Kuchyňský robot Gorenje MMC1000XE
Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení
Český návod k obsluze Kuchyňský robot Gorenje MMC1000XE
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Kuchyňský robot Gorenje MMC1000XE Obsah českého návodu Kuchyňský robot Gorenje MMC1000XE
  • Zařazení produktu: Kuchyňské roboty Gorenje
  • Značka: Gorenje
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Gorenje Kuchyňské roboty
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Gorenje výrazně zkracujete jeho životnost!
Popis produktu
Gorenje MMC1000XE
Úspora času i energie
Strávníci budou žasnout nad tím, jak rychle dokážete servírovat pokrmy. K trhání rychlostních rekordů v kuchyni se však nemusíte uhnat. Spoustu úkonů si můžete ulehčit za použití kuchyňského robotu Gorenje MMC1000XE, který je poháněný motorem s příkonem 1 200 W. Díky funkci 3D míchání a možnosti přesného nastavování rychlosti se ve velké 5litrové míse dočkáte výsledků nejen rychlých, ale hlavně precizních. A to pouhým stisknutím tlačítka.
 Klíčové vlastnosti:
  • Výkonný motor s příkonem 1 200 W
  • Plášť z hliníku, zajišťující velkou odolnost přístroje
  • Systém 3D míchání pro precizní zpracovávání ingrediencí
  • Velká nerezová mísa o objemu 5 l
  • Zámek motoru zabraňující nevyžádanému a nebezpečnému užívání přístroje dětmi
  • Příslušenství lze umývat v myčce nádobí
Prodloužená ruka každého kuchaře!
Nechte ho dělat to, co umí nejlépe
Spolehlivá "kamarádka do deště"
 A pekaři zůstanou bez práce... napůl
 Míchání, šlehání, hnětení. O všechny tyto činnosti se s kuchyňským robotem Gorenje nebudou muset nadšenci do pečení starat. Pomocí šlehací metly dokonale provzdušníte a promísíte všechny přísady. Šlehací nástavec vám zase vyšlehá perfektní krém nebo třeba jemnou pěnu z bílků a hák na těsto si v kombinaci s 1 000W motorem poradí i s tím nejtužším těstem.
Nohama pevně na zemi... tedy na kuchyňské lince
Kuchyňský robot
  • Příkon 1000 W
  • 7 rychlostí
  • AC motor
  • 3D systém planetárního míchání
  • Automatická regulace otáček
  • Objem mísy 5 l
  • 3x příslušenství (hnětací hák, mísící metla, šlehací metla)
Návod k obsluze Kuchyňský robot Gorenje MMC1000XE
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 64 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.8 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:
Objednávka návodu k obsluze Kuchyňský robot Gorenje MMC1000XE
Technické parametry
Záruka 24 měsíců
Další parametry
Planetární systém míchání
Ano
Objem hlavní nádoby 5 l
Ovládání
Způsob, jakým budete se zařízením či spotřebičem manipulovat - Ovládání
mechanické – knoflíkové
Počet rychlostí 7
Pulzní spínač
Ne
Příkon robota 1000 W
Materiál nádoby nerez
Značka kvality dTest
Ne
Retro
Retro design spotřebiče, který je kombinovaný s těmi nejmodernějšími funkcemi - Retro
Příslušenství v balení hnětací hák, šlehací metla, míchací metla
Speciální funkce nemá
Typ robota pákový
Materiál plast
Barva černá, stříbrná
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 36.0 cm
Výška výrobku 37.2 cm
Hloubka výrobku 27.0 cm
Hmotnost výrobku 6.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 42.8 cm
Výška balení 40.0 cm
Hloubka balení 25.8 cm
Hmotnost balení 7.9 kg
Hodnocení
100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5
Tento produkt už hodnotilo 4 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Vaše nejnovější žádosti o návod:
televize LG OLED evo AI...
Český návod Automatická pračka GODDESS WFC815M7 bílá...
Jamo S 606 130W/210W, 6 Ohm...
Pomalý hrnec Sencor SPR 5500SS...
EUROCRAFT ECGD540 pudní vrtak spalovací motor...
MP 1417 vyžínač akumulátorový Polsko ...
Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:
Odblokování hodinek Armodd Squartz 9 Pro
Autor: neznámý
Chytré hodinky ARMODD Squarz 9 Pro
Dotaz
Autor: Horvát
Akumulátor Einhell Power-X-Change 18 V 2,5
Laser Bosch pll360
Autor: neznámý
Laser Bosch PLL 360
Komentáře
Autor: Václav
Elektrická koloběžka VeGA VIRON E-Scooter 1000W