NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný

Pro zvětšení klikněte na obrázek
USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný Obsah českého návodu USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB
 • Zařazení produktu: USB Flash disky Verbatim
 • Značka: Verbatim
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Verbatim USB Flash disky

USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný
Návod k obsluze USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Verbatim a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Verbatim návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Verbatim výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

USB Flash Verbatim Fingerpoint Secure, 64 GB, stříbrná


Sbírejte osobní data, uchovávejte firemní statistiky a užívejte si bleskurychlého přenosu. Přesně na takových možnostech si USB Flash Verbatim Fingerpoint Secure zakládá. Těšit se totiž můžete nejen na prostorné úložiště, kam uschováte hromady fotek, filmů a souborů. Výrobce se totiž evidentně zaměřil i na přenosovou rychlost a zabezpečení jako takové. Počítat můžete s omezeným počtem uživatelů, efektivním šifrováním, ale také na technologii využívající otisky prstů.
Přenášejte data rychle a v naprostém bezpečí.
 

Složitější šifrování pro větší bezpečí


Aby z disku nikdo nedostal vaše data, nebo soukromé informace, tvůrce USB Flash Verbatim Fingerpoint Secure vybavil 256bitovým hardwarovým šifrováním AES. To si v reálném čase vezme pod křídla až 100 % dat na disku. Díky tomu můžeme říct, že disk maximálně vychází vstříc nařízení GDPR. Spolehnout se můžete také na LED indikátor, který značí, zda je zařízení zamčeno či odemčeno. Předejdete tak možným nedopatřením. 


Kapacita pro více než dostatek souborů


Výrobce u USB Flash Verbatim Fingerpoint Secure vsadil na kapacitu 64 GB. To představuje minimálně dostatečné množství nejen pro co možná nejbezpečnější uschování těch důležitých dat. Rychlost zápisu se vyšplhala na 65 MB/s, přičemž rychlost čtení sahá až na 80 MB/s. USB Flash Verbatim Fingerpoint Secure vám navíc nebude žádnou překážkou, neváží více než 12 g.

Otevřen až 6 uživatelům


Aby se nestalo, že by si vaše data prohlížel někdo cizí, USB Flash Verbatim Fingerpoint Secure disponuje senzorem otisku prstů. Přístup k nejrůznějším datům tak bude mít až 6 osob. Mezi nimi se však musí najít i minimálně jeden správce, který má k zařízení přístup pomocí hesla. Pro ještě větší znásobení bezpečnosti disk neukládá hesla do počítače, ani do dočasné paměti systému. Po několika neúspěšných pokusech o zadání hesla se navíc smaže. 


Windows nebo Mac? Obojí!


Disk USB Flash Verbatim Fingerpoint Secure si bez nejmenších problémů potyká s operačními systémy Windows 10/8/7 při procesoru alespoň Pentium II/50 MHz a paměti RAM. Stejná hodnota platí i pro MAC, avšak minimální procesor musí být Apple G. Kompatibilní jsou operační systémy Mac OS 9.1/9.2/10.1.5/10.2/10.3. Jedná se navíc o moderní rozhraní USB 3.0, které si však poradí i s porty USB 2.0.
Verbatim Fingerprint Secure

Uchovávání dat v bezpečí na cestách je velmi důležité – nejen pro podniky, ale také s osobní perspektivy. Představte si, že ztratíte osobní soubory, například ve vlaku nebo na sedačce v taxi, a víte, že se k nim může dostat kdokoliv, protože jsou uloženy na standardním disku USB. Disk USB Fingerprint Secure používá kombinaci 256bitového hardwarového šifrování a biometrické technologie, čímž zajišťuje naprostou bezpečnost dat.

