NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4 - Wi-Fi rekordér 4x kamera černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4 - Wi-Fi rekordér 4x kamera černý Obsah českého návodu Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR
 • Zařazení produktu: IP kamery iGET
 • Značka: iGET
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis iGET IP kamery

Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4 - Wi-Fi rekordér 4x kamera černý Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4 - Wi-Fi rekordér 4x kamera černý Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4 - Wi-Fi rekordér 4x kamera černý Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4 - Wi-Fi rekordér 4x kamera černý Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4 - Wi-Fi rekordér 4x kamera černý
Návod k obsluze Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku iGET a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální iGET návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku iGET výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4 – Wi-Fi rekordér + 4x kamera, černá


Zabezpečte svůj domov, chatu či komerční objet efektivně a jednoduše díky kamerovému systému iGET HOME. Ten obsahuje vše, co budete ke kompletnímu zastřežení potřebovat. V balení najdete NVR rekordér a čtyři IP kamery s nočním viděním a detekcí pohybu i zvuku. Tyto kamery disponují nadstandardním rozlišením, jsou voděodolné a nabízí oboustrannou komunikaci. Rekordér je pak vybaven slotem SATA i potřebnými konektory a umožňuje jak vzdálené sledování, tak i připojení k monitoru či televizi.

Bezpečnostní systém pro každého


Značka iGET HOME přináší řešení do každé domácnosti. K ovládání bezpečnostního systému můžete využít praktickou aplikaci pro operační systémy Android i iOS, v níž můžete v reálném čase sledovat všechny bezpečnostní kamery a mít nad svým majetkem stále dokonalý dohled.
Samozřejmostí je také podpora Home assistant, takže systém můžete ovládat i hlasem. Zapojení i ovládání systému je snadné a rychlé a díky uživatelské přívětivosti si s ním snadno poradíte. Konektivita záznamového zařízení a kamer probíhá skrze Wi-Fi síť.


Klíčové vlastnosti:


 • Bezpečnostní systém se čtyřmi IP kamerami a NVR rekordérem
 • Včetně příslušenství pro instalaci
 • Rekordér podporuje připojení vysokorychlostního disku s rozhraním SATA (až 8 TB)
 • Možnost nastavení alarmu při detekci pohybu a odpojení kamery
 • Umožňuje živé sledování kamer i přehrávání starších záznamů
 • Noční vidění a vysoká voděodolnost pro spolehlivé fungování 24/7
 • Ovládání pomocí mobilní aplikace v češtině

 
Hledáte-li bezpečnostní systém s perfektním poměrem ceny a kvality, tento set bude sázkou na jistotu.
 

Výtečná kvalita obrazu


Čtyři IP kamery iGET HOME, které jsou součástí sady, jsou vybaveny kvalitním snímačem CMOS s rozlišením 2304 × 1296 pixelů (2K+), což je zárukou dokonale jasného a ostrého obrazu. Díky funkci nočního vidění s IR přísvitem v délce deseti metrů se pak na perfektní obraz můžete spolehnout jak ve dne, tak i v noci. Pořízené videozáznamy jsou pak komprimovány pomocí formátu H.265, což značně šetří místo pro ukládání dat. 


Střeží váš objekt jako oko v hlavě


Kamery tohoto bezpečnostního systému fungují 24 hodin denně 7 dní v týdnu a nezastaví je ani tma, ani nepřízeň počasí. Díky ochrannému krytí IP65 odolají dešti i sněhu a můžete je tak používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Systém je vybaven alarmovými režimy, které si můžete nastavit dle svých potřeb. Může vás tak například upozornit na pohyb, hluk, odpojení kamery a další události. 


Souběžné provádění více úkolů


NVR rekordér je vybaven výkonným chipsetem, který umožňuje efektivně zvládat několik úkonů současně. Můžete například přehrávat uložená videa, neustále nahrávat další videa a zároveň monitorovat všechny alarmy. Během této činnosti je přehrávač plně přístupný z vašeho mobilního telefonu či tabletu, a to pro více uživatelů. Samozřejmostí je také možnost nastavení více uživatelských účtů a skupin, pojmenování vlastních kanálů atd. 


Aplikace iGET HOME


Pro ovládání je k dispozici bezplatná aplikace, kterou si snadno stáhnete z obchodu Google Play nebo Apple Pay. Tato aplikace je plně lokalizována do češtiny, slovenštiny, polštiny, maďarštiny, angličtiny a mnoha dalších jazyků. V aplikaci můžete přehledně nastavovat a ovládat nejen IP kamery, ale i další chytré produkty téže značky, jako jsou zásuvky, osvětlení, termohlavice a další.Obsah balení:


 • 1× NVR rekordér iGET HOME NVR N4C4
 • 4× barevná 2K+ kamera iGET HOME
 • 5× napájecí adaptér (pro NVR a kamery)
 • 1× rychlý návod k obsluze EN, CZ, SK, PL, HU
 • 1× USB myš
 • 1× SATA kabel pro připojení HDD
 • 4× šroubky pro uchycení HDD
 • 4× hmoždinky pro upevnění kamer
 • 1× imbusový klíč
iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4
Bezdrátový kamerový Wi-Fi 2K+ (3MPx) systém iGET HOME NVR N4C4 (4-kanálový 3MPx rekordér NVR + 4 ks 3MPx barevných venkovních kamer s nočním viděním a detekcí pohybu a zvuku. Voděodolné kamery disponují odolností IP65, rozlišením 2K+ (2304 x 1296) a obousměrným přenosem zvuku. Rekordér má pozici pro HDD SATA, konektory LAN, USB, VGA, HDMI, komprese H.265, vzdálené online sledování + připojení k TV/monitoru. Aplikace si rozumí s Androidem i iOS, a můžete v ní sledovat veškeré kamery iGET HOME, ovládat zásuvky, vysavače, termohlavice, osvětlení a dalších více než 300 typů univerzálního příslušenství. Manuál i aplikace iGET HOME jsou kompletně v českém, slovenském, polském, maďarském a anglickém jazyce. Podpora Home assistant.

Bezdrátový kamerový Wi-Fi 2K+ (3MPx) systém iGET HOME NVR N4C4 (4-kanálový 3MPx rekordér NVR + 4 ks 3MPx barevných venkovních kamer s nočním viděním a detekcí pohybu a zvuku. Voděodolné kamery disponují odolností IP65, rozlišením 2K+ (2304 x 1296) a obousměrným přenosem zvuku. Rekordér má pozici pro HDD SATA, konektory LAN, USB, VGA, HDMI, komprese H.265, vzdálené online sledování + připojení k TV/monitoru. Aplikace si rozumí s Androidem i iOS, a můžete v ní sledovat veškeré kamery iGET HOME, ovládat zásuvky, vysavače, termohlavice, osvětlení a dalších více než 300 typů univerzálního příslušenství. Manuál i aplikace iGET HOME jsou kompletně v českém, slovenském, polském, maďarském a anglickém jazyce. Podpora OnViF.

S kompletním setem iGET HOME NVR N4C4 jednoduchým způsobem vytvoříte kamerové zabezpečení pro dům, chatu, firmu, sklad, obchod apod. Lze vzdáleně online sledovat veškeré prostory, které jsou pokryty kamerami. Po jednoduchém zapojení a snadném nastavení je systém v plném provozu a online dostupný. Set obsahuje 4 ks kvalitních barevných 2K+ kamer. Tyto kamery vynikají nejen 1/2,8" CMOS 3,6 mm objektivem, širokým pozorovacím úhlem 90°, vysokým rozlišením 2K+ (2304 x 1296), detekcí pohybu a zvuku, obousměrným přenosem zvuku, ale také nočním viděním s dosahem 10 m. Kamery splňují normu IP65 a jsou tak připraveny na veškerý venkovní i vnitřní provoz. Díky voděodolné konstrukci a pevnému držáku pro uchycení je možné použít kamery v každém prostředí. Balení obsahuje kompletní příslušenství: 5x napájecí adaptér, Ethernet kabel, USB myš, SATA kabel, manuál, hmoždinky, šroubky, imusový klíč, atd.

Hlavní parametry

 • kompletní set (NVR rekordér + 4x IP kamera 2K+) a příslušenství pro instalaci kamerového systému
 • rekordér podporuje připojení vysokorychlostního disku s rozhraním SATA až 8 TB
 • ochrana za každého počasí ve dne i v noci
 • alarmové režimy - při detekci pohybu, odpojení kamery, a další
 • vysoká kvalita záznamu s kompresí H.265
 • sledování online z kamer i nahraných záznamů současně
 • snadné nastavení mobilního přístupu pomocí aplikace iGET HOME, propojení je hotové během několika vteřin
 • aplikace "iGET HOME" pro snadný přístup z vašeho smartphonu/tabletu s podporou Android a iOS
 • P2P protokol, díky kterému není nutné mít veřejnou IP adresu pro vzdálené spojení se systémem
 • přehrávání, živý obraz, upozornění na alarmy, nastavení názvů kanálů, a mnoho dalších funkcí
 • kamery se připojují k rekordéru pomocí bezdrátové Wi-Fi technologie, každá kamera obsahuje napájecí adaptér
 • kamery jsou s rekordérem již spárovány z výroby
 • noční vidění s dosahem 10 m, které se automaticky aktivuje/deaktivuje

Snadné nastavení
Nastavení probíhá v několika jednoduchých krocích dle manuálu, který je kompletně v českém, slovenském, anglickém, polském a maďarském jazyce. Obraz z kamer je možné sledovat na smartphonu a tabletu se systémy Android a iOS. Velmi snadné je rovněž nastavení mobilního přístupu do smartphonu/tabletu, propojení je hotové během několika vteřin.

Vysoká kvalita obrazu a noční vidění
Kamery iGET HOME, které jsou v setu obsaženy, disponují kvalitním snímačem CMOS 1/2,8" s rozlišením 2304 x 1296 bodů (2K+), díky kterému se můžete těšit na jasný a ostrý obraz. Videozáznamy pořizují s využitím komprese H.265, dochází k velké úspoře místa pro ukládání dat. Kamery lze využívat nepřetržitě ve dne a v noci, každá obsahuje diody s IR nočním přísvitem.

Aplikace iGET HOME
Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Aplikace je zcela zdarma po celou dobu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, ovládat IP kamery, řízené zásuvky apod. Aplikace je v českém, slovenském, polském, maďarském, anglickém jazyce a mnoha dalších. Jedna aplikace tak sdružuje nastavení a ovládání alarmu, IP kamer, smart tlačítek a řízených zásuvek, all-in-one.

Podpora Home Assistant
Zařízení podporuje i další univerzální platformy pro ovládání chytré domácnosti jako např. Home Assistant.

Přehrávání
NVR rekordér podporuje lokální přehrávání 4 kanálů v jeden okamžik, vyhledávání pomocí seznamu událostí a alarmů, datumu, času. Mnoho rychlostí přehrávání vpřed i vzad, přiblížení detailu.

Multitasking
NVR rekordér obsahuje výkonný chipset, díky kterému umí zvládat několik úkonů najednou. V jeden okamžik je tak možné např. přehrávat uložené video, stále nahrávat další video, a zároveň ohlídat veškeré alarmy jako např. detekci pohybu. Během této doby je také přehrávač plně dostupný pro přístup z mobilního telefonu/tabletu a to pro několik uživatelů. Nastavení mnoha uživatelských účtů a skupin je samozřejmostí.

Konektivita
NVR rekordér je možné připojit k Internetu kabelem RJ45 (LAN) s rychlostí 100 Mb/s. Díky tomu bude pak možné sledovat online video a záznamy. NVR rekordér obsahuje 2x Wi-Fi anténu pro bezdrátové připojení kamer, 1x HDMI a 1x VGA pro připojení TV/monitorů apod., 1x RJ45 pro připojení k Internetu, 2x USB rozbočovač pro USB flash disk/myš/klávesnici, a konektor pro napájení.

Rozměry a hmotnost

 • NVR rekordér: 280 x 260 x 50 mm, 900 g
 • kamera : 164 x 58 x 163 mm, 300 g
 • rozměry a hmotnost celého balení (krabice): 380 x 280 x 170 mm, 2800 g.

Hlavní parametry NVR rekordéru:

 • nahrávání: ve vysokém rozlišení 2304 x 1296 px
 • počet kanálů: 4 (připojení 4 ks Wi-Fi kamer z balení)
 • vzdálené ovládání: pomocí mobilního telefonu a tabletu (Android, iOS)
 • ukládání fotografií a videa: na vložený HDD SATA (není součástí balení), max. 8 TB
 • připojení k Internetu/Ethernetu, protokoly: pomocí RJ45 (LAN), 10/100 Mb/s, IPv4, DHCP, NTP, ONVIF
 • konektory: 1x HDMI, 1x VGA, 1x RJ45, 2x USB 2.0 1x napájecí
 • komprese videa a další protokoly: H.265, OnViF
 • duální streamování videa: ano
 • multitasking: ano (v jeden okamžik např. přehrávání, nahrávání, detekce pohybu)
 • možnosti nahrávání: manuální, automatické, při detekci pohybu/zvuku, při alarmu
 • zálohování: vnitřní HDD (SATA)
 • export zálohování: na média připojená pomocí USB: HDD disk, Flash disk, DVD/RW mechanika
 • lokální ovládání: pomocí USB myši/klávesnice
 • napájení: 12 V DC 2 A
 • provozní teplota - 10°C až 55 °C
 • rozměry a hmotnost: 280 x 260 x 50 mm, 900 g


Hlavní parametry kamer iGET HOME které jsou součástí setu:

 • vysoké rozlišení 2K+ (2304 x 1296 px)
 • odolnost proti prachu a vodě IP65
 • noční vidění do vzdálenosti 10 m
 • úhel záběru: 90°
 • senzor 1/2,8" CMOS, 3.0 MPx, f = 3.6 mm, F2.0
 • korekce bílé: automaticky
 • automatické přepnutí denního/nočního režimu
 • provozní teplota -30°C až +55°C
 • konektory: napájecí
 • délka kabelu od kamery po konektor: 330 cm
 • délka kabelu od nápajecího adaptéru ke konektoru: 150 cm
 • napájení kamery: pomocí přibaleného napájecího adaptéru 12 V DC; 1 A
 • rozměry a hmotnost: 164 x 58 x 163 mm, 300 g


Obsah balení celého setu (NVR rekordéru + kamer)

 • 1x NVR rekordér iGET HOME NVR N4C4
 • 4x barevná 2K+ kamera iGET HOME
 • 5x napájecí adaptér (pro NVR a kamery)
 • 1x rychlý návod k obsluze EN, CZ, SK, PL, HU
 • 1x USB myš
 • 1x SATA kabel pro připojení HDD
 • 4x šroubky pro uchycení HDD
 • 4x hmoždinky pro upevnění kamer
 • 1x imbusový klíč


Návod k obsluze Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4 - Wi-Fi rekordér 4x kamera černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 85 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.45 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4 - Wi-Fi rekordér 4x kamera černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR N4C4 - Wi-Fi rekordér 4x kamera černý

Technické parametry

Kamerový systém iGET HOME Wi-Fi NVR

Záruka 24 měsíců
Partnumber N4C4 HOME
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ano
Další parametry
Typ kamerový systém
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující, v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použití je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.).
Použití
vnější
Napájení
Způsob, jakým dodáte zařízení potřebnou energii - Napájení
adaptér
Max. rozlišení
Max. rozlišení udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Max. rozlišení
2304 × 1296 DPI
Typ záznamu cloudové úložiště, HDD, paměťová karta
Zorný úhel 90 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy
Systémy, které s daným zařízením nejlépe komunikují a jsou plně funkční - Kompatibilní operační systémy
Android, iOS
Noční vidění
Noční vidění udává schopnost zařízení zachytit obraz ve tmě nebo při nízkém osvětlení - Noční vidění
Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ne
IP ochrana
1. číslice udává stupeň ochrany před nebezpečným dotykem a vniknutím cizích těles a prachu:IP0X – bez ochrany
IP1X – od ⌀ 5 cm (např. dlaň)
IP2X – od ⌀ 1,25 cm (např. prst)
IP3X – od ⌀ 0,25 cm (např. nástroj)
IP4X – od ⌀ 0,1 cm (např. drát)
IP5X – částečně prach a jakékoli tělesa
IP6X – úplně prach a jakékoli tělesa2. číslice udává stupeň ochrany před vniknutím vody:IPX0 – bez ochrany
IPX1 – kapky vody dopadající svisle
IPX2 – kapky vody dopadající do 15°
IPX3 - kapky vody dopadající do 60°
IPX4 - stříkající voda
IPX5 - tryskající voda
IPX6 - intenzivně tryskající voda
IPX7 - dočasné ponoření do vody
IPX8 - trvalé ponoření do vody
IPX9 - vyšší tlak a teplá voda
">IP ochrana
IP65
Aplikace v češtině Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Základní sada Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 26.0 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 38.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 28.0 cm
Hmotnost balení 2.6 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 38 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Aligator FR301XBE...
Prosím o návod k mikrovlnce ROHNSON R 2033. Děkuji ...
chůvička Motorola VM482...
...
SENCOR SBC 2318 prosím o návod na používanie...
GoGEN BS087B...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Kamera HGWIP 815
Autor: Roman
IP kamera iGET Homeguard HGWIP815 bílá
Dobrý den, potřeboval bych poradit s touto kamerou. Po výměně telefonu nelze kameru zprovoznit. QR kód,který se mi zobrazuje na telefon kamera nechce načíst....Jen dodám ještě, že ve starém telefonu jsem měl dvě stejné aplikace na vnitřní kameru a venkovní kam...
Změna na českou klávesnici
Autor: neznámý
Klávesnice GoGEN WKB 360, CZ černá
Dobrý den, lze přes klávesovou zkratku změnit jazyk? Děkuji...
dotaz
Autor: neznámý
Pračka Bosch Serie 8 WAV28K01CS bílá
prosím o informaci, kolika ml odpovídá dávkovaní jedné čárky - dvou čárek = a tří čárek, děkuji...
Prosím o radu
Autor: neznámý
Chytré hodinky Honor Watch GS3 -
Nemohu přijít na to,jak na hodinkách honor nastavit přesný středoevropský čas.Děkuji za radu....
Navitel 1000
Autor: Jan
Autokamera Navitel R1000 černá
Dobry den,viete my poradit heslo ku kamere na kolko som kupil druhe auto a neviem sparovat.Dakujem ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou