NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Sluchátka TOZO NC9 Pro černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Sluchátka TOZO NC9 Pro černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Sluchátka TOZO NC9 Pro černá Obsah českého návodu Sluchátka TOZO NC9 Pro černá
 • Zařazení produktu: Sluchátka TOZO
 • Značka: TOZO
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis TOZO Sluchátka

Sluchátka TOZO NC9 Pro černá Sluchátka TOZO NC9 Pro černá Sluchátka TOZO NC9 Pro černá Sluchátka TOZO NC9 Pro černá Sluchátka TOZO NC9 Pro černá Sluchátka TOZO NC9 Pro černá Sluchátka TOZO NC9 Pro černá Sluchátka TOZO NC9 Pro černá Sluchátka TOZO NC9 Pro černá
Návod k obsluze Sluchátka TOZO NC9 Pro černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku TOZO a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální TOZO návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku TOZO výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

TOZO NC9 Pro, černá


Pokud uvažujete o koupi nových sluchátek a rádi byste sáhli po špičkové kvalitě, doporučujeme vaší pozornosti TOZO NC9 Pro. Jedná se totiž o vyspělá bezdrátová sluchátka, která vám zajistí pohodlný poslech hudby a mluveného slova, handsfree telefonování i komunikaci s hlasovým asistentem – to vše spolehlivě a s vynikající kvalitou zvuku. Se svým smartphonem sluchátka propojíte pomocí moderní bezdrátové technologie Bluetooth 5.3. Technologie aktivního potlačení hluku se postará o to, aby vás při poslechu nic nerušilo. A chytré dotykové ovládání vám umožní mít vše podstatné pod naprostou kontrolou.
Společně se sluchátky také můžete využívat mobilní aplikaci TOZO, která umožňuje úpravu zvuku pomocí ekvalizéru, snadné nastavení potlačení hluku i třeba přizpůsobení ovládání. 

Klíčové vlastnosti


 • Bezdrátové připojení pomocí moderní technologie Bluetooth 5.3
 • Hybridní 3vrstvé aktivní potlačení hluku
 • Praktický transparentní režim
 • Chytré dotykové ovládání
 • Odolnost vůči vodě (dle specifikace IPX6)
 • Mobilní aplikace TOZO s řadou možností přizpůsobení
 • Výdrž až 32 hodin

 
Sluchátka do uší a zábava může začít. Nenechte se rušit.
 

 

Když voda není problém


Bezdrátová sluchátka TOZO NC9 Pro se mohou pochlubit oficiálním certifikátem o stupni krytí IPX6. Tato specifikace zaručuje, že jde o voděodolné zařízení – hudbu či podcasty s ním tedy můžete bez obav poslouchat i při cvičení, běhání nebo třeba lyžování.

 

Hluk z okolí vás nemusí zajímat


Díky technologii hybridního třívrstvého aktivního potlačení hluku vás při poslechu nerozptylují žádné zvuky z okolí. Zároveň se však nemusíte bát, že by vám cokoliv důležitého uteklo – stačí využít transparentní režim a ve sluchátkách uslyšíte i okolní realitu.

 

Výborná výdrž


Mezi výrazné přednosti bezdrátových True Wireless sluchátek TOZO NC9 Pro bezesporu patří i jejich dlouhá výdrž. Když totiž využijete přiložené dobíjecí pouzdro, můžete muziku, audioknihy či svůj jiný oblíbený audio obsah poslouchat až 32 hodin.
 


 

Obsah balení


 • Bezdrátová sluchátka TOZO NC9 Pro
 • Nabíjecí pouzdro
 • Nabíjecí kabel USB-C
 • 6 párů ušních koncovek (velikosti XS, S, M, L, XL, XXL)
 • Návod k použití
TOZO NC9 Pro TWS sluchátka

Bluetooth 5.3
Vaše chytré zařízení lze propojit se sluchátky NC9 Pro pomocí technologie Bluetooth 5.3. TOZO NC9 Pro podporuje HSP, HFP, A2DP a AVRCP, což je zaměřeno na zvýšení přenosové rychlosti a nabízí čistý zvuk, což znamená, že sluchátka mají vynikající kvalitu zvuku a lepší signál v kombinaci s nízkou latencí při poslechu hudby nebo telefonování do 15 metrů.

Voděodolnost IPX6
Díky voděodolnosti IPX6 proti vodě a potu jsou sluchátka NC9 Pro vhodná i pro sportovce. Využít je můžete například při běhání, lyžování či na cvičení.
*Sluchátka nejsou vhodná pro plávání.

Výdrž baterie a nabíjení
Doba přehrávání na jedno nabití trvá až 10,5 hodiny a až 32 hodin s nabíjecím pouzdrem (při vypnutém ANC). Při zapnutém ANC je doba přehrávání sluchátek 7 hodin a až 21 hodin s nabíjecím pouzdrem. Nabíjecí pouzdro má kapacitu baterie 500 mAh a pojme 2 nabití sluchátek. Sluchátka je možné dobít pomocí přiloženého USB-C kabelu či bezdrátově.

Aktivní potlačení hluku
Sluchátka NC9 Pro mají hybridní 3vrstvé aktivní potlačení hluku.
1. Mikrofon směřující ven detekuje okolní hluk a ruší je se stejnou eliminací šumu.
2. Mikrofon směřující dovnitř poslouchá uvnitř zvukovodu vnitřní zvuky, než vytvoří protihlukový šum, aby dvakrát zrušil levý šum.
3. Sluchátka zabraňují 90 % vstupu hluku do zvukovodu.

Potlačení šumu při hovoru
TOZO NC9 Pro podporuje funkci potlačení šumu při hovoru, což zařídí ničím nerušené a čisté hovory, a to i v hlučném prostředí.

Transparentní režim
Díky transparentnímu režimu se nemusíte bát, že byste něco přeslechli! Aniž byste si sundali sluchátka uslyšíte to, co potřebujete, jako např. hlášení letecké společnosti či metra.

TOZO App
Zjednodušte si využívání Vašich sluchátek pomocí aplikace TOZO App. TOZO App nabízí rychlý a snadný přístup k režimu aktivního potlačení hluku a režimu EQ, stejně jako možnost uložit přizpůsobené nastavení intenzity redukce šumu a nastavení křivky EQ. Lze ji použít také k přizpůsobení operací s gesty a k provádění OTA aktualizací softwaru výrobku. V aplikaci také najdete rychlého průvodce a často kladené dotazy k produktu.

Chytré dotykové ovládání
Základní funkce lze ovládat jednoduše pomocí dotykových panelů na každém sluchátku. Pomocí dotykových panelů lze přepínat mezi režimy, ovládat hudbu, přijmout či odmítnout hovor, snížit/zvýšit hlasitost a další.

Specifikace:
Model: NC9 Pro
Barva: černá
Výdrž baterie: až 10,5 h (potlačení hluku vypnuto) a až 32 h s nabíjecím pouzdrem
Výdrž baterie: až 7 h (potlačení hluku zapnuto) a až 21 h s nabíjecím pouzdrem
Kapacita baterie sluchátek: 72 mAh
Kapacita baterie nabíjecího pouzdra: 500 mAh
Nabíjecí port: USB-C
Podpora bezdrátového nabíjení
Bluetooth: 5.3
Dosah Bluetooth: 15 m.
Profily Bluetooth: HSP, HFP, A2DP a AVRCP
Název zařízení k párování Bluetooth: TOZO NC9 Pro
Frekvenční odezva: 14 Hz – 20 KHz
Režim aktivního potlačení hluku (ANC)/Propustný režim/Normální režim
Podpora TOZO aplikace pro Android/iOS
Personalizace EQ – možnost nastavení skrz TOZO App
IPX6 voděodolná
Chytré dotykové ovládání – ovládání hudby, přijímání/odmítnutí hovoru, snížení/zvýšení hlasitosti a další.
Podpora hlasového asistenta: Siri & Google

Obsah balení:
TWS sluchátka NC9 Pro.
Nabíjecí pouzdro.
Nabíjecí kabel USB-C
6 párů ušních koncovek (XS/S/M/L/XL/XXL/)
Návod k použití


Návod k obsluze Sluchátka TOZO NC9 Pro černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 4 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.46 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Sluchátka TOZO NC9 Pro černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Sluchátka TOZO NC9 Pro černá

Technické parametry

Sluchátka TOZO NC9 Pro černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber NC9 Pro
Další parametry
Provedení sluchátek špunty
Typ sluchátek do ucha (intraaural)
Typ přenosu
Pro přenos zvukového signálu od zdroje ke sluchátkům je využíváno kabelu.
Stále větší oblibě se těší přenos signálu bezdrátovými technologiemi jako Bluetooth nebo pomocí rádiových vln (RF/FM) případně pomocí vln v infračerveném spektru (IR). Při naprosto srovnatelné kvalitě poslechu přinášejí sluchátka s bezdrátovým přenosem výrazně vyšší volnost pohybu a tím vyšší komfort při poslechu - Typ přenosu
bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení
Typ konektoru pro připojení zařízení - Typ připojení
Bluetooth
Typ nabíjení USB-C, bezdrátové
Ovládání hlasitosti
Pro zvýšení komfortu při poslechu hudby jsou často sluchátka vybavena ovladačem hlasitosti buď na přívodním kabelu ke sluchátkům, nebo přímo na sluchátkách. Umožňují tak pohodlně regulovat hlasitost poslechu bez nutnosti upravovat hlasitost na zdroji hudby, přehrávači apod - Ovládání hlasitosti
na sluchátkách
Mikrofon
Zařízení lze využít i pro hlasovou komunikaci - Mikrofon
Ano
Přijmutí hovoru Ano
Stupeň krytí
Určuje odolnost zařízení proti vniknutí prachu a vody. Označuje se zkratkou „IP″ plus dvouciferné číslo. První číslice označuje ochranu před vniknutím cizích předmětů, druhá slouží na stupeň proti vniknutí vody. Zjednodušeně platí, že čím vyšší číslo, tím vyšší odolnost.
Stupeň krytí
IPX6
ANC (Potlačení okolního ruchu)
Funkce ANC snižuje nežádoucí okolní zvuky pomocí aktivní kontroly hluku. Potlačení šumu vám tak umožní poslech hudby bez rušení či zvyšování hlasitosti - ANC (Potlačení okolního ruchu)
Ano
Ambientní zvuk
Ambientní zvuk označuje přirozené zvukové prostředí okolí, jako jsou například zvuky přírody, města nebo jiných okolních aktivit - Ambientní zvuk
Ne
Kmitočtový rozsah od
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah od
14 Hz
Kmitočtový rozsah do
Frekvenční rozsah je měřený v herzích (Hz), případně kiloherzích (kHz). Udává, jaký rozsah zvuku zvládnou sluchátka reprodukovat. Čím větší rozptyl, tím lépe, záleží však také na tom, zda je zvuk ve všech bodech stejnoměrně hlasitý. Častou hodnotou je 20 Hz – 20 kHz (tj. 20 000 Hz) - Kmitočtový rozsah do
20000 Hz
True wireless
True wireless sluchátka jsou kompletně bezdrátová. Z přehrávaného zdroje nevede ke sluchátkům žádný kabel a ani samotná sluchátka nejsou propojena kabelem - True wireless
Ano
Výdrž sluchátek
Udává kapacitu, jaké dosáhnou sluchátka na jedno nabití - Výdrž sluchátek
10.5 hod.
Výdrž s nabíjecím pouzdrem
Plně nabité pouzdro má často kapacitu na několik nabití sluchátek, proto může být tato hodnota oproti výdrži sluchátek třeba trojnásobná - Výdrž s nabíjecím pouzdrem
32 hod.
Dětská sluchátka
Označení pro sluchátka s hravým designem, která mají omezenou hlasitost, aby nepoškodila dětský sluch - Dětská sluchátka
Ne
Měření tepu
Zařízení má v sobě integrovaný snímač srdečního tepu, díky kterému můžete trénink přizpůsobit rytmu svého srdce. Upozorní vás, kdy je čas na odpočinek i na prostor pro vyšší výkon - Měření tepu
Ne
Barva černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.3 cm
Výška výrobku 3.8 cm
Hloubka výrobku 3.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.5 cm
Výška balení 5.0 cm
Hloubka balení 17.1 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 69 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Aligator FR301XBE...
Prosím o návod k mikrovlnce ROHNSON R 2033. Děkuji ...
chůvička Motorola VM482...
...
SENCOR SBC 2318 prosím o návod na používanie...
GoGEN BS087B...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Kamera HGWIP 815
Autor: Roman
IP kamera iGET Homeguard HGWIP815 bílá
Dobrý den, potřeboval bych poradit s touto kamerou. Po výměně telefonu nelze kameru zprovoznit. QR kód,který se mi zobrazuje na telefon kamera nechce načíst....Jen dodám ještě, že ve starém telefonu jsem měl dvě stejné aplikace na vnitřní kameru a venkovní kam...
Změna na českou klávesnici
Autor: neznámý
Klávesnice GoGEN WKB 360, CZ černá
Dobrý den, lze přes klávesovou zkratku změnit jazyk? Děkuji...
dotaz
Autor: neznámý
Pračka Bosch Serie 8 WAV28K01CS bílá
prosím o informaci, kolika ml odpovídá dávkovaní jedné čárky - dvou čárek = a tří čárek, děkuji...
Prosím o radu
Autor: neznámý
Chytré hodinky Honor Watch GS3 -
Nemohu přijít na to,jak na hodinkách honor nastavit přesný středoevropský čas.Děkuji za radu....
Navitel 1000
Autor: Jan
Autokamera Navitel R1000 černá
Dobry den,viete my poradit heslo ku kamere na kolko som kupil druhe auto a neviem sparovat.Dakujem ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou