|
Český návod k obsluze Excentrická bruska Einhell CC-PO 1100 2E Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Excentrická bruska Einhell CC-PO 1100 2E
- Zařazení produktu: Brusky Einhell
- Značka: Einhell
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Einhell Brusky
|
Návod k obsluze Excentrická bruska Einhell CC-PO 1100 2E obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Einhell a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Einhell návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Einhell výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuLeštička a bruska Einhell Classic CC-PO 1100/2E - Úhlová leštička Einhell CC PO 1100/2 E je výkonná, robustní a praktická profesionální leštička a bruska pro ambiciózní domácí kutily, která je ideální pro leštění lakovaných povrchů stejně jako pro broušení dřeva, plastů a kovu. Díky měkkému úchopu je kdykoli zajištěno bezpečné držení a činnosti, jako např. leštění auta, lze provést rychle a důkladně. Velká ergonomická přídavná rukojeť poskytuje optimální kontrolu a precizní výsledky v péči o lak. Otáčky lešticích a brusných nástavců lze optimálně přizpůsobit příslušnému podkladu, který má být upravován, pomocí jemně dávkovatelné elektronické regulace otáček.
- Pomocí praktické aretace vřetena lze vřeteno bez použití nářadí zablokovat a u leštičky tak snadno a rychle vyměnit brusný talíř. Na brusném talíři se nachází speciální suchý mikrozip s vysokou přilnavostí pro bezpečné uchycení lešticích a brusných nástavců k elektrické brusce a pro zabránění pronikání prachu mezi talíř a brusný papír.
- V případě potřeby je lze přesto velmi snadno sejmout a výměna nástavců může proběhnout velmi rychle. Dodávka zahrnuje rozsáhlé příslušenství pro leštění a broušení, skládající se z 1 podušky z pěnové hmoty např. pro leštěnku na karoserie, 1 syntetické lešticí podušky a vždy 1 brusného papírového kotouče se zrnitostí 60, 80 a 120.
Parametry: - Síťová přípojka230 V | 50 Hz
- Výkon1100 W
- Rychlost otáček1000 min^-1 - 3500 min^-1
- Průměr brusného talíře180 mm
- Průměr brusného kotouče180 mm
- EINCCPO11002E_návod (Návod k použití CZ, 1.99 MB)
|
Návod k obsluze Excentrická bruska Einhell CC-PO 1100 2E
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 92 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.09 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Excentrická bruska Einhell CC-PO 1100 2EPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Excentrická bruska Einhell CC-PO 1100 2E
Technické parametry Excentrická bruska Einhell CC-PO 1100 2E| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Příkon | 1100 W | | Průměr brusného kotouče | 180 mm | | Integrovaný filtr | Ne | | Napájení | síťové (230 V) | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 18.2 cm | | Výška výrobku | 12.2 cm | | Hloubka výrobku | 42.3 cm | | Hmotnost výrobku | 2.6 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 18.2 cm | | Výška balení | 12.2 cm | | Hloubka balení | 42.3 cm | | Hmotnost balení | 3.0 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 94 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Prosím o návod k použití pro průmyslový vysavač Lehmann Haddo 2000 W.
Děkuji VF... Goddess Explorer 4... Prosím o návod k ventilátotu :
BIONARE FAN
Model BMT014D... Dobrý den,
prosím o návod na olejový kompresor H3-50 včetně PSH (tlaková nádoba). děkuji... Dobrý den,
prosím o návod pro mobilní telefon iGET T mini 6 GB / 128 GB - černý.
Děkuji... Bosch KGN49XL30 nerez prosím o návod k obsluze....
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Automatické otevření dveří na konci programu Autor: Zdeněk Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3034 PF Po automatickém otevření dveří zůstala vysunutá páčka a nejdou zavřít dveře.Prosím o radu... Rozbočení tv signálu na 2 tv Autor: Miloš Venkovní anténa EMOS ASP-30 DB Dobrý den, mám TV anténu Broadband anténna ASP-30 s napájecí výhybkou a potřebuji tv signál rozdělit už pod střechou na 2 televize.
Byl bych vděčný za radu jak provést zapojení, asi nějaké schéma, jak a kde dát napájecí výhybku a kde rozbočovač.
Před... gumové součásti myčky Autor: Dana Myčka nádobí Mora IM 532 Koupili jsme vestavěnou myčku značky MORA model IM 532, typ WQP8-7712L a po pouhých sedmi letech provozu máme už tuto myčku dvakrát opravovanou a to vždy jen gumové součásti myčky které prostě popraskaly a začly tést. Poslední výměna vloni a světe div se ted ... Ventilátor VL1138 bílý Dobrý den Autor: Václav Ventilátor stolní Bomann VL 1138 bílý Dobrý den, při nešťastném pádu se mi zlomily vrtule na hřídeli (část 5)v návodu. Kde bych prosím sehnal tento náhradní díl nebo kde je servis na opravy. Bydlím v Praze. Děkuji za odpověď. Václav Smeták 605216209... Internet Autor: neznámý Mobilní telefon Aligator R40 eXtremo černý Dobrý den
jak aktivuji internet třeba seznam , děkuji Jarda .
... |
|