NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Router Thomson TH4G300, 4G LTE

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Router Thomson TH4G300, 4G LTE

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Router Thomson TH4G300, 4G LTE Obsah českého návodu Router Thomson TH4G300, 4G LTE
 • Zařazení produktu: WiFi routery a AP Thomson
 • Značka: Thomson
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Thomson WiFi routery a AP

Router Thomson TH4G300, 4G LTE Router Thomson TH4G300, 4G LTE Router Thomson TH4G300, 4G LTE Router Thomson TH4G300, 4G LTE Router Thomson TH4G300, 4G LTE Router Thomson TH4G300, 4G LTE
Návod k obsluze Router Thomson TH4G300, 4G LTE obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Thomson a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Thomson návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Thomson výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu


Thomson TH4G300 (TH4G300), černá


Trápí vás doma nízká rychlost internetu? Nebo potřebujete druhé připojení pro speciální účely? Zažijte ještě více způsobů připojení s routerem Thomson TH4G300, schopným pracovat s hned dvěma rozličnými technologiemi. Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o klasický Wi-Fi router s maximální přenosovou rychlostí 300 Mb/s, ovšem v okamžiku, kdy se nebudete nacházet v místě se zavedeným pevným internetem, do něj jednoduše vložíte SIM kartu s podporou 4G LTE a získáte silný a stabilní signál mobilního internetu, ať už se vydáte kamkoliv. Širokopásmová technologie 4G LTE pak oproti standardu HSPA+ zajistí až 5,3násobnou rychlost přenosu, a tedy může dosahovat až 150 Mb/s v rámci stahování a přibližně 50 Mb/s v rámci nahrávání. Pro připojení zařízení typu počítačů, notebooků, tiskáren a dalších je posléze připravena čtveřice 10/100 Mb/s LAN portů.

Okuste dokonalou svobodu


Jelikož router Thomson TH4G300 pracuje s technologií rychlého mobilního standardu LTE, nabídne vám možnost sdílet širokopásmové připojení prostřednictvím Wi-Fi s rychlostí až 300 Mb/s napříč rozličnými zařízeními ve vaší domácnosti nebo na pracovišti. Stahování aplikací, streamování obsahu i běžné procházení internetu tak bude mnohem svižnější a bez jakéhokoliv čekání či prodlev. A pokud se rozhodnete využít mobilní signál – to vše bez nutnosti připojování jakýchkoliv kabelů.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Wi-Fi router s podporou Wi-Fi 4 a 4G LTE
 • Maximální přenosová rychlost 300/150 Mb/s
 • Širokopásmové technologie přinesou až 5,3násobnou rychlost 4G LTE
 • Dvě interní a dvě odnímatelné externí (LTE) antény
 • LED indikátor síly signálu na přední horní straně zařízení
 • Možnost rychlého nastavení zabezpečení sítě přes WPS
 • 4× LAN rozhraní pro snadné připojení počítačů, notebooků, herních konzolí a dalších zařízení

 
Využijte možnosti připojit se k internetu hned několika způsoby pomocí routeru, schopného pracovat jak s Wi-Fi, tak i 4G LTE signálem. Využít jej tak budete moci skutečně všude – třeba i v místě bez zavedeného pevného internetu. Nabízí vysoké rychlosti až 300 Mb/s a maximálně jednoduchou a přehlednou obsluhu a vylepšené zabezpečení, včetně podpory šifrování WPA2-PSK.
 

Připojení bez nevzhledných kabelů zaručeno


Užijte si připojení s parádním uživatelským komfortem. Router Thomson TH4G300 byl dlouhodobě testován, aby zaručil širokou kompatibilitu a spolehlivost. Stačí do něj vložit SIM kartu libovolného mobilního operátora a užívat si pohodlí širokopásmového 3G/4G připojení kdekoliv v domácnosti nebo malé kanceláři zcela bez jakýchkoliv kabelů – a to s rychlostí až 150 Mb/s v případě 4G LTE nebo 300 Mb/s při využití Wi-Fi (802.11b/g/n). 


Poskytne dokonalý přehled nad sílou signálu


O příjem signálu se postarají dvě interní a dvě odnímatelné externí antény, přičemž síla signálu je přehledně zobrazena pomocí stavového LED indikátoru na přední straně routeru, takže hned budete vědět, jestli budete moct rychlost vašeho připojení využít skutečně naplno. Indikátor zobrazuje tyto informace – napájení, internetový signál, Wi-Fi, WPS a stav signálu 3G/4G. 


Rychlé a automatické nastavení


Moderní zařízení Thomson TH4G300 bylo vytvořeno tak, abyste nemuseli nic složitě nastavovat a pouze si užívat stabilního připojení k internetu. Jediné, co bude třeba udělat, je vložit SIM kartu do připraveného slotu v okamžiku, kdy je vypnutý, poté jej zapnout a už jen sledovat, jak se k příslušné mobilní síti sám připojí. Jednodušší už to být skutečně nemůže. 


Pokročilé možnosti zabezpečení


Router dbá i na bezpečnost vašich dat se může pyšnit i pokročilými možnostmi zabezpečení, mezi které patří plné správa PIN kódů pro připojení 4G LTE, oblíbené bezpečnostní standardy šifrování WPA a WPA 2 pro Wi-Fi a bezpečné nastavení a připojení pomocí tlačítka funkce WPS. Router má rovněž dedikované tlačítko pro zapnutí či vypnutí Wi-Fi sítě v případě, že nebudete chtít signál její vysílat do okolí, či pro rychlé provedení jejího restartu.Obsah balení:


 • Router Thomson TH4G300 (TH4G300)
 • 1× kabel RJ45
 • 1× externí napájecí zdroj
 • 2× odnímatelná externí 4G LTE anténa
 • 1× rychlá instalační příručka
 • 1× adaptér micro SIM na standardní SIM
 • 1× adaptér nano SIM na standardní SIM
Sdílejte vaše 4G LTE připojení k internetu kdekoli a s jakýmkoli zařízením!

Máte doma nízkorychlostní připojení k internetu? Nebo potřebujete druhé připojení pro speciální účely? Potřebujete ve vašem druhém domě nebo v karavanu vysokorychlostní připojení k internetu? Pak je náš TH4G 300 přesně tím, co potřebujete! Stačí vložit SIM kartu od jakéhokoli operátora a okamžitě můžete využívat vaše připojení k internetu s rychlostí až 150 Mbit/s. Rychlost a pokrytí závisí na provozovateli a jeho servisní síti. Bez nutnosti jakékoli konfigurace nebo povinného předplatného, přičemž si můžete zvolit svého operátora. Sdílejte vaše vysokorychlostní připojení k internetu s jakýmkoli Wi-Fi zařízením rychlostí až 300 Mbit/s a připojte jakékoli bezdrátové
zařízení, jako například počítač, chytrý televizor, herní konzolu nebo set-top-box k internetu pomocí některého ze 4 portů sítě Ethernet. Tento produkt obsahuje 2 odnímatelné externí antény pro vylepšení 4G LTE výkonu a rovněž 2 adaptéry pro SIM karty pro přizpůsobení jakékoli velikosti SIM karty.

4G LTE výkon
Rychlost až 150 Mbit/s
„Funguje s jakoukoli SIM kartou od jakéhokoli operátora

Bezdrátový výkon
„Rychlost až 300 Mb/s
„Podpora norem 802.11n/b/g
300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz

Pokrytí a spolehlivost
2x odnímatelná externí 4G LTE anténa a 2x interní Wi-Fi anténa pro maximální pokrytí a spolehlivost
„Tlačítko funkce Connect & Secure(WPS) zaručující snadné nastavení

Zabezpečení
„Kompletní správa PIN kódu pro 4G LTE připojení
„Funguje se SIM kartou jakékoli velikosti
„Šifrování WPA/ WPA2™ poskytující nejvyšší úroveň zabezpečení sítě Wi-Fi
„Tlačítko funkce Connect & Secure(WPS) přinášející optimální zabezpečení sítě
„Vypínač Wi-Fi

Připojení
4× LAN port Ethernet pro připojení jakéhokoli kabelového zařízení
2x adaptér pro SIM kartu pro přizpůsobení jakékoli velikosti SIM karty


Návod k obsluze Router Thomson TH4G300, 4G LTE

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.99 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Router Thomson TH4G300, 4G LTE

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Router Thomson TH4G300, 4G LTE

Technické parametry

Router Thomson TH4G300, 4G LTE

Záruka 24 měsíců
Partnumber TH4G300
Další parametry
Počet externích antén
Wi-Fi routery jsou vybaveny anténou, případně anténami pro vysílání Wi-Fi signálu. Anténa může být integrovaná uvnitř modemu, případně umístěna na modemu zvenku/externě. Obecně platí, že externí antény mají lepší šíření signálu než interní. Šíření Wi-Fi signálu je zejména v budovách ovlivněno množstvím zdí, stropů a množstvím překážek, kterými musí signál procházet a je v nich postupně tlumen - Počet externích antén
2
Počet LAN portů 4
Rychlost LAN
Maximální přenosová rychlost LAN sítě prostřednictvím kabelu. Pro běžné použití v kancelářích / domácnosti, postačí základní rychlost 10/100 Mb/s. Pro náročnější použití a hraní her je vhodná rychlost 10/100/1000 Mb/s - Rychlost LAN
100 Mbit
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Wi-Fi Standardy 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11n (Wi-Fi 4)
Rychlost Wi-Fi
Datová propustnost popisuje maximální přenosou rychlost jakou je možné ve WiFi síti přenášat data.
Pro běžné kancelářeské a domácí potřeby plně dostačují routery s datovou propustností do 300 Mb/s, pro přenos videa ve FullHD formátu a vyšším, hraní on-line her a přenášení velkých datových objemů je vhodné volit WiFi routery s vyšší datovou propustností.
Rychlost Wi-Fi
300 MB/s
Wi-Fi Mesh Ne
Frekvenční pásmo
WiFi sítě aktuálně využívají dvě frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz. 2,4GHz je nejrozšířenější, a proto také zahlcené velkým množstvím zařízení, které v něm pracují, toto pásmo začíná být "pomalé". 5 GHz je méně zahlcené a poskytuje několikanásobně vyšší přenosovou ryhlost a propustnost. Pro volbu frekvenčního pásma, ve kterém WiFi router pracuje je důležité, aby ve stejném frekvenčním pásmu uměla pracovat i zařízení, která budou do WiFi sítě připojena, resp. ji budou využívat.
Frekvenční pásmo
2,4 GHz
3G
3G je označení pro mobilní sítě třetí generace, dnes již nevyužívané - 3G
Ano
4G/LTE
4G/LTE je technologie mobilních sítí, nástupce 3G, která přináší vyšší rychlost přenosu dat, kvalitnější hlasové hovory, lepší pokrytí atd - 4G/LTE
Ano
5G
5G je název telekomunikačního standardu mobilní sítě, jež navazuje na standard 4G. Výhodou 5G sítě je významné zrychlení přenosové rychlosti i snížení doby odezvy - 5G
Ne
ADSL
ADSL značí technologii pro přenos dat přes telefonní linku, která umožňuje vysokorychlostní připojení k internetu - ADSL
Ne
VDSL Ne
USB
USB označuje rozhraní pro připojení tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích disků a externích vypalovacích mechanik.
USB
Ano
Počet USB
Označuje počet USB konektorů u daného produktu, jež slouží k přenosu dat, nabíjení či připojení externích zařízení - Počet USB
1
Router s funkcí klient Ano
Herní router Ne
Napájení
Způsob, jakým dodáte zařízení potřebnou energii - Napájení
adaptér
Barva černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.5 cm
Výška výrobku 17.5 cm
Hloubka výrobku 6.8 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.4 cm
Výška balení 8.5 cm
Hloubka balení 26.7 cm
Hmotnost balení 0.8 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 13 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den,sháním návod k pračce LG F7020QD.Děkuji za zprávu....
Telefon Uleway model G 380D. Prosím o návod v češtině ...
SSS 6202 Hype S...
Americká lednice hisence RS711N4WCE...
Smart TV TCL 50 C61B...
INTEX PureSpa TM SB-H20 výřivka...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Návod
Autor: Emil
Písková filtrace Marimex ProStar 4 pro
Návod zapojení pro star4filtrace...
Sůl
Autor: neznámý
Myčka nádobí Electrolux ESM48210SW bílá
Dobrý den, zapomněla jsem do zásobníku na sůl před prvním použitím nalít vodu. Co teď s tím? Jeho velký problém? Děkuji za odpověď. Marcela ...
Montáž
Autor: JAROŠ
Odsavač par Fagor 3AF3-645N černý
Nabízíte návod k výrobku, ten nepotřebuji ale návod k instalaci....
Montáž
Autor: JAROŠ
Odsavač par Fagor 3AF3-645N černý
Nikde se neuvádí jak nainstalovat do vestavné skřínky. Jsem docela zručný ale tuto digestoř přidělat je velký problém. Přidelat na zed ano, ale do skřínky nelze. Raději kouipit jiný výrobek....
Nadenie stanic.
Autor: neznámý
Internetový radiopřijímač s DAB Roadstar IR-390
Nemôžem uložit FM stanice.0 Dík....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou