NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Síťový rozvod LAN po 230V Strong

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Síťový rozvod LAN po 230V Strong Powerline WF 600 DUO FR, 2ks bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Síťový rozvod LAN po 230V Strong Powerline WF 600 DUO FR, 2ks bílý Obsah českého návodu Síťový rozvod LAN po 230V Strong
 • Zařazení produktu: Rozvody LAN po 230V Strong
 • Značka: Strong
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Strong Rozvody LAN po 230V

Síťový rozvod LAN po 230V Strong Powerline WF 600 DUO FR, 2ks bílý Síťový rozvod LAN po 230V Strong Powerline WF 600 DUO FR, 2ks bílý Síťový rozvod LAN po 230V Strong Powerline WF 600 DUO FR, 2ks bílý
Návod k obsluze Síťový rozvod LAN po 230V Strong obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Strong a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Strong návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Strong výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Strong Powerline WF 600 2 ks (POWERLWF600DUOFR), bílá


Sada Strong WF 600 typu Powerline vám pomůže rozšířit kabelový a bezdrátový signál vašeho internetu i do obtížně přístupných míst vaší domácnosti. Využívá technologie přenosu dat přes elektrickou síť HomePlug AV o maximální rychlosti až 600 Mb/s (v případě připojení kabelem, 300 Mb/s bezdrátově) a kompatibilita se standardem Wi-Fi 4 se postará o rozšíření internetového signálu do každého koutu vaší domácnosti. Stačí jednoduše zařízení připojit do elektrické sítě a začít využívat rychlého a stabilního připojení. Zařízení navíc disponuje integrovanou elektrickou zásuvkou, takže instalací zařízení o žádnou z nich nepřijdete a budete moci využívat všechny zásuvky tak, jak jste zvyklí.

Wi-Fi či zásuvka? Hravě zvládne oboje


Na výběr budete mít jak možnost připojení přes elektrickou zásuvku s rychlostí kabelového připojení, tak i Wi-Fi. plná kompatibilita se standardem Wi-Fi 4 pak slibuje ideální propustnost pro streamování 4K obsahu v rozlišení UHD – vše závisí pouze na vašem internetovém tarifu a z toho vyplývající maximální přenosové rychlosti.
Nastavení je také velice jednoduché a lze jej provést jediným dotykem. Stačí jen stisknout tlačítko klonování na Wi-Fi adaptéru a tlačítko WPS na routeru a počkat několik minut. Poté si již můžete užívat ničím nerušeného přístupu k síti odkudkoliv – z domácnosti či kanceláře. Adaptér již nebude třeba znovu konfigurovat. Jednotlivá zařízení pak k adaptéru Powerline Wi-Fi 600 budete moci připojit pomocí dvou 10/100 Mb/s LAN Ethernet portů.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Wi-Fi extendér třídy AC600
 • Maximální přenosová rychlost až 600 Mb/s
 • Lze využít elektrickou síť pomocí technologie HomePlug AV či Wi-Fi připojení
 • Plug and Play nastavení se snadným klonováním sítě Wi-Fi
 • Šifrované párování zamezí přístupu cizích osob do sítě a instalaci neoprávněných zařízení
 • Dosah signálu300 m
 • 2× 3 dBi externí neodnímatelná anténa
 • Integrovaná elektrická zásuvka s výstupním výkonem 16 A

 
Wi-Fi extendér standardu AC600, s jehož pomocí snadno rozšíříte dosah internetového signálu ve vaší domácnosti. Poskytne připojení o maximální rychlosti 600 Mb/s buď pomocí elektrické sítě díky technologii HomePlug AV nebo 300 Mb/s prostřednictvím Wi-Fi.
 

Nastavení Wi-Fi pouhým dotykem


Dejte sbohem dlouhé konfiguraci Wi-Fi ve webovém rozhraní. Stačí jen stisknout tlačítko klonování na Wi-Fi adaptéru a tlačítko WPS na routeru a počkat několik minut. Poté již nebude třeba nic konfigurovat a složitě nastavovat. Prohlížet web tak budete moci prakticky ihned po vybalení zařízení. Samozřejmostí je i podpora technologie Plug and Play pro automatickou instalaci bez nutnosti stahovat ovladače ze stránek výrobce.  

O elektrické zásuvky nouze nebude


V případě, že budete chtít Powerline adaptér využít ve vaší domácnosti, nemusíte se bát, že přijdete o elektrickou zásuvku, protože každý z adaptérů Powerline 600 je vybaven svou vlastní integrovanou elektrickou zásuvkou.Obsah balení:


 • 1× adaptér Powerline Wi-Fi 600
 • 1× adaptér Powerline 600
 • 2× síťový kabel
 • Pokyny pro instalaci
 • Záruční list
Strong Powerline WF 600 DUO FR
Vytvořte si velmi snadno vysokorychlostní Wi-Fi hotspot s rychlostí až 300 Mbit/s pomocí stávající elektroinstalace vaší domácnosti. Jednoduše připojte adaptér Powerline 600 k vašemu stávajícímu internetovému modemu prostřednictvím portu Ethernet a okamžitě získáte připojení k internetu dostupné z jakékoli napájecí zásuvky. Pak pomocí adaptéru Wi-Fi 600 můžete vytvořit ve vybrané místnosti nový Wi-Fi hotspot a během několika minut tak rozšířit pokrytí vaší domácnosti Wi-Fi signálem. Navíc nepřijdete o elektrickou zásuvku, protože adaptér Powerline 600 je vybaven vlastní elektrickou zásuvkou.

Sada obsahuje jeden adaptér Powerline 600 a jeden adaptér Powerline Wi-Fi 600. Součástí balení jsou dva ethernet kabely.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Přenosová rychlost: až 600 Mbit/s (300 Mbit/s bezdrátově)
Standard Powerline: HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u
Dosah: až 300 m
Barva: bílá

Powerline 600
Rozhraní: 1x RJ-45
Rozměry: 117 x 73 x 60 mm
Hmotnost: 160 g

Powerline Wi-Fi 600
Standard sítě: IEEE 802.11b/g/n
Rozhraní: 1x RJ-45 WAN/LAN, 1x RJ-45 LAN, Wi-Fi
Anténa: 2x 3 dBi externí neodnímatelná anténa
Zabezpečení: 128-bit AES + WPA, WPA2, WPA/WPA2 smíšený režim, filtrace MAC adres, podpora WPS
Rozměry: 210 x 101,5 x 71,5 mm
Hmotnost: 170 g


Návod k obsluze Síťový rozvod LAN po 230V Strong Powerline WF 600 DUO FR, 2ks bílý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.06 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Síťový rozvod LAN po 230V Strong Powerline WF 600 DUO FR, 2ks bílý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Síťový rozvod LAN po 230V Strong Powerline WF 600 DUO FR, 2ks bílý

Technické parametry

Síťový rozvod LAN po 230V Strong

Záruka 24 měsíců
Partnumber POWERLWF600DUOFR
Další parametry
Počet LAN portů 2
Rychlost LAN
Maximální přenosová rychlost LAN sítě prostřednictvím kabelu. Pro běžné použití v kancelářích / domácnosti, postačí základní rychlost 10/100 Mb/s. Pro náročnější použití a hraní her je vhodná rychlost 10/100/1000 Mb/s - Rychlost LAN
100 Mbit
Rychlost Wi-Fi
Datová propustnost popisuje maximální přenosou rychlost jakou je možné ve WiFi síti přenášat data.
Pro běžné kancelářeské a domácí potřeby plně dostačují routery s datovou propustností do 300 Mb/s, pro přenos videa ve FullHD formátu a vyšším, hraní on-line her a přenášení velkých datových objemů je vhodné volit WiFi routery s vyšší datovou propustností.
Rychlost Wi-Fi
300 MB/s
Provedení průchozí
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Wi-Fi Standardy 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4)
Wi-Fi Mesh Ne
Frekvenční pásmo
WiFi sítě aktuálně využívají dvě frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz. 2,4GHz je nejrozšířenější, a proto také zahlcené velkým množstvím zařízení, které v něm pracují, toto pásmo začíná být "pomalé". 5 GHz je méně zahlcené a poskytuje několikanásobně vyšší přenosovou ryhlost a propustnost. Pro volbu frekvenčního pásma, ve kterém WiFi router pracuje je důležité, aby ve stejném frekvenčním pásmu uměla pracovat i zařízení, která budou do WiFi sítě připojena, resp. ji budou využívat.
Frekvenční pásmo
2,4 GHz
Počet externích antén
Wi-Fi routery jsou vybaveny anténou, případně anténami pro vysílání Wi-Fi signálu. Anténa může být integrovaná uvnitř modemu, případně umístěna na modemu zvenku/externě. Obecně platí, že externí antény mají lepší šíření signálu než interní. Šíření Wi-Fi signálu je zejména v budovách ovlivněno množstvím zdí, stropů a množstvím překážek, kterými musí signál procházet a je v nich postupně tlumen - Počet externích antén
2
Dosah 300 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.0 cm
Výška výrobku 11.7 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.4 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 18.9 cm
Hmotnost balení 0.7 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 06 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

36V LI-ION BRUSH CUTTER ht-901/ht-902...
USB mosquito Killer elktronický odpuzovač hmyzu 365 nanometer mosquito contr...
Klarstein Skyscraper Frost 10035819...
immax stříbrné 09034 chytré hodinky...
Český návod k obsluze. Krovinořez Hecht 145 ...
LG Direct Drive 8kg (Steam)...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Oranžová kontrolka
Autor: Šárka
Espresso Sencor SES 4040BK černé
Dobrý den,také nám stále bliká oranžová kontrolka.....co s tím? Děkuji ...
Blikajíci senzor kohoutku na display?
Autor: neznámý
Americká lednice Gorenje Superior NRS9182VX1
Dobrý den, na displeji lednice problikává senzor kohoutku, co to prosím znamená? Dekuji...
Dotaz
Autor: Ladislav
Autokamera TrueCam A7S černá
Když nastartuji, tak se kamera zapne a nahrává. To ale trvá asi jen 1 minutu, potom mi obraz zmizí a kamera již nenahrává. Předpokládám, že bude chyba u mě v nastavení, ale nevím jak to vyřešit. děkuji za reakci...
Primární levé tlačítko
Autor: Barbora
Myš Marvo G942 černá
Dobrý den, omylem jsem nastavili levé tlačítko jako primární (na myši, v nastavení v pc je vše v pořádku), mohli byste nám poradit jak to nastavit zpět, aby pravé tlačítko bylo primární. Předem mnohokrát děkujeme za pomoc. ...
Zavady
Autor: Lenka
Indukční sporák Gorenje EIT6355XPD nerez
Dobrý den prosím o radu dnes mi přestala fungovat trouba u indukčního sporáku. Varné desky jdou ,ale trouba hlásí Loc..... Děkuji za odpověď....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou