|
Český návod k obsluze Vyžínač Sharks SH 1229 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Vyžínač Sharks SH 1229
- Zařazení produktu: Vyžínače a strunové sekačky Sharks
- Značka: Sharks
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Sharks Vyžínače a strunové sekačky
|
Návod k obsluze Vyžínač Sharks SH 1229 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Sharks a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Sharks návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sharks výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuSharks SH 1229 Poraďte si s rostoucí trávou v těsné blízkosti budov, plotů či stromů. Na některá místa se nejde dostat s běžnou sekačkou, a v těchto případech výborně poslouží elektrický vyžínač Sharks SH 1229. Přístroj s příkonem 1 000 W dokáže pracovat až se 7 800 otáčkami za minutu. Práce vám půjde rychle od ruky díky velkému záběru žacího nože 25 cm, který však zároveň dokáže zastřihnout trávu s velkou přesností. Vyžínač používá cívku s průměrem vlasce od 1,6 do 2 mm a délkou 5 metrů. - Elektrický vyžínač Sharks je ideálním zahrádkářským pomocníkem všude tam, kde se nedostanete s klasickou travní sekačkou. Tento model je vhodný pro dočišťování travin kolem budov, plotů nebo stromů, zvládne prosvětlit křoviny či redukovat lesní kultury.
Vlastnosti: - Flexibilita vyžínače je dána možností výměny klasické strunové hlavy s nylonovou cívkou za robustní žací nůž vhodný pro hrubější začišťovací práce.
- Jemná práce se strunovou hlavou je umocněna snadným nastavením vhodné délky nylonového vlasce pouhým poťuknutím o zem.
- Kvalitní ocelová hřídel je předurčena pro dlouhodobou životnost stroje, pro snadnější přepravu je vhodná její snadná dělitelnost.
- Bezpečnost zajišťuje ochranný kryt pracovního nástroje, který zabraňuje přímému zásahu vymrštěných částí.
- Pracovní úkony na delší čas zpříjemní ramenní popruh, který Vaší práci odlehčí.
- Silný motor a otáčky k 8000 za minutu řadí tento model Sharks mezi top na trhu v segmentu hobby.
Technické parametry: - Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Příkon: 1000 W
- Otáčky: 7800/min.
- Záběr žacího nože: 25 cm
- Záběr strunové hlavy: 35 cm
- Průměr vlasce cívky: 1,6 - 2 mm
- Délka vlasce cívky: 5 m
- Hřídel: ocelová
- Délka síťového kabelu: 35 cm
- Hmotnost: 6 kg
|
Návod k obsluze Vyžínač Sharks SH 1229
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 30 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.19 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Vyžínač Sharks SH 1229Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Vyžínač Sharks SH 1229
Technické parametry Vyžínač Sharks SH 1229| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Záběr | 35 cm | | Typ pohonu | elektrický | | Příkon/výkon | 1000 W | | Teleskopická rukojeť | Ne | | Sečný mechanismus | struna | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 11.0 cm | | Výška balení | 87.0 cm | | Hloubka balení | 23.0 cm | | Hmotnost balení | 6.0 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 50 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
hledam návod na pračku LG F94J8VS2W... Podaril sa mi zohnat nazov pristroja na klmatizaciu.Potreboval by som navod na instalaciu a
ako sa sprevadzkuje pomocou dialkoveho zariadenia.
R8... linea alfa moveto... Wachlite Model No18 S-R5807-03-26-10000... Míchačka HCM 225... Rádio ege typ pc-9068 návod k obsluze...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Nefunkčnosť hodiniek Autor: Dušan Chytré hodinky ZL02 Smartwatch Dnes sa mi stalo, že prestali hodinky reagovať na dotyk. Dajú sa iba zapnúť, ukazujú čas. Dal som ich aj nabiť, ale ani po nabití nereagujú na dotyk, či posun prstom. Tak neviem. Asi by bolo dobré reštartovať, no neviem ako, keď nereagujú. Skúšal som aj na mobil... USB Flash Sandisk Ultra Dual Drive go Autor: Bohumila USB Flash Sandisk Ultra Dual Drive Dobrý den, potřebuji návod instalace v češtině na videu.... jak vypnout zamykání displejeHodin Autor: neznámý Chytré hodinky Amazfit GTR Mini černé hodinky po uběhnutí nastaveného času pro displei se automaticky zamknou.Musí se dlouhým stiskem bočního tlačítka odemkout. Jak tento procec vypnout? Je to otravné.Zkoušel jsem podle návodu jít do nastavení ale nikde jsem vypnutí tohoto problému nenašel. Hodinky... Dotaz Autor: SV Detektor kouře Elektrobock LM-107A Dobrý den,
máme v našem 8 patrovém domě + suterénu v každém podlaží u schodiště na stropě instalován Autonomní hlásič kouře LM 107 A. Hlásiče jsou cca 2 roky staré. Poslední dobou se nám v suterénu spustil alarm již 3x během necelých dvou měsíců. ... dotaz Autor: Marián Tiskárna Canon PIXMA TS3750i Prosím popis symbolov na na Canon PIXMA TS 3750i, ďakujem.... |
|