Šifrování vysoké úrovně
256bitové hardwarové šifrování AES bezproblémově šifruje všechna data na disku v reálném čase. Disk je v souladu s požadavky nařízení GDPR, protože 100 % disku je bezpečně šifrováno. Integrovaný systém rozpoznávání otisků umožňuje přístup až šesti oprávněným uživatelům včetně jednoho správce, který má k zařízení přístup pomocí hesla. Disk USB neukládá hesla do počítače ani do dočasné paměti systému, takže je uložení o mnoho bezpečnější než u softwarového šifrování. Pokud se navíc disk dostane do nesprávných rukou, po více neúspěšných pokusech o zadání hesla se smaže.

Uživatelsky přívětivý
Snadno použitelný software umožňuje registraci a uložení otisků prstů až šesti uživatelů. Při prvním použití je nastaveno heslo správce a tento správce může nastavit další uživatele, kterým přiřadí práva správce nebo jen práva přístupu. Po přiřazení mohou tito uživatelé zamykat a odemykat zařízení jen pomocí uloženého otisku prstu. Stačí disk Fingerprint Secure připojit k počítači a lehce položit prst na čidlo. Pokud dojde k rozpoznání otisku prstu, zabezpečený disk USB se odemkne a na zařízení se rozsvítí modrý indikátor LED. K disku USB je možné získat přístup také pomocí hesla správce.

Široké možnosti připojení
Disk USB je kompatibilní s operačními systémy PC i Mac a má rozhraní USB 3.0, které zvládne rychlost až 5 Gb/s a které je také zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0 (rychlost 480 Mb/s), takže je možné ho používat na nejrůznějších hostitelských zařízeních.

Vlastnosti:

 • Elegantní hliníkový disk USB 3.0 s integrovanou čtečkou otisků prstů
 • Přístup otiskem prstu od autorizovaného uživatele
 • Povinné prémiové 100% 256bitové hardwarové bezpečnostní šifrování AES
 • Až šest oprávněných uživatelů včetně jednoho správce (pomocí hesla)
 • Ukládání a přenášení důvěrných dat s ochranou před ztrátou a hackováním
 • Podporuje připojení USB Super-speed (5 Gb/s)

Technické specifikace:

 • Kapacita: 64GB
 • Rychlost čtení: až 80 MB/s (Hostitelský systém USB 3.0)
 • Rychlost zápisu: až 70MB/s (Hostitelský systém USB 3.0)
 • Napájení: Ze sběrnice přes kabel USB
 • Rozhraní: USB 3.0 (kompatibilní také s porty USB 2.0)
 • Materiál boxu: Hliník
 • LED indikátor: Zamčeno/odemčeno
 • Hmotnost produktu: 12 g
 • Rozměry: 46 × 20 × 9 mm (D × Š × V)

Požadavky na systém

 • USB 3.0
 • PC:

Procesor minimálně Intel Pentium II / 50 MHz, 64 MB paměti RAM
Windows 10 / 8 / 7

 • MAC:

Minimálně procesor Apple G, 64 MB paměti RAM
Mac OS 9.1, 9.2, 10.1.5, 10.2, 10.3
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrný je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB stříbrnýhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ usb-flash-verbatim-fingerprint-secure-64gb-stribrny-36013-cesky-navod.pdf
(PDF file, 0.41 MB)


Technické parametry

USB Flash Verbatim Fingerprint Secure, 64GB

Záruka 24 měsíců
Partnumber 49338
Paměť
Kapacita flash paměti
Kapacita USB flash disku určuje maximální velikost prostoru pro uložení dat na disk. Např. písničky v oblíbeném formátu mp3 mají velikost cca 3-4 MB, to znamená že na flash disku o velikosti 16 GB uložíte takových písniček cca 4500. Na USB flash disk lze samozřejmě ukládat různé formáty dat - dokumenty z PC/notebooky, fotky, hudbu, video, atd - Kapacita flash paměti
64 GB
Přenos dat
Rychlost zápisu
Definuje jakou maximální rychlostí je možné data na paměťového medium ukládat/zapisovat. Pro nahrávání videa ve FullHD rozlišení jsou vhodné karty s rychlostí zápisu ≥ 10 MB/s, standardu UHSI-U1, pro nahrávaní videa v 4 K rozlišení, případně sekvenční focení v RAW formátu jsou vhodné karty s rychlostí zápisu ≥ 30 MB/s, standardu UHSI-U3 - Rychlost zápisu
70 MB/s
Rychlost čtení
Definuje jakou maximální rychlostí je možné data z paměťového média číst/kopírovat. Pro videa ve FullHD rozlišení jsou vhodné karty s rychlostí čtení ≥ 10 MB/s, standardu UHSI-U1 pro přehrávání videa v 4 K rozlišení jsou vhodné karty s rychlostí zápisu ≥ 30 MB/s, standardu UHSI-U3 - Rychlost čtení
80 MB/s
Možnost propojení
Rozhraní
Charakterizuje způsob/typ připojení koncových zařízení, tiskáren, herních zařízení, USB flash disků, externích pevných disků k PC nebo notebooku - Rozhraní
USB 3.0
Další parametry
Typ připojení
Definuje typ, tvar, velikost a způsob ochrany / zabezpečení USB konektoru - Typ připojení
USB pevné
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
stříbrná
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 1.0 cm
Hmotnost balení 0.0 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 13 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o nedodaný návod na obsluhu "Bluetooth Headset Jabra BT 2046. Děkuji....
Elektrokoloběžka ELS MOTO Q05 dual motor 2x800W (1600 W) bat. Li-on 26Ah...
Amazon echo dot 4...
Prosím o zaslání návodu na použití pomalého hrnce Delimano 18in1...
Prosím o stažení návodu na mobilní telefon REDMI 9C NFC. Děkuji...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Li
Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 42
Dobrý den. Jak lze prosím zvýšit výdrž baterie u hodinek Xiaomi amazfit gtr 42? Mám je teprve druhým rokem,ráno nabiji na 100 procent a večer je baterie pouze na 20-30 procent. využívám pouze krokoměr (jsem nemocná a nyní na nachodim max 2000 kroků)a spánkový d...
Automatické vypnutí telefonu
Autor: Romana
Mobilní telefon Samsung Galaxy S20 FE
Dobrý den, nemohu najít automatické vypnutí telefonu v nastavený čas. Jsem zvyklá jej na noc vypínat a pred spaním poslouchat hudbu. Má tento typ s20 fe tuto funkci? Děkuji za odpověď Pelikánová ...
Otazka
Autor: Nikola
Elektrické autíčko Made Lamborghini červené
Dobrý večer, chcela by som sa spýtať ci je možné dokúpiť náhradné diaľkové ovládanie a ešte jednu chybu mame auto na pedál cuva ale nejde vpred. Ďakujem za odpoveď ...
Nahle začala tect nádoba
Autor: Lenka Kapitánová
Zvlhčovač vzduchu Rowenta Aqua Perfect HU5220F0
Dobrý den, prosím je možnost poradit, náhle nám začala tect nádoba ze během chvilky vytéká voda cela nádoba a chvilku funguje jen chvilku ,pak zase jde pára a znovu pak vypusti celou nadobu vody, co je špatně? Nikdy to neudělalo a teď od posledního naplnění v...
clona
Autor: Denisa Nemčeková
Digitální fotoaparát Canon IXUS 190 orig.pouzdro
Dobrý deň mám tento foťák , ale neviem si na no nastaviť clonu f manuálne neviem to nájsť v nastaveniach , dá sa to na tomto fotoaparáte a kde?...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gril ROHNSON R-250
https://rohnson.cz/ wp-content/ uploads/ 2018/ 03/ R-250-CZ-MANUAL.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční Samsung SL-C480
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-multifunkcni-samsung-sl-c480-19491-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Aligator VS 900 Senior
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-aligator-vs-900-senior-dual-sim-cerny-stribrny-3873-cesky-navod.pdf
Detail - Ovladač Xiaomi Yeelight Remote Control
https://old.xiaomicesko.cz/ temp/ manuals/ attachment/ Xiaomi%20Mi%20LED%20Ceiling%20Light_SK.pdf
Detail - Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS šedé
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-xiaomi-amazfit-gts-sede-37405-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021