|
Český návod k obsluze Žehlicí kartáč ProfiCare GB 3021 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Žehlicí kartáč ProfiCare GB 3021
- Zařazení produktu: Žehlicí kartáče ProfiCare
- Značka: ProfiCare
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis ProfiCare Žehlicí kartáče
|
Návod k obsluze Žehlicí kartáč ProfiCare GB 3021 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku ProfiCare a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální ProfiCare návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku ProfiCare výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuProfiCare GB 3021, bílá Chcete mít perfektně hladké a učesané vlasy během pár chvil, a aby byl výsledný efekt stejný jako od profesionálního kadeřníka? Pak by se měl žehlicí kartáč ProfiCare GB 3021 s příkonem 35 W stát součástí vašeho života. Elektrický kartáč má rychlé nahřátí a LED kontrolku, která vás upozorní na provoz. Pak stačí jen začít s pročesáváním, během kterého se vlasy zároveň vyrovnávají. Hladké a rovné vlasy jako z kadeřnictví Produkt je opatřen ionizační funkcí, takže se vlasy zbytečně nevysušují a nepůsobí na ně statická elektřina. Výrobek se navíc příjemně drží a má i nízkou hmotnost 0,3 kg. 360° otočný kloub slouží pro lehkou manipulaci, která usnadní cestu k hezkému účesu. Se spotřebičem rychle zkrotíte jakýkoli typ vlasů, od těch rovnějších až po vlnité.
Klíčové vlastnosti: - Žehlicí kartáč na vlasy s příkonem 35 W
- Ionizační funkce: vlasy se nepřesouší a neelektrizují
- Keramické štětiny dokonale vyhladí vlasy
- Rychlé zahřátí
- LED signalizace provozu
- Snadná manipulace: 360° otočný kloub
- Vhodné pro všechny typy vlasů
Perfektně hladké a rovné vlasy jako z kadeřnického salonu za pár chvil a z pohodlí vašeho domova. Praktické ouško k zavěšení V případě, že skončíte s úpravou kštice, stačí kartáč zavěsit v koupelně za praktické ouško.
360° otočný kloub Díky 360° otočnému kloubu se tepelně odolný přívodní kabel při vytváření účesu nezamotává a s kartáčem se velice snadno pracuje.
Keramické štětiny Keramické štětiny Superglide jsou velice odolné a při česání kloužou hladce po vlasech, takže úprava vlasů je dokonce lehčí než s žehličkou na vlasy. Nedochází navíc k jejich poškození nebo spálení. Výsledkem jsou přirozeně lesklé, pružné a rovné vlasy. Elektrický kartáč s funkcí žehlení pro všechny typy vlasů.- Během žehlení se vlasy pročesávají
- Ionizační funkce, která nevysušuje vlasy a má antistatický účinek
- Rychlé zahřátí
- LED kontrolka
- Tepelně odolný kabel
- 360° otočný kloub pro snadnou manipulaci
- Závěsné oko slouží k lepšímu uskladnění
- 35 W
|
Návod k obsluze Žehlicí kartáč ProfiCare GB 3021Stažení PDF návodu k obsluze pro Žehlicí kartáč ProfiCare GB 3021 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Žehlicí kartáč ProfiCare GB 3021| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | Ionizátor U drobných spotřebičů jako jsou fény a žehličky na vlasy vznikne proud záporných iontů, které obklopí každý jednotlivý vlas. Toto působení iontů funguje při úpravě vlasů jako přirozený zvlhčovací prostředek, který omezí polétavost vlasů a jejich statický náboj. Vlasy jsou poté zářivé a hladké. Ionizátor | Ano | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 10.0 cm | | Výška výrobku | 6.0 cm | | Hloubka výrobku | 31.0 cm | | Hmotnost výrobku | 0.3 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 31.0 cm | | Výška balení | 6.5 cm | | Hloubka balení | 10.2 cm | | Hmotnost balení | 0.5 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
FEIYU SCORP 2 ... mobil REDMI A5 prosím o návod v češtine k telefonu REDMI A5 Děkuji... Dobrý den. Marně hledám manuál k multifunkčnímu hrnci Concept CK8001. Děkuji. ... Tcl 55q6c... Dialkové ovládanie k televzoru LG , DO AKB 76 04 35 05 Dakujem a prajem pekný deň
... Whirlpool fxtm6, oak z9 6200 cs, 859991535782...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
dotaz Autor: Gabriela Radiopřijímač s DAB GoGEN DAB 300 dobrý den, jde vyměnit někde baterie do rádia? Prosím.... Dotaz prosim Autor: Jiří Meteorologická stanice EMOS E8466 černá stříbrná Dobrý den, mám již několik let meteor stanici Emos 8466 je to asi tři dny co se mi sami od sebe začali na displeji měnit barvy, i když jsem to restartoval a načetlo znova tak se to objevuje pořád do kola co prosím tím. Děkuji za Vaši odpověď
S pozdravem J. H. ... Kamera Autor: Michal IP kamera IMILAB Outdoor Security EC3 Dobrý deň.
Prosím vás o radu nejde mi spraviť posledný krok spárovať kameru(Imilab ec3 Lite) s Wifi neviete čo môže byť za problém? Ďakujem.
Beňo.... Po vypnutí se přijímač nedá zapnout. Autor: neznámý Mikrosystém Sharp XL-B517 černý Po přepnutí do "pohotovostní polohy" se za několik hodin přijímač úplně vypne a nelze ho zapnout ani dálkovým ovládáním ani tlačítkem na přístroji. Pomůže až odpojení od sítě a opětovné připojení po úplném zhasnutí indikační LED diody což je dost... Meteostanice Mebus 11147 návod Autor: Josef Meteostanice ADE WS 2136-2 Stále bliká ale nenačítá se... |
|