, kdy nemusíte svítit v místnosti. Termostat dokáže měřit teplotu v rozsahu od 0 °C do 40 °C s přesností 0,1 °C.

Zaručený komfort a úspora energie


Tento drátový termostat vám umožňuje snadnou regulaci vytápěcích systémů i klimatizace. Díky němu se vyhnete nepříjemnému přetápění, které není ani zdravé, ani příznivé pro váš rodinný rozpočet. Termostat brání poklesu teploty pod nastavenou hodnotu, což vám zajistí pohodlné prostředí po celou dobu. Při použití s chladicím systémem udržuje termostat optimální teplotu v letních měsících bez výkyvů a teplotních šoků. Díky funkci ochrany proti zamrznutí můžete termostat využívat i v nevytápěné chatě během zimy. Pro napájení tohoto drátového termostatu slouží dvě 1,5V baterie typu AAA. Indikátor stavu baterie vás upozorní na potřebu jejich výměny. Baterie jsou součástí balení spolu se dvěma šroubky a dvěma hmoždinkami, které jsou nezbytné pro uchycení termostatu na stěnu.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Zajistí příjemný teplotní komfort jak v zimě, tak v létě
 • Umožňuje nastavit teplotu od 5 do 35 °C
 • Je napájen dvěma 1,5V AAA bateriemi
 • Teplotu lze snadno kontrolovat díky podsvícenému displeji
 • Ochrana proti zamrznutí umožňuje použití v nevytápěných prostorech
 • Instalace je snadná a rychlá pomocí 2 šroubků a hmoždinek

 
S výkonný termostatem docílíte stabilní teploty bez výkyvů a budete se cítit pohodlně jak v létě, tak v zimě.
 

Stabilní teplotní komfort


Přestaňte se trápit výkyvy teploty a vytvořte si stabilní a příjemný teplotní komfort ve vaší domácnosti s pokojovým termostatem EMOS P5604. Tento manuální drátový termostat vám umožní snadno nastavit ideální teplotu a regulovat vytápěcí i chladicí systém podle vašich potřeb. 

Velmi snadné ovládání


Termostat je navržen tak, aby bylo jeho ovládání maximálně jednoduché a uživatelsky přívětivé. Nastavení teploty je snadné i bez návodu. Bez ohledu na roční období vám zajistí příjemnou teplotu od 5 °C do 35 °C, abyste se cítili pohodlně jak v létě, tak v zimě. Stačí jednoduše otočit kolečkem a nastavit teplotu s přesností 0,5 °C. 

Podsvícený displej


S přehledným podsvíceným displejem nebudete mít problém kontrolovat aktuální i nastavenou teplotu, dokonce i ve tmavém prostředí. Velké číslice na displeji zaručují jasnou čitelnost. 

Ideální pro vytápěcí i chladicí systémy


Tento drátový termostat je vhodný pro regulaci vytápěcích systémů i klimatizace. Zapomeňte na nepříjemné přetápění, které může negativně ovlivnit vaše zdraví i rodinný rozpočet. EMOS P5604 zajistí optimální teplotu ve vaší domácnosti a předejde výkyvům. Při použití s chladicím systémem udržuje termostat stálou teplotu i během letních měsíců, abyste se vyhnuli nepříjemným teplotním šokům. 

Široký rozsah nastavení teploty a přesné měření


S termostatem můžete volitelně nastavit teplotu od 5 °C do 35 °C s přesností na 0,5 °C. S rozptylem teploty ±0,2 °C si můžete být jisti, že termostat udržuje stabilní a přesnou teplotu po celou dobu. Díky integrovanému teploměru, který měří teplotu v rozsahu 0 °C až 40 °C s rozlišením 0,1 °C, budete vždy vědět, jaká je aktuální teplota ve vaší místnosti. A s funkcí ochrany proti zamrznutí můžete termostat používat i v místnostech, které nevytápíte v zimě, jako například chaty. 

Úsporné napájení


Termostat EMOS je napájen dvěma 1,5V bateriemi AAA, které jsou součástí balení. Vždy budete vědět, kdy je třeba baterie vyměnit díky indikátoru stavu baterie. 

Jednoduchá instalace


Instalace je velmi snadná a rychlá, a to díky dvěma šroubkům a dvěma hmoždinkám, které jsou rovněž součástí balení. Termostat jednoduše upevníte na stěnu a můžete ho okamžitě začít používat.
MANUÁLNÍ TERMOSTAT DRÁTOVÝ P5604
Objevte stabilní teplotní komfort domácnosti bez nákladného přetápění. Už žádné výkyvy, jen příjemná teplota bez starostí. Drátový pokojový termostat s manuálním nastavením hlídá ideální teplotu a reguluje topicí systém i klimatizaci ve dne v noci. Rozptyl nastavení teploty od 5 °C do 35 °C zajišťuje příjemnou teplotu v létě i v zimě. Výhodou je jednoduché ovládání a přehledný podsvícený displej s velkými číslicemi a informacemi o aktuální a požadované teplotě. Zapomeňte na běhání ke kotli, stačí otočit kolečkem.

Regulace pro vytápěcí i chladicí systém
Drátový termostat umožňuje jednoduchou regulaci vytápěcích systémů i klimatizací. Zabrání nepříjemnému přetápění, které neprospívá zdraví ani vašemu rodinnému rozpočtu. Stejně tak díky termostatu nedochází k poklesu teploty pod nastavenou hodnotu. Při napojení na chladicí systém udržuje termostat v letních měsících optimální teplotu bez výkyvů a teplotních šoků.

Nastavení teploty od 5 °C do 35 °C
Pomocí otočného kolečka si zvolíte požadovanou teplotu v širokém rozsahu od 5 °C do 35 °C. Protože na každém stupni záleží, na termostatu můžete nastavit teplotu po 0,5 °C pro váš příjemný pocit v zimě i v létě. Nastavitelný rozptyl teploty dosahuje ± 0,2 °C. Teploměr měří teplotu v rozmezí 0 °C až 40 °C s přesností na 0,1 °C. Díky ochraně proti zamrznutí lze termostat používat například i v chatě, kterou v zimě nevytápíte.

Přehledný displej s podsvícením
Aktuální i nastavenou teplotu snadno zkontrolujete díky přehlednému displeji s podsvícením. Podsvícení umožňuje ovládání i v noci, aniž byste museli v místnosti rozsvítit. Velké číslice ocení zejména ti, kterým už zrak dobře neslouží.

Snadné ovládání a moderní design
Ovládání termostatu je maximálně jednoduché a uživatelsky přívětivé. Nastavit teplotu zvládnete i bez návodu. Stačí otočit kolečkem a určit teplotu s přesností na 0,5 °C.

Napájení na 2 baterie AAA
Napájení drátového termostatu zajišťují dvě 1,5 V AAA baterie. Na potřebu výměny baterie vás upozorní indikátor stavu baterie. Baterie jsou součástí balení stejně jako dva šroubky a dvě hmoždinky nutné k uchycení termostatu na stěnu.

Parametry
typ ovládání:manuální pokojový termostat
typ termostatu:drátový
druh regulace:vytápěcí a chladící systém
nastavení teploty:5 °C až 35 °C, po 0,5 °C
typ nastavení teploty:manuálně
nastavitelný rozptyl teploty:±0,2 °C
měření teploty:0 °C až 40 °C, rozlišení 0,1 °C
počet programů:uživatelsky nastavitelná teplota
funkce ON/OFF:ne
podsvícený displej:ano
spínání:230 V AC nebo beznapěťové
barva:bílá
ochrana proti zamrznutí:ano
funkce prázdniny:ne
funkce Set-back:ne
napájení:2× 1,5 V AAA (součástí dodávky)
spínaná zátěž:8 A odporově, 2 A induktivně
kalibrace teploty:ano
rozměr:30 × 120 × 77 mm


Návod k obsluze Termostat EMOS P5604, pokojový bílý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 72 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.41 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Termostat EMOS P5604, pokojový bílý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Termostat EMOS P5604, pokojový bílý

Technické parametry

Termostat EMOS P5604, pokojový bílý

Záruka 24 měsíců
Partnumber P5604
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ne
Další parametry
Typ zařízení termostat
Funkce (Typ) termostat
Základní sada Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 7.7 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.9 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 16.9 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 58 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Termostat EMOS P5604, pokojový bílý

Předmět: žádost o radu
Datum: 19.10.2023 20:28:48Autor: Němeček
Vlastním termostat P5604,pracuje velmi dobře,ale začal jsem topit a nefunguje podsvícení displeje.Poraďte prosím,jak můžu závadu odstrani.Děkuji za odpověď,
Josef Němeček
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Hisense RS650N4AC2 ...
HOOVER H-FREE 100HF122RH-011-39400928...
HOOVER H-FREE 100 HF122RH-011-39400928...
Náhlavní souprava bluetooth 5.0 vipfan be 03.děkuji ...
HLedám prosím návod k obsluze televize LG 55UR81003LJ. Děkuji....
ASOME Max Studio...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

oprava čelovky
Autor: jiří
Čelovka LEDLENSER MH7 černá
upadla mi čelovka a přestala svítit. ozn. ledlersen a nic dalšího na ní nemohu najít. asi vadná dioda. lze to opravit. je na 3 AAA, na týle hlavy v krabičce se štelováním intenzity svícení. děkuji střeleček...
spuštění čištění podavače
Autor: neznámý
Tiskárna multifunkční Canon i-SENSYS MF752Cdw bílá
Pokoušela jsem se na tiskárně Canon MF752Cdw spustit čištění podavače, ale když zmáčknu začátek, tak se nezahájí. Můžete mi poradit, prosím? Papíry vložím, tak jak je napsáno...
Fotopast EVOLVEO StrongVision 4GA, 4G LTE/fotopast s aplikací,
Autor: Pavel
Fotopast Evolveo StrongVision LTE, 4G
Dobrý den, mám 2 tyto fotopasti a jsou těsně po záruce. U obou přestala fungovat možnost zaslání fotografie na příkaz. Nefunguje nastaveni času. Fotopast posula i v době kdy by mela byt necinna. Místo českého textu se začaly objevovat při příkazech čínské z...
modul CAM 803
Autor: Vít
Modul Neotion CAM 803 Nagra s
Dobrý den, mám problám s nainstalováním. Píše: probíhá autorizace mezi TV a dekódovacím modulem, čekejte. Potom píše: chyba autorizace- ověření mezi TV přijímačem a modulem se se nezdařilo:17...
Úhlová bruska
Autor: neznámý
Úhlová bruska POWERPLUS POWXB20050
Nereaguje na vypínač, neroztočí se. Po někojika desítkách pokusech naskočí a to i opakovaně. O nějakou chvíli znovu odmítá sloužit....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou