NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA Obsah českého návodu Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60
 • Zařazení produktu: Tyčové vysavače Rowenta
 • Značka: Rowenta
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Rowenta Tyčové vysavače

Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA
Návod k obsluze Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Rowenta a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Rowenta návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Rowenta výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Rowenta RH9990WO X-Force Flex 14.60 AQUA, modrá/černá


Tyčový vysavač s mopem Rowenta RH9990WO X-Force Flex 14.60 AQUA vám pomůže s pohodlným úklidem celého domova. Využít jej můžete jako tyčový vysavač, ruční vysavač nebo praktický mop. Vzhledem k jeho promyšlené konstrukci je manipulace se spotřebičem obzvláště jednoduchá a rychlá. Jeho obsluhu zpříjemňuje i zabudovaný digitální displej a veškeré nečistoty shromažďuje do 0,9l prachové nádoby

Bohatá výbava pro úklid celého domova


Součástí balení je množství nástavců, které vám pomohou s úklidem celého domova. Těšit se můžete na nástavec Mini Flex, štěrbinovou hubici, mini kartáč Electro, pohovkový kartáč, 2 integrované jemné kartáče a dva náhradní mopy pro hubici Aqua Head.Klíčové vlastnosti:


 • Spotřebič, který vysává i vytírá
 • Hubice Power LED Vision je osvětlená
 • Digitální displej zobrazuje zbývající čas provozu
 • Na jedno nabití vydrží pracovat 70 minut
 • Jeho opětovné nabití mu zabere zhruba 3 hodiny

 
Nedá žádnému smítku ani tu nejmenší šanci. 
 
 

Chytrý elektronický systém


Vysavač pracuje s chytrým elektronickým systémem, který automaticky přizpůsobuje rychlost lopatek a optimalizuje tak sání. Díky této technologii je schopen dosáhnout maximálního sacího výkonu 200 wattů.
 

 
 

Až 70 minut na jedno nabití


Na jedno nabití vydrží pracovat až 70 minut, díky čemuž hravě zvládne úklid celého vašeho domova. Opětovné nabití baterie poté zabere přibližně 3 hodiny.
 

 
 

Praktický digitální displej


Přehledný digitální displej vám zobrazí zbývající čas provozu v minutách nebo procentech. Vybrat si můžete z 5 nastavení výkonu přesně podle vašich potřeb. 
 

 
 

Flexibilní pohyb


Vysavač dosáhne až čtyřikrát hlouběji, díky čemuž se nebudete muset příliš ohýbat při vysávání prachu pod nábytkem. Díky osvětlené hubici Power LED Vision navíc snadněji objevíte i skrytý prach.
 

 
 

Vysává i vytírá


Nástavec Aqua head 2 v 1 vysává i vytírá oběma směry. Navíc si můžete jednoduše regulovat průtok vody. 
 

 
 

Intenzivní režim


Pokud potřebujete dosáhnout extra výkonu, stačí stisknout patentované tlačítko intenzivního výkonu Boost.
 

 
 

Unikátní hubice


Použitá hubice Deep Power LED Vision vám pomůže s úklidem celého domova. Použít ji můžete na koberce, tvrdé podlahy i běhouny.
 

 
 

Špičkový HEPA filtr


Použitý filtr nabízí filtraci 99,9 % a efektivně proto zachytí i ty nejjemnější částice.
 
 


 

Garance opravitelnosti po dobu 10 let


 Společnost Rowenta se zapojila do boje proti znečišťování životního prostředí a proti produkci zbytečného odpadu. Zavázala se, že bude schopna opravit většinu svých produktů po dobu 10 let.  Bezdrátový tyčový a ruční vysavač s mopem 3v1 Rowenta X-Force Flex 14.60 pro dokonalý úklid.

Hloubkové čištění díky motoru DigitalForce
Jeho chytrý elektronický systém, který automaticky přizpůsobuje rychlost aerodynamických lopatek pro optimalizaci sání. Tato technologie poskytuje maximální sací výkon 200 air wattů pro hloubkový úklid celého domova.

Více než jedna hodina provozu díky vyměnitelné baterii
Baterie díky svým 9 článkům a 32,4V výkonu zajišťuje silný a konstantní sací výkon s výdrží až 1 hodinu a 10 minut. Dokonalé vysávání vašeho domova na jeden zátah. Zasunovací baterie pro snadné a rychlé dobití za 3 hodiny.

Digitální kontrolní displej
Zobrazuje aktuální zbývající čas provozu v minutách nebo procentech, abyste už nikdy nebyli zaskočeni. Díky 5 nastavením výkonu můžete přizpůsobit sací výkon svým potřebám pro účinnější úklid celého domova: Od nastavení „Surface“ pro vysávání nábytku po Boost pro nejvyšší sací výkon.

Úklid až 4x hlouběji pod nízkým nábytkem*
Když se flexibilita spojí s vysokým sacím výkonem, umožní vám to uklidit každý centimetr vašeho domova a zbavit se prachu ve všech možných škvírách. Váš vysavač dosáhne až 4x hlouběji, aniž byste se museli ohýbat, takže se svým vysokým výkonem nedá prachu žádnou šanci. Navíc díky osvětlené hubici Power LED Vision můžete objevit i skrytý prach.
*V porovnání s neohebnou trubicí pod nízkým nábytkem

Nástavec Aqua head 2v1
Vysává a vytírá oběma směry, průtok vody lze regulovat a úplně zastavit, nesnižuje výkon sání.

Tlačítko intenzivního výkonu
S patentovaným tlačítkem intenzivního výkonu Boost od značky Rowenta si nyní můžete užít výkonu na dosah prstu: Pro všechny druhy každodenních nehod nebo v případě extra výkonu stačí stisknout tlačítko a ihned získáte plny sací výkon! Šetřete baterii, ale nikoli výkon.

Osvětlená hubice Deep Power Led Vision
Díky nové unikátní hubici Deop Power Led Vision můžete uklízet cokoli, od tvrdých podlah po koberce a běhouny a velké prostory. Můžete vysávat i větší kousky, jako jsou kukuřičné lupínky nebo arašídy!

HEPA filtr s filtraci 99,9 % prachových částic
X-Force Flex 14.60 nabízí maximální filtraci 99,9 % díky výkonným filtrům. Zachytí všechny částice včetně těch nejmenší a vypouští pouze čistý vzduch.

Snadná údržba
Extra velká nádoba na prach s objemem až 0,9 litru, navržená pro velké plochy a méně časté vysypávání. Snadné vysypávání a čištění díky možnosti opláchnutí všech součástí pod tekoucí vodou.

Kompletní výbava je již v ceně
Dva mopy pro hubici Aqua Head, Mini Flex a štěrbinová hubice pro těžko dostupná místa, mini kartáč Electro k odstraňování hluboce zachycených vlasů a nečistot, pohovkový kartáč, napájecí stanice pro snadné napájení a uložení vašeho přístroje, náhradní filtr a dva integrované jemné kartáče pro čištění všech povrchů ihned a beze skvrn.


Návod k obsluze Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 15.25 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA

Technické parametry

Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Zdroj energie aku (Li-ion)
Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ano
Typ filtrace
Vysavače se dělí podle druhu fitrace na sáčkové, bezsáčkové a vodní. Výhodou sáčkového vysavače je dlouhá životnost sáčku a při jeho výměně se v podstatě nedostáváte do styku s odpadem. Záchytná nádoba u bezsáčkového vysavače umožňuje vyprázdnění po každém vysávání a nevznikají náklady na koupi náhradních sáčků. U vodních vysavačů se vysává prach a nečistoty přes vodu. Před použitím vysavače naplníte nádobku vodou, po vysávání ji jednoduše vyprázdníte, vymyjete. Tento způsob vysávání je vhodný pro alergiky (pouze v případě že je vysavač vybaven HEPA filtrem č.12 a vyšším) - Typ filtrace
bezsáčkový, cyklónový
Doba provozu 70 min
Hlučnost
Pro výběr spotřebiče je hladina hluku velmi důležitý parametr. Intenzita hluku se udává v decibelech (dB). Decibely se měří logaritmicky. Tedy - pokud zvuk zesiluje po deseti decibelech, každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý. Čili 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB. Ale 30 dB je už stokrát silnější zvuk než 10 dB.

Příklady hlukových hladin ve srovnání s běžným životem
10dB -šum počítače, let mouchy
20dB -tikot hodinek
30dB -šepot
35dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (noc)
45dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (den)
60dB -běžný hovor
70dB -hluk v kanceláři, běžná restaurace
80dB -hlasitá hudba, živá ulice
90dB -metro , bouřka
100dB -sekačka na trávu
110dB -diskotéka, rockový koncert, motor auta ve vyšších otáčkách
120dB -pneumatické kladivo vzdálené asi 1 m , vodopád
130dB -letadlo vzdálené 30m, výbuch sopky
Hlučnost
84 dB
Mokré čištění Ano
Objem prachového sáčku nebo nádoby
Podle velikosti plochy (velikosti bytu) se volí velikost prachového sáčku vysavače a tím i velikost vysavače. U kombinovaných podlah (v bytě je koberec i pevné podlahy) platí přibližně následující:

do 50 m² - 2-2,5 litru
do 150 m² - 3-4 litry
nad 150 m² více než 4 litry">Objem prachového sáčku nebo nádoby
0.9 l
Osvětlení na hubici Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.0 cm
Výška výrobku 114.0 cm
Hloubka výrobku 25.0 cm
Hmotnost výrobku 5.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 39.5 cm
Výška balení 22.8 cm
Hloubka balení 57.8 cm
Hmotnost balení 9.4 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 7 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA

Předmět: Dotaz
Datum: 09.12.2023 19:37:26Autor: Irena
Dobrý den,

prosím neřešil někdo z vás, problém s dobíjením tyčového vysavače Rowenta x force flex 9,60.
Při připojení baterie k nabíječce začne blikat červeně (nedobíjí se), má blikat modře.
děkuji za odpověď.
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 13.05.2022 16:14:33Autor: Lenka
Dobrý den, prosím co znamená na display na vysavači Rowenta x Force flex 14.60 značka E3. Děkuji za odpověď
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Robo Pong 2055...
d link dap 1610...
Prosím o závoz vakuovačky VM 500 Děkuji...
Žádám o návod k obsluze televizoru TCL 50P635. Děkuji Polkoráb ...
Onkyo HT-R518, předem moc díky...
Manual Casio 5161 LWC - M 100 DSE...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Čistička vzduchu Tesla smart Air Purifier
Autor: Jarmila
Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier
Dobrý den chci se zeptat když je čistička vypnutá tak se uvnitř vrtule občas pootočí a dělá to celkem hlasitý zvuk. Co s tím udělat....
Dotaz na nabijeni
Autor: Rostislav
Elektrická koloběžka Bluetouch BTX250
Dobry den mam problem po zime nam nejde nabit kolobezka . nabijecka sviti zelene ale nenabiji .kdyz zmacknu start na riditkach tak problikne displej a nic....
Dotaz
Autor: Tomáš
Sluchátka Baseus bowie mz10
Pravé sluchátko se mi vybíjí dříve čím to může být ...
neprotéká čistá voda z nádržky
Autor: neznámý
Tyčový vysavač Leifheit 11922 REGULUS Aqua
Dobrý den, úplně nový vysavač podle návodu chci uvést do provozu. Bohužel po stisknutí páčky, aby se namočil čistící váleček, neteče z nádržky žádná voda. Trysky nemohou být ucpané, když ještě nebyl zapojen. Nevím, kdo by mně mohl poradit. Pokud měl...
USB 3.2 gen1 flash drive 64GB
Autor: Miroslav
USB Flash Goodram UME2 64GB USB
Po vlozeni do note booku hlasí chybu:Chyba pri pripájaní / dev/ sdb1 na / media/ rodina/ 6745-2301: neznámy typ súborového systému 'exfat' Ako mam dalej postupovat...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou