NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý Obsah českého návodu Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50
 • Zařazení produktu: Pokročilé kompakty Sony
 • Značka: Sony
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Sony Pokročilé kompakty

Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý
Návod k obsluze Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Sony a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Sony návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sony výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Sony ZV-1 II + 18–50 mm, černá


Vlogovací fotoaparát Sony ZV-1 II je ideální volbou pro tvorbu obsahu na sociální sítě. V kompaktním těle se ukrývá 20,1Mpx CMOS snímač typu 1.0, který je zárukou profesionálního obrazu ve 4K rozlišení (při až 30p) a formátu XAVC S. Citlivost ISO lze nastavit až na hodnotu 12 800, takže vás v tvorbě nezastaví ani nedostatek světla.
To vše doplňuje řada praktických funkcí, díky nimž vám půjde vlogování jedna báseň.

Širokoúhlý objektiv zachytí všechno


Tento model disponuje širokoúhlým objektivem s ohniskovou vzdáleností 18–50 mm. Bez problému tak můžete natáčet sami sebe, své okolí nebo pořizovat portréty. Těm navíc dodá tu správnou atmosféru nejmenší clonové číslo f/1.8–4.0, jež vytváří krásně rozostřené pozadí. Digitální fotoaparát Sony se navíc chlubí mimořádně nízkou hmotností pouze 292 gramů, takže si jej můžete vzít s sebou do města i na dovolenou a prostřednictvím aplikace rovnou sdílet zážitky se svými sledujícími. 

Klíčové vlastnosti:


 • Fotoaparát na vlogování se 4K rozlišením a vysokou citlivostí
 • Zoomovací objektiv vhodný na širokoúhlé záběry i portréty
 • Možnost barevného ladění na míru vašemu stylu
 • Cinemascope obraz jako z profesionálních filmových studií
 • Inteligentní mikrofon automaticky přepíná směr nahrávání
 • Snadná obsluha přes obrazovku nebo mobilní aplikaci
 • Rozeznává obličeje a zaostří i několik tváří naráz
 • Stabilizace obrazu zajistí perfektně ostré záběry i při chůzi


Foťák s intuitivní obsluhou a řadou speciálních funkcí vám pomůže posunout kariéru influencera na novou úroveň.
 

Více lidí v záběru? Hravě!


Širokoúhlý 18mm objektiv zachycuje širší zorné pole než lidské oko. Proto se do záběru vejdete nejen vy, ale i další lidé, kteří se podílejí na vaší tvorbě. Díky širokému záběru můžete zachycovat úchvatné dynamické scény, ať už se nacházíte venku nebo uvnitř. Focení ve skupině nikdy nebylo jednodušší. Režim iAUTO automaticky upraví nastavení a postará se, aby na snímku byly ostré všechny obličeje. 

Pomůže vám vytvořit vlastní styl


Jedním ze způsobů, jak perfektně vyladit svůj feed, je tónovat všechny snímky do podobného odstínu barev. V tomto případě se můžete spolehnout na funkci My Image Style, jež umožňuje snadné vyladění jasu a barev ještě před pořízením záznamu. Nemusíte se přitom probírat složitým ovládáním, k dispozici budete mít 10 nastavení, z nichž si zaručeně vyberete takové, které bude ladit s vaším stylem. Pro tvorbu působivých vlogů s tímto zařízením vám tak stačí jen minimum zkušeností. 

Záběry jako z filmu


Natočit klipy ve filmové kvalitě s ním zvládnete i bez postprodukce. Stačí zvolit nastavení filmových vlogů, jež automaticky ukládá obraz s poměrem stran Cinemascope – ten je standardní i ve filmovém průmyslu. Pro dokonalé vyladění si navíc můžete vybrat z 5 vzhledů a 4 atmosfér. Výsledná videa je možné okamžitě sdílet on-line. 

Vestavěný mikrofon pro čistý zvuk


Inteligentní mikrofon se třemi vložkami zachycuje zvuk přicházející z různých směrů a umí mezi nimi automaticky přepínat. Jakmile fotoaparát rozezná lidskou tvář, zapne se přední snímání zvuku (lze na něj přepnout i ručně). Pokud do záznamu mluvíte, přepne se směrování dozadu. V kombinaci s dodávanou ochranu proti větru zachytíte i ve venkovním prostředí dokonale čistý zvuk, v němž bude slyšet každé vaše slovo. Ochrana proti větru je tvořena pouze vlákny z recyklovaných PET lahví. 

Intuitivní dálkové ovládání


Sony ZV-1 II je navržený i pro absolutní začátečníky. Přímo na velké dotykové obrazovce najdete ikony důležitých funkcí, jako je záznam nebo samospoušť. K jejich aktivaci stačí jediný dotyk prstem. S dálkovým ovládáním pak můžete pořizovat skvělá selfie, i když zrovna nedosáhnete na displej. 

Váš soukromý kameraman


S funkcí Touch Tracking a schopností rozeznat lidské tváře se budete cítit jako v doprovodu skutečného kameramana. Fotoaparát totiž bez problému rozpozná tváře i oči, které sleduje při pohybu a předchází nežádoucímu přeostřování. Díky tomu budete vždy v centru divákovy pozornosti. Funkci lze jednoduše aktivovat klepnutím na obrazovku. 

Bojuje proti roztřesení


Chvění a otřesy jsou nepřítelem i těch nejlepších vlogů. Proto jistě oceníte aktivní režim, který minimalizuje rozmazání obrazu a zvyšuje stabilitu, a to dokonce i při chůzi. Po skončení natáčení tak stačí provést jen minimum úprav, čímž vám kamera ušetří čas. 

Speciální režimy pro lepší kvalitu


Natáčíte make-up videa nebo unboxing a potřebujete prezentovat menší i větší produkty? Pak je režim Product Showcase jako dělaný právě pro vás – s jeho pomocí snadno zaostříte na produkt, aniž byste museli používat další gesta a manipulovat s nastavením. Pokud chcete vytvořit rozostřené pozadí (například se spoustou světýlek), použijte přepínač Bokeh. Zaostření od rohu k rohu naopak zajistí funkce Clear.
 


 

Podtrhne váš vzhled i bez make-upu


Pokud pořizujete první záběry ještě bez make-upu, jistě oceníte, že kamera zachytí vaši pleť v přirozených a zdravě vypadajících odstínech. Pokud navíc použijete automatickou expozici s prioritou obličeje, fotoaparát si vás přisvítí. To vše ještě doplňuje efekt měkkých tónů pleti se 3 stupni intenzity. 

Vaše 100% jistota


Už se vám stalo, že jste natáčeli bez zapnutého záznamu? Pak jistě oceníte, že jakmile spustíte záznam u Sony ZV-1 II, uvidíte na displeji červenou kontrolku nahrávání a rámeček. Budete tak mít jistotu, že skutečně nahráváte. Navíc si můžete otočit obrazovku, abyste mohli záznam průběžně kontrolovat. 

Připojení ke smartphonu i počítači


Mobilní aplikace Creators’ App umožňuje jednoduché propojení foťáku s vaším chytrým telefonem nebo jiným kompatibilním zařízením. Můžete tak například stahovat videa do svého zařízení, a to, i když obrazovka mobilu usne nebo zapnete jinou aplikaci. Lze jej také použít jako dálkový ovladač. Živí vás spíše streamování? Propojte fotoaparát s počítačem přes USB, a hned budete mít k dispozici kvalitní webovou kameru. 

Až 5× zpomalený záběr


Kromě klasického videa ve 4K rozlišení můžete pořizovat až 5násobně zpomalený záběr s až 120p ve skvělém rozlišení Full HD, v němž si naplno vychutnáte fantasticky ostré detaily. Zařízení také podporuje simultánní záznam proxy a obrazové profily S-Log3 a S-Gamut3, díky nimž budete mít při postprodukci více možností. 

Skvělé výsledky i na přímém světle


Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar se chlubí vestavěným filtrem s neutrální hustotou. Ten reguluje světelnou expozici o 3 stupně, což znamená, že dosáhnete lepšího kontrastu a zvýraznění i za jasného světla. Záběry z tohoto objektivu jsou navíc perfektně ostré v celém rozsahu zoomu. 

Menší dopad na životní prostředí


Společnost Sony myslí na ochranu planety a do roku 2040 chce dosáhnout nulového negativního dopadu na životní prostředí. Její produkty jsou již nyní baleny do neplastového vnějšího obalu z bambusu, cukrové třtiny a recyklovaného papíru. Tento materiál, ale i tašky na produkty z netkaných textilií jsou recyklovatelné. Samotné tělo fotoaparátu je pak vyrobené z odolného, opakovaně recyklovaného materiálu SORPLAS. 

Příslušenství v balení:


 • Dobíjecí baterie NP-BX1
 • Ochrana proti větru
 • Adaptér ochrany proti větru
Vlogovací fotoaparát ZV-1 II je ideálním univerzálním fotoaparátem pro vlogery. Díky širokoúhlému objektivu se zoomem od 18 mm do 50 mm poskytuje úžasnou kvalitu obrazu, díky čemuž váš vlog vynikne. Vestavěný inteligentní mikrofon se třemi vložkami a dodaný štít proti větru zajišťují, že váš záznam bude mít i skvělý zvuk.

 • Univerzální širokoúhlý objektiv se zoomem 18–50 mm ideální pro vlogování
 • Velký snímač obrazu typu 1.0 pro úchvatnou kvalitu obrazu
 • Vestavěný inteligentní mikrofon se třemi vložkami dodaný štít proti větru pro čisté nahrávání hlasu
 • Dotykové ovládání, přepínač Bokeh a nastavení Product Showcase pro prezentaci produktů pro snadné vlogování
 • Lehká konstrukce 292 g pro skvělou přenosnost a kreativní svobodu

ZACHYŤTE SVÝM VLOGEM JEŠTĚ VÍCE


Dostaňte do záběru mnohem více se zabudovaným mimořádně širokoúhlým a rychlým objektivem s 18-50mm zoomem. Doplněný o možnost nahrávat jedinečné videozáznamy v rozlišení 4K (30/25/24p) díky velkému jednopalcovému snímači, režimu zpomaleného záběru a vertikálnímu režimu snímání. S tímto lehkým fotoaparátem jednoduše vytvoříte záběry do vlogů a nabídnete svému publiku jedinečný obsah.

SNADNÉ VLOGOVÁNÍ


V tomto fotoaparátu s rozlišením 4K najdete na jednom místě nejlepší funkce, které společnost Sony tvůrcům videí nabízí. Rozostřete pozadí jediným stisknutím tlačítka Bokeh, představte divákům různé předměty pomocí režimu Prezentace produktu, a mějte neustále zaostřeno na všechny osoby v záběru díky funkci Rozpoznávání více tváří. Mějte o svém vlogu přehled i během natáčení díky otočné dotykové obrazovce a světlu indikujícímu nahrávání.

SDÍLEJTE S CELÝM SVĚTEM


Streamujte z notebooku nebo smartphonu bez grafické karty či dodatečného softwaru. Ve spojení s nejnovější aplikací Creators' App společnosti Sony vám umožní rychle přemisťovat klipy z jedné sociální sítě na druhou.

OBSAH BALENÍ


Dobíjecí baterie NP-BX1, ochrana proti větru, adaptér ochrany proti větru


Návod k obsluze Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 147 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.92 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50 mm černý

Technické parametry

Digitální fotoaparát Sony ZV-1 II 18-50

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ fotoaparátu kompakt
Doporučená kategorie vloger
Odolné provedení nemá
Závit na stativ Ne
Menu v CZ / SK jazyku Ano
Materiál těla kov
Snímací čip
Druh snímače
Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru - Druh snímače
CMOS
Rozlišení (foto)
Rozlišení udává počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí – čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie - Rozlišení (foto)
20.1 Mpx
Formát záznamu foto
Určuje, v jakém souborovém formátu jsou uloženy snímky na paměťovém médiu - Formát záznamu foto
RAW, JPEG
Stabilizace snímače
Minimalizuje rozmazání snímků tím, že aktivně kompenzuje pohyb snímače během expozice. Tím umožní pořízení ostřejších snímků bez ohledu na pohyb fotoaparátu nebo volbu objektivu - Stabilizace snímače
Ano
Objektiv
Optický zoom
Zoom objektivu přibližuje při snímání vzdálené předměty, je to umožněno přeskupením čoček objektivu a změnou ohniskové vzdálenosti. Čím více přibližujeme, tím více snižujeme světelnost - Optický zoom
2.8 ×
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
Minimální ohnisková vzdálenost je nejmenší hodnota, na kterou můžete nastavit objektiv fotoaparátu. Určuje, jak blízko se k objektivu můžete při focení přiblížit, abyste zachovali ostrost - Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
18 mm
Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
Maximální ohnisková vzdálenost je největší hodnota, kterou můžete nastavit na objektivu fotoaparátu. Vyjadřuje „zoom″ objektivu, tzn. jak daleko můžete přiblížit vzdálené objekty při focení - Max. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
50 mm
Optická stabilizace
Optická stabilizace kompenzuje nežádoucí pohyby zařízení při pořizování záznamu. Pomocí pohyblivých prvků se snaží udržet obraz stabilní a minimalizovat rozmazání snímků způsobené třesem ruky - Optická stabilizace
Ne
Elektronická stabilizace
Elektronický stabilizátor ke své funkci využívá rozdíl mezi fyzickým a efektivním počtem bodů obrazového snímače. Neposkytuje tak kvalitní výsledky jako stabilizátor optický, je však konstrukčně vcelku nenáročný, a proto se objevuje i v levnějších zařízeních - Elektronická stabilizace
Ano
Světelnost objektivu (f)
Světelnost objektivu vyjadřuje množství světla, které je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu - Světelnost objektivu (f)
1.8–4.0
Nejkratší čas expozice
Čas expozice (nebo také čas závěrky) určuje dobu, po kterou je snímek vystaven světlu. Delší expozice vám umožní zachytit více světla a vytvořit efekt rozmazání pohybu, kratší čas je vhodný pro zachycení rychlých akcí - Nejkratší čas expozice
1/32 000 s
Nejdelší čas expozice
Čas expozice (nebo také čas závěrky) určuje dobu, po kterou je snímek vystaven světlu. Delší expozice vám umožní zachytit více světla a vytvořit efekt rozmazání pohybu, kratší čas je vhodný pro zachycení rychlých akcí - Nejdelší čas expozice
nad 8 sec. s
Min. citlivost (ISO)
Min. citlivost (ISO) vyjadřuje citlivost snímače zařízení na světlo. Vyšší citlivost využijete především v horších světelných podmínkách pro zamezení a rozmazání šumu - Min. citlivost (ISO)
125
Max. citlivost (ISO)
Max. citlivost (ISO) vyjadřuje citlivost snímače zařízení na světlo. Vyšší citlivost využijete především v horších světelných podmínkách pro zamezení a rozmazání šumu - Max. citlivost (ISO)
12800
Režimy a funkce
Sekvenční snímání
Sekvenční snímání umožňuje pořizovat snímky se stejným zaostřením a stejnou expozicí. Běžné digitální i klasické fotoaparáty dokáží snímat rychlostí 2–3 snímky za sekundu, výkonnější DSLR 5 sn/sec. Přístroje určené pro profesionály snímají 8–10 snímků za vteřinu v plné kvalitě - Sekvenční snímání
24 sn./s
Displej a hledáček
Typ hledáčku
Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně - Typ hledáčku
bez hledáčku
Velikost LCD
Velikost LCD vyjadřuje velikost (rozměr úhlopříčky) zadního displeje - Velikost LCD
7.5 cm
Rozlišení LCD
Rozlišení LCD vyjadřuje rozlišení zadního displeje přístroje - Rozlišení LCD
921600 px
Dotykový displej
Dotykový displej umožňuje uživateli ovládat obrazovku zařízení přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
Ano
Polohovatelný displej
Polohovatelný displej umožňuje natočení, vyklopení zadního displeje tak, abyste měli stále přehled o tom, co fotíte, ikdyž máte například fotoaparát nad úrovní očí - Polohovatelný displej
Ano
Interní blesk
Vestavěný zdroj světla ve fotoaparátu, který slouží k osvětlení scény za horších světelných podmínek. Interní blesk je obvykle umístěn nad objektivem - Interní blesk
Ne
Externí blesk
Některé fotoaparáty podporují připojení externího blesku pomocí tzv. sáněk neboli patice na blesk, umístěné v horní části fotoaparátu. Tato patice obsahuje kontaktní body, pomocí kterých se přenášejí informace o nastavení mezi bleskem a fotoaparátem - Externí blesk
Ano
Nastavení interního blesku v EV
Nastavení interního blesku v expozici vám umožní upravit intenzitu světla vyzařovaného interním bleskem - Nastavení interního blesku v EV
Ne
Funkce panorama
Funkce panorama umožňuje vytváření širokých panoramatických snímků tím, že spojuje několik snímků pořízených při pohybu fotoaparátu v jeden. Tak zachytíte rozsáhlé scenérie a široké úhly pohledu - Funkce panorama
Ne
Kreativní režimy
Pomocí kreativních režimů lze fotografie upravovat ještě ve fotoaparátu. Jde o základní a snadné úpravy pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou fotografie složitě upravovat v počítači. Jedná se např. o režimy „černobílý, sépie, rybí oko″ apod - Kreativní režimy
8
Rozhraní
GPS
GPS je systém pro určení polohy a navigaci při cestování autem, pěších túrách atd - GPS
Ne
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
NFC
NFC umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi elektronickými zařízeními, a to na velmi krátkou vzdálenost. Typickým příkladem jsou bezkontaktní platby či přenos souborů - NFC
Ne
Bluetooth
Bluetooth je hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
Ano
Záznam videa
Max. rozlišení videa
Max. rozlišení videa udává počet obrazových bodů, ze kterých je tvořen jeden snímek videosekvence. Ovlivňuje kvalitu videa při jeho přehrávání či editaci - Max. rozlišení videa
4K (3840 × 2160)
Paměť
Podpora paměťových karet
Pokud vaše zařízení podporuje paměťové karty, můžete si tímto způsobem jednoduše navýšit kapacitu úložiště a uschovat tak mnohem více dat a souborů - Podpora paměťových karet
Ano
Podporované paměťové karty / typ karty
Udává typ karty, kterou můžete v zařízení využívat k rozšíření paměti - Podporované paměťové karty / typ karty
microSDHC
Barva
Barva černá
Další parametry
Typ baterií Li-Ion akumulátor
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.6 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 4.7 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.2 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 8.3 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 05 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den. Hledám návod pro vysavač zn. Hoover HE730ALG 011 a vysavač Bosch BGBS2RD1/01...
Dobrý den, koupila jsem TV LG 43NANO756QC a marně hledám český návod. Nejsem na internetu zrovna jako doma, takže mi hledání zabralo hodně ...
Multimetr ANENG DM850 manual cz...
Stolní telefon Alcatel 4321...
klávesnice Trust Basics Wireless Blootooth...
Smart watch X-BO 9 pro...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Jak změnit na displeji jazyk z němčiny do češtiny
Autor: Jaromír
Tiskárna multifunkční HP Color Laser MFP
Jak změnit na displeji jazyk z němčiny do češtiny...
Popsané problémy bez odpovědí
Autor: Alena
Přenosný reproduktor JBL XTREME 2 černý
Čtu tady ty samé problémy, které mám s rádiem já. Nejde zapnout, nešlo ani vypnout atd. V záhlaví je ... zeptejte se našich techniků.... ale odpovědi na závady a problémy nikde. Odpoví někdo? Děkuji...
Dotaz
Autor: neznámý
IP kamera Solight 1D76 bílá
Prosím kam přesně vložit datovou kartu. Dekuji...
Napínání řetězu a jeho výměna.
Autor: Miroslav
Řetězová pila Makita UC4041A
Dobrý den, Mám dotaz jak vyměnit retěz a jeho napínání. Předem děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem: Miroslav Marek ...
kávovar krups EA897
Autor: Miroslav
Kávovar Krups EA894810
peosím jak uvolnit plovák v nádržce na vodu...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou