NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba HP Instant Ink

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba HP Instant Ink Obsah českého návodu Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba
 • Zařazení produktu: Multifunkční tiskárny HP
 • Značka: HP
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis HP Multifunkční tiskárny

Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba HP Instant Ink Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba HP Instant Ink Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba HP Instant Ink
Návod k obsluze Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku HP a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální HP návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku HP výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

HP ENVY 6420e


S multifunkční tiskárnou HP ENVY 6420e můžete tisknout, skenovat i kopírovat. Jde o praktický přístroj, který vám spolehlivě poslouží doma i v kanceláři. Nabízí rychlý černobílý i barevný tisk10 stran/min u černobílého a 7 stran/min u barevného, takže tisk vícestránkových dokumentů vám nezabere téměř žádný čas. Práci si ještě ulehčíte díky automatickému oboustrannému tisku, abyste nemuseli papíry ručně vkládat do zásobníku podruhé. Ke svému počítači tiskárnu připojíte přes USB kabel, nebo můžete využít Wi-Fi pro pohodlný mobilní tisk. Do zásobníku se vejde až 100 listů papíru, využít můžete také automatický podavač dokumentů s kapacitou 35 listů.


 

Klíčové vlastnosti:


 • All-In-One zařízení pro tisk, kopírování a skenování
 • Rychlý černobílý i barevný tisk až 10 stran/min
 • Automatický oboustranný tisk pro vícestránkové dokumenty
 • Připojení k počítači přes USB
 • Wi-Fi pro bezdrátový tisk z telefonu přes HP Smart

S multifunkční tiskárnou budete moci tisknout, kopírovat i skenovat.
 

Ovládání přes aplikaci


Stáhněte si do svého telefonu nebo tabletu aplikaci HP Smart a ovládejte tiskárnu pohodlně přes displej svého zařízení. Jednoduše si nastavíte parametry tisku, aktivujete vícestránkové skenování, budete ovládat oboustranný tisk a mnoho dalších funkcí.
 


 


Automatický podavač listů
Kromě klasického vstupního a výstupního zásobníku papíru zařízení disponuje také automatickým podavačem listů. Jeho provoz díky tomu může být bezobslužný, tiskárna vám materiály zpracuje i na dálku, kdykoliv potřebujete.
 


 


Barevný i černobílý tisk


Potřebujete tisknout fotografie či obrázky na běžný papír A4? Multifunkční tiskárna vás nezklame. Můžete si zvolit černobílý i barevný tisk a spolehnout se na výbornou kvalitu inkoustové technologie a rychlé výsledky. Zařízení zvládne tisknout rychlostí až 10 stran za minutu černobíle a 7 stran za minutu barevně.

 Automatický podavač dokumentů na 35 stran umožňuje tisk, skenování a kopírování. Po nastavení se můžete připojit k jakémukoli zařízení a využívat samoopravné rozhraní Wi-Fi™.Vyberte si při nastavení produktu službu HP+ a získáte výhody.Toto je tiskárna s podporou služby HP+. Služba HP+ vyžaduje účet HP, nepřetržité internetové připojení a výhradní použití originálních inkoustových kazet HP po celou dobu životnosti tiskárny. Další informace jsou k dispozici na adrese .Tato tiskárna bude fungovat pouze s kazetami, které mají nový nebo znovu použitý elektronický čip HP. Tiskárna navíc využívá dynamická bezpečnostní opatření k zablokování kazet s upravenými čipy nebo čipy jiných značek než HP. Pravidelné aktualizace firmwaru zachovávají účinnost uvedených opatření a mohou zablokovat kazety, které dříve fungovaly. Znovu použité elektronické čipy HP vám umožní znovu využít použité, repasované a doplněné kazety. Další informace jsou k dispozici na adrese Tisk, kopírování, skenování, odesílání mobilních faxů HP Thermal Inkjet Formát tiskárny: A4 Rozlišení [DPI]: černobílé až 1 200 x 1 200 vykreslené dpi (při tisku z počítače), optimalizované rozlišení 4 800 x 1 200 dpi (při barevném tisku z počítače na vybrané fotografické papíry HP a vstupním rozlišení 1 200 dpi) Rychlost černého tisku [str./min.]: až 10 str./min Rychlost barevného tisku [str./min.]: až 7 str./min Tisk první strany [sec.]: černobíle již za 18 s, barevně již za 21 s Max. měsíční zatížení [str.]: až 1 000 stran Paměť: 256 MB paměti DDR3Oboustranný tisk: Automatický (standardní) Automatický podavač pro skenování: anoKapacita zásobníku [str.]:Vstupní zásobník až na 100 listů Výstupní zásobník na 25 listů Kapacita automatického podavače dokumentů: standardní, 35 listů Rozhraní:1x vysokorychlostní port USB 2.0 1x dvoupásmové rozhraní Wi-Fi 802.11ac Tiskové jazyky: HP PCL 3 GUISkener: Plochý skenerFormát uložení skenovaného dokumentu: JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG Rozlišení optického skenování: Až 1 200 dpi Bitová hloubka: 24bitové Velikost skenu (maximální): 216 x 297 mm Maximální velikost skenu (aut. podavač dokumentů): 215,9 x 297 mmFax: mobilní fax (pouze odesílání)Spotřeba [W]: 4,0 W (pohotovostní režim); 1,70 W (režim spánku); 0,15 W (vypnuto); 0,15 W (automatické vypnutí) Hlučnost [dB]: 56 dB(A) (tisk rychlostí 5 str./min) Rozměry: 432,5 x 361,1 x 174 mm, max. 432,5 x 511,5 x 194 mm Hmotnost [kg]: 6,16 kgPodporované operační systémy: Windows 10, 7, macOS v10.14 Mojave, macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur, Chrome OSObsah balení: Tiskárna HP ENVY 6420e All-in-One; Černá startovací kazeta HP 305; Tříbarevná startovací kazeta HP 305; Regulační leták; Průvodce nastavením; Referenční příručka; Napájecí kabel; Informace o množství inkoustu a výtěžnosti jsou k dispozici na adrese kabel USB je třeba zakoupit samostatně
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba HP Instant Ink v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba HP Instant Ink je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba HP Instant Inkhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-hp-envy-6420e-sluzba-hp-instant-ink-71388-cesky-navod.pdf
(PDF file, 1.86 MB)


Technické parametry

Tiskárna multifunkční HP ENVY 6420e, služba

Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Partnumber 223R4B#686
Tisk
Technologie tisku inkoustová
Max. rozlišení 4800 x 1200 DPI
Formát tisku A4
Podporované formáty papíru A5, A4, A6
Podporované formáty fotopapíru 10 x 15
Rychlost tisku barevně 7 str./min
Rychlost tisku černobíle 10 str./min
Pracovní zátěž 3000 str./měsíc
Oboustranný tisk Automatický
Zásobník papíru 100 ks
Podpora přímého tisku Ano
Typ barevné náplně tříbarevná kazeta
Tisk barevný
Využití tiskárny
Funkce scanner, kopírka, tiskárna
Vlastnosti a funkce Kopírování a skenování, Bezokrajový tisk, Automatický oboustranný tisk (duplex), Air print
Připojení Wi-Fi, USB
Obsah balení příručka / instalační leták, tiskárna, startovací balení náplní, napájecí kabel, (propojovací kabel USB NENÍ součástí balení)
Další parametry
Automatický podavač Ano
Optické rozlišení - osa x 1200 DPI
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.2 cm
Výška výrobku 17.4 cm
Hloubka výrobku 36.1 cm
Hmotnost výrobku 6.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 47.4 cm
Výška balení 40.8 cm
Hloubka balení 21.8 cm
Hmotnost balení 7.5 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 88 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Whirlpool w7-om5-4s-p...
Vrtuľník Fleg 353 - Combat GYRO...
Prosím návod - manual na Smart hodiny Amazfit GTS 2....
Jedna sa o reťazou pílu KSE2000 od fy IKRA MOGATEK...
prosím o návod na sušičku concept SO1060 jestli je v elektronické podobe nebo podobny dekuji Iren...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

huawei freebuds 4 - telefonování
Autor: Petr V.
Sluchátka Huawei FreeBuds 4 bílá
Dobrý den, není mi jasná funkce při telefonování s jedním sluchátkem. Druhé je v dobíjecím pouzdru, které z něj vytáhnu a vložím do druhého ucha. To první sluchátko zase vyjmu z ucha a vložím do dobíjecího pouzdra. Zajímá mě zda se nepřeruší hovor a ...
MS ENERGY e20
Autor: Josef
Elektrická koloběžka VIVAX e20
Koloběžku jsem spároval s mobile, ale na displeji se mi ukázalo 99 a červený trojúhelník s vykřičníkem. Koloběžka nejede. Zkoušel jsem vypnou a zapnout, odpojil jsem a zapojil vše co se dalo a stále nic. Děkuji...
Instalace vestavné trouby Whirlpool AKP 7460 IX
Autor: Libor Folvarčný
Trouba Whirlpool ABSOLUTE AKP 7460 IX
Jako montážní příloha je k troubě přiložena nerezová lišta, která se dává na spodek dvířek. Přišroubuje se tam dle návodu po vytažení (odejmutí) dvířek, která se dají vyjmout po vytažení pojistek na obou stranách dvířek (je to popsáno v návodu). Tr...
Pripojeni
Autor: Helena Všetečková
IP kamera EZVIZ C6C bílá
Dobrý den změnila jsem síť WiFi ale kamera nemůžu nijak sparovat. Pořád blikají červené. Prodim o radu. Dekuji...
Kopírování kontaktů
Autor: Vítězslav Nosek
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9C NFC
Jak zkopiruji kontakty ze staré nefunkcni SIM a starého funkčního mobilu do tohoto nového?...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Robotický vysavač Xiaomi Roborock S5 Max
https://m.andreashop.sk/ files/ download/ XIAOMI_ROBOROCK_S5_MAX_NAVOD_SK.pdf_OID_5S4N200101.pdf
Detail - Pračka Samsung WW80TA046AE LE bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pracka-samsung-ww80ta046ae-le-bila-59262-cesky-navod.pdf
Detail - Multimediální centrum Xiaomi Mi TV Box
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ multimedialni-centrum-xiaomi-mi-tv-box-s-cerny-27103-cesky-navod.pdf
Detail - Set-top box Tesla TE-300 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ set-top-box-tesla-te-300-cerny-40880-cesky-navod.pdf
Detail - Router TP-Link Archer C6 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ router-tp-link-archer-c6-cerny-25503-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021