NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý Obsah českého návodu Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra
 • Zařazení produktu: Ústní sprchy Philips
 • Značka: Philips
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Philips Ústní sprchy

Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý
Návod k obsluze Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Philips a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Philips návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Philips výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Efektivita čištění mezizubních prostor

Sami jistě víte, že zdraví vašich zubů a dásní je k nezaplacení. Pečujte proto o ně tak, jak si skutečně zaslouží. K dokonalé péči o dásně a zuby přidejte místo zastaralé zubní nitě ústní sprchu Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 a můžete si být jisti, že jste pro své zuby udělali maximum. Nejefektivnější způsob čištění mezizubních prostor vám garantuje zdravější dásně již za 2 týdny (testováno klinickými studiemi).

Jak to celé funguje? Dokonale

Neumíte si představit, na jakém principu ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 vlastně funguje? Díky směsi vzduchu a mikrokapiček vody rozruší a odstraní plak z mezizubního prostoru. A to lépe než zubní nit nebo klasické mezizubní kartáčky.Nová vysoce výkonná tryska AirFloss Ultra zesiluje efekt naší technologie na bázi vzduchu a mikrokapiček vody, která je díky tomu účinnější než kdykoliv předtím. Sami si dle svých potřeb zvolíte jednoduchou, dvojitou, nebo dokonce trojitou dávku, kterou spustíte aktivačním tlačítkem.

Zubní plak? Minulostí

Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 odstraní až 99 % zubního plaku z ošetřených oblastí, příjemně a bez námahy. Zároveň významně přispívá ke snížení výskytu zubního kazu v mezizubních prostorech, právě pro svou jedinečnou schopnost čistit tyto prostory šetrně a zároveň mimořádně efektivně. Můžete si sami zvolit použití s obyčejnou vodou nebo speciální ústní vodou, dle toho, co vám bude více vyhovovat.

Zdraví vašich dásní je stejně důležité, jako zdraví zubů samotných. Dle klinických studií zlepšuje pravidelné používání ústní sprchy Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 zdraví vašich dásní stejně, jako použití zubní nitě. Navíc mnohem je mnohem praktičtější a hygieničtější.


60 vteřin pro zdraví vašich úst

Stačí jedna minuta a vše je dokonale vyčištěno. Stačí si vybrat zvolenou frekvenci dávky, přidržet aktivační tlačítko čištění a ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 v nepřetržitých automatických dávkách udělá všechnu práci za vás. Nebo si můžete zvolit manuální režim a celý proces kontrolovat od začátku do konce. Plnění nádržky čistou vodou nebo antimikrobiální ústní vodou ani nemůže být jednodušší. Prostě ji otevřete, naplníte a zase zavřete a ústní sprcha je připravena.


Dokonalý set v jednom balení

Vše, co potřebujete pro dokonale vyčištěné mezizubní prostory v jednom skvělém setu – 1 přístroj mezizubní hygieny (tělo) AirFloss Ultra, 1 tryska,1 cestovní dobíjecí lithium-iontová baterie, která vydrží až 2 týdny a LED kontrolka vás neustále informuje o úrovni nabití (úplné nabití za 24 hodin), nabíječka pro více napětí a záruka dva roky.Philips Sonicare AirFloss Ultra, přístroj pro mezizubní hygienu

 • Zařízení AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivní hygieny mezizubních prostor
 • AirFloss Ultra lze používat s čistou vodu nebo antimikrobiální ústní vodu
 • Klinické studie prokázaly, že zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit
 • Odstraní až 99,9 % zubního plaku z čištěných míst
 • Směs vzduchu a mikro-kapiček vody rozrušuje a odstraňuje zubní plak podél linie dásní a z mezizubních prostor
 • Vysoce výkonná tryska s gumovým zakončením
 • Volitelné nastavení počtu prostřiků - vyberte jeden, dvojí nebo trojí prostřik
 • Na výběr manuální či automatické prostřikování
 • Vyčištění celých úst zabere méně než 60 sekund
 • Barva: Bílá s šedými motivy
 • Obsahuje: 1 přístroj mezizubní hygieny (tělo) AirFloss Ultra, 1 tryska, 1 nabíječka


Výkon čištění

 • Klinicky prokázané výsledky: stejně efektivní jako zubní nit. Pro zlepšení zdraví dásní, pro snížení krvácivosti dásní, pro odstranění zubního plaku z čištěných míst
 • Přínos pro zdraví: mezizubní hygiena s Philips Sonicare AirFloss Ultra zabere pouhých 60 vteřin. Zlepšuje zdraví dásní během 2 týdnů.
 • Volitelné nastavení: na výběr manuální či automatické prostřikování. Vyberte jeden, dvojí nebo trojí prostřik.
 • Performance: odstraňuje až 99,9% plaku
 • Nastavení lze přizpůsobit: automatické nebo manuální dávka, jednoduchá, dvojitá nebo trojitá dávka
 • Pro nejlepší výsledky: trysku měňte každých 6 měsíců


Snadné použití

 • Rukojeť: tenký ergonomický design
 • Indikátor baterie: kontrolky LED na rukojeti ukazují úroveň nabití
 • Výdrž baterie: až 2 týdny
 • Systém trysky: snadné nasazení a sejmutí


Technické údaje

 • Baterie: nabíjecí
 • Typ baterie: Lithium-iontová
 • Doba nabíjení: úplné nabití za 24 hodin
 • Napětí: nabíječka pro více napětí
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílýStáhnout PDF návod - Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý
(PDF file, 1.35 MB)


Technické parametry

Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Počet stěrů za minutu 31000
Úložný prostor Ne
Ústní sprcha Ano
Zdroj energie aku (Li-ion)
SMART
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART
Ne
Cestovní pouzdro Ne
Objem nádržky (na vodu) 15 ml
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.1 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 24.2 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 14 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 01 bílý

Předmět: ústní sprcha Philips Sonicare Nový komentář
Datum: 08.04.2021 16:55:03Autor: Alexandra
Dobrý den,
prosím o radu, kde se nachází pozáruční servis pro ústní sprchu Philips Sonicare a nebo o radu, jak demontovat tento přístroj.
Důvod: přístroj nelze dobíjet, domnívám se, že závada spočívá v baterii. O jakou baterii se jedná, to nemohu bohužel zjistit, s ohledem na to, že tato sprcha mi nejde nijak demontovat.
Děkuji za odpověď.
Praha 4 - Pankrác
Odpovědět

Předmět: Reklamace
Datum: 05.03.2021 20:56:46Autor: Renata Spilková
Dobrý den, máme tuto spršku rok a 3 měsíce a přestala stříkat.. vypouští pouze vzduch, ale tekutinu ne. Možná se ucpala? Prosím, v této době je složitá reklamace. Můžete mi poradit, kde nejblíže reklamovat? Jsem z Nového Města nad Metují
Děkuji
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 27.12.2020 19:42:41Autor: Zdeněk Němeček
Po 3 týdnech používání (spokojenost) přestala svítit třetí LED. Přitom 3x prostřikování fungovalo. Po dalším týdnu přestala sprcha fungovat - nelze zapnout. Při postavení do nabíječky se rozsvítí všechny 3 LED a po minutě zhasnou. Někdy při postavení do nabíječky jen probliknou a nesvítí.
Pošlu výrobek do záruční opravy.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Samsung Galaxy Tab S7+, SM-T976B, 12,4", 128 GB, 5G....
Měl bych zájem o manuál subwooferu Dynavoice Challenger dm10. Prodejce nedodal a nemá. Zvláště pasáž připojení subwooferu k zesilovači vyb...
LE CYGNE MODEL:LCE2111EG Mikrovlnná trouba Děkuji...
XiAMI 9C...
D-link Powerline AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Mulčovanie a zadné vyhadzovanie, štartovacie lanko - dotaz?
Autor: Miroslav Segeč
Sekačka Riwall RPM 4235
Dobrý deň, zakúpil som si od Vás RIWALL RPM 4235 Pro Kosačka 3v1 - zber, mulčovanie a zadné vyhadzovanie ale v priloženom návode sa uvedené funkcie vôbec nespomínajú, nie je mi jasné čo mám urobiť aby stroj vykonával mulčovanie alebo mal polohu zadného vyhad...
Uzavření otvoru pro hadici
Autor: Vladimír Teplý
Vysavač podlahový Electrolux PowerForce EPF61RR červený
Dobrý den. Máme vysavač Electrolux EPF61RR a v poslední době jsme si všimli, že se z vysavače práší z otvoru pro nasazení hadice. Nemůžeme si vzpomenout, jestli někdy byl otvor pro hadici uzavřen nějakou klapkou (o kterou jsme nedopatřením přišli) nebo bylo ...
Problém se sítí 2,4 Ghz
Autor: Petr
Router TP-Link Archer C80 černý
Dobrý den, pokud router večer vypnu a ráno opět zapnu, naskočí velice často pouze síť 5 Ghz, teprve po několikátém restartu naskočí sítě obě (2,4 Ghz i 5 Ghz). Co s tím ? ...
dotaz
Autor: Ludvík
AV Receiver AKAI AS110RA-320 černý
nepochopil jsem jestli je tam RADIO (tuner) nebo ne?...
NÁVOD
Autor: Jan Šmoldas
Radiobudík Sony ICF-C1PJ
PROSÍM SONY ICF-C1PJ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Čistička vzduchu Concept Perfect air CA1000
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ cisticka-vzduchu-concept-perfect-air-ca1000-bila-21381-cesky-navod.pdf
Detail - Cyklopočítač Sigma Rox 11.0 GPS Set
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ cyklopocitac-sigma-rox-11-0-gps-set-bily-15895-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Huawei Watch GT 2e
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-huawei-watch-gt-2e-graphite-black-48076-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Poco M3 64
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-poco-m3-64-gb-zluty-60726-cesky-navod.pdf
Detail - USB Flash Sandisk Ultra Flair 64GB
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ usb-flash-sandisk-ultra-flair-64gb-stribrny-modry-38324-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021