Vrtačka Black-Decker BEH850K-QS
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Vrtačka Black-Decker BEH850K-QS
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Vrtačka Black-Decker BEH850K-QS Obsah českého návodu Vrtačka Black-Decker BEH850K-QS
  • Zařazení produktu: Vrtačky elektrické Black-Decker
  • Značka: Black-Decker
  • Autorizovaný servis Black-Decker Vrtačky elektrické
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Black-Decker výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
BLACK+DECKER BEH850K-QS
Značka BLACK+DECKER je zárukou kvality, pokud tedy hledáte kvalitní vrtačku, jste zde správně. Model BEH850K-QS přitom zaujme výkonným motorem (850 W) s regulací otáček mezi 0–3 100 ot./min stejně jako příklepem 47 600 ot./min. Nabídne také rychloupínací sklíčidlo s hloubkovým dorazem a průměrem 13 mm, které zajistí snadnou a rychlou výměnu nástrojů.
Klíčové vlastnosti:
  • Výkonný 850W motor
  • Snadná a rychlá výměna nástrojů s rychloupínacím sklíčidlem s hloubkovým dorazem
  • Boční rukojeť zpříjemňující práci
  • Včetně kufříku a bohatého příslušenství
  • Záruka kvality v podobě značky Black-Decker
BLACK+DECKER – to je kvalita deklarovaná už více než století!
Boční rukojeť
Práci výrazně usnadní a současně i zpříjemní boční rukojeť, která je součástí balení.
850W motor
Garancí vynikajícího výkonu je silný 850W motor s funkcí regulace otáček mezi 0–3 100 ot./min, u příklepu pak jde o 47 600 ot./min.
BLACK+DECKER
Obsah balení:
  • 1× vrtačka
  • 1× přídavná boční rukojeť
  • 3× vrták do kovu z rychlořezné oceli (HSS) (4/6/8 mm)
  • 3× vrták do zdiva (4/6/8 mm)
  • 1× kufřík
Příklepová vrtačka Black-Decker BEH850K-QS
  • Tento stroj je vhodný pro všechny práce uvnitř i vně domu.
Návod k obsluze Vrtačka Black-Decker BEH850K-QS
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Vrtačka
Typ vrtačka s příklepem
Příkon
Udává hodnotu elektrické energie, kterou přístroj spotřebuje za jednu hodinu - Příkon
850 W
Sklíčidlo
Max. průměr sklíčidla
Maximální průměr nástroje, který můžete vložit do sklíčidla daného zařízení - Max. průměr sklíčidla
13 mm
Typ sklíčidla
rychloupínací
Vrtání
Vrtání do dřeva 32 mm
Vrtání do oceli 13 mm
Vrtání do zdiva / betonu 16 mm
Příslušenství
Přenosné balení Ano
Další parametry
Typ elektromotoru
uhlíkový
Možnost využití hobby
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 36.5 cm
Hmotnost výrobku 3.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.5 cm
Výška balení 36.0 cm
Hloubka balení 41.7 cm
Hmotnost balení 3.5 kg
Hodnocení
100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 65 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W