NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor Life 2.0 RAN7652

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor Life 2.0 RAN7652 Obsah českého návodu Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor
 • Zařazení produktu: Příslušenství k vysavačům Compactor
 • Značka: Compactor
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Compactor Příslušenství k vysavačům

Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor Life 2.0 RAN7652 Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor Life 2.0 RAN7652 Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor Life 2.0 RAN7652 Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor Life 2.0 RAN7652 Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor Life 2.0 RAN7652 Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor Life 2.0 RAN7652 Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor Life 2.0 RAN7652 Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor Life 2.0 RAN7652
Návod k obsluze Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Compactor a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Compactor návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Compactor výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Compactor Life 2.0 RAN7652, béžová


Máte rádi pořádek ve svých věcech? Hledáte způsob, jak efektivně uskladnit sezónní oblečení nebo bytový textil? Pak tu pro vás máme perfektní řešení. Compactor Life 2.0 RAN7652 je vakuový úložný box s pouzdrem, který vám ušetří až 75 % místa. A navíc budete mít vše přehledně a chytře uspořádané.

Ušetříte spoustu úložného prostoru


Kompresní úložný box nabízí objem 145 l. Vyroben je z vyztužené netkané textilie, kterou lze v případě potřeby ručně vyčistit. Uvnitř se nachází vnitřní vak, který je k vnějšímu boxu připevněn patentovaným systémem pro zajištění dokonalé funkčnosti. Ten je vyroben z polymeru s tvarovou pamětí, při vpuštění vzduchu se proto vždy vrátí do původního stavu. Tento materiál nemění textilní vlákno, což v praxi znamená, že pokud do boxu vložíte čisté a vyžehlené oblečeníve stejném stavu ho poté znovu vyjmete 

Klíčové vlastnosti:


 • Spolehlivý vakuový úložný box o objemu 145 litrů
 • Vhodný pro uschovávání oděvů a bytového textilu, které zůstanou čisté a nepomačkané
 • Vnější box je vyroben z netkané textilie, v případě potřeby ho lze ručně vyčistit
 • Vnitřní vak z polymeru s tvarovou pamětí se při opětovném vpuštění vzduchu vrátí do původního tvaru
 • Jeho výhodou je snadné použití a velká úspora místa

 
Praktický a spolehlivý způsob, jak uschovávat sezónní oděvy nebo bytový textil. 
 

Textil ochrání před vnějšími vlivy


Vakuový box je hermeticky uzavíratelný. Je to díky vysoce pevnému nylonu a polyethylenu, ze kterého je box vyroben, ale také plastovému zipu nacházející se po celém vrchním obvodu. Uložené věci jsou tak stoprocentně chráněny před vnějšími vlivy, jako jsou prach, vlhkost, roztoči nebo plíseň. 
 
 

 

Patentovaný odsávací ventil


Odsávací ventil je patentovaný a je kompatibilní se všemi domácími vysavači. Navíc je jednocestný, takže po odsátí vzduchu nedochází k opětovnému nafouknutí vaku.
  
 
 

 

Stylové a přehledné uskladnění


Princip uskladnění je velmi rychlý a jednoduchý. Textil vložíte do vaku až do výšky ventilu a uzavřete ho pomocí plastového zipu. Ke kompresnímu ventilu přiložíte hubici vysavače, zapnete funkci sání a počkáte do doby, než se veškerý vzduch z vaku vysaje. Uzavřete ventil i celý box, který poté můžete vložit do skříně, do podkroví, pod postel – zkrátka kamkoliv budete chtít.    
 

 

Praktické stahovatelné popruhy


Určitě také oceníte, že jsou boxy snadno stohovatelné, ke komfortní manipulaci přispějí i zesílené rukojeti. A abyste měli snadný přehled nad uloženými věcmi, je box opatřen transparentním okýnkem na přední straně. Pomocí integrovaného stahovacího popruhu můžete obsah boxu zajistit a poté ho skladovat ve vertikální poloze.Compactor Life 2.0. vakuový úložný box s pouzdrem - L 145 litrů, 65 x 50 x 15,5 cm

 • Objem boxu 145 l
 • Rozměry: výška 15,5 cm x šířka 50 cm x hloubka 65 cm
 • Materiál: polyethylen, nylon
 • Barva: béžová
 • Hlavní výhodou kompresního úložného 3D vaku je velká úspora místa.
 • Textilie uskladněné tímto způsobem ušetří 75 % prostoru.
 • Vnitřní vak je vyroben z polymeru s tvarovou pamětí, proto se při opětovném vpuštění vzduchu vrátí do původního tvaru.
 • Jedná se o materiál, který nemění textilní vlákno, což znamená, že pokud do pytle vložíte vyprané a vyžehlené oblečení (doporučujeme), ve stejném stavu ho po dekompresi opět vyndáte.
 • Vnitřní vak je k vnějšímu pouzdru připevněn patentovaným systémem, který zajišťuje dokonalou funkčnost.

Patentovaný odsávací ventil
Inovovaný odsávací ventil je kompatibilní se všemi domácími vysavači (včetně vysavačů Dyson) a je navržen tak, aby zajistil optimální sání. Ventil je pouze jednocestný, proto po odsátí vzduchu nedochází k opětovnému nafouknutí vaku.

Dokonalá ochrana
Úložné vakuové boxy Compactor jsou 100 % hermeticky uzavíratelné , což zajišťuje spolehlivý plastový zip s jezdcem. Svoji roli v dokonalé ochraně hraje také vysoce pevný nylon a polyethylen, ze kterého jsou pytle vyrobeny. Díky těmto vlastnostem jsou uložené textilie chráněné před působením vnějších škodlivých vlivů jako jsou plíseň, vlhkost, roztoči, moli či prach.

Stylové uskladnění
Vnější pouzdro je navrženo tak, aby uskladněné věci zabraly nejen co nejméně místa, ale aby také dobře vypadalo. Vnitřní vak se po kompresi přizpůsobí tvaru pouzdra a díky tomu je lze také snadno stohovat. Moderní design umožňuje skladovat věci úhledně třeba i na očích. Je vyrobeno z vyztužené netkané textilie a lze ho v případě potřeby ručně vyprat.

Praktické popruhy
Obsah pouzdra lze zajistit integrovaným stahovacím popruhem pro snadné skladování i ve vertikální poloze. Pouzdro je po vrchním obvodu opatřeno zipem a praktičnost celému modelu dodávají zesílené rukojeti pro komfortní manipulaci. Transparentní okénka na přední straně zajišťují snadnou identifikaci uložených věcí.

Postup při ukládání textilu do vakuového úložného boxu
1. Čisté a složené prádlo, oblečení nebo peřiny vložte do vaku. Naplňte vak až do výšky ventilu.
2. Uzavřete kompresní vak pomocí plastového zipu.
3. Přiložte hubici vašeho vysavače ke kompresnímu ventilu a zapněte funkci sání. Vysavač nechte zapnutý, dokud není veškerý vzduch z vaku vysátý. Poté vypněte vysavač (nemusíte se obávat, zpětný ventil zabraňuje, aby se vzduch z venku dostal opět dovnitř vaku).
4. Zavřete ventil (zejména pro jeho ochranu) a poté uzavřete celý box. Nyní stačí dát box do skříně, do podkroví nebo suterénu, do police v obývacím pokoji nebo například pod postel.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor Life 2.0 RAN7652 v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Vakuový úložný box s pouzdrem Compactor

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Počet ks v balení
Popisuje rozsah dodávky daného produktu.
Bulk
Základní balení obsahující pouze fyzický produkt. Tento typ balení neobsahuje krabici, kabeláž, návod, ani jiné doplňkové předměty.
Retail
Balení které je primárně určeno pro koncové uživatele. Produkt je dodáván v krabici, dodávka obsahuje například spojovací materiál, či software.
Upozornění: rozsah jednotlivých typů
balení se může lišit v závislosti na výrobci - Počet ks v balení
1 listů
Typ pro vysavače
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 50.0 cm
Výška výrobku 15.5 cm
Hloubka výrobku 65.0 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 50.0 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 65.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 76 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

...
Napařovací žehlička Philips EasySpeed Plus - světle modrá Type GC 2046...
dobrý den, zakoupila jsem si Xiaomi Mi Box S černý s dálkovým ovládáním, abych z nechytré TV udělala chytrou. Přiložený návod je miniaut...
Dobrý den, nikde nemohu najít návod k obsluze: sklokeramická varná deska Eldig Hob 601 B. Děkuji...
Dobrý den - nemohu nikde najít a stahnout Český návod k obsluze na kávovar Espresso Bosch Tassimo Happy TAS1002 černý....

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Žofie
Televize Sony KD-49XH8096 černá
Dobrý den,právě jsem si zakoupila nový televizor SonyKD 49XH8096 a nemohu do televize nainstalovat aplikaci pro O2tv.Mohli by jste mi poradit.Děkuji. S pozdravem Žofie...
krok po kroku
Autor: Oľga Danková
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9 32
Dobrý večer. Ako sa pripojím z telefónu na Niceboy Raze mini . Blueton si viem zapnúť ďalej nič....
monitor, barvy
Autor: Radek Šebela
Mobilní telefon Motorola Moto E7 Plus
Potřebuji vědět, jak vypnout adaptivní jas monitoru....
hodinky vevybrují při příchozím hovoru a na displeji se nezobrazují čísla a SMS u hodinek Amazift GTS
Autor: Peroutková Bohumila
Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS černé
Dobrý den, nemohu najít příčinu závady u hodinek , když na telefon, který je s hodinkami spárovaný, přicházející hovor je signalizován vyzváněcím tónem, tak hodinky tento příchozí hovor nesignalizují a ani se nezobrazuje číslo. Dále se nezobrazují při...
dotaz
Autor: Jaroslav Hiner
Vířivka NETSPA Octopus
Ako vypnem ohrievanie?...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Handsfree Jabra Talk 25 černé
https://www.navod-k-pouziti.cz/ handsfree-jabra-talk-bluetooth-cerne-879-manual
Detail - Digitální fotoaparát Nikon Coolpix P950 černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ digitalni-fotoaparat-nikon-coolpix-p950-cerny-41254-cesky-navod.pdf
Detail - Digitální fotoaparát Nikon Coolpix P950 černý
https://download.nikonimglib.com/ archive4/ DeLpe00rbHdl04uWCRL3565s2q11/ P950QSGEUR_(Cz)01.pdf
Detail - Teploměr Sanitas SFT01
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ teplomer-sanitas-sft01-59706-cesky-navod.pdf
Detail - Espresso Bosch Tassimo Happy TAS1002 černé
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ espresso-bosch-tassimo-happy-tas1002-cerne-25688-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021