NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro Obsah českého návodu Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500
 • Zařazení produktu: Elektrické zubní kartáčky Oral-B
 • Značka: Oral-B
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Oral-B Elektrické zubní kartáčky

Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro
Návod k obsluze Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Oral-B a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Oral-B návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Oral-B výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Oral-B PRO 33500 Sensitive Clean White + cestovní pouzdro, bílá


Vyzkoušejte zubní kartáček Oral-B PRO 33500 Sensitive Clean White od zubními lékaři nejpoužívanější značky zubních kartáčků na světě. Elegantní design s ergonomickou rukojetí elektrického zubního kartáčku pomáhá profesionálně čistit zuby po dobu 2 minut, díky spolehlivému časovači2minutový časovač vás každých 30 sekund upozorní na nutnost čištění jiné části ústní dutiny. Technologie vizuálního 360° senzoru tlaku snižuje rychlost čištění v případě, že na zuby příliš tlačíte, a chrání tak vaše dásně.

Unikátní hlavice


Během čištění stačí pouze pohybovat kartáčkem v ústech a kulatá kartáčková hlava Oral-B se postará o všechno ostatní. Účinně odstraní až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček, zajistí zdravější dásně a odstraní povrchové skvrny pro zářivější úsměv už od prvního dne čištění. Elektrický kartáček Oral-B je nezbytností pro každého, kdo chce vylepšit zdraví své ústní dutiny.Klíčové vlastnosti:


 • Zubní kartáček + cestovní pouzdro
 • Oscilačně-rotační 3D systém čištění
 • čisticí programy
 • 360° vizuální senzor tlaku
 • 2minutový časovač
 • Kartáčková hlavice CrossAction
 • Li-ion baterie
 • Nabíjecí základna

 
Profesionální pocit čistoty každý den!
 
 
 
 
 

Méně zubního plaku


Elektrický zubní kartáček je vybaven oscilačně-rotačním 3D systémem čištění pro ohromující čistotu. Spolehlivě odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než manuální zubní kartáček a účinně odstraňuje také bakterie. Získejte zdravější dásně a bělejší úsměv už od prvního dne čištění.
 
 
 
 

 
 
 
 

3 čisticí programy


Během používání kartáčku využijete 3 režimy čištění – pro každodenní čištění, bělicí a jemný režim pro citlivé zuby a dásně. Součástí balení kartáčku je kartáčková hlavice CrossAction, Li-ion baterie a nabíjecí základna. Lithium-iontová baterie vydrží na jedno nabití více než 2 týdny.
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Senzor tlaku


Zubní kartáček také pomáhá chránit citlivé dásně díky technologii zvukového a vizuálního senzoru tlaku, která snižuje rychlost čištění a upozorňuje, abyste byli jemnější, pokud budete na zuby příliš tlačit. Senzor tlaku je tedy ideálním pomocníkem pro spolehlivou ochranu dásní.
 
 
 

 
 
 
 
 

Světová jednička


Vyzkoušejte kartáček Oral-B, který je inspirovaný a doporučovaný zubními lékaři. Značka Oral-B patří mezi nejpoužívanější a nejoblíbenější výrobce zubních kartáčků na světě, která vám zajistí profesionální pocit čistoty zubů každý den.
 
 
 
 

 
 
 
 
 

2minutový časovač


Ergonomicky tvarovaná rukojeť elektrického zubního kartáčku pomáhá čistit zuby přesně tak, jak doporučují zubní lékaři. Disponuje profesionálním časovačem, který vás každých 30 sekund upozorní na nutnost začít čistit další zónu ústní dutiny. Stačí jen pohybovat kartáčkem v ústech a spolehnout se na 2minutový časovač.
 
 
 

 
 
 
 
 

Barevné provedení


Oral-B je nezbytností zlepšení zdraví ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček lze pořídit v několika barevných provedeních, dle vašeho vkusu. Vybrat si můžete mezi růžovou, modrou, černou a bílou barvou.Elektrický zubní kartáček v bílé barvě
 • Oscilačně-rotační 3D systém čištění zubů
 • 3 čisticí programy: denní, režim pro citlivé zuby a dásně, bělící
 • Vizuální a zvukový senzor tlaku
 • Profesionální časovač (4x30s)
 • Li-Ion baterie
 • Obsah balení: 1 x tělo kartáčku Oral-B PRO 3, 1 x kartáčková hlavice Sensitive, 1 x cestovní pouzdro, 1 x nabíjecí základna
Vyzkoušejte Oral-B Pro 3 od zubními lékaři nejpoužívanější značky zubních kartáčků na světě. Elegantní rukojeť elektrického zubního kartáčku Pro 3 pomáhá čistit zuby tak, jak doporučují zubní lékaři: Pomáhá čistit zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři. Obsahuje totiž profesionální časovač, který každých 30 sekund upozorňuje, že je třeba začít čistit další zónu ústní dutiny. Stačí jen pohybovat kartáčkem v ústech. Unikátní kulatá kartáčková hlava Oral-B se už postará o všechno ostatní. Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Získáte tak zdravější dásně, a protože odstraňuje povrchové skvrny, váš úsměv začne být už od prvního dne čištění bělejší. Zubní kartáček kromě toho také pomáhá chránit citlivé dásně díky technologii vizuálního senzoru tlaku, která snižuje rychlost čištění a upozorňuje, abyste byli jemnější, pokud budete na zuby příliš tlačit. Kartáček Oral-B Pro 3 je nezbytností pro každého, kdo chce začít používat elektrický zubní kartáček a vylepšit zdraví své ústní dutiny.
 • Důkladné čištění a zdravější dásně s technologií vizuálního senzoru tlaku, která vás upozorní, pokud budete při čištění na dásně příliš tlačit
 • Pro ohromující čistotu – odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než manuální zubní kartáček, čímž odstraňuje také bakterie
 • 3 Režimy čištění: pro každodenní čištění, bělicí a jemný
 • Lithium-iontová baterie vydrží na 1 nabití více než 2 týdny
 • Vestavěný 2minutový časovač pomáhá čistit si zuby déle
 • Obsah balení: 1 rukojeť s nabíječkou, 1 kartáčková hlava, 1 cestovní pouzdro
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdroStáhnout PDF návod - Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500 Sensitive Clean White cestovní pouzdro
(PDF file, 4.03 MB)


Technické parametry

Zubní kartáček Oral-B PRO 3 3500

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ oscilačně-rotační
Úložný prostor Ne
Ústní sprcha Ne
Zdroj energie aku (Li-ion)
Časovač Ano
SMART Funkce
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART Funkce
Ne
Bělení Ano
Cestovní pouzdro Ano
Tlakový senzor Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.0 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 17.3 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 86 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o zaslání Návod k obsluze k tiskárně HP lASER jET pRO m 25 A ...
vestavná trouba Electrolux PNO949499046-00...
Rádio budík SMARTON SM 905...
Návod k použití svářečky folií ETA 0760...
Telefon Xiaommi Redmi Note 10 5G...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Návod na Xiaomi RED Mi 9A
Autor: Bruno Radecki
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A -
Návod na Xiaomi RED Mi 9A...
NÁVOD na Xiaomi RED Mi 9A
Autor: Bruno Radecki
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A -
Mate návod na mobilní telefon v češtině...
Uvedeni zpět do provozu po výpadku proudu
Autor: Dalibor Adam
Americká lednice Samsung RS68N8231S9 EF Inoxlook
Došlo výpadku k proudu a po zpětnahození blikají všechny kontrolky a nereaguje na žádné podržení tlačítka. Jak spustit?...
Dotaz
Autor: Peter
Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20
Kde sa nachádza servis Slovensko/ Česko?...
Scháním manuál auto rádio Kenwood kdc-bt440u
Autor: Honza
Autorádio s CD KENWOOD KDC-BT440U černé
Poradíme někdo díky. ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Set-top box Tesla SENIOR T2 černý
https://www.euronics.cz/ navod/ set-top-box-tesla-senior-t2-cerny-tesseniort2/ p554473/
Detail - DVB-T2 přijímač Maxxo T2 HEVC H.265
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dvb-t2-prijimac-maxxo-t2-hevc-h-265-wifi-adapter-cerny-939-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch 2019
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-touch-2019-s-reklamou-cerna-37479-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch 2020
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-touch-2020-bez-reklamy-bila-64132-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon KINDLE PAPERWHITE 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-paperwhite-3-2015-bez-reklam-bila-14304-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021