NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý Obsah českého návodu Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4
 • Zařazení produktu: Robotické vysavače Neato Robotics
 • Značka: Neato Robotics
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Neato Robotics Robotické vysavače

Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý
Návod k obsluze Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Neato Robotics a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Neato Robotics návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Neato Robotics výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Neato Botvac D4 Connected

Nebaví vás vysávání? Chcete si ulehčit úklid podlah? Pořiďte si stylový robotický vysavač Neato, který všechnu práci udělá za vás. Patří mezi nejvýkonnější robotické vysavače a snadno se dostane i do míst, kam se s běžným vysavačem jen těžko dostanete, např. pod postel či nábytek. Díky svému unikátnímu tvaru bez problémů vysaje nečistoty také podél stěn i v rozích.
Robotický vysavač Neato pečlivě uklidí každou místnost, je doporučený na úklid podlahové plochy až do 170 m2. Jeden úklidový cyklus se může skládat až ze tří úklidů s dvojím dobíjením. Extra velký rotační kartáč posbírá všechny nečistoty a snadno si poradí také se zvířecí srstí. Výkonný sací otvor je umístěn v přední části přístroje.


Obsah balení Neato Botvac D4 Connected

 • 1× Neato Botvac D4 Connected
 • 1× nabíjecí základna s napájecím kabelem
 • 3× High Performance filtr
 • 1× nástroj pro čištění kartáčů a filt
 • 1× návod

Nevynechá žádné místo

K úklidu využívá navigaci LaserSmart, která přesným laserem neustále mapuje uklízený prostor a identifikuje překážky, ke kterým patří nábytek či schody. Úklid probíhá systematicky a výsledek je vždy dokonalý. Nevynechá žádný kousek ani v rozsáhlých místnostech. Oproti jiným navigačním systémům dokáže bezpečně a efektivně pracovat i za šera nebo v úplné tmě, což je jeho velkou výhodou.

Ovládání odkudkoliv

Mezi jeho přednosti patří možnost s Wi-Fi připojením propojit s tabletem, chytrým telefonem nebo chytrými hodinkami. Ať už budete kdekoliv, můžete na dálku robota ovládat. Snadno tak nastavíte začátek úklidu, jeho přerušení nebo ho naplánujete na pozdější dobu. Pak už jen budete přijímat oznámení o probíhajícím úklidu.

Dokonale uklizená domácnost

Technologie SpinFlow, která kombinuje silný sací výkon a skvělé kartáče, zajistí ty nejlepší výsledky úklidu. Zachytí prach, alergeny i zvířecí srst, což majitelé domácích mazlíčků určitě ocení. Zvolit můžete ze 3 uklízecích režimů - Auto, Spot a Schedule. S funkcí No-Go lines vyznačíte robotu čáry, přes které nepojede, čímž mu vymezíte uklízený prostor.  

Velká nádoba na prach

Extra velká nádoba o objemu 770 ml zachytí mnohem více nečistot, než je tomu u jiných modelů. Je lehce přístupná a vyprázdníte ji pouhým otevřením. O čistotu vzduchu se postará skládaný HEPA filtr. Vybaven je síťkou, která zachytí větší částice i mikročástice prachu, díky čemuž pak nedochází k jeho zanášení. Filtr je velmi kvalitní, což ocení i alergici.

V rozích i kolem nábytku

Robot zaručuje naprostou čistotu také v rozích místností i podél stěn, což mu umožňuje jeho unikátní tvar do písmene D spolu s technologií CornerClever. Efektivně vysává také kolem nábytku, schodů a jiných překážek.

