NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý Obsah českého návodu WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý
 • Zařazení produktu: WiFi extendery D-Link
 • Značka: D-Link
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis D-Link WiFi extendery

WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý
Návod k obsluze WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku D-Link a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální D-Link návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku D-Link výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

D-Link DAP-1610/E

Už nemusíte být doma na přesně určeném místě, abyste chytli silný signál Wi-Fi. Pořiďte si extender D-Link a mějte silný signál pro bezdrátové připojení k internetu i v tom nejzapadlejším koutku vaší domácnosti.

Tento malý pomocník vám rozhodně místo nezabere. Je lehký, kompaktní, snadno ho přenesete z místa na místo. Položte jej kamkoliv, po propojení s vaší sítí začne zařízení ihned rozšiřovat dosah bezdrátové sítě. Extender je vybaven inteligentním LED osvětlením. S jeho pomocí naleznete to nejlepší místo na umístění zařízení, abyste dosáhli optimálního pokrytí. Stačí jeden stisk tlačítka a extender se ihned spojí s vaší sítí, zcela bezpečně a bez rizika narušení vnějším signálem.


Dostanu internet tam, kde dříve nebyl

Kromě své hlavní funkce vám přístroj poslouží i jako základní port pro ethernet. Připojte k němu svá zařízení za pomoci kabelu, nebo vytvořte bezdrátový hotspot. S aktivací si poradí každý bez cizí pomoci. Stačí zapojit do elektřiny a stisknout tlačítka, zařízení se poté samo automaticky nastaví a připojí k vašemu internetu. Nebo si stáhněte do svého telefonu aplikaci a upravujte nastavení jednoduše přes displej.


Zapomeňte na mrtvé zóny

Extender stačí připojit do zásuvky a automaticky rozšíří vaší domácí síť tak, abyste se na rychlé a spolehlivé připojení mohli těšit i v místech, kde doposud internet nebyl.

Dvojnásobný výkon

Prodlužovač signálu využívá dvě simultánní bezdrátové pásma pro vysoké rychlosti Wi-Fi se sníženou interferencí.


Pomůže najít ideální místo

LED diody na těle extenderu jsou pro to, aby vám pomohly najít ideální místo.

Duální pásmo

Pásmo 2,4 GHz využijete pro méně náročné úkony, mezi něž patří například prohlížení webu nebo textová komunikace. To 5GHz pásmo poskytne vyšší výkon pro nejnáročnější využití typu stahování velkých balíků dat, streamování videa a online hraní her.


Snadné připojení

Pro připojení se k Wi-Fi nyní stačit stisk jediného tlačítka.

Ethernet port

Díky tomu, že má extender na těle ethernet port, můžete k němu připojit i kabelová zařízení, jako mohou být Smart TV, PC nebo například konzole. Stejně tak vám ethernet port umožní kdekoli vytvořit bezdrátový hotspot.


Snadná a rychlá instalace

K instalaci můžete využít buď tlačítko WPS, nebo popadnout váš chytrý telefon a pomocí aplikace QRS Mobile, která je vám k dispozici zdarma, vše nastavit tak, aby vám to vyhovovalo.

Rozšíření bezdrátové sítě
DAP-1610 je prodlužovač vaší Wi-Fi, který zvyšuje a vylepšuje váš existující signál Wi-Fi s více pokrytím a rychlostí dvou pásem až 1200 Mb/s

Přineste život signálům mrtvých zón
Připojte do elektrické zásuvky, abyste rozšířili bezdrátovou síť vašeho domova a začali se těšit na rychlé a spolehlivé bezdrátové připojení, a to i v nedostupných koutech vašeho domova.

3,6x rychlejší
Bezdrátová AC poskytuje bezdrátové rychlosti Gigabit s až 3,6násobkem výkonu nejběžnějšího typu Wi-Fi, který se nachází ve většině domácností.

Dvoubodové bezdrátové zařízení pro efektivní výkon
Pásmo 2,4 GHz může být pro každodenní úkoly, jako je prohlížení webových stránek, zatímco vysokorychlostní pásmo 5 GHz má menší bezdrátové rušení a přetížení, což vám přinese lepší výkon a bezdrátový zážitek bez zpoždění při streamingu videa, hraní online a přenosu velkých souborů.

Přenosný
Pomocí indikátorů intenzity signálu LED můžete najít dokonalé místo ve vašem domě, které dramaticky zvýší pokrytí Wi-Fi a odstraní mrtvé zóny signálu. A úplná zpětná kompatibilita znamená, že budete moci připojit libovolné bezdrátové zařízení k prodlužovacímu zařízení.

Rychlá instalace
Použijte tlačítko WPS pro jednotli- vé dotykové ovládání na směrovači a na prodlužovači rozsahu, abyste během několika sekund zvýšili dosah signálu Wi-Fi.
Nebo seberte telefon a spojte extender s jedním z našich výkonných routerů D-Link pomocí naší bezplatné aplikace QRS Mobile, která se připojí k vašemu domácímu routeru.

Osobní hotspot
Rozšířením můžete také vytvořit vlastní bezdrátový hotspot pro hotelové pokoje s kabelem Ethernet, který vám poskytne vlastní Wi-Fi připojení k internetu během vašeho pobytu mimo dovolenou nebo podnikání.

Vlastnosti:

 • Rozšíření signálu Wi-Fi
 • Dual-band 2,4 GHz + 5 GHz rychlostí až 1200 Mb / s
 • Dvě výkonné antény
 • Port Ethernet
 • Pracuje s libovolným routrem Wi-Fi

Technické specifikace:

Antény

 • Dvě externí antény

Rozhraní zařízení

 • Ethernet port 10/100 Mb / s
 • Tlačítko reset
 • Tlačítko WPS

Data Signal Rate

 • 2,4 GHz - až 300 Mb/s
 • 5 GHz - až 866 Mb/s

Bezdrátové zabezpečení

 • Wi-Fi Protected Access (WPA / WPA2)
 • WPS (PBC)

LED diody

 • Status WPS
 • Indikátor síly signálu segmentu Wi-Fi segmentu

Standardy

 • IEEE 802.11ac
 • IEEE 802.11n
 • IEEE 802.11g
 • IEEE 802.11b
 • IEEE 802.11a
 • IEEE 802.3ab

Rozměry

 • 97,9 x 50,7 x 48,7 mm
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý

Záruka 24 měsíců
Partnumber DAP-1610/E
Další parametry
Typ síťového prvku repeater (opakovač)
Počet LAN portů
Množství zásuvek pro připojení dalších zařízení prostřednictvím síťového kabelu s konektorem RJ-45.
">Počet LAN portů
1
Rychlost LAN
Maximální přenosová rychlost LAN sítě prostřednictvím kabelu. Pro běžné použití v kancelářích / domácnosti, postačí základní rychlost 10/100 Mb/s. Pro náročnější použití a hraní her je vhodná rychlost 10/100/1000 Mb/s - Rychlost LAN
10/100 Mb/s
Typ WiFi A, B, G, N, AC, AB
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
">Wi-Fi
Ano
Datová propustnost
Datová propustnost popisuje maximální přenosou rychlost jakou je možné ve WiFi síti přenášat data.
Pro běžné kancelářeské a domácí potřeby plně dostačují routery s datovou propustností do 300 Mb/s, pro přenos videa ve FullHD formátu a vyšším, hraní on-line her a přenášení velkých datových objemů je vhodné volit WiFi routery s vyšší datovou propustností - Datová propustnost
867 Mb/s, 300 Mb/s
Frekvenční pásmo
WiFi sítě aktuálně využívají dvě frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz. 2,4GHz je nejrozšířenější, a proto také zahlcené velkým množstvím zařízení, které v něm pracují, toto pásmo začíná být "pomalé". 5 GHz je méně zahlcené a poskytuje několikanásobně vyšší přenosovou ryhlost a propustnost. Pro volbu frekvenčního pásma, ve kterém WiFi router pracuje je důležité, aby ve stejném frekvenčním pásmu uměla pracovat i zařízení, která budou do WiFi sítě připojena, resp. ji budou využívat.
">Frekvenční pásmo
5, 2,4 GHz
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 9.5 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 16.6 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 78 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k WiFi extender D-Link DAP-1610 E bílý

Předmět: opakování dotazu z 20.2.2020
Datum: 19.03.2020 14:53:25Autor: Pavel Žid
Lze nějak změnit číslo kanálu na kterém router vysílá?
S pozdravem
Pavel Žid
Odpovědět

Předmět: změna kanálu na kterém vysílá router
Datum: 20.02.2020 16:58:39Autor: Pavel Žid
Lze nějak změnit číslo kanálu na kterém router vysílá?
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

návod na obsluhu kavovaru Delonghi magnifica s cappuccino. Ďakujem za vybavenie Ján Miško...
DOOGEE X90...
Automat.pračka LG inverter Direct Drive 7 kg F1068QD...
Mraznička Calex scv 130 český návod...
Outdoor Smart Wi-Fi Camera C3W (ezGuard)...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Luboš
Mobilní telefon Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD
Evolveo EVOLVEO EasyPhone XD Dobrý den, prosím o informaci, zda mohu u tohoto telefonu blokovat jednotlivá - nevyžadaná čísla, která se poslední dobou opravdu "množí". Několikrát jsem pátral v telefonu i na manuálech, ale bez výsledku. (Tento telefon vlastn...
Nejde zapnout svítí zamek
Autor: Jaroslav Doležel
Sušička prádla Electrolux PerfectCare 800 EW8H457WC
Dobry den susicka nejde zapnout svítí zamek jen to propipa a blika tlacitko play ...
Černá obrazovka
Autor: Pavlisová Iveta
Mobilní telefon Doogee Y7 modrý
Dobrý den, chci se zeptat nacetla se mi hra v telefonu doogee Y7 a najednou zhasla obrazovka a už nejde nahodit. Akekdyz mi mamča volala, me to nezvoni, ani se nerozsviti obrazovka, ale mamce to v telefonu vyzváni. Můžete mi poradit, co s tím mam dělat? Dekuji...
kolaps kamery C2C mini
Autor: Vladimír Rašín
IP kamera EZVIZ C2C bílá
Po zhruba 6ti měsících bezchybného provozu se tato kamera dostala do stavu OFF LINE a nedaří se mi ji zprovoznit. Nevládnu angličtinou, takže nevím co mi kamera povídá. Původní nastavení mi prováděl technik IT. Můžete poradit? Děkuji, Rašín...
HP Laser MFP 135w
Autor: lubos
Tiskárna multifunkční HP LaserJet MFP 135w
Dobrý den. Píše my,že není zapojený sítový kabel,ale je.Stejně to nekomunikuje a netiskne.Děkuji za odpověd....

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Meteorologická stanice GARNI 570 EASY černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ meteorologicka-stanice-garni-570-easy-cerna-stribrna-336-cesky-navod.pdf
Detail - Detektor kouře König SAS-SA100 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ detektor-koure-konig-sas-sa100-bily-19735-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Motorola One Macro fialový
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-motorola-one-macro-fialovy-40766-cesky-navod.pdf
Detail - Fitness náramek Huawei Band 4 bílý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ fitness-naramek-huawei-band-4-bily-ruzovy-38220-cesky-navod.pdf
Detail - Tiskárna multifunkční HP Ink Advantage 2130
http://h10032.www1.hp.com/ ctg/ Manual/ c04722861


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020