NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá Obsah českého návodu IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá
 • Zařazení produktu: IP kamery EZVIZ
 • Značka: EZVIZ
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis EZVIZ IP kamery

IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá
Návod k obsluze IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku EZVIZ a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální EZVIZ návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku EZVIZ výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

EZVIZ H3C 2K, bílá


Bezpečnostní IP kamera EZVIZ H3C poskytuje spolehlivou ochranu. Produkt je vybaven funkcí chytré detekce pohybu, díky které automaticky obdržíte upozornění při detekci pohybujících se vozidel nebo jdoucích osob. EZVIZ H3C navíc umožňuje vlastní nastavení konkrétní oblasti detekce, a vy tak můžete označit například parkoviště nebo vchodové dveře, abyste získali upozornění přesně v těchto oblastech. Díky vestavěné umělé inteligenci je kamera schopna minimalizovat falešné poplachy způsobené například poletujícím hmyzem nebo padajícím listím.

Ochranné krytí:


Ochranné krytí IP67 zajišťuje spolehlivý výkon kamery v jakémkoliv počasí bez ohledu na povětrnostní podmínky. Produkt je chráněn proti vlhkosti, stříkajicí vodě i prachu.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Bezpečností IP kamera pro vnější použití ochranným krytím IP67
 • Maximální rozšíření 2304 × 1296 DPI úhlem záběru 98°
 • Funkce nočního vidění
 • Pokročilý detektor pohybu
 • Nahrávání na cloudové úložiště nebo na paměťové karty
 • Kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home
 • Vestavěný mikrofon
 • Mobilní aplikace v českém jazyce

Inteligentní a spolehlivá ochrana vašeho domova.
 

Rozlišení 2K


Kamera poskytuje vysoké rozlišení 2K, které umožňuje vykreslovat velmi čisté a živé snímky s vysokým rozlišením. Produkt dokáže detailně zachytit návštěvníky i přes ostré osvícení sluncem.
 


 


Noční vidění


EZVIZ H3C je vybaven praktickým nočním viděním, díky kterému lze přepínat z černobílého režimu na plně barevný režim podle vašich potřeb
 


 


Velké úložiště


Kamera umožňuje uživatelům ukládat videa na paměťové karty nebo na cloudová úložiště. Využít můžete paměťové karty microSD s maximální kapacitou až 512 GB nebo cloudové úložiště předplacenou službou EZVIZ CloudPlayVýhodou cloudového úložiště je neomezená kapacita pro ukládání videí a zároveň poskytuje dostupnost kdykoli a odkudkoli prostřednictvím internetu.
 


 


Obousměrná komunikace


Snadné přivítání umožňuje moderní funkce obousměrné komunikace nebo automatické přehrávání předem nahraných hlasových zpráv. Pomocí vašeho mobilního telefonu můžete jednoduše komunikovat s osobami, které stojí před kamerou, nebo využít automatické přehrávání hlasového záznamu při detekci osob.
 


 


Moderní ovládání


Aplikace kamerového systému je pro uživatele dostupná v češtině a je kompatibilní s operačními systémy Android nebo iOS. Produkt lze jednoduše ovládat pomocí hlasových asistentů Google Home a Amazon Alexa.
 H3c 2K
Inteligentní domácí kamera Wi-Fi

Spolehlivě připravena na každý klíčový okamžik
Kvalitně a funkčně zpracovaná kamera H3c 2K je navržena tak, aby inteligentním způsobem poskytovala nepřetržitou ochranu domácnosti 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Kamera funguje jako venkovní hlídač pro většinu domácností, poskytuje velmi ostré video v rozlišení 2K, barevné noční vidění a je dostatečně inteligentní na to, aby detekovala lidské aktivity a zajistila aktivní ochranu. Kamera H3c 2K má kompaktní rozměry a je odolná proti povětrnostním vlivům. Může to být vaše ideální domácí bezpečnostní kamera.

Barevný obraz, dokonce i v noci
Nejste spokojeni s rozmazanými a přeexponovanými černobílými snímky v noci? Kamera H3c 2K usnadňuje noční ochranu obnovením barev a detailů. Kromě poměrně ostrého infračerveného nočního vidění dokáže kamera osvětlit prostředí dvěma vestavěnými reflektory pro barevné noční vidění.

Komunikace může být tak snadná
Užívejte si obousměrný zvuk jednoduše pomocí chytrého telefonu. Nebo si předem nahrajte 10sekundovou hlasovou zprávu, která se automaticky přehraje při detekci pohybu osob.

Trvalá ochrana i v nepříznivém počasí
Díky dobře sestavenému tělu kamery má kamera H3c 2K krytí IP67 a odolává i těm nejnáročnějším povětrnostním podmínkám – ať se již jedná o déšť, bouřku nebo sněžení.

Chytrá integrace, ovládání hands-free
Kameru H3c 2K můžete integrovat do stávajícího systému chytré domácnosti. Hlasem zapněte živé zobrazení pomocí „Hej Google“ nebo „Alexa“ a na větší obrazovce zkontrolujte, co se děje.

Extra velké a bezpečné možnosti úložiště, kterým můžete důvěřovat
Nahraná videa lze uložit na místní kartu microSD s kapacitou až 512 GB nebo si lze předplatit službu EZVIZ CloudPlay a získat zcela šifrované cloudové úložiště.


Návod k obsluze IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 14 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.6 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá

Technické parametry

IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber CS-H3c-R100-1K3WKFL
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ne
Další parametry
Typ bezpečnostní IP kamera
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující, v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použití je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.).
Použití
vnější
Napájení
Způsob, jakým dodáte zařízení potřebnou energii - Napájení
adaptér
Max. rozlišení
Max. rozlišení udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Max. rozlišení
2304 × 1296 DPI
Typ záznamu paměťová karta, cloudové úložiště
Maximální velikost paměťové karty
Udává max. velikost paměťové karty, kterou je možné do telefonu vložit - Maximální velikost paměťové karty
512 GB
Zorný úhel 98 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
Wi-Fi, LAN
Kompatibilní operační systémy
Systémy, které s daným zařízením nejlépe komunikují a jsou plně funkční - Kompatibilní operační systémy
iOS, Android
Noční vidění
Noční vidění udává schopnost zařízení zachytit obraz ve tmě nebo při nízkém osvětlení - Noční vidění
Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ne
IP ochrana
1. číslice udává stupeň ochrany před nebezpečným dotykem a vniknutím cizích těles a prachu:IP0X – bez ochrany
IP1X – od ⌀ 5 cm (např. dlaň)
IP2X – od ⌀ 1,25 cm (např. prst)
IP3X – od ⌀ 0,25 cm (např. nástroj)
IP4X – od ⌀ 0,1 cm (např. drát)
IP5X – částečně prach a jakékoli tělesa
IP6X – úplně prach a jakékoli tělesa2. číslice udává stupeň ochrany před vniknutím vody:IPX0 – bez ochrany
IPX1 – kapky vody dopadající svisle
IPX2 – kapky vody dopadající do 15°
IPX3 - kapky vody dopadající do 60°
IPX4 - stříkající voda
IPX5 - tryskající voda
IPX6 - intenzivně tryskající voda
IPX7 - dočasné ponoření do vody
IPX8 - trvalé ponoření do vody
IPX9 - vyšší tlak a teplá voda
">IP ochrana
IP67
Aplikace v češtině Ano
Smart IP kamera Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.5 cm
Výška výrobku 7.5 cm
Hloubka výrobku 15.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.6 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 10.3 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 98 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k IP kamera EZVIZ H3C 2K bílá

Předmět: Lze úplně vypnout reflektor?
Datum: 29.05.2024 22:27:21Autor: Barbora
Dobrý den, prosím o odpověď na dotaz, zda jde úplně vypnout reflektor. Děkuji
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

...
emos-kn-8501-54480...
Dobrý deň , potrebujem návod k mikrovlnej rúre STUDIO MD12434 . výrobca MEDION AG, 45307 Essen , najpelšie v slovenčine alebo češtine . Ďa...
Google pixel 8a...
Návod k obsluze vivo v 40 SE ...
...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Fritovací hrnec
Autor: neznámý
Fritéza Tefal Versalio De Luxe FR495070
Český návod a kuchařku na kolik stupňů a na jak dlouho fritovat...
Zapomenuté heslo
Autor: neznámý
Mobilní telefon HONOR 90 Lite 5G
Jak mám odblokovat telefon, když jsem zapomněl heslo. ...
Stopky
Autor: neznámý
Chytré hodinky Xiaomi Redmi Watch 3
Hezký den. Kdo prosím v redmi watch 3 stopky budik......
Pártybox JBL 310
Autor: neznámý
Party reproduktor JBL PARTYBOX 310 černý
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se může pártybox JBL 310 připojit k televizi a jak? Děkuji za odpověď....
Dotaz
Autor: Martin
Ochlazovač vzduchu ETA Frost 2568 90000
Dobrý den , chci se zeptat proč když zapnu ochlazovač vzduchu tak hned se po zapnutí vypne děkuji za informaci. ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou