|
Český návod k obsluze Žehlička na vlasy Valera 000092442 černá Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Žehlička na vlasy Valera 000092442 černá
- Zařazení produktu: Žehličky na vlasy Valera
- Značka: Valera
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Valera Žehličky na vlasy
|
Návod k obsluze Žehlička na vlasy Valera 000092442 černá obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Valera a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Valera návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Valera výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktu• Systém Adaptive Heat Control pro přesnou teplotu • plovoucí destičky s keramickým povrchem a turmalínem • ultrarychlé nahřátí• teplota 230° • chladné špičky pro pohodlnou manipulaci • velikost destiček 24 x 90 mm, průměr 36 mm • univerzální napětí • délka kabelu 3 m • PŘÍSLUŠENSTVÍ: silikonový kryt • BARVA: černá
|
Návod k obsluze Žehlička na vlasy Valera 000092442 černáStažení PDF návodu k obsluze pro Žehlička na vlasy Valera 000092442 černá není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Žehlička na vlasy Valera 000092442 černá| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Žehlicí plocha | Keramika | | Nastavitelná teplota | nemá | Ionizátor U drobných spotřebičů jako jsou fény a žehličky na vlasy vznikne proud záporných iontů, které obklopí každý jednotlivý vlas. Toto působení iontů funguje při úpravě vlasů jako přirozený zvlhčovací prostředek, který omezí polétavost vlasů a jejich statický náboj. Vlasy jsou poté zářivé a hladké. Ionizátor | Ne | | Počet teplot | 1 | | Max. teplota | 230 °C | Duální napětí na cesty (115 V / 230 V) Duální napájení je užitečné při cestování. Lze přepínat mezi napětím 115 V a 230 V - Duální napětí na cesty (115 V / 230 V) | Ano | Délka přívodního kabelu Uvádí v metrech maximální délku přivodního kabelu od sluchátek až po koncovku / konektor. Ovšem i tato délka u zvolených sluchátek nemusí být limitující neboť na trhu existuje velké množstí kompatibilních prodlužovacích kabelů v různých délkách - Délka přívodního kabelu | 3 m | Bezpečnostní vypínání Některé žehličky na vlasy mají funkci bezpečnostního vypínání. Žehlička se automaticky vypne po určité době nečinnosti např po 30 min nebo 1 h - Bezpečnostní vypínání | Ne | | Cestovní pouzdro | Ne | | Napařování | Ne | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 29.0 cm | | Výška výrobku | 4.0 cm | | Hloubka výrobku | 3.0 cm | | Hmotnost výrobku | 0.5 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 31.0 cm | | Výška balení | 6.0 cm | | Hloubka balení | 11.0 cm | | Hmotnost balení | 0.6 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 33 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Sluchátka JBL tune 720 BT... Šicí stroj VERITAS Marie... Mikrovlnná trouba Whirlpool Max 49... Vestavná plně integrovaná myčka Beko model: BDIS35030.... Televízor JVC LT-32VDH5505
Poprosím návod ... Candy Rapid na 8 kg prádla sušička prádla ...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Myčka podlah KarcherFC7 Autor: Eva Podlahová myčka Kärcher FC 7 Cordless Mám ten samý problém, válečky nenasávají vodu,
koukám že je nás víc a tady nikdo neodpovídá...
... neviem sparovat soundbar a subrofer Autor: neznámý Soundbar TCL S643W černý Dobry Den
neviem sparovat soundbar a subrofer podla manualu mi to nefunguje ale fungovalo mi to uz ale neviem preco prestalo fungovat na subrofery mi svieti a pri zatlaceni oranzovo zlta dioda ked ju podrzim 3s blika na sounbare sa rozblika zlta podrzanie 5s pri parovani a potom... cidlo nefunguje Autor: Jan Čidlo pro meteostanice Sencor SWS THS stejný dotaz jako moji předchlůdci. Na senzoru je vše v pořádku ale nevysílá a nevysílá. Co dělat, Vyhodit?... Dotaz Autor: Jiřina Nabíječka Philips SCB 1290P pro AA,AAA Kdy poznam,že jsou baterie nabité.Led svítí zeleně pořád.... Sluchátka Technics EAH-AZ80E Autor: Michal Sluchátka Technics EAH-AZ80E-K černá Dobrý den, jakým typem nabíječky je možné nabíjet sluchátka?
Lze použít klasickou nabíječku na telefon 60W, nebo je vhodnější nabíjení řekněme třeba přes usb u notebooku?
Nebo je nějaká nabíječka s daným napětím, přímo pro tyto sluchátka?
Děkuji... |
|