NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Zámek Tedee GO Smart stříbrný

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Zámek Tedee GO Smart stříbrný

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Zámek Tedee GO Smart stříbrný Obsah českého návodu Zámek Tedee GO Smart stříbrný
 • Zařazení produktu: Zabezpečení a monitoring Tedee
 • Značka: Tedee
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Tedee Zabezpečení a monitoring

Zámek Tedee GO Smart stříbrný Zámek Tedee GO Smart stříbrný Zámek Tedee GO Smart stříbrný Zámek Tedee GO Smart stříbrný Zámek Tedee GO Smart stříbrný Zámek Tedee GO Smart stříbrný Zámek Tedee GO Smart stříbrný
Návod k obsluze Zámek Tedee GO Smart stříbrný obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Tedee a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Tedee návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Tedee výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Tedee Go Smart, bílá/stříbrná


Také už vás unavuje to věčné hledání klíčů v kabelce či batohu při každém návratu domů? Pusťte tyto starosti z hlavy jednou provždy – chytrý zámek Tedee Go Smart se postará o vaše pohodlí i bezpečnost a vám stačí u sebe mít třeba jen mobilní telefon.

Automatické odemykání i zamykání


Abyste si mohli užívat luxusu, není třeba vysokých investic a složitých zásahů do vašich stávajících dveří a zámků. Tedee Go Smart namontujete na stávající zámek během několika okamžiků, a jeho výhody tak můžete objevovat okamžitě po rozbalení. Při odchodu z domu stačí zámek zmáčknout a sám se po zavření dveří uzamkne. Při návratu pak v mobilní aplikaci zámek odemknete nebo nastavíte automatické odemknutí při přiblížení ke dveřím. Ideální při návratu z nákupu. Výhod je ale daleko víc. Tedee Go Smart například pomůže vašim hostům s přístupem do pronajímaného bytu, aniž byste si museli osobně předávat klíče. Pokud si nejste jistí, zda jste při odchodu zamkli, v mobilní aplikaci si to snadno zkontrolujete a rovnou můžete na dálku i zamknout. A když dojde v Tedee baterka, snadno dveře odemknete klasickým klíčem. 

Klíčové vlastnosti:


 • Montáž zabere méně času než čištění zubů
 • Vysoká úroveň bezpečnosti
 • Kompatibilní s většinou zámků a dveří
 • Ovládání jediným stiskem nebo přes mobilní aplikaci
 • Na dálku můžete odemknout, zamknout nebo pustit své hosty, zatímco trčíte v zácpě
 • Možnost začlenění do chytré domácnosti, například s plánováním konkrétních kroků po zamčení/odemčení
 • Nepotřebujete nosit klíče
 • Nabijete ho z notebooku nebo powerbanky skrze dodávaný magnetický kabel

 
Zavřete oči a představte si, co by měl umět chytrý zámek... Tak přesně tohle všechno Tedee umí levou zadní.
 

Na baterky nebo postaru


Chytrý zámek je napájen integrovanou baterií, kterou lze dobíjet. Na jedno nabití vydrží až 6 měsíců, pak stačí připojit nabíjecí kabel a energii doplnit. A pokud byste náhodou zapomněli a po návratu z dovolené zámek neodpovídal, stále můžete použít klasický klíč. 


Budoucnost je za dveřmi


Zamyká i odemyká na dálku, aniž byste se museli zvednout z křesla. K tomu lze využít nejen aplikaci v chytrém telefonu, ale klidně i Apple Watch. A umí to i automaticky po vašem odchodu nebo při příchodu. Bez klíčů, bez starostí a hlavně bez námahy. 

(Nej)rychlejší instalace


Montáž už ani nemůže být jednodušší, zvládne ji opravdu každý. Do zámku umístíte klíč, na něj chytrý zámek, utáhnete imbusovým klíčem a můžete okamžitě začít využívat všech výhod, které Tedee nabízí. 

 Veškerá historie v mobilu


V chytré aplikaci najdete kromě jiného také kompletní historii odemykání a zamykání. Máte tak perfektní přehled o tom, kdy a jakým způsobem se používal váš chytrý zámek. 

