NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro černá Obsah českého návodu Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro
 • Zařazení produktu: Web kamery Logitech
 • Značka: Logitech
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Logitech Web kamery

Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro černá Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro černá Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro černá
Návod k obsluze Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Logitech a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Logitech návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Logitech výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Pro obchodní videohovory i běžný pokec

Nějaký čas to trvalo, ale je to tady! Videohovory se staly běžnou součástí komunikace. Zásluhu má na tom rychlejší internetové připojení a rozmach kvalitních webkamer s vysokým rozlišením, mezi které spadá také webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro (960-001055).Je úplně jedno, zda-li potřebujete přenést obraz během konferenčního hovoru s klientem, nebo toužíte natočit blog na YouTube. Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro (960-001055) dokáže zachytit realistický obraz v rozlišení HD 1080p. Každý detail je dokonale vidět, obraz je plynulý a nádherně ostrý.


Priority jsou jasné

Nejvíce sebevědomí projevuje webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro (960-001055)při video hovorech a chatování přes oblíbené aplikace. Komunikujte s kýmkoli přes Skype, FaceTime pro Mac, Facebook Messenger či si užívejte jednoduchost Google Hangouts. Vysoce kvalitní videohovory s přáteli a možnost oživit chat vás jen tak neomrzí. Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro (960-001055) je osazene pěti prvkovým skleněným objektivem. Kromě rozlišení Full HD je jednou z hlavních domén tohoto modelu spolehlivý autofocus. Funkce přizpůsobuje zaostření obrazu s cílem poskytovat opravdu kvalitní podívanou bez ohleduna vzdálenost snímaného objektu.

Rozlišení Full HD je datově náročné, a proto je pro kompresi využíván standard H.264. Výsledkem jsou nižší nároky na počítač a snížení rizika zaseknutí obrazu. I přes kompresi však zůstává obraz kvalitní a ostrý. Nahrávat kvalitní videa dokážete i při nevyhovujícím osvětlení. Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro (960-001055) dokáže automaticky upravit nastavení.

Aby vás bylo dobře vidět a slyšet

Častou slabinou webových kamer je nekvalitní mikrofon. Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro (960-001055) v tomto ohledu mile potěší. Přihovoru se můžete plně spolehnout na stereofonní zvuk, který přenáší dvojice mikrofonů.Tyto vestavěné mikrofony s automatickým potlačením šumu najdete na pravé i levé straně webové kamery.Podání hlasu během hovoru je věrné, bez nepříjemných rezonancí a dalších zvukových nedostatků. Řešíte-li, kam webkameru Logitech HD Webcam C920 Pro (960-001055) umístít, potěší vás přítomnost univerzálního klipu. Konstrukci můžete připevnit například ke stativu, k notebooku či klasickému monitoru.

Chytrý praktik pro náročnější uživatele

Po instalaci přiloženého softwaru vám webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro (960-001055)nabídne bohatou přehlídku zajímavých funkcí, mezi kterými nechybí například sledování tváře či detekce pohybu.Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro (960-001055) splňuje požadavky náročnějších uživatelů a ve spojení s klienty pro videotelefonování nabídne skvělý výkon. Širokoúhlé rozlišení Full HD 1080p s rychlostí 30 snímků za sekundu jen tak jiný model v této kategorii nenabídne.Videohovory ve vysokém rozlišení
Spojte se s kýmkoli v rozlišení Full HD 1080p pomocí Skype nebo v plynulém rozlišení HD 720p pomocí FaceTime pro Mac.

Rovněž si vychutnejte vysoce kvalitní videohovory s and nbsp; aplikací Google Hangouts™ a ostatními klienty pro videotelefonování. Chatovat můžete dokonce i s and nbsp; přáteli sítě Facebook® prostřednictvím videohovorů přes Skype nebo Facebook Messenger.

Záznam v rozlišení Full HD 1080p
Nahrávejte ostré, realistické videoklipy v rozlišení HD 1080p, které zachycují i ty nejmenší podrobnosti. Rozlišení Full HD je realizováno pokročilou technologií komprese H.264.

Technologie H.264 odstraňuje potřebu časově náročné komprese – výsledkem je rychlé a plynulé odesílání s and nbsp; nižšími nároky na počítač.

Stereofonní zvuk
Můžete si být jist věrným podáním hlasu při hovoru. Dva mikrofony, každý na jedné straně webové kamery, zachycují přirozený stereofonní zvuk.

Skleněný objektiv s rozlišením Full HD
Pětiprvkový skleněný objektiv s rozlišením Full HD zachytí dokonale ostrý a čistý obraz, a prémiová funkce autofocus objektiv plynule a přesně přizpůsobí za účelem poskytování konzistentní kvality obrazu.

Automatická korekce osvětlení
Nahrávejte kvalitní videa i při špatném osvětlení. Webová kamera C920 automaticky upraví nastavení při špatném osvětlení.

Systémové požadavky
Kompatibilní s: Windows® 7, Windows 8 nebo Windows 10
Funguje v režimu USB Video Device Class (UVC): Mac OS 10.6 nebo novější (HD 720p pomocí FaceTime pro Mac nebo jiných podporovaných klientů pro videotelefonování; záznam videa v rozlišení Full HD 1080p s přehrávačem QuickTime Player), Chrome OS™, Android™ v5.0 nebo vyšší (s podporovanými klienty pro videotelefonování)
Port USB
Připojení k internetu

Technické parametry

 • Videotelefonování v rozlišení Full HD 1080p (až 1920 x 1080 pixelů) s nejnovější verzí aplikace Skype pro Windows
 • Videotelefonování v rozlišení HD 720p (až 1280 x 720 pixelů) s podporovanými klienty
 • Záznam videa v rozlišení Full HD (až 1920 x 1080 pixelů)
 • Komprese videa ve formátu H.264
 • Vestavěné duální stereofonní mikrofony s automatickým potlačením šumu
 • Automatická korekce špatného osvětlení
 • Univerzální klip s možností připevnění ke stativu pro přichycení k notebookům, monitorům LCD nebo CRT

Software pro webové kamery Logitech pro Windows

 • Ovládání otáčení, naklánění a lupy
 • Pořizování videozáznamů a fotografií
 • Sledování tváře
 • Detekce pohybu

Vyžaduje instalaci softwaru, který je k dispozici ke stažení na stránce www.logitech.com/downloads

Obsah balení
Webová kamera s kabelem o délce 1,8 metru
Uživatelská dokumentace
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro černá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro

Záruka 24 měsíců
Partnumber 960-001055
Video
Max.rozliš.videa
Je to vyjádření počtu obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Oblivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci - Max.rozliš.videa
Full HD (1920x1080) pix
Snímkovací frekvence max. 30 sn./s
Digitální zoom
Digitální zoom umožňuje „přiblížit“  předmět k fotografovi. Dochází však ke snížení kvality fotografie, protože fotoaparát pouze ořezává originální snímek - Digitální zoom
Ne
Autofokus
Autofokus (autofocus, AF) neboli automatický zaostřovací systém - Autofokus
Ne
Foto
Maximální rozlišení záznamu foto 8 Mpx
Zvuk
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Možnost propojení
Rozhraní USB 2.0
Další parametry
Upevnění na notebook Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.4 cm
Výška výrobku 2.9 cm
Hloubka výrobku 2.4 cm
Rozměry balení
Šířka balení 21.5 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 15.5 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 00 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Webkamera Logitech HD Webcam C920 Pro černá

Předmět: Sprava
Datum: 27.11.2020 13:31:23Autor: Miroslava
Dobry den prosim o pomoc,snazim sa nastavit kamerku zrkadlovo,mirrored je nastaveny no nefunguje ,viete mi poradit?dakujem
Odpovědět

Předmět: Zrcadlové obrácení
Datum: 18.03.2020 10:16:54Autor: Otto Suchánek
Dobrý den,
rád bych vypnul zrcadlové obrácení. Kameru používám v Teamsech a rád bych vypnul zrcadlové obrácení.
Děkuji
Odpovědět

Předmět: web kamera Logitech HD Pro Webcam 920
Datum: 08.03.2020 14:50:32Autor: Rudolf Dymáček
Jak připojím kameru, pro použití venku mimo notebook
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

foyu fo-a02 ip camera...
telefon honor LLD-L31...
Mobilní telefon NOKIA 8OO TOUGH Prosím o zaslání podrobné manipulace s tel.Nokia 8OO TOUGH Nevím si rady s manipulací Děkuji...
Canon MG 6250 Tiskárna v češtině. Děkuji moc...
Fossil hybrid 7008...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Prosim o pomoc
Autor: Roman Pavlinak
Espresso Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Mini
Dostali jsme od bratra Krups Dolce Gusto Mini Me uplne nove a mame problem. Pri zprovoznovani jsem postupoval presne podle navodu,ale nefunguje. Kdyz nasadim nadobku s vodou,pusti bublinku potud v poradku. Pak spustim pristroj a spusti se kompresor,ale nevyteka zadna voda ani n...
Dotaz Cubot Quest foťák neostří
Autor: David
Mobilní telefon CUBOT Quest černý
Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s tímto mobilem. Z ničehonic přestalo fungovat automatické ostření. Fotky jsou rozmazané a není schopen na nic zaostřit. Nevím, jestli se mi podařilo něco zmáčknout, ale nepomáhá ani restart, ani vypnutí ani vymaz...
spárování
Autor: Eliška Bernardová
Fitness náramek Honor Watch ES černý
Dobrý den, v aplikaci Huawei Health jsem nenalezla typ Honor Watch ES-B75 ani po aktualizaci. Je možné stáhnout k tomuto typu jinou aplikaci? Nebo jak mám postupovat, abych hodinky spustila. Děkuji za odpověď....
zaslání návodu pro mobil xiami redmi 9 32gb
Autor: Doležal Pavel
Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9
prosím ozaslání uživatelské příručky mob. XIAMI REDMI 9 32GB.děkuji Pavel Doležal... ...
Set-top-box Tesla TE-300 má trvale vypnutý zvuk.
Autor: Michael Jindra
Set-top box Tesla TE-300 černý
Set-top-box Tesla TE-300 zakoupený v prosinci 2020 v prodejně Datart ČB má nyní trvale vypnutý zvuk, což i na obrazovce televize avizuje ikona. Obraz funguje dobře. Vyzkoušel jsem vše v menu jak Set-top-boxu tak i televizoru Samsung. Nepomohlo ani opakované vypnutí a ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Televize LG 43NANO79 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-lg-43nano79-cerna-59152-cesky-navod.pdf
Detail - Myčka nádobí Whirlpool WIE 2B19
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mycka-nadobi-whirlpool-wie-2b19-13581-cesky-navod.pdf
Detail - WiFi extender TP-Link RE200 AC750 bílý
https://static.tp-link.com/ 2020/ 202001/ 20200106/ 7106508578_Range%20Extender(EU2-16Languages)_QIG.pdf
Detail - Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS černé
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-xiaomi-amazfit-gts-cerne-37401-cesky-navod.pdf
Detail - Sluchátka QCY T3e černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-qcy-t3e-cerna-51692-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021