|
Český návod k obsluze Zubní kartáček Oral-B Battery DB5 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Zubní kartáček Oral-B Battery DB5
- Zařazení produktu: Elektrické zubní kartáčky Oral-B
- Značka: Oral-B
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Oral-B Elektrické zubní kartáčky
|
Návod k obsluze Zubní kartáček Oral-B Battery DB5 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Oral-B a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Oral-B návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Oral-B výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuOral-B Battery DB5 Cesta k zářivě bílým zubům a dokonale zdravým dásním je jednodušší, než jste si mysleli. Kromě pravidelného čištění zubů je na ní ale důležitá ještě jedna věc – kvalitní kartáček, jako je Oral-B Battery DB5. Díky inovativní technologii čištění zubů je mimořádně efektivní a skvěle odstraňuje zubní plak díky až 9 600 oscilacím za minutu. Vlákna přitom proniknou i do mezizubních prostor, které nekompromisně vyčistí, a potěší i provoz na dvě AA baterie, které jsou již součástí balení, stejně jako jedna výměnná hlavice. Klíčové vlastnosti: - Vysoká efektivita s až 9 600 oscilacemi za minutu
- Snadná obsluha
- Proniká i do mezizubních prostor
- Provoz na dvě AA baterie (součástí balení)
Bateriový elektrický zubní kartáček Oral-B Battery DB5 je efektivnější při odstraňování plaku než manuální zubní kartáček.- Výměnná kartáčková hlava osciluje 9 600× za minutu a její vlákna proniknou i do mezizubních prostorů.
- Kartáček se napájí pomocí dvou AA baterií, které jsou součástí balení.
|
Návod k obsluze Zubní kartáček Oral-B Battery DB5Stažení PDF návodu k obsluze pro Zubní kartáček Oral-B Battery DB5 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Zubní kartáček Oral-B Battery DB5| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Technologie čištění | rotační 2D | | Určení | pro dospělé | | Zdroj energie | baterie | | Rozměry výrobku | | Hmotnost výrobku | 0.1 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 4.5 cm | | Výška balení | 23.8 cm | | Hloubka balení | 5.3 cm | | Hmotnost balení | 0.2 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 41 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
21V LITHIUM ELECTRIC SCARIFIER DK328-01... Weinberger HL158CL tlakoměr ... Návod k obsluze TV Sharp 32HF3865E Děkuji. Není v balení při koupi TV... Značka KRAFT a DELE
Mixér BLENDER KD4149
... Prosím ráda bych návod na radiomagnetofon Grundig RR300. Děkuji... Děkuji za zaslání návodu v češtině pro Zoeurva 2.0 - chytré hodinky s měřením hladiny cukru v krvi
St. Jukl...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Přestalo svítit tlačítko pro zapnutí Autor: neznámý Rychlovarná konvice ETA Emma 5595 90000 Přestalo svítit tlačítko pro zapnutí. Zapnout konvice jde,ale tlačítko je dost neviditelné pro některé členy domácnosti. Konvice je 4 měsíce používaná. Děkuji ... IP kamera Logitech Circle View Autor: Jakub IP kamera Logitech Circle View černá Dobrý den, prosím o radu. Kamera funguje pouze, když jsem připojen ke stejné Wi‑Fi. Jakmile se vzdálím a přejdu na mobilní data, kamera se odpojí.
Děkuji za pomoc ... Telefon Autor: neznámý Domácí telefon Siemens Gigaset E630 černý Siemens Gigaset E630 odstranění hlášeni zkontrolujte ověřte certifikáty jak odstranit toto hlášení.?... Andy Robot od Made Autor: Tereza Robot MaDe Zigybot Andy 11459 Dobrý den, mohl byste prosím zaslat návod na robota? Děkuji... Dotaz. Autor: neznámý Bluetooth Baseus BA04 5.0 Dobrý den.
Chci naistalovat Baseus BA04 5.0 do PC. Po jeho zasunutí se mi tento v pc nezobrazuje.
Děkuji a hezký den.... |
|