|
Český návod k obsluze Vábnička na komáry JATA Mostrap MELI0420 černá Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Vábnička na komáry JATA Mostrap MELI0420
- Zařazení produktu: Lapače/hubiče/odpuzovače JATA
- Značka: JATA
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis JATA Lapače/hubiče/odpuzovače
|
Návod k obsluze Vábnička na komáry JATA Mostrap MELI0420 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku JATA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální JATA návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku JATA výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuJATA Mostrap MELI0420 Vábnička na komáry JATA Mostrap MELI0420 o průměru 16,5 cm a výšce 21,5 cm představuje skvělý způsob, jak od sebe odlákat obtížný létací hmyz. Díky světlu, které vyzařuje, ji lze používat také jako solární lampu. Své optimální umístění nalezneje jak v interiéru, tak v exteriéru. A to zejména díky svému voděodolnému provedení s ochranou IPX4. Maximální příkon elektrického spotřebiče dosahuje 5 W. Zcela ekologický chod jistě uvítáte, žádné chemické prostředky či kouř vás nebudou obtěžovat. Pri svém chodu je také maximálně tichý. Záření ultrafialových lamp Ekologický lapač hmyzu JATA vábí komáry z okolí 40 m2 pomocí 4 ultrafialových LED lamp. Létající hmyz je přiváben světlem a následně uvnitř usmrcen. Vábnička se spustí jakmile solární panel detekuje nízkou úroveň okolního světla. Pro zapnutí stačí stisknout přepínač. Lapač hmyzu nabízí 3 úrovně osvětlení – na 1 stisknutí 20 % intenzity, při 2 stisknutích 50 % a při 3 stisknutích 100% intenzitu. Pro bezpečnost je přístroj opatřen vnější ochrannou mřížkou. Praktické závěsné držadlo slouží pro umístění vábničky tam, kde ji zrovna budete nejvíce potřebovat. Dobíjení spotřebiče je možné pomocí solární energie nebo prostřednictvím USB.
Klíčové vlastnosti: - Řešení 2 v 1 – solární lampa a lapač létajícího hmyzu
- Vhodná pro použití v interiéru, ale i v exteriéru
- 4 ultrafialové LED lampy přitahují hmyz z okolí 40 m2
- Je dobíjen solární energií nebo přes USB
- Nabízí 3 úrovně osvětlení
- Může se pochlubit ekologickým chodem
Solární lampa + lapač komárů a ostatního hmyzu 2v1 - Ekologický, vyzařuje pouze ultrafialové světlo, které přivábí hmyz na rozloze 40 m2.
- 4 ultrafialové LED lampy lákají komáry.
- Použití v interiéru i exteriéru.
- Využití také jako lampa ... dobíjení pomocí solární energie nebo USB.
- 3 úrovně osvětlení. Max. 40 lm.
- Voděodolný s ochranou IPX4. 5 W.
- Rozměry: průměr 16,5 cm a výška 21,5 cm.
|
Návod k obsluze Vábnička na komáry JATA Mostrap MELI0420 černáStažení PDF návodu k obsluze pro Vábnička na komáry JATA Mostrap MELI0420 černá není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Vábnička na komáry JATA Mostrap MELI0420Záruka | 24 měsíců | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 17.0 cm | Výška výrobku | 23.0 cm | Hloubka výrobku | 17.0 cm | Hmotnost výrobku | 0.6 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 17.5 cm | Výška balení | 24.0 cm | Hloubka balení | 17.5 cm | Hmotnost balení | 0.7 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 43 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
MUZ 4 FV 1... Bosch Gal 18V-16A... Premium General univerzalní ovladač... Autoradio Ford 5S7T-18B988-AB... Bosch SilencePlus SPV50E00EU/20... bezdrátová meteostanice IAN 466444 2404...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Jde jen Když držím zelený tlačítko na spuštění Autor: Bohumil Pila stolní Güde GTKS 315 modrá Řezal jsem prkno na délku možná jsem pilu přehřal teď se sice spustí ale hned vypne běží jen když zelený tlačítko na spuštění stále držím ale jak ho pustím hned vypne... 03M 2WIRE H2050 emos vydeovratnik Autor: neznámý Dveřní videotelefon EMOS EM-03M 2WIRE Ako ho mam zresetovat?nechce sa sparovat s mobilnou aplikáciou. Prerušenie napájania nepomáha ... Dotaz Autor: Hana Sušička prádla Siemens iQ700 WT47XM01CS bílá Dobrý den, mám sušičku Siemens IQ700 a už několikrát jsem po vysušení prádla neměla žádnou vodu v odpadní misce, dříve jsem vylévala spoustu vody. Prádlo je hezky suché, ale je mě divné, že tam není žádná voda.
Je to správné nebo je tam nějaká chyba... Vinoteka Bosh KSW38940 Autor: Petra Vinotéka Bosch KSW38940 stříbrná Dobrý den, vinoteka z ničeho nic přestala chladit. Zkoušeli jsme ji vypnout a zapnout. Světlo uvnitř svítí, motor seděli,ale teplota je 22°C. Neměli byste nějakou radu prosím?
Děkuji Kudrmanova... nahoře stále bliká displej s nastavením teploty, zkoušel jsem mačkat 3 vteřiny, ale nic se neděje Autor: Pavel Chladnička s mrazničkou Samsung RB37J500MWW EF nahoře stále bliká displej s nastavením teploty hclazení a mrazení, zkoušel jsem mačkat 3 vteřiny, ale nic se neděje, mám model RB37J500MWW samsung. Děkuji Bezděk... |
|