NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True Wireless černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True Wireless černá Obsah českého návodu Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True
 • Zařazení produktu: Sluchátka Sennheiser
 • Značka: Sennheiser
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Sennheiser Sluchátka

Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True Wireless černá Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True Wireless černá Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True Wireless černá
Návod k obsluze Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Sennheiser a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Sennheiser návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sennheiser výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Sennheiser CX Plus SE, černá


Užívejte si svou oblíbenou hudbu naplno při každé příležitosti, osvoboďte se od otravných kabelů a mějte při poslechu dokonalý přehled o světě kolem vás. Pořiďte si bezdrátová sluchátka do uší Sennheiser CX Plus SE, která vás nebudou omezovat v pohybu a navíc budou vypadat vždy naprosto skvěle. Stačí si je nasadit a přes technologii Bluetooth 5.2 spárovat s vaším chytrým telefonem či jinými zařízeními. Díky velkému frekvenčnímu rozsahu 5 až 21 000 Hz a vysoké citlivosti 105 dB vynikne každý tón naplno, ať už dáváte přednost jakémukoliv hudebnímu stylu – rocku, popu, nebo třeba opeře. O to se mimo jiné postarají i 7mm dynamické TrueResponse měniče. Podporované kodeky jsou SBC, AAC, aptX a aptx adaptive, který automaticky volí své vlastnosti dle právě přehrávaného obsahu.

Svobodný poslech hudby bez kabelů


Sluchátka jsou vybavena technologiemi Bluetooth 5.2 a True Wireless Stereo. To značí, že nedisponují vůbec žádnými kabely, a vy se tak při poslechu budete moci pohybovat zcela svobodně. Navíc se notně sníží možnost náhodného poškození způsobeného přerušením kontaktu či náhlým vytrhnutím kabelu.
Celkem 4 vestavěné Beamforming mikrofony s funkcí potlačení okolního hluku se zase postarají o možnost vyřizování handsfree telefonních hovorů. K dlouhému poslechu či hovorům přispěje výdrž 55mAh lithium-polymerové baterie, která v základu činí 8 hodin a lze ji prodloužit na až 24 hodin díky několikanásobnému následnému dobití s pomocí dobíjecího pouzdra (kapacita až 420 mAh). A pokud budete potřebovat sluchátkům rychle dobít energii, spolehněte se na funkci rychlého nabíjení a získejte další hodinu přehrávání již po 10 minutách nabíjení. Doba do plného stavu nabití pak činí maximálně sympatických 1,5 hodiny.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Bezdrátová sluchátka do uší s technologiemi Bluetooth 5.2 a True Wireless Stereo
 • Výdrž na baterii až 8 hodin (24 hodin s nabíjecím USB-C pouzdrem)
 • Snadné dotykové ovládání přímo pomocí sluchátek
 • Možnost využití v režimu 1 či 2 sluchátek
 • Vestavěný mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku a Handsfree
 • Dosah signálu až 10 metrů od vysílacího zařízení v pásmu 2,4–2,4835 GHz
 • Otevřený design umožní slyšet zvuky ve vašem okolí
 • 7mm dynamické TrueResponse měniče

 
Zcela bezdrátová sluchátka do uší s kvalitním zvukem, krásným designem, vestavěným mikrofonem s funkcí potlačení okolního hluku a dlouhou výdrží až 24 hodin pomocí nabíjecího pouzdra. Pro ničím nerušený poslech vaší oblíbené hudby skutečně kdekoliv.
 

Maximální pohodlí otevřeného designu


Speciálně vytvořený ergonomický tvar sluchátek zůstává bezpečně a příjemně usazený v uchu, což vám přinese maximální komfort na celý den, přičemž s pomocí režimu Transparent Hearing si udržíte neustálý přehled o tom, co se děje ve vašem okolí. Tím snížíte riziko nehody při pobytu venku a zároveň budete moci lépe komunikovat se svými blízkými. 


Stereofonní hovory s funkcí Hands-free


Bezdrátová sluchátka Sennheiser CX Plus SE byla vybavena jedním mikrofonem s funkcí potlačení okolního hluku, což vám umožní užívat si stereofonní hovory ve vysoké čistotě a kvalitě zvuku. Přijmout či odmítnout hovor, upravit hlasitost a další funkce navíc budete moci ovládat přímo ze sluchátek a telefon zůstane pěkně ve vaší kapse. 


Výdrž až 24 hodin na jedno nabití


Nikdy nezmeškáte ani jediný tón svých oblíbených skladeb. Na to se můžete spolehnout díky skutečně dlouhé výdrži na jedno nabití. Zatímco samotná sluchátka zvládnou až 8 hodin nepřetržité zátěže, přiložené bezdrátové pouzdro jejich výdrž ještě prodlouží až na celkových 24 hodin na jediné nabití. A když potřebujete energii rychle dobít, jednoduše se svěřte do péče funkce rychlého nabíjení, a už po 10 minutách získáte další hodinu přehrávání. Plně nabitá pak budou sluchátka již za 1,5 hodiny. 


Neohrožený společník do špatného počasí


Vydali jste se ven a začalo pršet? Nevadí, sportovní rutinu zvládnete s hudebním podkresem za každých okolností. Design sluchátek byl vytvořen tak, aby splňoval certifikaci IPX4 odolnosti proti stříkající vodě, takže se nebudete muset nijak omezovat  a sportovat budete moci přesně dle momentální nálady nebo požadavků. 


Jednoduché ovládání s podporou hlasových asistentů


Využijte síly konečků svých prstů a ovládejte svá sluchátka pomocí intuitivního přizpůsobitelného dotykového ovládání. A pokud se vám náhodou nebude chtít, aktivujte rychlý přístup k hlasovému asistentovi na vašem mobilním zařízení a využijte k nastavení všech důležitých funkcí svého libozvučného hlasu. Všechna důležitá nastavení posléze budete moci pohodlně spravovat přes aplikaci Smart Control, která je k dispozici pro zařízení s operačními systémy Android a iOS.Obsah balení:


 • 1× sluchátka Sennheiser CX Plus SE True Wireless
 • Silikonové ušní adaptéry velikosti XS/S/M/L
 • 1× pevné pouzdro s nabíjecím akumulátorem
 • 1× USB-C nabíjecí kabel
 • 1× návod k obsluze
Speciální designová edice
Sluchátka CX Plus SE True Wireless vám poskytnou audiofilní kvalitu reprodukce hudby a komfortní telefonování. Ekvalizace a přímé ovládání je dostupné jak doteky na sluchátkách, tak z mobilu. Sluchátka jsou vyráběna v novém, matně broušeném designu povrchu.

Sluchátka CX Plus SE True Wireless jsou nejnovější, technicky unikátní možností získat za velmi příznivou cenu výborný zvuk a příjemné i praktické funkce zpříjemňující vám poslech v pracovním i soukromém životě. Funkce, které byly dříve dostupné pouze v exkluzivním modelu Momentum True Wireless 2, jsou nyní i v dostupnějším modelu s mimořádně luxusním vzhledem. Sluchátka CX Plus SE TW navazují na velmi žádaný model CX Plus TW a dále doplňují modelovou řadu True Wireless sluchátek od firmy Sennheiser o luxusně vybavený model s exkluzivním designem ve střední cenové kategorii. Velmi lákavý pro posluchače je dokonalý zvuk, který přináší akustickou kvalitu rozměrných sluchátek do oblasti drobných sluchátek do uší. Díky TrueResponse reproduktorům máte možnost poslouchat audiofilní nahrávky i během běžného, rušného dne. Pohodovému poslechu kvalitních nahrávek pomáhá i aktivní potlačení vnímání okolního hluku (ANC). Získáte tak ticho pro poslech hudby, kterou pak slyšíte i s mnoha detaily nástrojů či zpěvu. Budete překvapeni, jaký klid a ticho může být díky sluchátkům CX Plus SE TW v hlučném metru, ve vlaku, autobuse či letadle. Také vstřícnost k uživateli je na vyšší úrovni, neboť ovládání funkcí zvládnete buď doteky na sluchátka nebo v mobilu díky volně dostupné aplikaci Smart Control app. Vše navíc můžete upravit a nastavit dle vlastních zvyklostí či požadavků. Pro volbu reprodukce dle preferencí posluchače nabízejí sluchátka CX Plus SE True Wireless nastavit i mimořádně výraznou ekvalizaci zvuku včetně přímého posílení basů. Tato funkce je také součástí Smart Control app, kterou si snadno stáhnete do mobilu a zvuk vyladíte tak, jak vám bude nejlépe vyhovovat. Aplikace Smart Control App je určena pro Android i iOS a umožňuje si určit vlastní pokyny pro různé funkce, tedy dotykové ovládání si můžete personalizovat podle svých představ. Při vyjmutí sluchátka se přehrávání hudby automaticky pozastaví a při opětovném zastrčení sluchátka do zvukovodu reprodukce pokračuje.

Sluchátka CX Plus SE True Wireless jsou jednopásmová, jsou osazena jedním reproduktorem. Širokopásmová konstrukce reproduktoru umožňuje plynulé provázání frekvenčního spektra od příjemně bohatých basů po podrobně vykreslené výšky. Jsou tak eliminovány problémy vícepásmového osazení. Sluchátka jsou určena pro posluchače, kteří preferují zcela miniaturní rozměry, bezdrátové připojení a bezpečné nošení v uchu (In-Ear). CX Plus SE True Wireless jsou ideální pro pohodlné bezdrátové připojení k mobilu, notebooku či přehrávači a i k vychutnávání kvality nahrávek oblíbené hudby v běžném životě i při sportu. Sluchátka splňují normu IPX4, což zaručuje odolnost proti stříkající vodě (voda stříká na zařízení ze všech úhlů, při tlaku 50–150 kN/m2, v množství 10 litrů za minutu po dobu nejméně 5 minut). Širokou využitelnost sluchátek CX Plus SE True Wireless garantuje fakt, že sluchátka akceptují kodeky SBC, AAC, aptX a nově aptX adaptive. AptX adaptive je unikátní svojí schopností se přizpůsobovat technickým potřebám zvuku, který přenáší. Automaticky zvolí technické parametry ideální pro přenos hudby, zvuku video her nebo filmu. V případě hudby je dle testovacích měření a poslechových posudků výsledek nerozeznatelný od hudebního signálu 24/96. Doba provozu na jedno nabití je až 8 hodin (s využitím šestnácti hodin nabíjecí kapacity pouzdra prodloužíte provoz až na 24 hodin). Desetiminutové nabíjení zabezpečí provoz až na 60 minut.

CX Plus SE True Wireless jsou malá a cenově dostupná sluchátka s perfektní srozumitelností dialogu a příjemné barevnosti hudby. Díky vestavěným mikrofonům MEMS s technologií Beamforming můžete telefonovat nebo bez problémů využívat hlasové asistentky. Nově je možné využívat sluchátka zcela samostatně (1+1) nebo klasicky jako pár. V prvním případě vnímáte při telefonování i okolní dění včetně vlastního hlasu. Benefitem je, že vybíjíte pouze jedno sluchátko, čas provozu se prodlužuje a nemáte nucené pauzy na nabíjení obou sluchátek.

Sluchátka

 • Akustický tlak 114 dB SPL
 • Frekvenční rozsah 5 Hz – 21 kHz
 • Harmonické zkreslení (THD) < 0.08% (1 kHz / 94 dB)
 • Hmotnost 47 g obě sluchátka vč.pouzdra, 6 g /sluchátko, 35 g nabíjecí pouzdro
 • Konstrukce in ear canal, dynamická
 • Nabíjecí čas 1,5 hod. pro plné nabítí / 10 min. pro 1 hod.poslechu
 • Provozní doba (baterie) na jedno nabití až 8 hodin (s využitím nabíjecí kapacity pouzdra až 24 hodin) - testováno na iPhone, střední hlasitost, ANC vypnuto
 • Verze Bluetooth 5.2
 • Velikost reproduktoru 7 mm
 • Podporované profily A2DP, AVRCP, HFP
 • Podporované kodeky SBC, AAC, aptX™, aptX adaptive™
Mikrofon
 • Frekvenční rozsah 100 Hz – 10 kHz
 • Mikrofonní systém MEMS
Vlastnosti
 • Cenově dostupná referenční třída bezdrátových In-Ear sluchátek pro poslech v exteriéru i interiéru
 • Dynamický zvuk s bohatstvím basů a hudebních podrobností
 • Bezdrátový Bluetooth 5.2 přenos s využitím kodeků aptX, aptX adaptive, AAC i SBC
 • Přirozený poslechový vjem – mimořádně realistické a přirozené zvukové pole
 • Uzavřená, intra-aurální dynamická stereo sluchátka
 • Mikrofony s potlačením šumu
 • Automatické pozastavení přehrávání hudby a opětovné zahájení reprodukce při vyjmutí a zastrčení sluchátek
 • Odolnost proti vodě dle normy IPX4
 • Nabíjení akumulátoru pouzdra konektorem USB-C
 • Prémiové nabíjecí, pevné pouzdro
 • Smart Control aplikace
Obsah balení Sluchátka CX Plus SE True Wireless Silikonové ušní adaptéry velikosti XS/S/M/L Pevné pouzdro s nabíjecím akumulátorem USB-C nabíjecí kabel Návod


Návod k obsluze Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True Wireless černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.9 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True Wireless černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True Wireless černá

Technické parametry

Sluchátka Sennheiser CX Plus SE True

Záruka 24 měsíců
Partnumber 509247
Další parametry
Provedení sluchátek
Volba vhodného typu sluchátek bude vždy propojena s nejčastějším způsobem jejich používání a požadavky na jejich vlastnosti.
Oblouková sluchátka jsou zpravidla vybavena většími/objemnějšími reproduktory pro plnější zvuk s bohatším výkonem v celém spektru frekvencí slyšitelných tónů. Také v této kategorii najdete sluchátka vhodná pro TV, pro DJ a audiofily.
Pro cestování a časté nošení sluchátek je vhodná varianta skládacích obloukových sluchátek, která jsou vybaveny důmyslnými systémy pro složení sluchátek do kompaktní velikosti, výrazné zmenšení jejich objemu a uzpůsobení do tvaru pro jejich bezpečné uložení.
Sluchátka do uší jsou ideálním řešením pro používání sluchátek při chůzi, sportu a cestování. Díky svým minimalistickým rozměrům zpravidla nikde nepřekážejí a vejdou se pohodlně do kapsy kalhot, kabelky či batohu.
Mnozí uživatelé vyhledávají sluchátka za uši, u nichž odpadá, pro některé uživatele nepříjemný pocit, připevnění sluchátek pouze do vnitřního otvoru ucha/sluchovodu - Provedení sluchátek
do uší
Typ sluchátek
V základním rozdělení rozlišujeme 3 typu sluchátek, do uší (intraaural / in-ear), na uši (supraaural / on-ear) a přes uši (circumaural / over-ear, around-ear).
Sluchátka do uší mají minimalistické rozměry, vhodné pro poslech hudby při chůzi, práci nebo sportu.
Sluchátka na uši jemně pokrývají celé ucho, zpravidla se jedná o sluchátka oblouková s nižší hmotností.
Sluchátka přes uši jsou vybavena mušlemi, které překrýjí celé ucho, zpravidla lépe potlačují ruch z okolí a přinášejí tak dokonalý hudební zážitek - Typ sluchátek
do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu, zpravidla kvalitních vodičů na bázi mědi.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru přesně specifikuje rozměr, tvar a typ koncovky / konektoru sluchátek, prostřednictvím kterého bude připojen ke zdroji hudby (přehrávači, hifi věži, mobilnímu telefonu, tabletu nebo notebooku) - Typ připojení
Bluetooth
Typ nabíjení USB-C
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači, apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Sluchátka vybavená mikrofonem lze kromě poslechu hudby využít i pro telefonování, což ocení zejména uživatelé používající mobilní telefon k přehrávání hudby a videa - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Vhodné pro sport
Sluchátka vhodná pro sport jsou již od výrobce a při vývoji koncipována tak, aby dobře pracovala v zátěži při aktivním pohybu a sportu. Zpravidla se vyznačují odolností vůči vlhkosti (pot, déšť), pevnějším přichycením k uchu, aby neměnili svoji polohu i při prudkých pohybech hlavou a také jistou mírou propustnosti okolního ruchu pro zachování bezpečnosti uživatele (např. pro slyšitelnost dopravního provozu při běhu, apod.)">Vhodné pro sport
Ano
Stupeň krytí
IP x1Chráněno proti kapající vodě 1+0,5 mm za minutu.
IP x2Chráněno proti kapající vodě 3+0,5 mm za minutu.
IP x3Chráněno proti vodní tříšti.
IP x4Chráněno proti stříkající vodě.
IP x5Chráněno proti tryskající vodě.
IP x6Chráněno proti intenzivně tryskající vodě.
IP x7Chráněno proti ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metr.
IP x8Chráněno proti potopení do vody.
IP x9Chráněno proti tryskající vysokotlaké teplé vodě.
Stupeň krytí
IPX4
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Sluchátka s funkcí potlačení šumu jsou sluchátka , které snižují nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu umožňuje poslouchat hudbu bez rušení, aniž by bylo nutné zvyšovat hlasitost - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Kmitočtový rozsah od 5 Hz
Kmitočtový rozsah do 21000 Hz
Citlivost
Udává hladinu akustického tlaku vysílaného reproduktorem. Měřeno ve vzdálenosti 1m od zdroje, při napětí reproduktoru 2,83 V. Průměrná citlivost dnešních reprosoustav je 89 dB - Citlivost
114 dB
True wireless Ano
Výdrž sluchátek 8 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem 24 hod.
Dětská sluchátka Ne
Akustický systém uzavřený
Další vlastnosti Hi-Fi
Měření tepu Ne
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.2 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 17.7 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

ETA Twixer Typ 6011/00 220-240V~ 50/60Hz 1000 W seriál number: 1892306000959...
iRobot Roomba i3 (RVD-Y1)...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
Vanová termobaterie Vittoria 72026...
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Přehrávání záznamu z kamery Mio MiVue 935W
Autor: JOSEF
Autokamera Mio MiVue 955W Dual černá
Dobrý den, poraďte mi prosím, jaký je nutný mít grafický program pro zobrazení tohoto videa z tímto vysokým rozlišením. Používám v počítači programy All Video Player a GOM Player. Záznam se přehrává skokově, trhavě, není plynulý. Diky. JOSEF ILL. ...
Zvonění
Autor: Vobornik
Mobilní telefon CPA Halo 11 černý
Mám cpa halo 21 jak ztlumit zvonění děkuji ...
Nabíjení z panelů
Autor: Jiří
Nabíjecí stanice EcoFlow DELTA Max
Dobrý den, vlastníme stanici delta max. Při nabíjení z panelu ukazuje nabíjecí hodnotu cca 300w po nějakém čase to přestane nabíjet touhle hodnotou a nabíjí jen cca 30-60w. Po odpojení a znovu zapojení panelu to zase nabíjí cca 300w, to trvá zase cca 3 hodiny a...
Návod k obsluze THINK PAD K NOTEBOOKU
Autor: Jaroslav
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
MANUÁL K NOTEBOOK THINK PAD...
Návod k obsluze THINK PAD K NOTEBOOKU
Autor: Jaroslav
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
MANUÁL K NOTEBOOK THINK TANK...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou