Vrtačka HIKOKI D10VC3WCZ
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Vrtačka HIKOKI D10VC3WCZ
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Vrtačka HIKOKI D10VC3WCZ Obsah českého návodu Vrtačka HIKOKI D10VC3WCZ
  • Zařazení produktu: Vrtačky elektrické HIKOKI
  • Značka: HIKOKI
  • Autorizovaný servis HIKOKI Vrtačky elektrické
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku HIKOKI výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
HIKOKI D10VC3WCZ
Výkonný uhlíkový elektromotor
Srdcem vrtačky je její kvalitní uhlíkový elektromotor. Ten zajistí nářadí dlouhodobě bezchybný provoz a vysoký výkon. Odolnost proti přetížení vám umožní pracovat s různými typy materiálů bez rizika poškození. Vrtačka používá rychloupínací sklíčidlo s průměrem 10 mm a díky vysokému příkonu 600 W zvládne vytvořit otvory o velikosti 25 mm u dřeva a 10 mm u ocelových materiálů.
Klíčové vlastnosti:
  • Pevná a lehká konstrukce pro snadnou a přesnou manipulaci
  • Zvýšený komfort a stabilita při práci s protiskluzovou rukojetí
  • Kvalitní motor odolný proti přetížení pro dlouhodobě bezchybný chod
  • Univerzální provedení pro práci s různými typy materiálů
  • Příkon 600 W umožní pracovat rychle a spolehlivě i v profesionálním prostředí
Vrtačka HIKOKI D10VC3WCZ
  • Pohodlnou práci zajišťuje kompaktní a ergonomické pouzdro (délka pouze 242 mm), protiskluzová rukojeť, boční rukojeť (volitelná výbava) a ovládání rychlosti ve spínači spouště
  • Zařízení má moderní motor odolný proti přetížení
  • D10VC3 je určen pro vrtání malých otvorů do oceli, dřeva a plastu
Návod k obsluze Vrtačka HIKOKI D10VC3WCZ
Technické parametry
Vrtačka HIKOKI D10VC3WCZ
Záruka 24 měsíců
Vrtačka
Typ vrtačka bez příklepu
Příkon 600 W
Sklíčidlo
Max. průměr sklíčidla 10 mm
Typ sklíčidla rychloupínací
Otáčky
Počet rychlostí vrtačky 1
Vrtání
Vrtání do dřeva 25 mm
Vrtání do oceli 10 mm
Příslušenství
Přenosné balení Ne
Další parametry
Typ elektromotoru uhlíkový
Možnost využití profesionální
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 1.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28.1 cm
Výška balení 8.7 cm
Hloubka balení 27.2 cm
Hmotnost balení 1.3 kg
Hodnocení
100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 65 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
PHILALUX 3...
ETA 1617...
yamaha HTR 60-30 ČESKY...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W