NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý Obsah českého návodu Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý
 • Zařazení produktu: Robotické vysavače iRobot
 • Značka: iRobot
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis iRobot Robotické vysavače

Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý
Návod k obsluze Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku iRobot a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální iRobot návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku iRobot výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Vysavač robotický iRobot Roomba 676

Moderní pomocník iRobot Roomba bude vysávat místo vás. Úklid se tak stane zábavnou hrou, vy ušetříte čas i práci a váš život bude o něco pohodlnější. Užijte si skvělý pocit z čistých podlah bez nutnosti vytahovat vysavač. Výkonný robot je určen na všechny typy tvrdých podlah i koberce

Skvěle uklizená podlaha každý den

Perfektní a funkční úklid zajistí třístupňový čistící systém AeroForce. Rotující boční kartáček uklidí i hůře dostupná místa, jako jsou rohy místností a místa okolo nábytku a dva proti sobě rotující gumové kartáče sesbírají všechny nečistoty, které ženou přímo do sběrného koše o objemu 0,6 l. Vysoký sací výkon umožní vysát i ten nejjemnější prach a o filtraci vzduchu se postará kvalitní filtr AeroVac. Nadměrně znečištěná místa jsou detekována pomocí akustických senzorů, úklid tak bude probíhat vždy maximálně intenzivně a efektivně. 

I pod nábytkem

Při práci využívá navigaci iAdapt, díky které se inteligentně pohybuje a flexibilně reaguje na tvar a velikost uklízeného prostoru. Desítky senzorů neustále monitorují prostor tak, aby byl úklid efektivní také podél stěn, okolo nábytku i pod ním. Přístroj je vybaven nárazníkem se zpomaleným dotykem, který je šetrný k vašemu nábytku. 

Důkladný úklid 

Velmi praktický je také program SPOT. Pokud se vám v kuchyni rozsype mouka, jeho aktivováním se z robota stane „smetáček a lopatka“, který zvládne důkladně vyčistit prostor o průměru 1m2. Robot je vybaven výkonnou aku Li-Ion baterií, která vydrží 120 minut v provozu a zvládne uklidit až 100 m2 prostoru. Po dokončeném úklidu se robot vrací zpět do nabíjecí základny, kde se dobije a bude připraven k dalšímu použití. Hlučnost se nachází na velmi příjemných 61 dB.

Bezpečný pohyb, perfektní navigace

Na spodní části přístroje se nachází senzory, které znemožňují pád ze schodů, bez obav tak robota můžete používat také v patře. A pokud byste to chtěli přístroji ulehčit, jednoduše vymezíte uklízený prostor pomocí virtuální zdi. Ta vytvoří neviditelnou překážku, přes kterou se robot zkrátka nedostane. Aby při úklidu nedocházelo k zamotání do kabelů nebo do kobercových třásní, tomu zabrání speciální systém Antitangle.

Ovládání přes aplikaci iRobot HOME

Určitě oceníte také velmi praktickou funkci odložení úklidu. Jednoduše si zvolíte den, čas i frekvenci a o nic dalšího se nemusíte starat. Díky vašim instrukcím robot uklidí i bez vaší přítomnosti. Robota můžete ovládat i na dálku prostřednictvím mobilní aplikace iRobot Home, která vám nabídne také celou řadu užitečných funkcí a důležitých informací. Upozorní vás, pokud je třeba vysypat sběrnou nádobu, vyčistit kartáče, případně jak údržbu provést, jaký je stav nabití baterie, historie jednotlivých úklidů apod.Roomba 676 nabízí vše, co je třeba pro kvalitní úklid. Pomocí perfektní navigace iAdapt se přizpůsobí vašim podmínkám a nepřekonatelný třístupňový čisticí systém zajistí dokonalou péči o podlahy a koberce. Roomba 676 komunikuje v českém jazyce, což v kombinaci s mobilní aplikací iRobot HOME dodává maximální pocit pohodlí. Ovládejte Roombu 676 kdykoli a odkudkoli! Zároveň můžete nastavit úklid na jakýkoli den i čas v týdnu. Přenechte úklid robotickému pomocníkovi a věnujte čas důležitějším věcem!

Hlavní přednosti Roomby 676

 • Úklid všech typů tvrdých podlah i koberců
 • Navigace iAdapt
 • Třístupňový čisticí systém
 • Funkce odloženého úklidu
 • Akustická detekce nečistot
 • Velkokapacitní sběrný koš AeroVac
 • Systém proti zamotání do kabelů
 • Filtrační systém AeroVac
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • Li-Ion baterie
 • Automatické nabíjení v nabíjecí stanici
 • Výklopné madlo pro přenášení
 • Ovládání přes aplikaci iRobot HOME
 • Robot mluví česky
 • Provoz 120 minut
 • Úklid až 100 m2
 • Zásobník na nečistoty 600 ml

3-stupňový systém úklidu
Třístupňový systém úklidu zaručuje dokonale uklizené podlahy ve vaší domácnosti. 3stupňový systém úklidu se skládá z:

1. Rotující boční kartáček zajišťuje úklid podél stěn a v rozích místnosti.
Díky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa.