Vyšší level


Ještě vyšší úroveň vzdálené obsluhy získáte začleněním zámku do chytré domácnosti. Nastavte si automatické vysávání robotickým vysavačem po uzamčení zámku a vracejte se do perfektně vysátého bytu. Stejně tak můžete nastavit přivítání hudbou po vašem návratu domů, jakmile se zámek odemkne.
Rychlé, bezpečné a tiché zamykání a odemykání dveří, fyzicky na místě nebo odkudkoliv vzdáleně, technologická vyspělost, použití prémiových materiálů a snadná instalace – to jsou synonyma nového chytrého zámku tedee GO.

Tedee GO navazuje na úspěšný chytrý zámek tedee a tedee PRO, který je nejmenším, nejtišším a technologicky nejvyspělejším chytrým zámkem na trhu, přičemž k jeho instalaci je zapotřebí vyšší technické znalosti a zpravidla se neobejde bez výměny zámkové vložky.

Tedee GO byl vytvořen tak, aby uživatelům nabídl bezproblémovou instalaci formou plug-and-play. Na standardní evropské dveře jej lze nainstalovat během několika minut, bez jakýchkoliv vyspělejších technických znalostí, dalšího příslušenství a speciálního nářadí. Stačí vložit klíč do cylindrické vložky, nasadit na něj tedee GO a pomocí imbusového klíče, který je součástí balení, připevnit tři šrouby. Pak už stačí stiskem jediného tlačítka, případně pomocí aplikace, zámek začít používat. K tomu přidejme nezávislost na pevném zdroji napájení díky vyměnitelným bateriím, možnost propojení s tedee Bridge a tedee Keypad a máte plnohodnotný dveřní systém.

 • Nejvyšší úroveň bezpečnosti
 • Rychlá instalace za 1 minutu
 • Jednoduché ovládání pomocí aplikace
 • Kompatibilní s většinou dveří a zámků
 • Kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa a dalšími
 • Bateriový provoz bez nutnosti nabíjet
 • Nadčasový design
 • Timeless design

Už nikdy nezapomenete zamknout
Znáte ten nepříjemný pocit, když nevíte jistě, jestli jste nezapomněli zamknout dveře, anebo si cestou na dovolenou vzpomenete, že jste nezamkli? S chytrým zámkem tedee GO už nikdy nehrozí, že budete tápat, doufat, případně se vracet zpět zamknout dveře. Jednoduše si nastavíte chytrý zámek tedee GO tak, že zamkne sám, kdykoli opustíte svou domácnost, kancelář nebo třeba skladovací prostor. A pokud vás takový nepříjemný pocit přeci jenom přepadne, jednoduše v aplikaci zkontrolujete, zda je opravdu zamčeno. Chytrá zařízení jsou tu od toho, aby nám pomáhala, a takový je i chytrý zámek tedee GO. Řeší stav vašich dveří za vás.

Otevírejte dveře dálkově a bez nutnosti být doma
Sedíte v autě v koloně a vaše ohlášená návštěva již čeká u dveří? Volá vám kurýr, že čeká před domem s balíčkem, a vy jste ještě v kanceláři? Zapomněl váš potomek klíče doma? Jste na dovolené a potřebujete od kamarádky zalít kytky? Se zámkem tedee GO a aplikací tedee zvládnete vše. Stačí k tomu to, co dnes všichni používáme nejčastěji – mobilní telefon. Není tak malý a narozdíl od již zastaralých klasických klíčů jej hned tak neztratíte. Díky bezpečné aplikaci tedee máte klíč neustále u sebe. Stačí se k zámku s telefonem přiblížit a on automaticky odemkne. Také můžete sdílet krátkodobě klíč nebo otevřít dveře na dálku vaší návštěvě, kurýrovi nebo hlídači vašich domácích mazlíčků.

Jediný zámek pro všechny dveře
Chcete odemykat vaše dveře bez klíčů nebo rovnou dálkově, či automaticky? Nejste si jistí, jestli je automatický zámek kompatibilní s vaší cylindrickou vložkou nebo jestli ji nebudete muset vyměnit? S tedee GO máte tuto starost vyřešenou. Nejnovější chytrý zámek od výrobce tedee, který úzce spolupracuje s lídrem v oblasti bezpečnostních cylindrických vložek firmou Gerda, je navržený tak, aby pasoval na všechny standardní evropské dveře a cylindrické vložky. Jediným požadavkem je, aby vložka měla tzv. nouzovou funkci, která umožňuje otáčení dvou klíčů vložených z obou stran. Spojením nejlepších světových odborníků dveřních systémů a využitím roky ověřených spolehlivostí zámků tedee a tedee PRO vznikl nový zámek pro každé dveře – tedee GO.

Dlouhá výdrž i bez hledání nabíječky
Tedee GO pro napájení používá výměnné baterie (CR123A), které vydrží od šesti do devíti měsíců. Jednoznačně nejdelší výdrž ze všech baterií poháněných zámků na trhu. Nepotřebujete tedy žádné napájecí kabely, které se neustále ztrácí, nebo odmontovat zámek ze dveří proto, abyste jej přenesli ke zdroji napájení pro dobití vestavěné baterie. Když se baterie po více než půl roce vybijí, jednoduše je vyměníte za nové. Po výměně baterií nemusíte nic nastavovat. Tedee Go si vše pamatuje a z aplikace si sám stáhne potřebná nastavení. Náhradní baterie můžete zakoupit v jakémkoliv obchodě s elektronikou.

Vysoká kvalita materiálu a designu
Chytrý zámek tedee GO byl navržen pro snadnou instalaci na každé dveře, a proto je oproti originálnímu Tedee nebo tedee PRO mírně větším zařízením. Je vyroben z termoplastického materiálu, který mu zajišťuje pevnost a zachovává vynikající výkon. Je potažen stříbrným nebo grafitovém metalickým povrhem, což dodává jeho designu stylový nádech. V porovnání s jinými zámky je velmi tichý a jeho rozměry jsou, i přes malý nárůst, stále komfortní. Vzhled tedee GO je nerušivý a hodí se do každého interiéru.

Montáž svépomocí za jednu minutu
Nejste technický typ a máte obavu z náročné montáže chytrých zámků? Ačkoli chytrý zámek tedee GO zastupuje nejnovější inovaci v zámečnictví, jeho instalace a následné používání je naprosto snadné a intuitivní. Stačí si tedee GO koupit, vybalit, vložit klíč do cylindrické vložky, nasadit na něj vybalený zámek a pomocí imbusového klíče, který je součástí balení, připevnit tři šrouby. Samotná instalace nezabere více než 1 minutu a zvládne ji opravdu každý, a to bez použití jiného nářadí. Pro snadnější pochopení instalace je v balení přibalen intuitivní návod nebo můžete využít QR kódu na obalu, odkazujícímu na video tutoriál. S tedee GO je instalace radostí.

Široké kompatibilita se systémy chytrých domácností
Chytrý zámek tedee GO také podporuje více než 15 systémů pro chytrou domácnost včetně Google Home, FIBARO, Grenton, Jeedom atd… Nyní není kompatibilní s Apple HomeKit. Nicméně je připraven a zpětně kompatibilní na platformu Matter, což umožní jeho budoucí přidání do Apple HomeKit a dlouhé řady dalších chytrých komunikačních rozhraní, které se hlásí ke kompatibilitě s Matter, jako například Amazon Alexa, Samsung Smartthings, Tuya a další.

Odemkněte hlasem
Tedee GO lze také ovládat hlasem pomocí příkazu „Hey Google“. Pokud preferujete ovládání zámku na platformě Apple, můžete díky aplikace Shortcuts (Zkratky) vytvořit příkazy pro Siri a ty pak pomocí iPhone nebo Apple Watch zadávat.

Konečně! Pronajímejte nemovitosti bez fyzického předávání klíčů
Aktuální trend krátkodobých pronájmů vytváří silnou poptávku po jednoduchém ovládání zámků v pronajímaných nemovitostech. Již žádné spěchání kvůli předání klíčů. Jednoduše otevřete dveře dálkově - okamžitě pomocí aplikace a nebo vytvořte a nesdílejte klíč s dočasným přístupem včetně detailního nastavení. vAplikace tedee zdarma pro chytré telefony iOS (iPhone, iPod Touch) a Android (od verze 6.0). Aplikace zasílá notifikace, upozornění a doporučení založená na vašem osobním nastavení. Ovládejte svá zámek odkudkoli na světě. Snadné připojení.

Shrnutí vlastností
Instalace za 1 minutu
Intuitivní nastavení aplikace
Není potřeba vyměňovat zámek (cylindrickou vložku)
Kompatibilní se všemi zámky a dveřmi s nouzovou funkcí (dva klíče naraz)
Možnost sdílení „klíče“ s dalšími osobami
Možnost automatického zamykání dveří
Kompatibilní s více než 15 aplikacemi pro chytrou domácnost, mimo Apple HomeKit
Příprava na platformu Matter
Podpora hlasového ovládání
Není potřeba nabíjet
Výdrž baterií až 9 měsíců
Minimalistický a nadčasový design
Druhý nejtišší zámek na trhu
Vysoce spolehlivý, značkový produkt

Technická specifikace
Váha: 196 g
Velikost: 57 mm x 63 mm
Teplota pro fungování zámku: 10-40 °C (pouze v interiéru)
Maximální vlhkost pro fungování zámku: 65%
Baterie: 3 x CR123A (součást balení)
Výdrž baterie: při použití 8x denně vydrží 6 - 9 měsíců
Barva: Stříbrná


Návod k obsluze Zámek Tedee GO Smart stříbrný

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 23 stránek, formát PDF, velikost souboru 3.1 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Zámek Tedee GO Smart stříbrný

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Zámek Tedee GO Smart stříbrný

Technické parametry

Zámek Tedee GO Smart stříbrný

Záruka 24 měsíců
Partnumber TD-GO-LOCK-WH
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Komunikační technologie Bluetooth
Typ zařízení zámek
Funkce (Typ) chytrý zámek
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.7 cm
Výška výrobku 6.3 cm
Hloubka výrobku 5.7 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.7 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 9.7 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 77 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, mužeme poprosit o návod pro notebook LENOVO V1S-ADA. Děkujeme ...
Prosím o navod v CZ jazyce pro Tamron AF 100-400 mm F/4,5-6,3 Di VC USD pro Nikon F...
TV Finlux 40FFG5660...
Singer 9803 C prosím o návod ...
Návod k obsluze pro přenosný digitální přehrávač Shanling M6 (21) 64GB ...
Singer M3505 návod k použití v cestine....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

brother ADS-4300N
Autor: neznámý
Skener Brother ADS-4300N bílý
Dobrý den, pořídila jsem si výše uvedený skener brother ADS-4300 N, nikde jsem nenašla popis ovládání. Zajímají mne všechny funkce, které jsou možné na tomto skeneru. Dále mne zajímají jednotlivé funkce 1 , 2 , 3. Děkuji Vám P.Benešová...
Návod - manuál v slovenčina alebo češtine na EPSON V850 PRO
Autor: Cyril
Skener Epson Perfection V850 Pro
Mám záujem o manuál na EPSON Perfection V850PRO v slovenčine alebo češtine....
Návod
Autor: Gabriela
Indukční varná deska Bosch PIE645FB1E černá
Dobrý den, prosím o zaslání návodu na varnou desku - PIE 645 FB1E. Děkuji Hofmanová...
Nastavení chlazení
Autor: Vlasta
Chladnička s mrazničkou Liebherr CNel 4313
Dobrý den, obracím se na vás s prosbou, nějakým způsobem naskočila teplota v lednici 18st. na místo 4st. když teplotu na displeji snížíme na 4st. , tak to začne problikávat a za chvilku naskočí opět 18 nevím čím to potvrdit, aby zůstala nastavená nová te...
Aku pila GKC1825L20
Autor: Vlk
Řetězová pila Black-Decker GKC1825L20
Prosím o radu.Pila poprvé použita,nemaže řetěz.Děkuji....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou