NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth 5.3, aptX Adaptive

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth 5.3, aptX Adaptive Obsah českého návodu Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth
 • Zařazení produktu: USB adaptéry Creative Labs
 • Značka: Creative Labs
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Creative Labs USB adaptéry

Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth 5.3, aptX Adaptive Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth 5.3, aptX Adaptive Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth 5.3, aptX Adaptive Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth 5.3, aptX Adaptive Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth 5.3, aptX Adaptive Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth 5.3, aptX Adaptive
Návod k obsluze Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Creative Labs a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Creative Labs návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Creative Labs výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Creative BT-W5 - Chytrý Bluetooth® zvukový vysílač 5.3 s technologií aptX Adaptive

PŘEHLED
Vychutnejte si s reproduktorem Creative BT-W5 bezproblémové bezdrátové streamování zvuku, které nemá konkurenci. Sluchátka Creative BT-W5 jsou vybavena technologií Bluetooth® 5.3, kodekem aptX™ Adaptive umožňujícím uživatelům přepínat prioritu kvality zvuku a praktickou funkcí přepínání zařízení, takže si s technologií Bluetooth užijete na maximum zábavu i práci!

Stručný přehled o vysílači zvuku Creative BT-W5

 • Inteligentní kodek Bluetooth s automaticky upravovanou přenosovou rychlostí
 • Kvalitnější vysílání zvuku přes Bluetooth
 • Snadné přepínání mezi zapamatovanými zařízeními
 • Pohodlné volání hands-free
 • Zvukem s vysokým rozlišením

ZVUK
Inteligentní a přizpůsobivý

Vychutnejte si ničím nerušené přehrávání zvuku s vylepšenou synchronizací zvuku a videa díky kodeku aptX Adaptive. Po připojení kodek umožňuje podle vašich potřeb zvolit, zda má mít přednost dynamická adaptace přenosové rychlosti (vysoká kvalita) nebo dynamická adaptace latence (nízká latence). Ve výchozím nastavení je vybraná možnost aptX Adaptive (vysoká kvalita). Výběr lze provádět v aplikaci Creative.

Režim nízké latence efektivně snižuje latenci přibližně na 50 ms*, což je ideální pro hry a filmy, kde jsou kladeny mnohem větší požadavky na latenci.

*Měření latence se získávají z dokumentů aptX Adaptive společnosti Qualcomm.

Režim vysoké kvality kodeku aptX Adaptive podporuje výjimečnou kvalitu zvuku i při nižších přenosových rychlostech. S režimem vysoké kvality kodeku aptX Adaptive si můžete vychutnat škálování kvality s funkcí aptX HD až do 420 kb/s, což je jako dělané pro hudbu ve vysokém rozlišení.

STAHOVÁNÍ
Ruční přepínání mezi spárovanými zařízeními, nastavení ekvalizéru a přístup k technologiím Sound Blaster prostřednictvím modulu Acoustic Engine - to vše je připraveno v aplikaci!

Stabilita a spolehlivost
Creative BT-W5 nabízí 24bitový zvuk s vysokým rozlišením až 96 kHz při streamování pomocí kodeku aptX Adaptive. Spolu s technologií Bluetooth® 5.3 si tak můžete vychutnat stabilní, kvalitní a spolehlivé připojení při poslechu hudby, sledování filmů i hraní her. Automaticky se také vybírá nejlepší dostupný zvukový kodek podporovaný vaším zařízením, takže je pokaždé zaručený ten nejlepší možný zvuk Bluetooth.

OVLÁDÁNÍ
Zjednodušuje život
Zapomeňte na složité a opakované odpojování, vyhledávání a párování, kdykoli chcete přepnout mezi sluchátky a reproduktory Bluetooth®. Intuitivní funkce přepínání zařízení na Creative BT-W5 umožňuje snadno změnit výstupní zařízení, ke kterému jste připojeni - doslova pouhým stisknutím tlačítka.

Pamatuje si až 4 zařízení pro snadné přepínání, v pořadí jejich počátečního spárování.

Zapomněli jste pořadí svých zařízení? Žádný strach, stáhněte a nainstalujte si do počítače aplikaci Creative a můžete si zapamatovaná zařízení snadno zkontrolovat. Prostřednictvím tohoto softwaru si také můžete vybrat blízká zařízení, se kterými se chcete spárovat, nebo celý seznam připojených zařízení snadno přepracovat.

KOMUNIKACE
Připojuje vás tak, jak sami chcete
Je jedno, co zrovna posloucháte, od teď můžete okamžitě přijmout krátký telefonní hovor! Dvojitým stisknutím tlačítka Bluetooth na náhlavní soupravě Creative BT-W5 přejdete do režimu HFP a můžete začít konverzovat pomocí vestavěného mikrofonu na Bluetooth náhlavní sadě.

Nejlepší pro: PC a Mac, kde je vysoká pravděpodobnost zachycení zvuku, například zvuků psaní na klávesnici ze stolního počítače.

DESIGN
Velmi kompaktní provedení, bez nutnosti baterií
Creative BT-W5 je extrémně lehký, váží pouhé 3 g a pyšní se kompaktní konstrukcí, velikostně zhruba na úrovni desetníku, takže je dokonale přenosný. Navíc se napájí přes USB-C a ze zařízení odebírá jen minimum energie, takže můžete na Bluetooth přijímačích nebo zařízeních dál poslouchat 24bitový zvuk ve vysokém rozlišení. Dokud je vysílač Creative BT-W5 připojený k síti, můžete si být jisti stabilním, kvalitním a spolehlivým připojením.
 • Creative BT-W5 - Quick Start Guide (Multi-Language)(B) (Návod k použití CZ, 2.87 MB)


Návod k obsluze Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth 5.3, aptX Adaptive

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 25 stránek, formát PDF, velikost souboru 3.01 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth 5.3, aptX Adaptive

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth 5.3, aptX Adaptive

Technické parametry

Bluetooth Creative Labs Creative BT-W5, Bluetooth

Záruka 24 měsíců
Partnumber 70SA018000002
Další parametry
Počet externích antén
Wi-Fi routery jsou vybaveny anténou, případně anténami pro vysílání Wi-Fi signálu. Anténa může být integrovaná uvnitř modemu, případně umístěna na modemu zvenku/externě. Obecně platí, že externí antény mají lepší šíření signálu než interní. Šíření Wi-Fi signálu je zejména v budovách ovlivněno množstvím zdí, stropů a množstvím překážek, kterými musí signál procházet a je v nich postupně tlumen - Počet externích antén
integrovaná
Bluetooth
Bluetooth je hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 1.6 cm
Výška výrobku 0.8 cm
Hloubka výrobku 2.6 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 7.6 cm
Výška balení 2.6 cm
Hloubka balení 12.3 cm
Hmotnost balení 0.0 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 41 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Podrobný návod na bezdotykový teploměr Xiaomi Hoco YQ6 Za vaši odpověd děkuji...
Český návod k obsluze VESTAVMÁ ELEKTRICKÁ TROUBA HOOVER HOC5S587INWIFI...
PHILIPS TAEP 200/12...
Návod na tiskárnu Epson L 3250. Jak nastavit skener na této tiskárně....
Candy CSTG 47TME/1-S, bílá...
Sháním návod k vestavné troubě Typ: MORA EVP341-444M Model: VT536AW Děkuji ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Televize jvc
Autor: Roman
Televize JVC LT-43VF42L černá
Dobrý den,moje televize JVC se mi pokaždé automaticky zapne ve 3h ráno a vůbec nemůžeme přijít na chybu. V menu jsme vše prohlizeli několikrát a nevíme si rady. Prosím o nějakou radu co nám pomůže ...
Hodinky Bracelet
Autor: Josef
Chytrý náramek - smart bracelet
Dobrý den dostal jsem hodinky Bracelet k narozeninám ale nemohu je spárovat s telefonem prosím mohl by mi někdo poradit ani to nemá český návod musel jsem si ho najít na internetu ale stejně tomu nerozumím prosím o radu s pozdravem Josef ...
návod
Autor: Jiří
Dotykový tablet iGET SMART L203C šedý
Dobrý den, k tabletu chybí návod. Jak ho můžu získat ? Děkuji za odpověď. Jiří Palacký...
návod k použití
Autor: Vilém
Diktafon Olympus VN-541PC černý
žádám o zasání návodu k obsluze pro vn-5451pc...
Třeba Mora VTS545DX
Autor: Radka
Trouba Mora VTS 545 DX
Dobrý den, dnes jsme zapojili, troubu Dle návodu jsme pro učinily vše co psali V návodu. Při zapnutí trouba ne nahříva tak jak By měla. Ani po osmi hodinách stále se nezahraje. Prosím pomoc jak to spustit nebo nastavit, aby fungovali. Dekuji...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou