|
Český návod k obsluze Vysokotlaký čistič Eurom Force 2500 IND Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Vysokotlaký čistič Eurom Force 2500 IND
- Zařazení produktu: Vysokotlaké čističe Eurom
- Značka: Eurom
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Eurom Vysokotlaké čističe
|
Návod k obsluze Vysokotlaký čistič Eurom Force 2500 IND obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Eurom a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Eurom návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Eurom výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuTechnické parametry: - typ motoru / napětí: elektrický/230V/50Hz
- příkon: 2500 W indukční
- max. tlak: 170 bar
- max. průtok: 440 l/hod
- délka tl. hadice: 5 m gumová
- max. teplota vody: 40 °C
- vstupní tlak vody: max.7 bar
- krytí: II - IPX5
- hlučnost: 77 dB (A)
- hmotnost: 22,6 kg
- kontrola přepětí: ano
- auto start/stop: ano
Dodávané příslušenství: - podlahový čistič: ano R25 pro
- tlaková pistole s rychl. spojkou: ano
- nastavitelná tryska: ano
- nádobka na saponát: ano
- rotační tryska: ano
- kartáč: ne
|
Návod k obsluze Vysokotlaký čistič Eurom Force 2500 INDStažení PDF návodu k obsluze pro Vysokotlaký čistič Eurom Force 2500 IND není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Vysokotlaký čistič Eurom Force 2500 IND| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Maximální tlak | 170 bar | | Příkon | 2500 W | | Průtok | 440 l/hod | | Kolečka | Ano | | Čistič na dlažbu | Ano | | Hadicový naviják | Ano | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 33.0 cm | | Výška balení | 90.0 cm | | Hloubka balení | 32.0 cm | | Hmotnost balení | 23.0 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 00 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Tristar pd-9052 Raclettegrill... Dobrý den, potřebovala bych návod k obsluze pro ultrazvukový zvlhčovač Avair Ultra3. Děkuji... iPhone A1429... Scholl Velvet smooth PRO... Reproduktor REMAX RB-M9 návod ... Zdravím, Zapojil jsem sluchtka do PC DELL s Windows 11, ale nejde námdo nich zvuk. Můžete prosím poradit? Děkuji.
Návod pro herní sluchátka ...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Fiskrars Autor: Milan Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Mila Renato , U nas jsme meli stejny problem a rada je jednoduchá: ZABER ????????
“Kroutive” pohyby a kovou část uplne vyndat a pak opět zandat obráceně aby stojan stal ... Gramofon Autor: neznámý Gramofon Lenco LBT-188 černý hnědý Dobrý den, proč nám nejde připojit gramofon a bedýnku přes bluetooth. Vůbec se nám nedaří spárovat.Děkuji ... Výměna hlav Autor: Soňa Zastřihovač vlasů ETA Austin 8345 90000 Dobrý den, partnerovi jsem koupila strojek k Vánocům a nejdou vyměnit a zacvaknout zpět ty hlavy - nástavce. Jak na to prosím? K čemu by pak takový dárek měl, když to nemůže ani vyzkoušet? ... Fiskars Edge Autor: Renáta Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Nedá sa nám zložiť stojan na nože, chceme ho postaviť na linku ale nerezové nožičky ktoré sú na čiernom podstavci sa nedajú nastaviť a silou to nechceme pokaziť. Poprosím ako ich treba vysunúť aby bol. Toho stojan na nože.Dakujem za odpoveď ... Sluchátka Urbanista Buenos Aires Autor: Nikol Sluchátka Urbanista Miami bílá Dobrý den . Nejde spárovat sluchátka Urbanista s iPad ( A16) přes Bluetooth. iPad nevidí sluchátka. Poraďte nějaký postup jak spárovat zařízení... |
|