NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Zámek Igloohome Mortise 2 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Zámek Igloohome Mortise 2 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Zámek Igloohome Mortise 2 černý Obsah českého návodu Zámek Igloohome Mortise 2 černý
 • Zařazení produktu: Osvětlení Igloohome
 • Značka: Igloohome
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Igloohome Osvětlení

Zámek Igloohome Mortise 2 černý Zámek Igloohome Mortise 2 černý Zámek Igloohome Mortise 2 černý Zámek Igloohome Mortise 2 černý Zámek Igloohome Mortise 2 černý Zámek Igloohome Mortise 2 černý Zámek Igloohome Mortise 2 černý Zámek Igloohome Mortise 2 černý
Návod k obsluze Zámek Igloohome Mortise 2 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Igloohome a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Igloohome návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Igloohome výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Igloohome Mortise 2+ (IGM4), černá


Igloohome Mortise 2+ (IGM4) je chytrý digitální zámek s klikou, který důkladně zabezpečí vaše vstupní dveře a navíc se ještě postará o váš lepší komfort. Odemykat jej totiž můžete hned pěti způsoby – otiskem prstu, pomocí PIN kódu, mobilním telefonem s technologií Bluetooth, klasickým fyzickým klíčem (těch máte k dispozici celkem 5) nebo prostřednictvím klíčové karty RFID. Zámek ke svému provozu nepotřebuje Wi-Fi, a tak se dá použít takřka kdekoliv.
Při prvním připojení je třeba zámek přes Bluetooth spárovat s mobilní aplikací ve vašem telefonu. Následně už můžete kódy k zámku generovat a přidělovat hostům na dálku prostřednictvím technologie AlgoPIN. Vaši hosté si přitom k získání PIN kódu nemusí stahovat žádnou novou aplikaci, neboť jim jej můžete poslat přes WhatsApp, SMS či Messenger. Zámek je tak skvělou volbou i pro pronajímatele prázdninových ubytování – přispívá k tomu i kompatibilita se systémem Airbnb (pro automatické generování PIN kódů pro hosty můžete zámek synchronizovat se svým kalendářem).


 

Klíčové vlastnosti:


 • 5 možnosti odemykání (otisk prstu, PIN, Bluetooth, RFID, klasický klíč)
 • Provoz bez připojení k Wi-Fi
 • Technologie AlgoPIN pro spolehlivé i bezpečné fungování
 • Praktický alarm
 • Mobilní aplikace Igloohome s možností ovládání zámku odkudkoliv na světě
 • Automatické odemknutí v případě požáru (vysokých teplot)

 
Jděte na zabezpečení nemovitosti chytře – s chytrým zámkem Igloohome Mortise 2+.
 

Špičkové zabezpečení


Chytrý zámek Igloohome Mortise 2+ pracuje offline, což zaručuje perfektní spolehlivost a vysokou míru zabezpečení. Technologie AlgoPIN totiž využívá moderní principy, které jsou podobné jednorázovému heslu bankovního tokenu (OTP). Dále zařízení využívá funkci Auto Relock, která spočívá v automatickém uzamčení po zavření dveří. A jistě oceníte i vestavěný alarm, který se spustí v případě vypáčení zámku nebo násilného otevření dveří. 

Přehledná mobilní aplikace


Společně s tímto chytrým digitálním zámkem můžete využívat i mobilní aplikaci Igloohome, která je k dispozici pro Android i iOS a skýtá spoustu možností. Jejím prostřednictvím můžete zařízení odkudkoliv na světě ovládat. Také zde můžete vytvářet jednorázové, opakující se nebo trvalé PIN kódy. A v neposlední řadě máte v aplikaci možnost monitorovat příchody a odchody. 

Poslouží i jako požární hlásič


Igloohome Mortise 2+ vám poslouží i jako praktický hlásič požáru. Když přitom zámek pomocí integrovaných senzorů detekuje uvnitř nemovitosti vysoké teploty (70 ± 5 °C a vyšší), automaticky se odemkne.
Igloohome Mortise 2+, kombinuje přesnost se spolehlivostí a posouvá život bez klíčů na další úroveň pohodlí.

Je dokonalým doplňkem vašeho moderního životního stylu, nabitý chytrými funkcemi, takže můžete věnovat svůj čas důležitějším věcem v životě.

5 režimů:
Otisk prstu - Registruje až 100 otisků palce
PIN kód
Bluetooth klíč
RFID přihlašovací údaje - Registruje až 100 klíčových karet
mechanické klíče - 5 ks

VÁŠ PRST JE JEDINEČNÝ KLÍČ
Žádné dva otisky prstů nejsou stejné. To je důvod, proč jsme to začlenili jako způsob přístupu, abychom zajistili, že bezpečnost vašeho domova nebude nikdy ohrožena.
Na rozdíl od jiných metod ověřování je váš otisk prstu nejbezpečnější, protože jej nelze replikovat.
Jednoduše odemkněte dveře dotykem prstu. Už se nikdy nebudete muset obávat ztráty klíčů. Děláme život pohodlnějším, abyste se mohli soustředit na důležité úkoly.
Senzor jsme postavili se zvýšenou odolností proti ESD a skrytým designem, abychom snížili pravděpodobnost nechtěné manipulace.
Do svého domova vstoupíte během několika sekund. snímač je vybaven 2D kapacitní kontaktní technologií s prostorovým rozlišením 508 DPI, která má rychlost snímání obrazu až 2 megapixely za sekundu.
Díky více než 3,5 milionům umístění prstů umožňuje senzor orientaci vašeho prstu jakýmkoli směrem a stále jej ověřuje.

ŽÁDNÁ WIFI? ŽÁDNÝ PROBLÉM: UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE ALGOPINU
Na rozdíl od konvenčních inteligentních nebo digitálních zámků nemusíte být poblíž svého Mortise, abyste mohli nastavit PIN kódy pro své hosty.
Díky naší patentované technologii algoPIN můžete rychle generovat přístupové kódy na cestách.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE AlgoPIN™
Pro první připojení je nutné pomocí Bluetooth spárovat schránku s aplikací v mobilním telefonu. Poté lze kódy k zámku generovat a přidělovat přes technologii AlgoPin™ bez připojení k Bluetooth.

AlgoPIN™ – technologie,která stojí za všemi zařízeními igloohome, která vám umožňuje udělovat PIN kódy na dálku bez Wifi.
Zařízení igloohome pracují offline pro větší bezpečnost a spolehlivost. Na rozdíl od jiných chytrých zámků Bluetooth na trhu si vaši hosté nebudou muset stahovat další aplikaci, aby získali přístup. Náš jedinečný algoPIN™ využívá technologii, která je podobná jednorázovému heslu (OTP) bankovního tokenu.

Jak vám algoPIN™ umožňuje generovat PIN kódy bez WiFi?

KROK 1 - PÁROVÁNÍ
Po instalaci budete muset spárovat svůj zámek s vaším účtem igloohome prostřednictvím aplikace igloohome na vašem smartphonu.
Po úspěšném spárování váš smartphone synchronizuje jedinečný PIN token s našimi zabezpečenými cloudovými servery a neuchová token lokálně.

KROK 2 - VYGENERUJTE PIN
Při vytváření kódů PIN pro hosty nebo členy rodiny váš smartphone odešle požadavek na váš token na cloudových serverech.
Pomocí algoritmů Je náhodně vygenerován jedinečný PIN kód s integrovanou dobou platnosti. K tomu nemusíte být blízko zámku.

KROK 3 - PŘIDĚLENÍ PINu
Nyní, vyzbrojeni PIN kódem, to můžete sdílet s požadovaným příjemcem přes WhatsApp, Facebook Messenger, SMS a další.
Pro získání PIN kódu si váš host nemusí stahovat další aplikaci.

KROK 4 - PŘÍSTUP K NEMOVITOSTI
Jakmile je PIN kód zadán do příslušného zařízení igloohome, zámek převede PIN kód na požadovanou akci, např. udělte přístup pouze jednou.

ZVÝŠENÁ SPOLEHLIVOST PROTI HACKINGU Zámky igloohome jsou spolehlivější proti hackování a nestabilitě WiFi, protože naše produkty fungují offline. Nebudete se muset bát, že budete potřebovat připojení k internetu, aby váš zámek fungoval.

CHYTRÝ DOPLNĚK MODERNÍHO ŽIVOTNÍHO STYLU: VŠESTRANNOST S PŘÍSTUPEM CITLIVÝM NA ČAS Ať už se jedná o dovolenou, pracovní cesty nebo dokonce jen vyřizování pochůzek, můžete mít hosty, které můžete kdykoli vpustit.
Nastavte dobu trvání PIN kódů a klíčů Bluetooth, abyste získali přístup ke svému majetku, a také zajistěte, aby byl po jejich odchodu zabezpečen.

VÍCE NEŽ JEDEN ZPŮSOB, JAK SE DOSTAT DOMŮ Kromě ověřování otiskem prstu si můžete pro odemknutí dveří vybrat z PIN kódů, Bluetooth klíčů a RFID přihlašovacích údajů. K dispozici jsou také fyzické záložní klíče pro případ nepředvídaných okolností.

SYNCHRONIZACE S AIRBNB Pokud jste hostem Airbnb, můžete synchronizovat svůj kalendář se svým účtem igloohome, aby se pro hosty automaticky vytvořily PIN kódy

POHODLÍ NA CESTÁCH A VĚTŠÍ KLID Všechna zařízení igloohome fungují s mobilní aplikací Igloohome. Přístup ke svému majetku můžete spravovat kdykoli a kdekoli.
Na rozdíl od konvenčních zámků vám mobilní aplikace Igloohome umožňuje sledovat data a časy, kdy návštěvníci vstoupí do vašeho domova.
Protokoly aktivit poskytují lepší přehled pro větší klid.

CHRAŇTE SVŮJ DOMOV Vyberte si z jednorázových, opakujících se nebo trvalých PIN kódů.
Časově citlivý přístup zajistí, že váš domov bude vždy v bezpečí. Můžete si také prohlédnout protokoly aktivit, abyste viděli, kdo, kdy a jak byl Mortise odemčen.

POHODLNÉ NEJEN PRO VÁS, ALE PRO KAŽDÉHO Hosté si nemusí stahovat aplikaci, aby získali přístup, stačí odeslat PIN kódy prostřednictvím preferovaného způsobu komunikace – WhatsApp, SMS a další.
Naše jedinečná technologie algoPIN umožňuje poskytovat a přijímat přístup bez potíží.

BEZPEČNOSTNÍ UZAMČENÍ Přístup pomocí klávesnice nebo otisku prstu je po několika nesprávných zadáních deaktivován, aby byl váš majetek vždy zabezpečen.

AUTO RELOCK Po zavření dveří se Mortise automaticky znovu uzamkne, abyste měli větší klid.

MASKOVÁNÍ BEZPEČNOSTNÍHO KÓDU
VÝSTRAHA VYBITÁ BATERIE A NOUZOVÝ START Pokud jsou baterie vybité, Snadno nastartujte Mortise s 9V baterií jako nouzové opatření.
Intuitivní zvukové a vizuální upozornění LED vás vyzve k výměně baterií.

ALARM TAMPER Mortise spustí alarm, pokud je vypáčen ze dveří, aby upozornil a odradil potenciální pokusy o manipulaci.

POŽÁRNÍ HLÁSIČ Mortise se automaticky odemkne, když jeho senzory detekují vysoké teploty (70±5°C a vyšší) zevnitř nemovitosti.

POPLACH NARUŠENÍ Mortise spustí alarm, pokud vetřelci násilně otevřou dveře, zatímco závora je stále zamčená.

NOUZOVÝ VÝSTUPNÍ SYSTÉM Mortise umožňuje rychlejší odchod pouhým zatažením za kliku dveří v případě nouze.

KOMPATIBILITA Igloohome Mortise 2+ je určen pouze pro dřevěné dveře.

POUŽÍVÁNÍ Doporučuje se používat pod přístřeškem a nevystavovat vlhkému počasí.

Kompatibilita dveří: Pouze pro dřevěné dveře
otočné dveře (levá/pravá)
Tloušťka dveří: 40 až 70 mm
Vzdálenost od okraje dveří: >190 mm (s rukojetí)

Technická specifikace: Způsoby přístupu (vstup): Otisk prstu, PIN kód, Bluetooth klíč, RFID štítky a nálepky, fyzický klíč
Způsoby výstupu (ukončení) : Rukojeť, tlačítko Zamknout/Odemknout
Kapacita otisků prstů: 100
kapacita RFID: 100
Fyzické klíče: 5
Provozní teplota: -25 °C až 55 °C
Typ napájení: 8 AA alkalických baterií
Životnost baterie: Až 18 měsíců
Provozní teplota baterie: -10 °C až 50 °C
Nouzové napájení: 9V alkalická baterie
materiál: Al, slitina zinku, ABS
Certifikace: IP64, CE, FCC, Giteki

Rozměry a hmotnost produktu: Přední sestava: 84 (Š) x 354 (V) x 68 (H) mm
Zadní montáž: 88 (Š) x 354 (V) x 71 (H) mm
3,44 kg/3,56 kg (s obalem)


Návod k obsluze Zámek Igloohome Mortise 2 černý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Zámek Igloohome Mortise 2 černý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Zámek Igloohome Mortise 2 černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber IGM4
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, zvládne např. dohledat informace na internetu, nastavit budík nebo založit schůzku, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je platforma pro chytrý domov od společnosti Apple, která integruje různá zařízení do jedné aplikace pro snazší ovládání domácnosti, zpravidla skrze aplikaci Domácnost na iOS zařízeních. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Typ zámek
Komunikační technologie Wi-Fi, Bluetooth
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.4 cm
Výška výrobku 35.4 cm
Hloubka výrobku 6.8 cm
Hmotnost výrobku 3.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 40.5 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 31.0 cm
Hmotnost balení 3.6 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 17 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

AKU RIDER VeGA T66R...
Hledám celý návod v češtině na obsluhu YAESU FT-991A, ne jen na zapojení k PC co jsem si stáhl....
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o návod k obsluze pračky Gorenje INVERTER POWER DRIWE. Moc děkuji. Michaela...
Al-ko db 35/35...
Headphones basic4tv with 3,5mm jack plug Prosím o návod jak zapojit do televize, děkuji Lenka. ...
Belineli Soft Ice Cream Maker model : SBL - 1802 Je to zmrzlinovač, prosím v češtině. Předem děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Filtr
Autor: neznámý
Americká lednice Samsung RS50N3413SA EO
Dobry den máme americkou lednicku samsung s ledovacem a začal mě svítit filtr kde ho najdu abych ho mohla vycistit? Děkuji za odpověď ...
Snížení výkonu
Autor: Lucie
Tyčový vysavač ETA Sonar 2232 90000
Vysavač je nabitý na 100% a při zapnutí na vyšší výkon se během několika sekund sníží výkon na minimum a kontrolka bliká, přestože jsou filtr i nádobka na nečistoty perfektně vyčištěné. Kde je problém?? Děkuji za zprávu....
sériové číslo Kugoo S1
Autor: neznámý
Elektrická koloběžka Kugoo S1 PRO růžová
Dobrý den, prosím o info, radu, chci pojistit elektrokoloběžku Kugoo S1 a nemůžu najít sériové číslo. Je možné, že u těchto prvních elektrokoloběžek sériové (výrobní) číslo není?? Děkuji...
kuchyňský robot PROFICOOK PC-KM 1197
Autor: Jaroslava
Kuchyňský robot Profi Cook Vintage KM
prosím návod v češtině...
Kuchyňský robot PROFICOOK PC-KM 1197
Autor: neznámý
Kuchyňský robot Profi Cook Vintage KM
Prosím návod v češtině...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou