NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený Obsah českého návodu Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids
 • Zařazení produktu: Elektrické zubní kartáčky Philips
 • Značka: Philips
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Philips Elektrické zubní kartáčky

Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený
Návod k obsluze Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Philips a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Philips návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Philips výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Každodenní péče o zuby je základ

Péče o chrup patří k běžné každodenní hygieně člověka. Dokonce už i první prořezané zoubky dítěte vyžadují pozornost. Správné hygienické návyky se začínají u dítěte budovat už v období růstu mléčného chrupu, který, pokud je zdravý, může následně pozitivně ovlivnit charakter toho trvalého. Děti ve větší míře konzumují sladkosti a slazené nápoje, proto je pro jejich chrup náročné odolávat kazům. O mléčné zuby malých dětí se starají rodiče, avšak když děti povyrostou tak je fajn jim z čištění zoubků udělat zábavu. Například koupí elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare For Kids HX6322/04.


Čistí vše co mu přijde „pod zub“

Zubní kartáček Sonicare for Kids pomůže dětem vybudovat zdravé a správné návyky péče o zuby pro celý život a navíc zábavným způsobem. Nejenom, že efektivně čistí zubní plak, ale lze jej bezpečně používat také čištění rovnátek a opravných dentálních materiálů jako výplně, korunky nebo fazety. Zářivější úsměv a zdravější dásně zajistí 2 velikosti snadno nasazovacích kartáčkových hlavic (Sonicare for Kids - standardní velikost a Sonicare for Kids - kompaktní velikost) a 2 dětské režimy pro efektivní a šetrné čištění zoubků. Provedení v barvě bílá v kombinaci se zelenou je atraktivní. Pro vylepšení vzhledu děti ocení i 8 výměnných samolepek. Přizpůsobí si tak design kartáčku podle sebe. Vzhled tak bude nápaditý a dětem se bude velice líbit.

Dva režimy čištění pro jemné dětské zoubky

K dokonalému pročištění chrupu slouží dva dětské režimy. Kartáček Sonicare For Kids je nejdříve automaticky spuštěn v jemném režimu (Gentle). Jemný dvouminutový režim s maximálním výkonem je určený pro starší děti, které si zuby čistí již samy. Výjimečně jemný režim (Extra Gentle) se sníženým výkonem je vhodný k učení dětí, jak sonický kartáček používat. Cyklus je zpočátku nastaven na 1 minutu a pomalu se časem prodlužuje na 2 minuty čištění doporučované lékaři.

Inovativní sonická technologie pro účinnější vyčištění

Zatímco se děti budou učit čistit zuby, sonická technologie se postará o vše ostatní. Zajistí šetrné a efektivní čištění hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Vytvořená dynamická vlna proniká i do těžko dostupných míst, kde ničí škodlivé bakterie. Až 31 000 stěrů za minutu se postará o dokonale vypadající chrup. S touto technologií je kartáček Philips Sonicare For Kids až o 75 % účinnější než manuální zubní kartáčky.

Udělejte dětem z čištění zubů zábavu

Zubní kartáček Sonicare For Kids je možné pomocí technologie Bluetooth propojit s interaktivní aplikací v mobilním zařízení, která bude Vaše dítě zábavnou formou učit správným technikám čištění zubů. Tato interaktivní aplikace v telefonu nebo tabletu motivuje děti k samostatnému a delšímu použití zubního kartáčku. Čištění zoubků tak již nemusí být nuda, děti budou nadšené.

Děti se nadchnou pro čištění

Aplikace Philips Sonicare For Kids děti naučí, jak si správně čistit zuby. Formou hry ukazuje dětem techniky správného čištění zubů a dásní a umožňuje sledovat výkon. Děti mají přehled, jak dobře si zuby čistí a získávají lákavé odměny. Každé čištění začíná jednoduchými obrazovými pokyny, jak je to správně.


Rovnoměrné vyčištění zoubků zaručeno

Další výhodou aplikace Sonicare For Kids je, že používá krátkou melodii k upozornění, aby se při čištění přešlo na další kvadrant úst. Pomocí funkce KidPacer rozdělte ústa na 4 části (horní zuby zvnějšku, zevnitř a dolní zuby zvnějšku a zevnitř). Krátká melodie vždy upozorní, kdy je čas přejít na čištění další části. Rovnoměrné vyčištění všech zubů je tak zaručeno.

Interaktivní zábava se Sparklym

Hlavním hrdinou aplikace Philips Sonicare for Kids je roztomilý Sparkly, kterého si děti zamilují. Sparkly má čisté zuby opravdu rád. Děti se o něj starají a výukový rádce je současně motivuje. Pokaždé, když si dítě vyčistí zuby správně, je Sparkly moc šťastný a každé úspěšné čištění zubů přináší odměnu.

I rodiče budou mít radost

V aplikaci mohou děti odemykat příslušenství a Sparklyho si upravovat nebo pro něj získat zdravé jídlo, které má rád. Rodiče navíc mají možnost do aplikace také zasahovat a doplňovat do ní vlastní odměny. 98 % dotázaných rodičů potvrzuje, že je takto mnohem jednodušší přimět děti k delšímu a lepšímu čištění. Hygiena zubů tak bude dostatečná, důsledná a co je hlavní tak pravidelná.

Všechny záznamy vždy pohromadě

Sledovat dobu čištění vám umožní funkce Quadpacer v aplikaci Philips Sonicare For Kids v reálném čase. Rozpozná začátek, přerušení i konec čištění. A díky integrované paměti a časové známce na těle sonického kartáčku můžete ukládat podrobnosti až pro 20 čištění, kdy tuto aplikaci nepoužíváte. Synchronizace údajů proběhne při dalším společném použití aplikace a kartáčku.

Kompatibilita

Zubní kartáček a aplikace Philips Sonicare For Kids je kompatibilní se systémy iOS (iPhone 4S nebo vyšší; iPad 3. generace nebo vyšší, s operačním systémem iOS7) a Android (telefony Android, tablety s funkcí Bluetooth 4.0). Než se připojíte, ujistěte se také, že Vaše mobilní zařízení podporuje verzi Bluetooth 4.0 nebo vyšší. Aplikace se následně automaticky propojí s mobilním zařízením a jemná péče o zuby a dásně Vašich dětí může začít.Sonický elektrický zubní kartáček pro děti propojený s připojením Bluetooth

 • pro děti s technologií Bluetooth pro propojení s interaktivní aplikací
 • až 31 000 stěrů za minutu
 • časovač s melodií
 • 8 samolepek pro přizpůsobení designu
 • 2 režimy čištění
 • barva bílá/zelená

Balení obsahuje

 • Těla kartáčku: 1 tělo kartáčku Sonicare for Kids s technologií Bluetooth
 • Kartáčkové hlavice: 1 Sonicare for Kids, standardní velikost, 1 Sonicare for Kids, kompaktní velikost
 • Nabíječka: 1
 • Samolepky: 8 přizpůsobitelných samolepek

Kompatibilita

 • Kompatibilita se systémy iOS: iPhone 4S nebo vyšší, iPad 3. generace nebo vyšší, s operačním systémem iOS7
 • Kompatibilita se systémem Android: Telefony Android, Tablety s funkcí Bluetooth 4.0

Technické údaje

 • Baterie: Nabíjecí
 • Provozní doba (od plného nabití do vybití): Až 2 týdny
 • Typ baterie: Lithium-iontová

Interaktivní zábava a technologie Philips Sonicare

Díky interaktivní aplikaci se děti nadchnou pro čištění
Aplikace Philips Sonicare For Kids se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem vašeho dítěte a formou hry podporuje výuku správné techniky čištění zubů a dásní. Výukový rádce motivuje děti k tomu, aby si zuby čistily déle a lépe. Každé čištění začíná jednoduchými obrazovými pokyny, jak to dělat správně. Aplikace monitoruje každé čištění a jeho délku, aby rodiče měli dokonalý přehled o výsledcích jak si děti vedou mezi kontrolami u zubaře.

98 % dotázaných rodičů potvrdilo, že je jednodušší přimět děti čistit si zuby déle a lépe*
Se zubním kartáčkem a aplikací Philips Sonicare For Kids se mohou děti naučit, jak si samy správně čistit zuby. Aplikace se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem dítěte prostřednictvím Bluetooth, ukazuje techniky správného čištění a umožňuje sledovat výkon. Děti vidí, jak dobře si zuby čistí, a za dobře odvedenou práci získávají lákavé odměny. 98 % dotázaných rodičů potvrdilo, že je jednodušší přimět děti k delšímu a lepšímu čištění. Sonicare for Kids nabízí zábavný způsob, jak dětem pomoci vybudovat zdravé a správné návyky péče o zuby pro celý život.

Senzační odměny za úspěšné čištění
Náš sonický kartáček s aplikací Philips Sonicare For Kids vnáší do čištění zcela novou úroveň zábavy. Ústředním hrdinou aplikace je roztomilý Sparkly, kterého si děti zamilují a který má čisté zuby opravdu rád. Děti se starají o Sparklyho a výukový rádce je současně motivuje, aby si zuby čistily déle a lépe. Pokaždé, když si dítě vyčistí zuby správně, je Sparkly šťastnější a každé úspěšné čištění zubů přináší odměnu. Děti mohou odemykat příslušenství a Sparklyho si upravit nebo pro něj získat zdravé jídlo, které má rád. Rodiče navíc mají možnost doplnit do aplikace vlastní odměny.

Sledujte dobu čištění, i když aplikaci nepoužíváte
U sonického zubního kartáčku Philips Sonicare For Kids s technologií Bluetooth sleduje funkce Quadpacer v aplikaci čištění zubů v reálném čase. Rozpozná, kdy čištění zubů začne, kdy se přeruší a kdy skončí. A díky integrované paměti a časové známce na těle kartáčku můžete dokonce ukládat podrobnosti až pro 20 čištění, kdy aplikaci nepoužíváte. Při dalším společném použití aplikace a těla kartáčku se údaje o těchto čištěních synchronizují s kalendářem aplikace. Odměny za úspěšné čistění si lze stále vybrat a vaše dítě snadno uvidí, jaké udělalo pokroky.


Návod k obsluze Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 204 stránek, formát PDF, velikost souboru 9.78 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený

Technické parametry

Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ sonický
Počet stěrů za minutu 31000
Úložný prostor Ne
Ústní sprcha Ne
Zdroj energie aku
Časovač Ano
SMART
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART
Ano
Bělení Ne
Cestovní pouzdro Ne
Tlakový senzor Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.9 cm
Výška výrobku 17.6 cm
Hloubka výrobku 5.1 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 7.0 cm
Výška balení 23.0 cm
Hloubka balení 11.2 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 18 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Zubní kartáček Philips Sonicare For Kids HX6322 04 bílý zelený

Předmět: Rodičovský PIN aplikace sonicare
Datum: 03.10.2022 18:41:57Autor: Alžběta
Dobrý den, prosím nevím proč ,nejde mi nikde v aplikaci zadat mnou zvolené heslo, a nedokážu najít ,kde ho mohu změnit ,abych se dostala do sekce panel rodičů . Úplně vymazání a znovu nastavení aplikace nechci udělat ,děti mají x hodin čištění ,odměny apod ..Nevíte ,jak mohu nové heslo obnovit?Děkuji Alžběta Folková
Alžběta Folková
Odpovědět

Předmět: nelze otevřít profil dítěte
Datum: 05.08.2022 21:19:24Autor: Lucie
V aplikaci mám dva profily, jeden jde spustit zcela normálně, ten druhý se asi před týdnem úplně smazal a zmizeli odměny a nyní nelze ani spustit. Aplikace se sama vypne a do profilu se nelze dostat...musím teda říct že když máte dvě děti, které začaly stejně a teď je jedno o tolik pozadí není dobrá reakce. Děkuji Kratochvílová
Odpovědět

Předmět: Stejný profil dítěte na dvou telefonech
Datum: 11.09.2021 11:48:22Autor: Šimon
Dobrý den,

chci se prosím zeptat zda-li je možné mít stejný profil dítěte na dvou telefonech. Ráno bychom potřebovali čistit jedním(manželčin) a večer druhým(můj) telefonem.

Předem děkuji za odpověď
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

visionbook N15R Pro...
Zváračka Kraft&Dele KD1834/1835...
Prosím o návod LG 55 NANO 763 QA NanoCell 4kuhd tv lg...
iPhone 13...
Kuchynské rádio KRD 221...
Shanling q1 red...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Změna wifi sítě u kamery Tapo 200
Autor: Martina
IP kamera TP-Link Tapo C200 bílá
Dobrý den, koupila a nainstalovala jsem kameru tapo 200. Bohužel signál Wi-Fi byl špatný. Dokoupila jsem do zásuvky zesílení Wi-Fi a potřebuji kameru přihlásit na tuto Wi-Fi. Prosím navod jak postupovat? Musím kameru odebrat a znovu nainstalovat? Děkuji Brad...
Vypnutí obrazu při volání
Autor: Ondra
Mobilní telefon vivo Y52 5G -
Prosím nezhasina mi displej při volání . Můžete poradit . Děkuji ...
Dotaz
Autor: Anton
Chytré hodinky Honor Watch Magic 2
Neustále sa mi hodinky opajaju od mobilu mobil redmi note 10 pro cez bluetooth som spárovaný. Ďakujem veľmi pekne za radu....
Nastavení plateb nfc
Autor: neznámý
Chytré hodinky Huawei Watch 3 -
Dobrý den můžete poradit na nastavit aby šlo platit kartou! ...
mobilní telefon CAT
Autor: HELENA
Mobilní telefon Caterpillar CAT S41
Prosím o návod k mobilnímu telefonu.Dostala jsem ho a nebil tam návod.Děkuji. Machalová...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou