|
Český návod k obsluze Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550
- Zařazení produktu: Robotické čističe Tesla
- Značka: Tesla
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Tesla Robotické čističe
|
Návod k obsluze Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Tesla a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Tesla návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Tesla výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuTESLA RoboStar W550 je robotický čistič oken s inovativním systémem čištění. Využívá dvojice samostatných čistících utěrek, z nichž jedna kmitá ze strany na stranu a druhá dokončuje čištění. Gumová stěrka mezi utěrkami napomáhá čistění stíráním přebytečné vody. Velmi snadné použití Jednoduše postříkáme obě utěrky z mikrovlákna vodou a připevníme je na spodní stranu robotického čističe oken. Ujistěte se, že nezakrývají žádný ze senzorů ani gumový pásek. Zapojte napájecí kabel do elektrické zásuvky, zapněte přístroj a umístěte jej na okno. Pro zajištění bezpečnosti proti náhodnému pádu z okna použijte bezpečnostní lanko. Atraktivní moderní design Tvar přístroje byl navržen tak, aby bylo čištění co nejpřesnější. Pravoúhlá přední strana umožňuje přesné čištění okrajů okna. Zakulacená záda usnadňují otočení, aniž by se přístroj musel pohybovat do větší vzdálenosti od rámu okna. Třístupňové mytí Vylepšená konstrukce, která se skládá ze dvou samostatných čisticích utěrek a gumové stěrky, umožňuje lepší čištění okna než u modelů s jedinou čisticí utěrkou. Vibrující přední podložka, provádí rychlé kmitavé pohyby a velmi efektivně tak čistí povrch skla, který je poté otřen hlavním čistícím mopem. Mezi oběma čistícími utěrkami je gumová stěrka určená ke sběru nečistot a přebytečné vody. Inteligentní navigace Nejnovější gyroskopická navigace umožňuje inteligentně naplánovat pohyb. Pro čištění je možné využít plně automatický režim, režim ovládání dálkovým ovladačem nebo některý z režimů podle toho, jak veliký je prostor pro čištění. Režim čistění ve tvaru "N" je vhodný pro vysoká okna, režim čištění ve tvaru "Z" je vhodný pro široká okna. Univerzální použití Robotický čistič oken TESLA Robostar W550 se bezpečně pohybuje po čištěném povrchu, protože je vybaven pěti senzory na spodní straně zařízení. S jejich pomocí může pracovat nejen na oknech s rámem, ale také na bezrámových oknech a dalších plochých površích, jako jsou zrcadla nebo sprchové kouty o rozměrech větších než 50x50 cm. Záložní baterie a bezpečnostní lanko Robotický čistič je připojen k elektrické zásuvce pomocí napájecího kabelu. V případě výpadku napájení se automaticky přepne na záložní baterii. Další ochranou je odolné bezpečnostní lanko připevněné přísavkou k oknu. Čistící utěrky z mikrovlákna V balení získáte celkem tři sady čistících utěrek z mikrovlákna, které je možné vyprat, usušit a znovu použít. - jednoduché a pohodlné čištění oken
- třístupňové čištění okna (vibrační čistící podložka, velká hlavní čistící podložka, gumová stěrka)
- nejnovější gyroskopická navigace pro inteligentní plánování trasy čištění
- pět senzorů pro detekci okrajů
- vícenásobný bezpečnostní systém
- dálkové ovládání
- výkonný bezkartáčový elektromotor s prodlouženou výdrží
- spolehlivá odolná konstrukce
- možnost použít na rámová i bezrámová okna, která jsou větší než 50 x 50 cm
- automatický čistící režim
- režim čištění "N"
- režim čištění "Z"
- ruční ovládání čištění s pomocí dálkového ovládání
- odolný jistící kabel
- bezpečnostní zvuková a optická signalizace v případě chyby robota
- automatické přepnutí na záložní baterii při výpadku napájení ze sítě
- až 15 minut provozu na baterii v případě výpadku napájení
- čistící utěrku z mikrovlákna je možné vyprat, vysušit a použít opakovaně pro nové čištění
- TESLA profesionální záruční i pozáruční servis
Specifikace - sací síla 3 500 Pa
- příkon 75 W
- baterie 700 mAh
- úroveň hluku 66 db
- napájení: 220 V/50 Hz
- záložní Li-Ion baterie 14.4 V/700 mA
- rozměry 25 x 27 x 11 cm
- hmotnost 2.9 kg
Balení obsahuje - TESLA RoboStar W550 - robotický čistič oken
- sada čistících utěrek z mikrovlákna, 3 ks
- dálkové ovládání
- 230 V napájecí zdroj
- prodlužovací napájecí kabel
- bezpečnostní jistící kabel s přísavkou na sklo
- uživatelský manuál
- tesla-robostar-w550-user-manual (Návod k použití CZ, 1.15 MB)
|
Návod k obsluze Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 49 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.2 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550
Technické parametry Robotický čistič oken Tesla RoboStar W550| Záruka | 24 měsíců | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 25.0 cm | | Výška výrobku | 11.0 cm | | Hloubka výrobku | 27.0 cm | | Hmotnost výrobku | 2.9 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 51.5 cm | | Výška balení | 30.8 cm | | Hloubka balení | 15.2 cm | | Hmotnost balení | 3.2 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 44 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Prosím o návod k použití pro průmyslový vysavač Lehmann Haddo 2000 W.
Děkuji VF... Goddess Explorer 4... Prosím o návod k ventilátotu :
BIONARE FAN
Model BMT014D... Dobrý den,
prosím o návod na olejový kompresor H3-50 včetně PSH (tlaková nádoba). děkuji... Dobrý den,
prosím o návod pro mobilní telefon iGET T mini 6 GB / 128 GB - černý.
Děkuji... Bosch KGN49XL30 nerez prosím o návod k obsluze....
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Automatické otevření dveří na konci programu Autor: Zdeněk Myčka nádobí Whirlpool WSFO 3034 PF Po automatickém otevření dveří zůstala vysunutá páčka a nejdou zavřít dveře.Prosím o radu... Rozbočení tv signálu na 2 tv Autor: Miloš Venkovní anténa EMOS ASP-30 DB Dobrý den, mám TV anténu Broadband anténna ASP-30 s napájecí výhybkou a potřebuji tv signál rozdělit už pod střechou na 2 televize.
Byl bych vděčný za radu jak provést zapojení, asi nějaké schéma, jak a kde dát napájecí výhybku a kde rozbočovač.
Před... gumové součásti myčky Autor: Dana Myčka nádobí Mora IM 532 Koupili jsme vestavěnou myčku značky MORA model IM 532, typ WQP8-7712L a po pouhých sedmi letech provozu máme už tuto myčku dvakrát opravovanou a to vždy jen gumové součásti myčky které prostě popraskaly a začly tést. Poslední výměna vloni a světe div se ted ... Ventilátor VL1138 bílý Dobrý den Autor: Václav Ventilátor stolní Bomann VL 1138 bílý Dobrý den, při nešťastném pádu se mi zlomily vrtule na hřídeli (část 5)v návodu. Kde bych prosím sehnal tento náhradní díl nebo kde je servis na opravy. Bydlím v Praze. Děkuji za odpověď. Václav Smeták 605216209... Internet Autor: neznámý Mobilní telefon Aligator R40 eXtremo černý Dobrý den
jak aktivuji internet třeba seznam , děkuji Jarda .
... |
|