|
Český návod k obsluze Vysavač na popel Fieldmann FDU 2002-E nerez Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Vysavač na popel Fieldmann FDU 2002-E
- Zařazení produktu: Vysavače popela Fieldmann
- Značka: Fieldmann
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Fieldmann Vysavače popela
|
Návod k obsluze Vysavač na popel Fieldmann FDU 2002-E obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Fieldmann a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Fieldmann návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Fieldmann výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuFIELDMANN FDU 2002-E Známý český výrobce domácího a zahradního vybavení Fieldmann rozšiřuje svou nabídku o tento model univerzálního vysavače. Na první pohled zaujme velmi kvalitní a robustní zpracování, kovové tělo a elegantní barevná kombinace. Veškeré klíčové součásti jsou vyrobené z velmi odolných a kvalitních materiálů, především pak z prvotřídních kovů. Kovová je kromě hlavní 20litrové nádoby na smetí i samotná hadice a v balení najdeme také hliníkovou sací hubici. Připraven pro každou příležitost Vysavač je určen na suché vysávání a v tomto oboru si poradí téměř se vším. Od běžného vysávání domácnosti po náročnější úklid dílen, garáží, nebo automobilů až po možnost vysávání popela o teplotě až 40 °C. Jedním zařízením tak můžete zastat celou řadu činností a neznamená to přitom, že by se jednalo o obrovské a neskladné „monstrum“. Vysavač totiž váží pouhé čtyři kilogramy, je kompaktní a nezabírá příliš místa. Vysoký výkon Vysavač je poháněn efektivním a silným 1 200 W elektromotorem, který ale i přes svůj výkon produkuje pouhých 80 dB, což je na zařízení této kategorie velmi přijatelná hodnota. V balení najdete kromě samotného vysavače HEPA filtr.
Klíčové vlastnosti: - Univerzální výkonný vysavač
- Příkon 1 200 W s hlučností pouhých 80 dB
- Možnost vysávání popela o teplotě 40 °C
- Díky 4,3 m dlouhého přívodního kabelu vysajete i na nepřístupných místech
Napětí 230 V / 50 Hz Příkon: 1200 W Sání popela do 40°C HEPA filtr Kovová nádoba 20 l Kovová hadice 1 m Kolečka Přívodní kabel 4,3 m Deklarovaná úroveň hlučnosti 80 dB + Příslušenství: - Plastová hadice 1,5 m
- Prodlužovací trubice 0,85 cm
- Podlahová hubice
- Nástavec zúžený
- Otočný kartáček
|
Návod k obsluze Vysavač na popel Fieldmann FDU 2002-E nerez
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 20 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.18 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Vysavač na popel Fieldmann FDU 2002-E nerezPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Vysavač na popel Fieldmann FDU 2002-E nerez
Technické parametry Vysavač na popel Fieldmann FDU 2002-E| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | Příkon Udává hodnotu elektrické energie, kterou přístroj spotřebuje za jednu hodinu - Příkon | 1200 W | | Objem nádoby | 20 l | | Určeno k vysávání | popel | Oklep filtru Ulehčuje čištění filtru. Je buď plně automatický, nebo poloautomatický, kdy dojde k oklepání filtru po stisknutí tlačítka - Oklep filtru | Ne | Funkce foukání Umožňuje ofoukávání ploch a rozfoukání žáru pro podporu hoření - Funkce foukání | Ne | | Rozměry výrobku | | Hmotnost výrobku | 5.3 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 31.9 cm | | Výška balení | 39.2 cm | | Hloubka balení | 41.0 cm | | Hmotnost balení | 7.0 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 78 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Práčka Eta 3743... 7pntuy... Zaplatila jsem návod k obsluze jogurtovače First Austria FA 5120-2. Návod se mi zobrazil na malou chvíli sotva minutu a kdyz jsem jej zvětšila n... Siemens 5WK56481... Uživatelský manuál k fotoaparátu CANON Power Shot G6... Thomson 25DG17E ...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
klávesnice iGet M5 Autor: Jiří Klávesnice iGET SECURITY EP13 pro alarm Dobrý den, prosím Vás o radu. U klávesnice byl zapomenut PIN, takže ji nelze používat. Je možný nějaký reset?
Děkuji... Reset hodinek Autor: Iveta Chytré hodinky Forever Kids See Me Dobrý den, pořídili jsme dceři z druhé ruky hodinky. Bohužel nám nejdou spárovat. Stále je tam nastaven původní email který nemohu změnit. Píše to že mám kontaktovat technickou podporu pro reset zařízení ale není nikde uveden ani email ani telefonní kontakt.... Neznámá ikona na displeji Autor: neznámý Mobilní telefon Aligator A670 Senior červený Dobrý den. Co znamená modrá ikona s bočními modrými šipkami, která se objevila na Aligator A670 a není v návodu použití? A jak se jí zbavit? Děkuji za odpověď ... lamax serious 8.1 i ostatni videokamery nekupovat!!! Autor: Kotýnek Outdoorová kamera LAMAX X8.1 Sirius dárek, lamax serious 8.1 i ostatni videokamery nekupovat!!!
existoval program na jejich ovladani,uz tomu ale tak neni,existuje od nich jen proram na ovladani chytrych hodinek,ale kamery to nevidi a kupujete tim padem,napul fukcni zbozi... Sporák Mora C 8678BS Autor: Renáta Sklokeramický sporák Mora C 8678 BS Mám dvojitou ploténku ale vůbec nevím jak jí zapnout abych nepoškodila knoflíky ... |
|