2. Dva hlavní protiběžné kartáče sbírají prach, špínu, drobky a chlupy z podlahy.
Robot využívá princip dvou proti sobě rotujících kartáčů, které jsou umístěny v čisticí hlavě robota. Díky nim Roomba velmi efektivně sbírá prach i velké nečistoty z podlahy. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Při úklidu koberců nejdříve dochází k vykartáčování vlákna koberce štětinovým kartáčem, aby se nečistoty dostaly na povrch, následně je gumový kartáč žene do sběrného koše.

3. Podltakové sání ukládá nečistoty ve sběrném koši.
Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor. Filtraci vzduchu zajišťuje filtr AeroVac.

Navigace iAdapt
Navigace iAdapt zajistí dokonalý úklid bytu i rodinného domu. Roomba monitoruje prostor pomocí desítek senzorů a ve spojení s 40 před-definovanými pohyby inteligentně reaguje na tvar a velikost místnosti. Navigace vede robota napříč celým prostorem, podél stěn, okolo nábytku i pod ním tak, aby byl úklid perfektní.

Smart technologie s mobilní aplikací iRobot HOME
S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Funkce:
Odložený úklid lze nastavit na jakýkoliv den i čas v týdnu.
Stiskem tlačítka "CLEAN" lze zapnout robota kdykoliv a odkudkoliv.
Najít robota: Najděte zatoulaného robota.

Informace
Aplikace vás upozorní, kdy je třeba vysypat koš, vyčistit kartáče nebo další části robota. Sekce údržby rovněž obsahuje instruktáž, jak údržbu provést.
Sekce nápovědy obsahuje například odpovědi na nejčastější dotazy, instruktážní videa, kontakty na technickou podporu nebo příručku pro rychlé použití včetně obrázkového manuálu.
Aplikace si taktéž vede statistiky historie jednotlivých úklidových cyklů.
V aplikaci můžete zkontrolovat, jaká je úroveň nabití vaší Roomby.

Funkce odloženého úklidu
Díky funkci odloženého úklidu můžete zvolit den a čas, kdy chcete, aby robot začal uklízet. Roombě nevadí tma ani překážky, takže vždy důkladně uklidí i bez vaší přítomnosti. iRobot nabízí plánování úklidu na každý den v jiný čas. Robota si nastavíte například tak, aby uklízel třikrát v týdnu a robot týden co týden v naplánovaný čas uklidí. Tím udržuje stabilně čistou podlahu.

Akustická detekce nečistot
Roomba je vybavena systémem Dirt Detect, který pomocí akustických senzorů detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se Roomba intenzivně věnuje.

Senzory proti pádu ze schodů
Senzory umístěné na spodní části robota dokáží bezpečně rozeznat volný prostor pod robotem, a tím zcela vyloučit možnost pádu ze schodů. Roomba se zastaví, hezky otočí a pokračuje dál v úklidu s pevnou půdou pod kolečky.

Program SPOT
Program SPOT slouží k lokálnímu úklidu. Po ruční aktivaci programu robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m2. Poslouží vám jako „smetáček a lopatka“, když se vám v kuchyni vysype cukr nebo vám uklidí například rohož na boty.

Nárazník se zpomaleným dotykem
Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů.

Velkokapacitní sběrný koš
Roomba disponuje velkokapacitním sběrným košem na nečistoty AeroVac, jenž pomocí filtru z mikrovláken zachytí nejjemnější prachové částice.

Funkce virtuální zdi/Halo
Roombě lze vymezit prostor pomocí virtuální zdi. Virtuální zeď vytváří neviditelnou překážku, kterou robot nepřejede. Používá se v případě, že potřebujete uklidit jen vyhrazený prostor, případně když chcete Roombě zabránit, aby se přiblížila k elektrickým nebo počítačovým kabelům či křehkým předmětům.
Některé virtuální zdi nabízí i funkcí Halo, která vytváří okolo zdi ochranné pole. Tento prostor robot nikdy nenaruší a funkci lze využit u misek s vodou domácích mazlíčků.

Systém proti zamotání do kabelů
iRobot myslí na běžnou domácnost, a proto své robotické vysavače vybavil funkcí ANTITANGLE, která zabrání zamotání a zaseknutí se do kabelů či třásní od koberce. Když kartáče ucítí odpor, otočí rotaci. Tímto způsobem se robot z kabelů uvolní a může pokračovat v úklidu.

Automatické nabíjení v nabíjecí stanici
Nabíjecí stanice slouží k dobíjení baterie. Z nabíjecí stanice robot vyráží do boje s nečistotami a prachem ve chvíli, kdy k tomu dáte pokyn pomocí tlačítka CLEAN. Po skončení úklidu se Roomba do nabíjecí stanice automaticky vrátí a začne se nabíjet.

Technická specifikace
Velikost uklízené plochy až 100 m2
Baterie Li-Ion 1800 mAh
Doba nabíjení 2 hodiny
Spotřeba při nabíjení max. 33 W
Spotřeba Stand-By max. 2 W
Rozměry 340 x 92 mm
Hmotnost 3 kg
Hlučnost 61 dB

Obsha balení:
1x nabíjecí základna
1x baterie Li-Ion
1x Roomba 676

K dokoupení:
Boční kartáčky
Virtuální zeď Dual Mode
AeroVac Filtry


Návod k obsluze Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 156 stránek, formát PDF, velikost souboru 10.87 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý

Technické parametry

Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Doba provozu 120 min
Zdroj energie aku (Li-ion)
SMART
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART
Ano
Hlučnost
Pro výběr spotřebiče je hladina hluku velmi důležitý parametr. Intenzita hluku se udává v decibelech (dB). Decibely se měří logaritmicky. Tedy - pokud zvuk zesiluje po deseti decibelech, každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý. Čili 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB. Ale 30 dB je už stokrát silnější zvuk než 10 dB.

Příklady hlukových hladin ve srovnání s běžným životem
10dB -šum počítače, let mouchy
20dB -tikot hodinek
30dB -šepot
35dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (noc)
45dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (den)
60dB -běžný hovor
70dB -hluk v kanceláři, běžná restaurace
80dB -hlasitá hudba, živá ulice
90dB -metro , bouřka
100dB -sekačka na trávu
110dB -diskotéka, rockový koncert, motor auta ve vyšších otáčkách
120dB -pneumatické kladivo vzdálené asi 1 m , vodopád
130dB -letadlo vzdálené 30m, výbuch sopky
">Hlučnost
61 dB
Mopování Ne
Objem prachového sáčku nebo nádoby
Podle velikosti plochy (velikosti bytu) se volí velikost prachového sáčku vysavače a tím i velikost vysavače. U kombinovaných podlah (v bytě je koberec i pevné podlahy) platí přibližně následující:

do 50 m² - 2-2,5 litru
do 150 m² - 3-4 litry
nad 150 m² více než 4 litry">Objem prachového sáčku nebo nádoby
0.6 l
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 34.0 cm
Výška výrobku 9.2 cm
Hloubka výrobku 34.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 41.0 cm
Výška balení 47.0 cm
Hloubka balení 14.0 cm
Hmotnost balení 4.9 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 42 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Vysavač robotický iRobot Roomba 676 šedý

Předmět: Roomba 676
Datum: 23.01.2022 20:19:46Autor: Veronika
Dobrý den, co znamená, když nám hlásí vysavač chybu 19, když je zaparkovaný na nabíjení?

Děkuji za odpověď

Veronika Pajmová
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 17.05.2021 19:34:18Autor: Tomáš Procházka
Dobrý den, irobot 676 nainstaloval jsem aplikaci do telefonu a vždy mi to píše aktualizovat. Když skončí aktualizace tak napíše že se nezdařila !!! Poraďte mi prosím co s tím udělat aby to bylo zaktualizovaný děkuji Procházka
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, prosím o návod k obsluze ZHU-340, Huawei Band 6. Děkuji D.Čeilová...
Dobrý den prosím pošlete mi návod na Samsung Galaxy XCOVER 5 děkuji ...
Dobrý den, mám zájem o návod k mobilnímu telefonu samsung-galaxy-m52-5g-6gb-128-gb-cerny Děkuji...
autdorova kamera osmo pocket dik...
Dobrý deň, prosím o návod na : Fritéza TRISTAR FR-6964 4 v 1 Ďakujem moc Ján Juríček...
sněhová fréza husgvarna ST 121 E kompletní návod (obsluha a servis )...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Porucha
Autor: Jana
Chladnička s mrazničkou Hotpoint-Ariston ENBGH 19423
Dobrý den, lednice Hotpoint Ariston začala na displeji ukazovat F 07. Co s tím?...
scanování QR kódu
Autor: Dagmar Meisnerová
IP kamera Tenda CP3 bílá
Dobrý den, nevím, jak nascanovat QR kód,(v telefonu)píše se :přiložit ke kameře přístroje, ale jak a tím přihlásit v časovém limitu. Děkuji Meisnerová...
Dotaz.
Autor: Jaroslav Kolář
Přenosný reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan
Prosím o radu,zdali a pokud ano jak se dá vypínat a zapínat funkce maxx Bass???nikde jsem to nedohledal. Pokud to lze prosím o sdělení. Děkuji mnohokrát..... Jarda.....
Sencor scooter one 2020
Autor: Franta
Elektrická koloběžka Sencor SCOOTER ONE 2020
Pro jizdu je nutné pokaždé zapnout koloběžku tlačítkem a pak stisknout plyn na doraz a současně zmáčknout krátce brzdu. Po zaparkování se koloběžka po určitém čase sama vypne. A je znovu třeba celý proces zopakovat pokud chcete jet. Pokud plyn zmáčknete je...
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Autor: Pavel Šatný
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Dobrý den, prosím o zaslání návodu. Jde mi zejména o manipulaci s akumulátorem a dobíjení. Zajímá mě také výměna nože. Děkuji PŠ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou