NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450 Obsah českého návodu Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450
 • Zařazení produktu: Multifunkční tiskárny Canon
 • Značka: Canon
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Canon Multifunkční tiskárny

Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450 Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450 Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450 Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450
Návod k obsluze Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Canon a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Canon návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Canon výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Canon PIXMA TS3450, černá


Připravte se na rozsáhlé možnosti tisku s multifunkčním zařízením Canon PIXMA TS3450 v moderním kompaktním designu, které pohodlně zvládne tisknout, kopírovat i skenovat – to vše ve špičkové kvalitě. Nabízí rozlišení tisku až 4800 × 1200 DPI, takže se při tisku dokumentů i fotografií budete moci spolehnout na výborné výsledky a vždy ostrý text. Uvnitř tiskárny se nacházejí dvě kazety typu FINE, a to černá a barevná. Listy prázdného papíru pohodlně vložíte do zadního podavače, kam se vejde až 60 listů běžného papíru.
Její obsluha byla pak navíc co nejvíce zjednodušena, což značí jediné – méně času stráveného složitým nastavováním a více dokonale vytištěných dokumentů či fotografií. Zajímavostí je i možnost tisku až po okraj do velikosti 5 × 7 palců, přičemž fotografii o velikosti 4 × 6 palců vytisknete za pouhých 65 sekund. Připojení přímo k fotoaparátu zvládnete velmi snadno díky funkci Wi-Fi PictBridge.

Bezdrátový tisk


Tiskárna je plně kompatibilní s operačními systémy Windows 7 a novějšími, macOS, iOS, iPadOS Android i ChromeOS. Můžete k ní proto připojit svůj počítač, notebook, ale také telefon či tablet. Využijte propojení přes USB, nebo zvolte možnost bezdrátového tisku připojením tiskárny k bezdrátové Wi-Fi síti v pásmu 2,4 GHz. Tiskárna podporuje i možnost cloudového tisku pomocí řešení PIXMA Cloud Link v aplikaci Canon PRINT. Dále je možné využít i služeb AirPrint na systému iOS či Mopria na Androidu. Aktuální informace o provozu tiskárny pak vždy přehledně uvidíte na 1,5" černobílém segmentovém LCD displeji. S ovládáním a automatizací pak pomůže i podpora inteligentních asistentů Amazon Alexa a Google Assistant. 


Klíčové vlastnosti:


 • Umí kopírovat, skenovat a tisknout
 • 1,5" černobílý segmentový LCD displej
 • Možnost bezokrajového tisku fotografií
 • K ještě rychlejší práci poslouží ruční oboustranný tisk
 • Vysoká konektivita s počítači, telefony i tablety
 • Úspora energie s funkcí automatického zapínání a vypínání

 
Moderní multifunkční tiskárna, která vám pomůže s tiskem, kopírováním a skenováním ve skvělé kvalitě. Ať už klasicky či přes internet pomocí Wi-Fi připojení nebo rovnou do cloudového úložiště.
 

 Mobilní tisk


Kromě klasického připojení tiskárny přes USB máte možnost tisknout i bezdrátově. Připojte se k telefonu nebo tabletu přes Wi-Fi a tiskněte na dálku dokumenty i fotografie s dokonalým vykreslením detailů či rovnou využijte služeb cloudového úložiště. Použít můžete klasický papír i fotopapír dle vlastních preferencí.
 
 


Prostorný zásobník na papír


Díky prostornému zadnímu podavači můžete mít vždy po ruce až 60 listů běžného papíru To oceníte především při tisku vícestránkových dokumentů.
 
 

Kompaktní design


Zařízení na první pohled zaujme svým elegantním designem. Má kompaktní rozměry, takže se výborně hodí i na menší pracovní stůl, kde vám nezabere mnoho prostoru. Tiskárnu můžete dle potřeby snadno přemístit, kamkoliv potřebujete, abyste ji měli vždy po ruce a mohli používat, jak se vám to hodí.
 


 

Obsah balení:


 • Tiskárna Canon PIXMA TS3450
 • 1× černobílá tisková kazeta FINE
 • 1× barevná tisková kazeta FINE
 • Napájecí kabel
 • Instalační CD
 • Příručky a další dokumenty
Tiskněte, kopírujte a skenujte s multifunkční tiskárnou do domácnosti i kanceláře. Nastavení a používání je velmi jednoduché a tiskárna navíc umožňuje praktický tisk ze smartphonu.
Tiskněte, kopírujte, skenujte: Je to tak snadné! Jednoduchost tiskárny Canon PIXMA řady TS3450 si zamilujete. Kompaktní, cenově dostupná a snadno ovladatelná – zkrátka dokonalá všestranná tiskárna. Je kompatibilní se smartphony, má jasný 1,5” černobílý displej LCD a poskytuje čistý a ostrý tisk textu a fotografií.
*Kazety FINE
*Bezdrátové připojení
*PIXMA Cloud Link
*Zadní podávání papíru
*1,5 palcový černobílý LCD displej
*Funkce automatického zapínání a vypínání

 • Tisk bezokrajových snímků

*Wi-Fi, tisk, kopírování, skenování, připojení ke cloudu

Formát tiskárny: A4
Rozlišení[DPI]: Až 4 800 × 1 200 dpi
Technologie tisku: 2 kazety FINE (černá a barevná)
Rychlost černobílého tisku : Přibl. 7,7 obr./min
Rychlost barevného tisku : Přibl. 4,0 obr./min
Rychlost tisku fotografií: Bezokrajový tisk 10 × 15 cm: přibl. 65 sekund
Oboustranný tisk: Ruční obsluha
Bezokrajový tisk: Ano (13 × 18 cm, 10 × 15 cm, 13 × 13 cm)
Maximální vstup papíru: Zadní podavač: max. 60 listů
Formáty papíru: Běžný papír: A4, A5, B5, Letter, Legal Fotografický papír (cm): 13×18, 10×15, 13×13
Rozhraní:
*USB 2.0 Hi-Speed (Port B)
*Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n
*Zabezpečení sítě Wi-Fi: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP
*Frekvenční pásmo bezdrátové sítě LAN: 2,4 GHz

Metody a využití tisku: Aplikace Canon PRINT Inkjet/SELPHY Easy-PhotoPrint Editor PIXMA Cloud Link Modul plug-in Canon Print Service (Android) Apple AirPrint Režim přístup. bodu WLAN PictBridge Mopria (Android)

Kazety a výtěžnost: Standardní inkoustové kazety PG-545 (černá) CL-546 (barevná) Volitelné inkoustové kazety XL PG-545XL (černá) CL-546XL (barevná) Výtěžnost kazety (běžný papír) Barevný tisk dokumentů formátu A4 Černá: 180 stránek Černá XL: 400 stránek Barevná: 180 stránek Barevná XL: 300 stránek Výtěžnost kazety (tisk fotografií) Foto 10 × 15 cm Černá: 1 445 fotografií Černá XL: 3 520 fotografií Barevná: 55 fotografií Barevná XL: 90 fotografií

Skener: Typ skeneru: Plochý skener fotografií a dokumentů se snímačem CIS Rozlišení skeneru (optické): 600 × 1 200 dpi Maximální velikost dokumentu: 216 × 297 mm Hloubka skenování (Vstup / výstup): Barva: 16bitový/8bitový pro každou složku RGB Stupně šedé: 16 bitů / 8 bitů
Fax: ne
Spotřeba [W]: Kopírování: přibl. 9 W
Spotřeba Vypnuto [W]: přibl. 0,3 W
Hlučnost [dB]: přibl. 48(A)
Rozměry [VxŠxH mm]: 145 x 435 × 327
Hmotnost [kg]: přibl. 4 kg

Podporované operační systémy: Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Funkčnost lze zaručit pouze na počítači s předinstalovaným operačním systémem Windows 7 nebo novějším. macOS 10.12. 6 - macOS 10.15

Obsah balení: *Multifunkční tiskárna – PIXMA řady TS3450 *Kazety FINE *Napájecí kabel *Instalační disk CD-ROM *Příručky https://www.canon.cz/printers/pixma-ts3450-series/


Návod k obsluze Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 383 stránek, formát PDF, velikost souboru 7.92 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450

Technické parametry

Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450

Záruka 24 měsíců
Partnumber 4463C006AA
Tisk
Technologie tisku inkoustová
Max. rozlišení 4800 x 1200 DPI
Formát tisku A4
Podporované formáty papíru A4, A5
Podporované formáty fotopapíru 13 x 18, 13 x 13, 10 x 15
Rychlost tisku barevně 4 str./min
Rychlost tisku černobíle 7 str./min
Oboustranný tisk Manuální
Zásobník papíru 60 ks
Podpora přímého tisku Ano
Typ barevné náplně tříbarevná kazeta
Tisk barevný
Skenování
Rozlišení skeneru 600 x 1200
Využití tiskárny
Funkce tiskárna, kopírka, scanner
Vlastnosti a funkce Displej, Kopírování a skenování, Bezokrajový tisk
Připojení Wi-Fi, USB
Možnosti mobilního tisku
Apple AirPrint - Pomocí AirPrint můžete snadno tisknout kvalitní fotky a dokumenty z Macu, iPhonu, iPadu nebo iPodu touch, aniž byste museli instalovat jakýkoli další software nebo ovladače.
Brother iPrint&Scan - Tisk a skenování z jakéhokoliv zařízení s bezplatnou mobilní aplikací Brother kompatibilní s Apple iOS a Android.
Canon PRINT - Pomocí aplikace můžete snadno tisknout/skenovat fotografie a dokumenty z chytrého telefonu nebo tabletu s Apple iOS a Android.
Epson iPrint - Tisk kdykoliv a prakticky odkudkoliv pomocí chytrého telefonu nebo tabletu PC pomocí bezplatné aplikace pro iOS a Android.
HP Smart App - Tiskněte, skenujte a sdílejte soubory pomocí aplikace HP Smart na vaší tiskárně HP. Kompatibilní s iOS, Android a Windows.
Mopria - Pomocí této služby můžete připojit všechny Mopria certifikované tiskárny a tisknout/skenovat na nich ve stejné síti, v jaké je vaše mobilní zařízení, bez dodatečných nastavení. Kompatibilní s iOS, Android a Windows.

">Možnosti mobilního tisku
Canon PRINT, Apple AirPrint, Mopria
Obsah balení tiskárna, napájecí kabel, příručka / instalační leták, (propojovací kabel USB NENÍ součástí balení), startovací balení náplní
Další parametry
Automatický podavač Ne
Optické rozlišení - osa x 1200 DPI
Kompatibilita tiskárny Canon PIXMA TS3450
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.5 cm
Výška výrobku 14.5 cm
Hloubka výrobku 32.7 cm
Hmotnost výrobku 4.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 50.0 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 40.0 cm
Hmotnost balení 6.0 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 40 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Tiskárna multifunkční Canon PIXMA TS3450

Předmět: tiskárna hlásí chybu E 6
Datum: 14.05.2024 17:44:23Autor: Pavlína
Dobrý den,
tiskárna pixma ts 3450 hlásí chybu E 6. Co to je za chybu a jak ji odstranit?
děkuji Šimková

Odpovědět

Předmět: Výměna tonerů, jaké tonery mám koupit do tiskárny
Datum: 24.04.2024 10:52:08Autor: Roman
Tiskárna PIXMA TS 3450 vhodné tonery
Canon větší balení,sjinym typem tonerů
Od fy. gigaprint tiskárna nekomunikuje
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 17.04.2024 10:09:53Autor: neznámý
Dobrý den potřebovala bych vyměnit barvy ale nevím si rady jak je mám vyměnit? Dekuji
Odpovědět

Předmět: scan
Datum: 27.02.2024 15:22:29Autor: Monika
Dobrý den,
nikde jsem nenašla jak použít scan.
Děkuji
Šípková Monika
Odpovědět

Předmět: Jak se skenuje u 3450 Canon
Datum: 10.11.2023 17:47:30Autor: neznámý
Nově koupená,tiskne,kopíruje nemohu přijít jak skenovat
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 26.10.2023 10:52:45Autor: Szabová
mám CANON TS3450 ,NEVÍM JAK SKENOVAT
Odpovědět

Předmět: dotaz
Datum: 22.09.2023 14:41:44Autor: Václav
Dobrý den,
při zapnutí tiskárny se rozsvítí oranžově kontrolka u C, i když je v zásobníku dost barvy a při tisku se málo barvy nesignalizuje...
Díky za odpověď,s pozdravem
Odpovědět

Předmět: Skan
Datum: 27.04.2023 17:58:20Autor: Petra
Dobrý den,můžete poradit,jak skenuje?
Odpovědět

Předmět: Formát scanu a kopie
Datum: 27.03.2023 12:09:04Autor: Zuzana
Tiskárna Canon Pixma TS3450 tiskne ok, ale při pořizování kopií formát rapidně zmenšuje a při tisku scanu, který je na obrazovce ve správném formátu, netiskne okraje textu. Při zapnutí tiskárny svítí kontrolka u B, ačkoli je v cartridgi dost barvy, při tisku nesignalizuje, že by barva docházela. Co s tím, prosím? Díky!
Odpovědět

Předmět: TS3450
Datum: 24.03.2023 22:13:00Autor: Zdeněk
Divný nový problém. Snad po nějakém update Win11 či jiného sw...
Při spuštění tisku nejprve vyjede jeden prázdný papír, potom se teprve na další tiskne.
Normálně by to až tak nevadilo, pokud není v zásobníku poslední list,☺ ale chtěl jsem tisknout navštívenky na barevný papír A4 větší gramáže a musel jsem před svůj list narafičit prázdný.
Jinak jsem spokojen na 99,9% (vždycky je co zlepšovat).
Odpovědět

Předmět: TS3450
Datum: 24.03.2023 22:13:00Autor: Zdeněk
Divný nový problém. Snad po nějakém update Win11 či jiného sw...
Při spuštění tisku nejprve vyjede jeden prázdný papír, potom se teprve na další tiskne.
Normálně by to až tak nevadilo, pokud není v zásobníku poslední list,☺ ale chtěl jsem tisknout navštívenky na barevný papír A4 větší gramáže a musel jsem před svůj list narafičit prázdný.
Jinak jsem spokojen na 99,9% (vždycky je co zlepšovat).
Odpovědět

Předmět: Canon TS 3450
Datum: 22.12.2022 15:32:24Autor: Daniel
Dobrý den. Vidím že jste se zajímala o to jak udělat Scen z tiskárny do počítače.
mohla by jste mi prosím poradit jak na to??
Odpovědět

Předmět: Převod více skenovaných listů do jednoho PDF souboru
Datum: 16.11.2022 10:13:49Autor: neznámý
Jak provedu převod více skenovaných listů do jednoho PDF souboru ?

Milan
Odpovědět

Předmět: tiskárna Canon
Datum: 19.10.2022 14:43:11Autor: Pavel
potřebuji postup jak přenést fotky do počítača da určité rubriky
Odpovědět

Předmět: Tiskárna ne tiskne
Datum: 04.10.2022 10:13:55Autor: neznámý
Dobrý den vlastním tiskárnu canon ts 3450 z ničeho nic se mi rozsvítila kontrolka Blesku na tiskárně a nevím si s tím rady děkuji za případné řešení.
Odpovědět

Předmět: Svítí,ale netiskne
Datum: 02.06.2022 11:56:14Autor: neznámý
Dobrý den, kontrolka svítí, chtěla jsem tisknout z mobilu, vyměnila jsem barvy a stále netiskne. Dekuji
Odpovědět

Předmět: Scan
Datum: 27.05.2022 15:56:38Autor: Jitka
Dobrý den,
mám tiskárnu TS3450, z notebooku umím vytisknou, ale neumím udělat scan. Jak mám postupovat?
Děkuji
Jitka
Odpovědět

Předmět: Tisk Pdf.souboru
Datum: 03.05.2022 15:16:56Autor: Vladimír
V prohlížeči/ náhledu tisku/ je to vše OK včeštině, ale po stisku tisknou vyskakují..,,čínština nebo co_. Poradíte díky Čech
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

USB mosquito Killer elktronický odpuzovač hmyzu 365 nanometer mosquito contr...
Klarstein Skyscraper Frost 10035819...
immax stříbrné 09034 chytré hodinky...
Český návod k obsluze. Krovinořez Hecht 145 ...
LG Direct Drive 8kg (Steam)...
Samsung UE50CU7092U...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Blikajíci senzor kohoutku na display?
Autor: neznámý
Americká lednice Gorenje Superior NRS9182VX1
Dobrý den, na displeji lednice problikává senzor kohoutku, co to prosím znamená? Dekuji...
Dotaz
Autor: Ladislav
Autokamera TrueCam A7S černá
Když nastartuji, tak se kamera zapne a nahrává. To ale trvá asi jen 1 minutu, potom mi obraz zmizí a kamera již nenahrává. Předpokládám, že bude chyba u mě v nastavení, ale nevím jak to vyřešit. děkuji za reakci...
Primární levé tlačítko
Autor: Barbora
Myš Marvo G942 černá
Dobrý den, omylem jsem nastavili levé tlačítko jako primární (na myši, v nastavení v pc je vše v pořádku), mohli byste nám poradit jak to nastavit zpět, aby pravé tlačítko bylo primární. Předem mnohokrát děkujeme za pomoc. ...
Zavady
Autor: Lenka
Indukční sporák Gorenje EIT6355XPD nerez
Dobrý den prosím o radu dnes mi přestala fungovat trouba u indukčního sporáku. Varné desky jdou ,ale trouba hlásí Loc..... Děkuji za odpověď....
senzor 2
Autor: neznámý
Dron DJI Mini 2 šedý
Zdravím, chci se zeptat co znamená, chyba senzoru 2....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou