NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý zelený

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý zelený Obsah českého návodu Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý
 • Zařazení produktu: Podlahové vysavače Polti
 • Značka: Polti
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Polti Podlahové vysavače

Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý zelený Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý zelený Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý zelený Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý zelený
Návod k obsluze Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Polti a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Polti návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Polti výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Multifunkční a úsporný vysavač

Od vysavače očekáváme vždy perfektně odvedenou práci. Ale to nestačí - důležité také je, aby byl hygienický a nevysával rodinný rozpočet. Představujeme vám kompaktní podlahový vysavač Polti Forzaspira C150 v nadčasovém černozeleném designu, který vám garantuje minimální spotřebu energie, neboť je zařazen do úsporné energetické třídy A.


Čisté podlahy i vzduch v místnosti

Díky kombinaci cyklónové filtrace s 5 fázemi a omyvatelnému HEPA 13 filtru, jimiž je bezsáčkový vysavač Polti vybaven, se nemusíte obávat, že byste vířili prach okolo sebe. Filtrace zachytí každičkou částici prachu ve sběrné nádobě o objemu 1,8 l, proto se do místnosti vrací pouze čistý vzduch. Je tak naprosto vhodným pomocníkem v domácnosti, kde se nachází alergické osoby. Navíc se můžete spolehnout na vynikající výsledky jak na běžných typech podlah - lino, dlaždice, lamino či koberec, tak i na náročných krytinách - parkety, mramor a keramika.  


Technicky vyspělý spotřebič

Není nad to, když máte potřebnou volnost při úklidu. Tu vám zajistí až 9metrový akční rádius bez hledání další zásuvky. Ani s případným přenášením nebudete mít potíže, nízká hmotnost 4,5 m jej předurčuje k úklidu schodů nebo výše položených předmětů i například čalouněného nábytku, na kterém ulpí chlupy vašeho domácího mazlíčka či jiné vlasy.


Bohaté příslušenství v dodávce

Vysavač Polti Forzaspira C150 disponuje praktickým příslušenstvím pro každý povrch v domácnosti. K dispozici máte 4 rozdílné kartáče včetně flexibilního sacího nástavce - univerzální kartáč, parketový kartáč, mini turbo kartáč a turbo kartáč. S tímto vybavením snadno vysajete i těžko dostupná místa, záclony, poličky či mezery v topení. Teleskopická tyč může být prodloužena dle vašich potřeb, kromě toho nese zabudovaný držák, na kterém si uložíte právě nezbytné vybavení - vše máte tak během úklidu pěkně po ruce. Vysavač se stane ideálním pomocníkem kdykoliv a kdekoliv, třeba při důkladném úklidu auta.Kompaktní, bezsáčkový, multi-cyklónový vysavač

Forzaspira C150 je kompaktní, bezsáčkový, multicyklónový vysavač výkonnostní třídy Triple A. Třída A pro roční spotřebu elektřiny garantuje minimální spotřebu energie a třída A pro efektivitu vysávání zaručuje excelentní výsledky. Kombinace cyklónové filtrace s 5 fázemi a HEPA filtru zanechá Váš domov čistý a svěží. Žádný povrch není problémem pro Forzaspira C150, ať už se jedná o náročné a citlivé podlahy, koberce nebo čalounění. S různorodým příslušenstvím včetně mini turbo kartáče, nejsou ani chlupy Vašich domácích mazlíčků žádným problémem. V neposlední řadě, teleskopická trubice Vám umožní vyčistit i těžko dostupná místa. Vysavač je velmi lehký, skladný a nezabírá hodně místa.

 • Bezsáčkový, multicyklónový vysavač
 • 5-stupňový filtrační systém a HEPA 13 filtr
 • Nastavitelný výkon
 • V příslušenství je zahrnut kartáč na parkety a mini turbo kartáč na čalounění
 • Zahrnuta sada na čištění menších ploch

Funkce
TŘIKRÁT "A" PRO ÚSPORNOST, ČISTOTU A EFEKTIVITU
Čím více jej používáte, tím více šetříte. Třída A pro roční spotřebu elektřiny garantuje minimální spotřebu energie, třída A pro efektivitu vysávání poskytuje excelentní výsledky na dlaždicích, mramoru, parketách a keramických plochách a třída A pro navracení očištěného vzduchu dokazující jeho dokonalou filtraci.
DOKONALE ČISTÝ VZDUCH
HEPA 13 filtr a 5 fází filtrace garantují zachycení každé částice prachu a tím vrací do ovzduší očištěný vzduch. Filtry jsou omyvatelné, můžete je použít několikrát před tím, než ho bude potřeba vyměnit za nový.
SPRÁVNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO KAŽDÝ POVRCH
Náročné podlahy, parkety, koberce, čalounění, záclony, poličky: perfektní příslušenství pro každý povrch navržený tak, aby dosáhl nejlepšího výsledku. Celkově 4 rozdílné kartáče včetně flexibilního sacího nástavve Vám umožní vyčistit i těžko dostupné rohy, meziprostory v topení nebo sedačkách v autě.
POHOVKY A INTERIÉRY BEZ CHLUPŮ
Příslušenství zahrnuje turbo a mini turbo kartáče, které si poradí s chlupy Vašich domácích mazlíčků nebo jinými vlasy na jakémkoliv čalounění.
VOLNOST POHYBU
Až 9 metrový rozsah Vám dovolí pohodlně uklízet, aniž by jste museli v každé druhé místnosti hledat další zásuvku. Kromě toho je kompaktní Forzaspira C150 s váhou pouhých 4,5 kg neuvěřitelně lehký, což z něj dělá perfektního společníka na vysávání schodů a skříní.
POHODLNĚ BEZ SÁČKŮ
Již není potřeba dokupovat a vyměňovat sáčky: multi-cyklónová bezsáčková technologie shromažďuje všechny nečistoty v nádobě o objemu 1,8 L. Stačí jediné kliknutí k vyprázdnění a během několika vteřin je přístroj opět připraven k použití.

Technické specifikace

 • Kapacita sběrné nádoby 1,8 l
 • Energetická třída A
 • Rozměry D x Š x V41 x 27 x 31 cm
 • Hmotnost 4,5 kg
 • Maximální příkon 700 W
 • Dosah 9 metrů
 • Hladina hluku 76 dBA
 • TechnologieB ezsáčkový, multicyklónový
 • Typ filtru HEPA 13
 • Výkonnostní třída Triple A

Příslušenství ve výbavě

 • UNIVERZÁLNÍ KARTÁČ, 2 POZICE

Perfektní pro čištění náročných povrchů jako je mramorová podlaha nebo dlaždice a vhodné na čištění koberců.

 • PARKETOVÝ KARTÁČ

Vhodné na čištění citlivých ploch. Jejich jemné štětiny zanechají parkety bez jediného škrábnutí.

 • MINI TURBO KARTÁČ

Ideální ke zbavení chlupů Vašich domácích mazlíčků z pohovek, křesel a sedaček. Mechanická síla z rotujícího kartáče a kompaktní velikost činí tento kartáč vhodný i na menší plochy.

 • TURBO KARTÁČ

Určené na hloubkové čištění koberců a jiných textilních povrchů. Mechanické otáčení garantuje, že štětiny kartáče vyčistí i ty nejhlubší části.

 • SACÍ NÁSTAVEC

Určené na vysávání obtížně přístupných ploch jako rohy místnostní, pohovek, křesel, lištových soklů a jiných prken.

 • SACÍ HUBICE

Vhodné na čalouněné povrchy - pohovky a interiéry auta. Štětiny poskytují abrazivní čistění, které odstraní i tu nejusazenější špínu.

 • TELESKOPICKÁ TRUBICE

Může být prodloužena dle Vašich preferencí a potřeby.

 • ZABUDOVANÝ DRŽÁK NA PŘÍSLUŠENSTVÍ

Připevněný přímo na teleskopické trubici. Díky němu budete mít všechno menší příslušenství po ruce.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý zelený v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý zelený je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý zelenýStáhnout PDF návod - Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý zelený
(PDF file, 3.29 MB)


Technické parametry

Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ vysavače podlahový
suché
Příkon vysavače 700 W
76 dB
1.8 l
Určení pro alergiky, ostatní
Výkon
A
Třída účinnosti vysávání koberců C
Třída účinnosti vysávání tvrdých podlah A
Třída emisí prachu z vysavače A
Sací výkon 190 W
Filtrace
bezsáčkový
omyvatelný
Druh filtru HEPA H 13
Hubice
Turbokartáč Ano
mini
Ano
Příslušenství
Příslušenství vysavače parketová hubice, hubice na čalounění, podlahová/kobercová hubice, štěrbinová hubice
Další parametry
Provedení trubice teleskopická
Zdroj energie síťový 230V
Napájení vysavače 230 V
9 m
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 27.0 cm
Výška výrobku 31.0 cm
Hloubka výrobku 41.0 cm
Hmotnost výrobku 4.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31.8 cm
Výška balení 35.3 cm
Hloubka balení 46.5 cm
Hmotnost balení 7.3 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 20 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Vysavač podlahový Polti Forzaspira C150 černý zelený

Předmět: dotaz
Datum: 23.08.2019 10:37:31Autor: Radek Venc
Dobrý den,
můžete mě zaslat seznam autorizovaných prodejců, nebo servisů pro vysavač Polti Forzaspira C110 Plus?
Praskl jeden plastový díl (koleno mezi hadicí a sběračem) a potřebuji jej vyměnit, nebo uplatnit reklamaci.
Vysavač byl objednán přes internet od spol. Mall.cz
Děkuji
Venc Radek, tel. 734255327
Odpovědět
Odpověď:
Autor: Technická podporaDatum: 23.08.2019 15:40:31
Výhradní zastoupení POLTI S.p.A. pro ČR a SR.
Průhonická 127
251 01 ČESTLICE – Praha východ
Infolinka: +420 777 946 723

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

budík SENCOR SDC 4800 nejde nám nastavit letní čas, žádná signalizace, podrobnější návod...
prosim o zjisteni navodu na vysavač Philips FC 86 34 predchozi dotaz jsem napsala spatne oznaceni.dekuji irena...
Návod na obsluhu Bose solo 5. Vopred ďakujem ...
WESTMARK Digitální teploměr na pečení,bezdrátový...
Mám zájem o návod k telefonu Mobiola Gaia. Děkuji....

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz
Autor: Milena Lojina
Set-top box ALMA 2880 Mini černý
Dobrý den dnes mi přišel mini alma vše jsem zapojila podle návodu. Napájení, anténa do setoboxu a hdm propojila tv ze setoboxem..bohužel setobox vůbec nereaguje tv píše žádný signál..kde jsem udělala chybu???Děkuji za odpověď ...
Dotaz
Autor: Miloš Svoboda
Odsavač par Mora Premium OP 640
Přeji hezký den, prosím o informaci kde je možné si opatřit náhradní spínač ( regulační stupně intenzity odsávání a osvětlení ) k odsavači par MORA Premium 640 S. Spínač osvětlení je nefukční. Děkuji. M.Svoboda Družba 1204 76331 Brumov-Bylnice ...
Otazka
Autor: Moniks
Fitness náramek Fitbit Charge 3 -
Chcem sa opytat ci sa da nainstalovat slovencina alebo cestina do fitbit charge 2,...
Přesun muziky z CD...
Autor: Růžek Martin
MP3 přehrávač GoGEN MXM 421 GB4
'Bré ráno vážení - mám obtíže přenést hudbu, muziku z CD, z macOS Hight Sierra do MP4 GoGEN MXM 421 GB4 BT BR! Spěšně prosím poraďte, mamča míří v neděli 23. února do nemocnice i přeji si, nechť má své oblíbené melodie u sebe, áno? Díky... Růžků Ma...
Sencor STM6350WH
Autor: Eva Jonášová
Kuchyňský robot Sencor STM 6350WH bílý
Dobrý den,dostala jsem robot Sencor STM6350 WH. Mám problem se spínací knoflikem, nedrží v chodu. Začne míchat a vypne.Poslala jsem reklamovat, ale prý funguje. Kdepak, asi dělám chybu??? Diky...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Fritéza Tefal Versalio De Luxe FR495070
https://www.tipsport.cz/ tiket?idu=-77442642606&idb=-1&hash=c3c13b3a&affid=g%2B%2B3YxhWqf1GXVy8K9PTCQ%3D%3D
Detail - Sluchátka Niceboy HIVE XL černá tyrkysová
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-niceboy-hive-xl-cerna-tyrkysova-28455-cesky-navod.pdf
Detail - Sluchátka LAMAX Muse1 černá tyrkysová
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-lamax-muse1-cerna-tyrkysova-25368-cesky-navod.pdf
Detail - Klávesnice Logitech Wireless K375s CZ stojan
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ klavesnice-logitech-wireless-k375s-cz-stojan-na-mobil-tablet-cerna-14844-cesky-navod.pdf
Detail - Dotykový tablet Lenovo Tab M10 16
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dotykovy-tablet-lenovo-tab-m10-16-gb-bily-28374-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020