Optimální výkon na všech typech podlah

Robot dosahuje skvělého výkonu na všech typech podlah, včetně koberců. V případě nízkého stavu baterie se sám vrátí do dokovací stanice, kde se dobije a poté se vrátí na místo posledního čištění. Celý proces úklidu tak bude vždy kompletní.Neato Botvac D4 Connected robotický vysavač

Neato Botvac D4 Connected je nejdostupnější a nejvýkonnější robotický vysavač s dokonale přesnou laserovou navigací. Mezi jeho přednosti patří Wi-Fi připojení a ovládání přes chytrý telefon, hodinky a tablet. Unikátní D-tvar s technologií CornerClever™ bezproblémově vysává nečistoty těsně podél stěn a rohů. Neato skenuje a mapuje každou místnost, nábytek, dveře i schody v reálném čase, vysává systematicky místnost po místnosti a nevynechá žádné místo podlahy. Ideální na všechny typy podlah včetně koberců a snadno si poradí se zvířecími chlupy. Automaticky se dobije a pokračuje v úklidu z místa, kde skončil. Navíc podporuje funkci „NO-GO“ lines, kterou určíte robotu, kde nemá uklízet a nemusíte již používat žádné další virtuální zdi či mechanické pomůcky. Doporučeno na podlahovou plochu až 170 m2.

 • LaserSmart SLAM navigace, 360° Scanning
 • Wi-Fi připojení
 • Multi-pokojový systematický úklid
 • Maximální plocha úklidu až 170 m2
 • Plánovač úklidu
 • Funkce „NO-GO“ lines
 • Automatické nabíjení a pokračování
 • Li-Ion baterie 14,4 V / 30 Wh
 • Hlavní kartáč kombinovaný 28 cm
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • Velká prachová nádobka 770 ml

LaserSmart™ navigace
Neato používá technologii LaserSmart™ a detekci objektů v reálném čase. Svým přesným laserem tak neustále skenuje a mapuje každou místnost, identifikuje nábytek, dveře i schody. Systematicky vysává místnost po místnosti tím nejefektivnějším způsobem. Nikdy nevynechá žádné místo.

"NO-GO" lines
Neato až dosud používalo magnetické pásky pro vymezení prostoru, kam nechcete, aby robot jel. Neato Botvac D4 Connected nabízí tzv. „NO-GO“ lines přímo v aplikaci Neato FloorPlanner™. Jednoduše na mapě robotickému vysavači vyznačíte linky, za které nepojede. Můžete mu tak zakázat vysávání kolem misek domácích mazlíčků, nebo třeba i dočasně místa, kde si hrají vaše děti.

Uklízejte kdykoliv a odkudkoliv
Svůj robotický vysavač Neato můžete nyní ovládat také na dálku pomocí aplikace pro smartphony a tablety, a to dokonce i když jste mimo domov.
Zapněte automatický úklid nebo jej ukončete, přerušte, naplánujte úklid a robot vás bude informovat o aktuální situaci pomocí zpráv. Do jednoho účtu se může připojit více zařízení naráz – vysavač tak může ovládat celá rodina. Popřípadě v rámci jednoho účtu můžete přidat několik robotů.

CornerClever™ D-tvar Robota
Neato vysává pouhých 14 mm od stěny a rohů
Robotický vysavač Neato vysává nečistoty bezprostředně podél stěny a v rohu místnosti, což umožňuje unikátní D-tvar robota s technologií CornerClever™. Kartáč a sání umístěné v přední části robota dosahují až ke stěně a do rohu. Díky své konstrukci Neato používá kartáč o 50% větší než konkurence. Ostatní robotické vysavače vysávají 98 mm od stěny a ještě dál od rohů. Robotické vysavače kulaté konstrukce mají sání a kartáč umístěný mezi kolečky, což omezuje délku kartáče. Sací otvor umístěný daleko od stěny nevysaje všechny nečistoty.

SpinFlow™ nejvyšší sací výkon
Technologie SpinFlow™ kombinuje silný sací výkon a extra velký kombinovaný kartáč, jejichž kombinací robotický vysavač Neato dosahuje nejvyššího účinku sběru nečistot a prachu z podlahy.
Neato je silný v boji se zvířecími chlupy a nečistotami, neboť je odstraní nejvyšším sacím výkonem ve své třídě, z čehož budou mít radost nejen majitelé domácího mazlíčka.

Velká nádobka na prach
Extra velká nádoba 770 ml pojme mnohem více nečistot a alergenů. Filtr zachytí více jemných částic.

High Performance Filtr
Neato Botvac™ High Performance filtry jsou extra velké a zachytí více nečistot a mikročástic prachu (o velikosti 0,3 mikronů). Jsou to velmi kvalitní filtry pro alergiky. Výměna a čištění filtrů je velice snadné.

Kombinovaný kartáč
Kombinovaný kartáč je tou nejlepší volbou pro domácnost se zvířaty nebo pro osoby citlivé na prach a alergeny. Kartáč posbírá všechny druhy nečistot, včetně vlasů z koberců. kartáč je vhodný na všechny typy podlah včetně koberců.

Automatické dobíjení a pokračování úklidu
Po skončení úklidu se Neato vrátí do nabíjecí základny pro dobití baterie. Pokud se baterie vybije v průběhu úklidu, dojede se nabít a poté pokračuje ve vysávání od místa, kde úklid přerušil. Neato neskončí, dokud nemá hotovo.
Využívá Lithiovou baterii, jejíž životnost je mnohonásobně delší než zastaralejší typy baterií.

Neato SmartLife. Váš život může být jednodušší.
Neato spolupracuje s Amazon Alexa a OK Google.

Naplánujte úklid až na 7 dní v týdnu
Robotický vysavač Neato můžete snadno naplánovat na vysávání každý den, nebo dle plánu, který vám nejvíce vyhovuje. Po svém návratu domů se můžete těšit na uklizené podlahy.

Multi-pokojový systematický úklid
Neato pečlivě a systematicky uklízí místnost po místnosti. Jeho systém je jeden z nejdokonalejších a nepotřebuje žádné další virtuální pomůcky, jako je tomu u konkurence.
Jeden úklidový cyklus může obsahovat až tři vysávání s dvojím dobíjením baterie. Robotický vysavač Neato D3 Botvac Connected je doporučený na úklid podlahové plochy až 170 m2.

Specifikace Neato Botvac D4 Connected
ModelBotvac D4 Connected
Barvačerná
Rozměry vysavače (d,š,v)33,5 x 31,9 x 10 cm
Váha vysavače3,4 kg
Rozměry nab. základny (d,š,v)26,8 x 11,2 x 12,5 cm
Váha nab. základny0,57 kg
Nabíjecí základna19V / 2,1A / 45W
BaterieLi-Ion 14.4V / 30Wh / 4S1P
Doba nabíjení:100 min.
Výdrž baterieaž 75 min.
Hlučnost60 dB
Velikost prachové nádobky770 ml
Mapování a navigaceLaserSmart Mapping, 360° Scanning
Wi-Fi přopojeníano
Maximální plocha úklidu170 m2
Hlavní kartáčano / kombinovaný 28 cm
Boční kartáčne
FiltrHigh Performance
Senzory proti páduano
Magnetická hraniční páskane
USB On-the-Goano (aktualizace software)
Uklízecí režimyAuto, Spot, Schedule
Plánovač úkliduano (přes mobilní aplikaci)
Historie/statistka úklidune
Automatické nabíjení a pokračováníano
Vícepokojový systematický úklid ano
No-Go linesAno
Find Mene
Podpora SmartWatchAno
Vhodný na zvířecí chlupyAno
Vhodný na podlahykoberce, dlažby, linolea, dřevěné i plovoucí podlahy

Obsah balení Neato Botvac D4 Connected
1x Neato Botvac D4 Connected
1x nabíjecí základna s napájecím kabelem
3x High Performance filtr
1x nástroj pro čištění kartáčů a filtrů
1x návod
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černýStáhnout PDF návod - Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4 Connected černý
(PDF file, 5.49 MB)


Technické parametry

Vysavač robotický Neato Robotics Botvac D4

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Doba provozu 75 min
Zdroj energie aku (Li-ion)
SMART
Funkce SMART = komunikace přes chytrý telefon nebo tablet">SMART
Ano
Hlučnost
Pro výběr spotřebiče je hladina hluku velmi důležitý parametr. Intenzita hluku se udává v decibelech (dB). Decibely se měří logaritmicky. Tedy - pokud zvuk zesiluje po deseti decibelech, každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý. Čili 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB. Ale 30 dB je už stokrát silnější zvuk než 10 dB.

Příklady hlukových hladin ve srovnání s běžným životem
10dB -šum počítače, let mouchy
20dB -tikot hodinek
30dB -šepot
35dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (noc)
45dB -hlukové pozadí v obytné čtvrti (den)
60dB -běžný hovor
70dB -hluk v kanceláři, běžná restaurace
80dB -hlasitá hudba, živá ulice
90dB -metro , bouřka
100dB -sekačka na trávu
110dB -diskotéka, rockový koncert, motor auta ve vyšších otáčkách
120dB -pneumatické kladivo vzdálené asi 1 m , vodopád
130dB -letadlo vzdálené 30m, výbuch sopky
">Hlučnost
60 dB
Mopování Ne
Objem prachového sáčku nebo nádoby
Podle velikosti plochy (velikosti bytu) se volí velikost prachového sáčku vysavače a tím i velikost vysavače. U kombinovaných podlah (v bytě je koberec i pevné podlahy) platí přibližně následující:

do 50 m² - 2-2,5 litru
do 150 m² - 3-4 litry
nad 150 m² více než 4 litry">Objem prachového sáčku nebo nádoby
0.77 l
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 33.5 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 31.9 cm
Hmotnost výrobku 3.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 46.0 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 50.0 cm
Hmotnost balení 7.0 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 44 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Prosím o zaslání návodu k obsluze tiskárny-kopírky-skeneru CANON PIXMA TS 5050. ...
Dobrý den, prosím o český návod na obsluhu a používání tabletu Huawei MediaPad T3 10. Děkuji a přeji pěkný den....
tlakový hrnec Lamart Druck-návod nebyl přiložený u výrobku.děkuji...
REDMI NOTE 10 PRO ONYX GRAY 6GB RAM 128GB ROM...
TicWatch C2+ - návod je miniaturní .............

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Elektrokolobežka Gogen Voyager.
Autor: Jan Musil
Elektrická koloběžka GoGEN VOYAGER S501B, černá
Koloběžka přestala za jízdy fungovat. Napřed se na displeji ukázalo E2 pak jen čárky a dál nic. Zcela nabitá a doteď žádný problém. ...
návod k obsluze
Autor: Marta Kovářová
Tlakový hrnec Lamart LT1132 DRUCK
Vaší odpovědí jste mi vůbec nepomohli jelikož automat mi navedl na návod ve kterém se o knoflíku nepíše je zo obecný popis....
dotaz tlakový hrnec Lamart DRUCK
Autor: Marta Kovářová
Tlakový hrnec Lamart LT1132 DRUCK
prosím o sdělení k čemu slouží modrý knoflík na víku hrnce. děkuji Kovářová...
Nejde zapnout klávesnice
Autor: Roman Bugner
Klávesnice Trust TRUST Nado bluetooth bílá
Dobrý den, baterie nové a přesto nejde zapnout. Děkuji ...
Přeinstalace
Autor: Marek Bis
Hra Microsoft Forza Horizon 4
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli po přeinstalování forzy horizon 4 přijdu o uložená data, auta herní peníze a pod. ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Ryze Tech ovladač GameSir T1d pro
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ryze-tech-ovladac-gamesir-t1d-pro-dron-tello-23025-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9T 128
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-9t-128-gb-zeleny-62361-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Motorola Moto G10 -
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-motorola-moto-g10-aurora-grey-64140-cesky-navod.pdf
Detail - Televize LG 55UN7100 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-lg-55un7100-cerna-53155-cesky-navod.pdf
Detail - Navigační systém GPS Navitel MS400 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ navigacni-system-gps-navitel-ms400-cerna-17024-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021