NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý Obsah českého návodu Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý
 • Zařazení produktu: Zabezpečení a monitoring Igloohome
 • Značka: Igloohome
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Igloohome Zabezpečení a monitoring

Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý
Návod k obsluze Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Igloohome a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Igloohome návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Igloohome výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Igloohome Padlock 2 SP2, černá


Skutečně nejtvrdší zámek, se kterým se můžete setkat. Igloohome Padlock 2 SP2 je vybaven inteligentním jádrem a odolá i drsným podmínkám. Při vývoji tohoto zámku byla použita technologie algoPIN™ pro absolutní rovnováhu mezi bezpečností a pohodlným použitím. Zámek je možné ovládat ze svého telefonu díky Bluetooth 5.0. V mobilní aplikaci můžete sledovat četnost příchodů/odchodů a vytvořit několik uživatelských profilů. Vojenský hardware má všestranné a flexibilní použití. Provoz zámku je na lithiovou baterii CR2 s životností až 9 měsíců. Nouzové napájení je pomocí USB-C. Zámek má voděodolnost IPX7.
Zařízení je vybaveno praktickými funkcemi včetně automatického zamknutí a LED signalizací. Tělo zámku je vyrobeno ze slitiny zinku a nerezové oceli. Jedinečná technologie algoPIN™ dovoluje generovat přístupové kódy bez připojení k internetu. Zámek získal ocenění iF Design Award 2023 a byl vyroben dle 7 standardů spolehlivosti včetně vojenské certifikace MIL-STD 810H. Zámek disponuje 2 režimy přístupu pomocí Bluetooth a PIN kódu. Ochranné silikonové pouzdro chrání zařízení před poškrábáním, prachem a povětrnostními vlivy. Doporučená okolní teplota je v rozsahu −2050 °C. Zámek vydrží řeznou sílou 15 kN, tažnou sílu 5 kN a krouticí sílu 100 Nm. Chromovaný třmen je odolný proti korozi.Klíčové vlastnosti:


 • Bezpečnostní visací zámek
 • Provoz na CR2 baterii
 • Voděodolnost IPX7 a 7 testů spolehlivosti
 • Přístup s Bluetooth a technologií algoPIN™
 • Vhodné pro vnitřní i venkovní použití

 
Maximálně odolný a spolehlivý zámek pro jakékoliv použití.

Odolné provedení


Zvýšená odolnost a ideální velikost třmenu jsou vhodné pro univerzální použití. Klávesnice je podsvícená a kryt baterie brání nechtěné manipulaci. 


Mobilní aplikace


S mobilní aplikací Igloohome získáte okamžitý přístup ke svému majetku kdykoliv a kdekoliv. Aplikace dovoluje správu aktivit a odemykání pomocí Bluetooth. 


Funkce


Zámek je vybaven praktickými funkcemi včetně automatického zamykání, bezpečnostním uzamknutím po několika nesprávných pokusech, LED výstrahou pro opětovné zamknutí, signalizací vybité baterie, nouzovým spuštěním s USB-C kabelem, alarmem překážky, žádostí o okamžitý přístup, přístupem pomocí QR kódu, ovládáním hlasitosti a integrací Airbnb, API a SDK.
Igloohome Padlock 2 - Nejtvrdší visací zámek, jaký kdy budete vlastnit. Dokonalá rovnováha mezi bezpečností a pohodlím! Ovládaný přes Bluetooth, aplikace na Android a iOS, monitoring příchodů a odchodů a možnost naprogramovaní několika uživatelů.

Tento vojenský hardware byl navržen tak, aby vydržel drsné podmínky prostředí.
Ve spojení s inteligentním jádrem si díky naší technologii algoPIN™ můžete být jisti, že váš majetek bude v bezpečí kdekoli a všude.
Je vyroben s ohledem na všestrannost a je to nejflexibilnější visací zámek, který umožňuje časově citlivý přístup.
Zabezpečte svůj majetek a majetek chytře.
Visací zámek igloohome vám poskytuje flexibilitu, když je potřeba pohodlné ovládání přístupu, a je nabitý bezpečnostními funkcemi, takže můžete být vždy v klidu.
Pro první připojení je nutné pomocí Bluetooth spárovat schránku s aplikací v mobilním telefonu. Poté lze kódy k zámku generovat a přidělovat přes technologii AlgoPin™ bez připojení k Bluetooth.

AlgoPIN™ – technologie,která stojí za všemi zařízeními igloohome, která vám umožňuje udělovat PIN kódy na dálku bez Wifi.
Zařízení igloohome pracují offline pro větší bezpečnost a spolehlivost. Na rozdíl od jiných chytrých zámků Bluetooth na trhu si vaši hosté nebudou muset stahovat další aplikaci, aby získali přístup. Náš jedinečný algoPIN™ využívá technologii, která je podobná jednorázovému heslu (OTP) bankovního tokenu.

Jak vám algoPIN™ umožňuje generovat PIN kódy bez WiFi?

KROK 1 - PÁROVÁNÍ
Po instalaci budete muset spárovat svůj zámek s vaším účtem igloohome prostřednictvím aplikace igloohome na vašem smartphonu.
Po úspěšném spárování váš smartphone synchronizuje jedinečný PIN token s našimi zabezpečenými cloudovými servery a neuchová token lokálně.

KROK 2 - VYGENERUJTE PIN
Při vytváření kódů PIN pro hosty nebo členy rodiny váš smartphone odešle požadavek na váš token na cloudových serverech.
Pomocí algoritmů Je náhodně vygenerován jedinečný PIN kód s integrovanou dobou platnosti. K tomu nemusíte být blízko zámku.

KROK 3 - PŘIDĚLENÍ PINu
Nyní, vyzbrojeni PIN kódem, to můžete sdílet s požadovaným příjemcem přes WhatsApp, Facebook Messenger, SMS a další.
Pro získání PIN kódu si váš host nemusí stahovat další aplikaci.

KROK 4 - PŘÍSTUP K NEMOVITOSTI
Jakmile je PIN kód zadán do příslušného zařízení igloohome, zámek převede PIN kód na požadovanou akci, např. udělte přístup pouze jednou

7 testů, díky kterým je náš Igloohome Padlock 2 hvězdou všech visacích zámků
Slyšeli jste někdy o certifikaci vojenského standardu (MIL-STD)? Americké ministerstvo obrany (DOD) původně vytvořilo standardy spolehlivosti pro srovnání vybavení, které zakoupilo nebo navrhlo.
Během několika posledních desetiletí byl aktualizován tak, aby zahrnoval více než tisíc různých druhů testů spolehlivosti, včetně deště, otřesů, tepla, nárazu a mnoha dalších.
Visací zámek 2 jsme navrhli podle 7 standardů spolehlivosti MIL-STD 810H, abychom vytvořili nejodolnější inteligentní visací zámek na světě.

Bezpečné zabezpečení
Už žádné pohrávání s malými číslicemi nebo náročnými ciferníky na běžných visacích zámcích; ani nebudete muset sledovat klíče nebo kódy k odemknutí.
Visací zámek je mobilní aplikace umožňující získat nebo udělit přístup za vašich podmínek.

Visací zámek je dodáván se 2 režimy přístupu
Odemknutí přes Bluetooth přes aplikaci – klíče Bluetooth přes váš smartphone, když jste v dosahu, abyste odemkli visací zámek.
PIN kódy – Vygenerujte a odešlete PIN kódy svým hostům.

Ochranné silikonové pouzdro
Přidaná ochrana vašeho visacího zámku před povětrnostními vlivy, poškrábáním a prachem.
Nedoporučuje se používat ve venkovním prostředí nebo pokud je zařízení vystaveno silnému dešti.

Heavy Duty - Visací zámek vydrží řezání >15 kN, tažná síla >5 kN, kroutící síla 100Nm.
Bezpečnostní zámek - Po několika chybách při pokusech o přístup je klávesnice deaktivována, abyste zajistili, že váš majetek je vždy v bezpečí.
Automatický zámek - Visací zámek se u automaticky uzamkne
Upozornění na připomenutí opětovného uzamčení - Připomenutí upozorní uživatele, když zapomenou zavřít visací zámek.
Upozornění na vybitou baterii - Intuitivní zvuková a vizuální upozornění
Nouzové startování - Visací zámek snadno nastartujte pomocí 9V baterie jako nouzové opatření, pokud baterie jsou vybité.
Alarm překážky - Zámek spustí alarm, pokud sponu nelze vložit úplně, aby uživatele upozornil na jakékoli překážky.
Žádost o okamžitý přístup - Lze schválit a odeslat klíče Bluetooth na správné lidi okamžitě, když o to požádají. Přístup naskenováním unikátního QR kódu.
Ovládání hlasitosti Nastavte hlasitost podle svého Vyberte z úrovní 0 (ztlumení) až 5 (nejhlasitější).
Integrace Airbnb - Hostitelé Airbnb mohou také integrovat své kalendáře se zámkem pro automat. generování PIN kódů pro hosty
Integrace API a SDK - Poskytujeme rozhraní API a sady SDK pro bezproblémový provoz, integrace napříč několika platformami.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
Protokoly: Bluetooth 5.0, technologie algoPIN™
Použití: Vhodné pro vnitřní i venkovní použití
Režimy přístupu (vstup): PIN kód, Bluetooth klíč
Provozní teplota: -20°C až 50°C
Typ napájení: CR2 lithiová baterie, dobíjecí + rychlé nabíjení
Životnost baterie: Až 9 měsíců *
Provozní teplota baterie: -20°C až 50°C
Nouzové napájení: USB-C
Software: igloohome, iglooconnect, iglooworks (omezená podpora)

 • Životnost baterie se může při extrémních teplotách lišit.

Certifikace: IPX7, CE, FCC, ISED, UKCA, UN38.3, MIL-STD 810H (7 tests)

MATERIÁL
Tělo: slitina zinku, nerezová ocel
Spona (Třemen) zámku: Tvrzená ocel

HMOTNOST A ROZMĚRY:
Čistá hmotnost: 0,5 kg
Těleso: 55 (Š) x 78 (V) x 38 (H) mm
Třmen - 24,3 (Š) x 35,6 (V) mm
Vnitřní vůle 1 (Š) x 0,94 (V) in
Třmen - Průměr 8,7mm

OBSAH BALENÍ:
Igloohome Padlock 2
nabíjecí kabel typu USB-C
Silikonový obal


Návod k obsluze Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 18 stránek, formát PDF, velikost souboru 3.58 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý

Technické parametry

Visací zámek Igloohome Padlock 2 černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber SP2
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Komunikační technologie Bluetooth
Typ zařízení zámek
Funkce (Typ) chytrý zámek
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 11.0 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 17.8 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 94 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den hledám návod na sluchátka bluetooth x-site bly8...
MPman t600 cd Asi jsem návod "prošvihla", prosím znovu o zaslání. Ce....
MPman T600 cd Dobrý den, prosím o návod k výše uvedenému produktu. Nemohu ho spárovat s mobilem pomocí "blú tú". Děkuji, Cejpová. ...
Malotraktor Farmtrac 26 2WD/4WD...
Oneplus nord 3 ...
Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Toshiba 32LV733 Další fotky (1) Toshiba 32LV733...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Změna programu na tabletu 3v1
Autor: Pavel
Myčka nádobí Gorenje Advanced GI661C60X
Dobrý den, jak nastavit změnu programu na tabletu 3v1? Ano najedu do menu na hodnotu 3:00, ale vůbec to nejde přepnout na 3:01. Ví to někdo jak na to? Děkuji...
Dotaz
Autor: Zdeňka
Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds
Dobrý den chtěla bych se zeptat najednou mi přestalo hrát prave sluchátko a vůbec nevím proč levé hraje normálně děkuji za informaci a přeji hezký zbytek dne Frýbová ...
návod k obsluze CTK-601
Autor: Pavel
Klávesy Casio CTK-601 (EN)
nemohu najít návod k obsluze varhan CTK-601...
datum a čas na fotografii
Autor: Miloslav
Mobilní telefon Samsung Galaxy A40 Dual
lze nastavit vkládání data a času na fotografii?...
nejde mi nabít koloběžku
Autor: Petr
Elektrická koloběžka Sencor SCOOTER ONE 2020
Nabíječka po připojení ke koloběžce rovnou začne svítit zeleně i když nenabíjí. Mohl by mi prosím někdo poradit jak závadu v nabíjení opravit?...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou