NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Popkornovač Ariete Party Time ART 2956

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Popkornovač Ariete Party Time ART 2956 01 modrý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Popkornovač Ariete Party Time ART 2956 01 modrý Obsah českého návodu Popkornovač Ariete Party Time ART 2956
  • Zařazení produktu: Popkornovače Ariete
  • Značka: Ariete
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis Ariete Popkornovače

Popkornovač Ariete Party Time ART 2956 01 modrý Popkornovač Ariete Party Time ART 2956 01 modrý
Návod k obsluze Popkornovač Ariete Party Time ART 2956 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Ariete a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Ariete návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Ariete výrazně zkracujete jeho životnost!



Popis produktu

Ariete Party Time ART 2956/01, modrá 


Popcornovač Ariete Party Time se zaručeně stane hvězdou každé oslavy i filmového večera. Má příkon 1 100 W a během necelých 2 minut zvládne připravit popcorn z 60 gramů kukuřice. K vytvoření křupavých pukanců používá pouze horký vzduch (není potřeba přidávat tuk), takže si výslednou pochoutku odteď můžete dopřávat mnohem častěji a bez výčitek. 

Vyzkoušejte netradiční recepty 


Klasický popcorn už se vám přejedl a chcete zkusit něco nového? V návodu najdete několik receptů na slané i sladké varianty, například s parmazánem nebo karamelem

Jednoduché použití 


Součástí balení je lžíce, s jejíž pomocí snadno odměříte přesnou dávku kukuřice a nasypete ji do zásobníku. Po použití můžete zařízení jednoduše rozebrat a vyčistit. Jistě oceníte také jeho retro design ve stylu padesátých let a kompaktní rozměry, díky kterým vám nebude nikde překážet.



 

Klíčové vlastnosti:


  • Vyrobí popcorn z 60 g kukuřice za méně než 2 minuty 
  • Připraví zdravé mlsání bez přidaného tuku 
  • Můžete vyzkoušet i různé slané a sladké recepty 
  • Jednoduché dávkování s pomocí lžíce 
  • Rozebíratelné provedení pro snadnou údržbu
Popkornovač Party Time Pop Corn
  • Příprava popcornu horkým vzduchem, bez přidaného tuku
  • Kompaktní popkornovač v retro designu padesátých let
  • Připraví 60 g kukuřice za méně než 2 minuty
  • Lžíce pro snadné porcování a plnění
  • Plně rozebíratelné, snadno se čistí
  • Výkon: 1 100 Watt


Návod k obsluze Popkornovač Ariete Party Time ART 2956 01 modrý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 20 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.54 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Popkornovač Ariete Party Time ART 2956 01 modrý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Popkornovač Ariete Party Time ART 2956 01 modrý

Technické parametry

Popkornovač Ariete Party Time ART 2956

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ výrobníku výrobník popkornu
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 1.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 32.0 cm
Hloubka balení 19.5 cm
Hmotnost balení 1.5 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 76 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Navid k ventilátoru Allnoel...
SONY 500ES...
Prosím o manuál v češtině pro Total Tools TMT43028 Díky, V. Mladek ...
Návod detektor kovů KD 11255. Ten dohledatelný má sice správnou titulní stránku, ale popisovaný displej je úplně jiný. Prosém o ten sprá...
Product Guide...
Prosím o návod k použití pro průmyslový vysavač Lehmann Haddo 2000 W. Děkuji VF...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: neznámý
Obličejový epilátor Braun Face 810 bílý
Přístroj vydrží baterie jenom jedno použití, používám ho ráda, ale stále měním baterie a stejnak vydrží opravdu jenom chvilku,co je špatně ...
Návod k obsluze Klávesnice C-Tech Arcus
Autor: neznámý
Klávesnice C-Tech Arcus, CZ SK černá
Dobrý den,klávesnice není plně podsvícená,večer na ní vůbec není vydět,musím si rosvítit normální světlo,tak prosím o návod k obsluze,jestli mi to vyřeší problém?děkuji....
Blika 2.4G
Autor: neznámý
Klávesnice Powerton UltraSlim, CZ SK stříbrná
Dobry den, blika mi 2.4G zelene a nejde prepnout na BT1/ 2, ani kdyz klavesnici vypnu. Co s tim?...
Ventilátor Rovus Věntus smartair plus
Autor: Milan
Ventilátor ROVUS ventus smartair plus
Při zapnutí se vůbec nerosvítí....
Automatické otevření dveří na konci programu
Autor: Zdeněk
Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3034 PF
Po automatickém otevření dveří zůstala vysunutá páčka a nejdou zavřít dveře.Prosím o radu...



Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2026

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou