NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá Obsah českého návodu Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long
 • Zařazení produktu: Elektrokoloběžky Narex
 • Značka: Narex
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Narex Elektrokoloběžky

Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá
Návod k obsluze Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Narex a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Narex návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Narex výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Narex ESN 400 Long Run, černá


Elektrické koloběžky jsou stále oblíbenější. A není se čemu divit – dostanete se s nimi všude, jsou ekologické a v ucpaných ulicích měst často rychlejší než automobily. Narex ESN 400 Long Run navíc zaujme i působivým dojezdem 40 kilometrů nebo vysokou rychlostí přesunů až 29 km/h.
Je určená pro jezdce vážící až 100 kg a v každém případě zajistí bezpečnou jízdu díky prvkům, jako je kotoučová brzda, přední LED reflektor a červená zadní LED lampa. Pro snadný přenos například do MHD nabízí skládací konstrukci, zatímco při jízdě oceníte tempomat nebo LCD displej informující o všem podstatném.

Klíčové vlastnosti:


 • Excelentní dojezd až 40 km
 • Rychlost až 29 km/h
 • LCD displej informující o všem důležitém
 • Kvalitní konstrukce – až pro 100kg jezdce
 • Bezpečná jízda díky přednímu LED reflektoru i zadní červené LED lampě

 

S dojezdem 40 km vás klidně odveze i do vzdálenějšího města.  

 

Dojezd až 40 km


Už název Long Run prozrazuje, že budete mít tu čest s koloběžkou, která se nebojí dálek. Dojezd až 40 kilometrů je totiž právě to, čím tento model vyniká zásluhou Li-Ion akumulátoru o kapacitě 10,4 Ah, jehož nabití zabere cca 4 až 5 hodin. 

Kvalitní konstrukce


Koloběžka využívá osvědčené designové prvky, které značka použila už u oblíbeného e-Scooteru. Mezi ně patří pevný ocelový rám a akumulátor ve sloupku řídítek, stejně jako široká hliníková nosná plošina pro až 100kg jezdce. Pozitivní vliv na komfort jízdy mají navíc i 10palcová kola, díky nimž je dosaženo vyšší světlé výšky (130 mm) pro snadnější přejezdy zpomalovacích pruhů, nájezdů na chodníky a dalších nerovností. 

350W motor


Pohonem koloběžky je 350W bezuhlíkový motor, díky němuž dokážete jet rychlostí až 29 km/h a překonávat stoupání až 15°. Navíc se při jízdě z kopce stará o rekuperaci – vrací přebytečnou energii zpět do baterie, aby ještě více prodloužil dojezd. 

LCD displej


Informace o všech důležitých aspektech jízdy vám poskytne přehledný LCD displej. Uvidíte na něm nabití akumulátoru, aktuální rychlost i zvolený režim – stiskem jediného tlačítka lze snadno volit mezi třemi rychlostními režimy jízdy. K dispozici je navíc oblíbená funkce známá z automobilů – tempomat pro komfortnější jízdu na delší vzdálenost. 

Bezpečná jízda – v každém počasí


Koloběžce nevadí ani jízda v dešti díky certifikaci IP54. Navíc je vybavena předním LED reflektorem s aktivním dosvitem na vzdálenost až 20 metrů + zadní červenou LED lampou, abyste byli na silnici vidět za všech podmínek. Dokonce nechybí ani signalizační zvonek.
Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run

 • Nejnovější akumulátorová koloběžka Narex ESN 400 „Long Run“ s ještě delší výdrží baterie a maximálním dojezdem až 40 km je skvělým ekologickým dopravním prostředkem nejen pro cesty do práce, ale i na výlety do přírody a další volnočasové aktivity.
 • Design nové akumulátorové koloběžky „Long Run“ se i tentokrát opírá o již osvědčené konstrukční prvky předchozí generace e-Scooteru, tj. pevný ocelový rám s akumulátorem uloženým ve sloupku řídítek a širokou hliníkovou nosnou plošinu s nosností až 100 kg. Uživatelský komfort i požitek z delší jízdy prohlubuje nové osazení desetipalcovými koly, které podvozku zároveň poskytují i vyšší světlou výšku (130 mm) pro ještě bezpečnější přejezdy zpomalovacích pruhů, nájezdů na chodníky a jiných terénních nerovností. Výkonný bezuhlíkový BRUSHLESS motor snadno překoná stoupání až 15°.
 • Jádro Li-Ion akumulátoru tvoří kvalitní značkové články o kapacitě 10,4 Ah.
 • Nabíjecí čas plně vybitého akumulátoru se pohybuje mezi 4–5 hodinami.
 • Baterii lze pro nabíjení zcela vyjmout a pohodlně přenášet, anebo ji nabíjet přímo na stroji prostřednictvím nabíjecího konektoru.
 • 350W bezuhlíkový motor dokáže akcelerovat až na rychlost 29 km/hod a zároveň být maximálně efektivní.
 • Při jízdě z kopce nebo při brždění rekuperuje přebytečnou energii zpět do baterie a významně tak prodlužuje dojezd koloběžky.
 • Nově navržený LCD displej je jasně čitelný a intuitivní. Zobrazuje aktuální stav nabití akumulátoru, rychlost a předvolený rychlostní režim. Zmáčknutím funkčního tlačítka lze volit mezi 3 rychlostními režimy a určovat tak tempo jízdy. Pro pohodlné cestování na delší vzdálenosti lze využít funkce tempomatu se zvukovým upozorněním.
 • Koloběžka se dokáže bezpečně přizpůsobit i rozmarům počasí díky stupni krytí IP54. Pro jízdy za snížené viditelnosti je standardně vybavena předním LED reflektorem s aktivním dosvitem až na 20 m a zadní červenou LED lampou.
 • V zástavbě nebo na cyklostezkách dobře poslouží manuální signalizační zvonek.
 • Maximální dojezd je závislý na mnoha faktorech. Mezi ně mj. patří: zvolený rychlostní režim, hmotnost uživatele, profil trati, vítr vs. protivítr, tlak v pneumatikách, vzorek na pneumatikách a např. teplota okolního prostředí. Veškeré výše uvedené dojezdy jsou vztaženy k optimálním podmínkám. Za optimální (ideální) podmínky jsou považovány: používání ekonomického jízdního režimu, rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota prostředí 20 °C, pneumatiky bez profilu a nahuštené na doporučený tlak, dodržování max. doporučené nosnosti udávané výrobcem.
 • Max. dojezd lze obecně zvýšit také využíváním rekuperace přebytkové energie, nebo kombinací manuálního a bateriového pohonu, například při rozjíždění nebo při jízdě do kopce.

Technické údaje:

 • Výkon: 350 W
 • Max.dojezd: až 40 km
 • Max. rychlost: 29 km/h
 • Max. nosnost: 100 kg
 • Velikost kol (prední i zadní): 10“
 • Svetlá výška podvozku: 130 mm
 • Stupen krytí: IP54
 • Rozměry v rozloženém stavu: 1 083 × 420 × 1 166 mm
 • Rozměry ve složeném stavu: 1083x420x460 mm
 • Hmotnost: 14,5 kg
 • Napětí/kapacita akumulátoru: 36V/10,4 Ah
 • Nabíjecí čas akumulátoru: 4-5 hodin
 • Hmotnost akumulátoru: 2,8 kg
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černáStáhnout PDF návod - Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long Run černá
(PDF file, 31.33 MB)


Technické parametry

Elektrická koloběžka Narex ESN 400 Long

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Výkon 350 W
Dojezdová vzdálenost 40 km
Doba nabíjení 5 hod.
Velikost kol 10 "
Nosnost 100 kg
Hmotnost 14.5 kg
Maximální rychlost 29 km/h
Brzda kotoučové
Věk osoby od 14
Tempomat Ano
Rekuperace Ano
Možnost použít jako odrážedlo Ne
Skládací Ano
Opěrný stojánek Ano
Světlo Ano
Možnost upevnění sedadla Ne
Kapacita baterie
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita baterie
10400 mAh
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.0 cm
Výška balení 50.0 cm
Hloubka balení 117.0 cm
Hmotnost balení 15.0 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 33 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

ZETINA 6323...
Motorola moto G9...
Televize Samsung UE50RU7472 Prosím o sdělení, jakým způsobem mohu provést automatické naladění stanic - signál přijímám přes anténu. ...
Philips Series 5000- BG 5020...
aligator s554O duo...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Ovladač reaguje pouze po zmáčknuti dvou tlačítek
Autor: Ivana Kozelková
Set-top box EMOS EM190-S HD černý
Dobrý den, ovladač k reaguje pouze na stlačení kombinace tlačítka modrého zapnuti a pak třeba přepnutí programu, nebo hlasitosti. Jak to mohu opravit? Děkuji za odpověď...
Sluchátka Beats Solo3 Wireless
Autor: Lucia Stastna
Sluchátka Beats Solo3 Wireless On-Ear černá
Dobry den, obracím se na vás s prosbou, sluchátka mám cca měsíc, včera jsem je měla na uších přes 10 hodin, po příjezdů domů jsem je ale zapomněla vypnout a dát do nabíječky. Ráno jsem je vypla, dala nabíjet, ale nesvítí ani kontrolka ani se nenabyli. Jse...
návod k budíku
Autor: Jitka Forejtová
Radiobudík Sencor SRC 136 BU černý
Dostala jsem budík Radiobudík Sencor SRC 136 BU černý . Bohužel, v rámci stěhování se ztratil návod. Lze ho někde získat jako duplikát ? díky za info...
Reproduktor JBL Go 2- přehrávání zvuku přes BT
Autor: Pavla
Přenosný reproduktor JBL GO 2 modrý
Reproduktor úspěšně spárován s notebookem HP, sw WIN10. Ale zvuk přes BT nefunguje, jiná nabídka než interní reproduktor, není. Při připojení s telefonem problém není. Děkuji za zpětnou vazbu. ...
dotaz k ledničce Zanussi ZRA25100WA
Autor: František Somerauer
Chladnička Zanussi ZRA25100WA bílá
Na vnitřní zadní stěně chladničky se vytváří množství kapek.Je to normální? Vnější zadní strana je u této ledničky uzavřená.Kudy se odvádí teplo? Nemá se zadní strana před uvedením do provozu odstranit?...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Tiskárna multifunkční Epson EcoTank L3151
https://download.epson-europe.com/ pub/ download/ 6306/ epson630642eu.pdf
Detail - Mobilní telefon ALCATEL 2003D černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-alcatel-2003d-cerny-24364-cesky-navod.pdf
Detail - Televize Samsung UE43TU7172 stříbrná
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-samsung-ue43tu7172-stribrna-48539-cesky-navod.pdf
Detail - Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-xiaomi-mi-true-wireless-earphones-bila-36583-cesky-navod.pdf
Detail - Gamepad iPega Ninja, iOS Android, BT
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gamepad-ipega-ninja-ios-android-bt-cerny-35862-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020