Zesilovač AIWA AMR-200DAB černý
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Zesilovač AIWA AMR-200DAB černý
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Zesilovač AIWA AMR-200DAB černý Obsah českého návodu Zesilovač AIWA AMR-200DAB černý
  • Zařazení produktu: Zesilovače AIWA
  • Značka: AIWA
  • Autorizovaný servis AIWA Zesilovače
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku AIWA výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
  • Výstupní výkon = 200W = 2x 100W RMS @4 Ohmy, 0,1% THD.
  • Phono vstup s vestavěným předzesilovačem a RIAA EQ, s konektorem Phono Ground (GND).
  • Vestavěný 6,35 mm (1/4 palce) stereo výstup pro sluchátka.
  • Vestavěný 6,35 mm (1/4 palce) konektor pro vstup mikrofonu.
  • Wolfson D/A převodník 192 kHz/24bit.
  • Nezávislé nastavení výšek (10 kHz) a basů (100 Hz) +/- 10 dB.
  • Frekvenční odezva 20Hz – 20KHz +/- 0,5dB.
  • Oddělení kanálů >80dB@1kHz.
  • 7 analogových audio vstupů: PHONO (MM), CD/SACD, AUX-IN 1, AUX-IN 2, AUX-IN 3, MIC, BT.
  • Rec-Out/Line-Out Analogový stereo výstup.
  • LOUDNESS Ovládací tlačítko pro vylepšení zvukového ekvalizéru v noci.
  • Vestavěný přijímač digitálního vysílání DAB+.
  • Vestavěný rádiový tuner FM-RDS.
  • ANTIVIBRAČNÍ nožičky s gumovými (silikonovými) podložkami
  • Přední panel z eloxovaného hliníku (česaná povrchová úprava).
  • Bílý LED Ambient Light Bar (typ 3D PRISM) pod displejem na předním panelu.
  • 2 digitální audio vstupy: Optický a koaxiální.
  • Přímé tlačítko pro EQ Bypass (Přímý výstup výkonového zesilovače).
  • Připojení QUAD reproduktorů (s voličem pro 2x stereo reproduktory A a B).
  • Hardwarový hlavní vypínač ON/OFF je součástí dodávky.
  • Extra dlouhý AC napájecí kabel: Délka 2M.
Návod k obsluze Zesilovač AIWA AMR-200DAB černý
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Typ přístroje
Typ zesilovač
Výstupní výkon
Celkový výkon RMS
200 W
Tuner
Tuner
digitální DAB+
Internetové rádio Ne
Zvuk
Počet kanálů 2.0
Vstupy a výstupy
HDMI
Ne
Optické vstupy
1
Koaxiální vstupy 1
Linkové vstupy
7
Počet USB
1
LAN (Ethernet)
Konektor, díky kterému vaše multimediální zařízení připojíte do internetové sítě - LAN (Ethernet)
Ne
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
NFC
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ano
Doplňující vlastnosti
Dálkové ovládání v balení
Dálkové ovládání v balení
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.0 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 30.0 cm
Hmotnost výrobku 7.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 50.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 40.0 cm
Hmotnost balení 9.0 kg
Hodnocení
70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 48 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Nový komentář k Zesilovač AIWA AMR-200DAB černý
Předmět: Dotaz
Datum: 09.09.2024 16:13:24Autor: Pavel
Odpovědět
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Novy klimatizacny system 4-V-1 bez vonkajsej jednotky /chladi a kuri /...
Recorder Thomson dar 2060 ...
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...