|
Český návod k obsluze Tyčový vysavač Electrolux ES52CB21DB 500 Clean 2 v 1 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Tyčový vysavač Electrolux ES52CB21DB 500 Clean
- Zařazení produktu: Tyčové vysavače Electrolux
- Značka: Electrolux
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Electrolux Tyčové vysavače
|
Návod k obsluze Tyčový vysavač Electrolux ES52CB21DB 500 Clean obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Electrolux a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Electrolux návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Electrolux výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktu
Tyčový vysavač Electrolux ES52CB21DB 500 Clean 2 v 1 v provedení modrý denim a dobou vysávání 15/55 minut. Objem nádoby na prach je 300 ml. Díky výsuvnému nabíjecímu stojanu není zapotřebí zvedání vysavače.
Electrolux ES52CB21DB 500 Clean
Bezsáčkový vysavač 2 v 1
Technologie: bezsáčkový vysavač
Doba provozu: 14/50/50*
Doba nabíjení: 4,5 h
Indikace nabití baterie
Technologie čištění kartáče BRC
Vysátá plocha na jedno nabití: 42 m2
Nádoba na prach: 0,3 l
Led osvětlení motorizované hubice s rotačním kartáčem
Hlučnost: 79 dB(A)
Barva: modrý denim
Snadný úklid celé domácnosti
Tyčový vysavač řady 500 poskytuje pohodlné vysávání s vynikajícím výkonem a ergonomickým designem. Odnímatelná ruční jednotka s příslušenstvím se bez problému přizpůsobí úklidu jakéhokoliv povrchu. Všechny modely jsou vyrobeny udržitelně, z recyklovaného plastu.*
*Obsah recyklovaných plastů v % se pohybuje v rozmezí 64–74 % mezi modely akumulátorových vysavačů Electrolux 500".
Tyčový vysavač pro snadný úklid celé domácnosti
Tyčový vysavač Electrolux ES52CB21DB 500 Clean přináší efektivní čištění na jakémkoliv povrchu a bez námahy. Odstraňte jemné částice prachu ze všech povrchů ve vaší domácnosti nebo třeba interiéru vašeho automobilu.
Rychlé a pohodlné uklízení s odnímatelnou ruční jednotkou
Užijte si vysavač s vynikajícím ergonomickým designem pro pohodlný úklid různých povrchů. Ruční jednotku lze snadno vyjmout pro rychlé čištění menších nebo těžko přístupných míst.
Udržuje výkon i při naplnění nádoby na prach*
Užijte si nekompromisní výkon během celého úklidu. Nově upravená nádoba na prach zajišťuje, že je zachován dlouhotrvající výkon i při vysávání většího množství prachu, *
*Zachovává 99 % počátečního čisticího výkonu při naplnění nádoby na prach podle normy IEC 62885-2 vydání 1.0: 5.1, 5.7 a 5.9 při nastavení maximálního výkonu.
Až 45 minut provozu** pro pohodlné uklízení bez přerušení
Ukliďte celý dům na jedno nabití. Využívejte až 45 minut provozu* s plnou baterií a užívejte si pohodlné uklízení bez přerušení.
*Interní testy ruční jednotky v režimu minimálních otáček podle normy IEC 62885-4, kde je přístroj zapnut v režimu minimálních otáček. Ruční jednotka je vyjmuta a měření se provádí na ruční jednotce.
Funkce Brush Roll Clean umožňuje snadno zbavit kartáč všech namotaných vlasů
Rozlučte se s namotanými vlasy, aniž byste se jich museli dotýkat. Jednoduše sešlápněte tlačítko Brush Roll Clean a řezací hrana odstraní namotané vlasy z rotačního kartáče.
Parametry produktu
Klíčové parametry produktu
Hmotnost 3.05 Kg
Objem 0.3 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Osvětlení vysávané plochy Ano
Flexibilní ohebný kloub Ne
HEPA filtr Ne
Detekce znečištěného filtru Ne
Vysává a mopuje najednou Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Typ tyčového vysavače podlahový
|
Návod k obsluze Tyčový vysavač Electrolux ES52CB21DB 500 Clean 2 v 1
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 4.24 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Tyčový vysavač Electrolux ES52CB21DB 500 Clean 2 v 1Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Tyčový vysavač Electrolux ES52CB21DB 500 Clean 2 v 1
Hodnocení0% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
kraft&dele kd 4168... Dobrý den hledám návod k mobilní klimatizaci Argo ISIDE ART WF 398400039 10000 BTU/H. Děkuji Svobodová.... Autokamera Lamax T10... Tablet Lenovo TB311FU Android 16... Profi care p c- LK 30 88... Mikrosystém Sencor SMC5700...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Chyba CHG FIL) vyhadzuje Autor: Bielik Vířivka NETSPA VITA PREMIUM Dobry den stale nam vyhadzuje CHG FIL) vsetko sme prezreli vycistili vymenili stale to vyhadzuje ... preskakuje kolecko Autor: neznámý Myš Canyon ACCEPTER GM-211 černá ahoj, da sa rozobrat a vycistit? zasekava kolcko, eslebo skor neprehadyuje ako ma, robi si co chce. Pod nalepkou nie je skrutka.... Nový komentář k Fritéza horkovzdušná Tefal EY101815 Easy Fry Compact černá Autor: Monika Fritéza horkovzdušná Tefal EY101815 Easy Fry Chci se zeptat jestli ty gumičky na tom košíku mají být a když se píše téměř bez oleje tak kolik oleje se tam může dát? Děkuji za odpověď ... Gorenje NRS9182VX Autor: Monika Americká lednice Gorenje NRS9182VX Inoxlook Dobrý den, lednička mi nenapouští vodu do výrobníku ledu ani mi nenačepuje vodu na pití.
Hadička ze zásobníku je průchozí. Co mohu udělat pro to, aby fungovala než zavolám servis? Děkuji za radu... Otazka ukotvenie stroja Autor: neznámý Kuchyňský robot KENWOOD Chef XL Titanium Prosim vás ako sa da to XL upevniť o pracovnu dosku lebo pri mieseni ho musim držať aby my neušiel k susedom... |
|