NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Fitness náramek Carneo SlimFit černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Fitness náramek Carneo SlimFit černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Fitness náramek Carneo SlimFit černý Obsah českého návodu Fitness náramek Carneo SlimFit černý
 • Zařazení produktu: Fitness náramky Carneo
 • Značka: Carneo
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Carneo Fitness náramky

Fitness náramek Carneo SlimFit černý Fitness náramek Carneo SlimFit černý Fitness náramek Carneo SlimFit černý
Návod k obsluze Fitness náramek Carneo SlimFit černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Carneo a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Carneo návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Carneo výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Carneo SlimFit+, černá


S fitness náramkem Carneo SlimFit+ se váš aktivní životní styl dostane na novou úroveň. Díky tomuto zařízení získáte nejen parťáka a rádce ke cvičení, ale díky nepřebernému množství funkcí také osobního strážce. Zvládne vás dokonale spojit s okolním děním a můžete si společně s ním naplánovat denní aktivity. Vše sledujete na interaktivním displeji s rozlišením 240×240 px, který probudíte jemným poklepáním nebo pohybem zápěstí.

Udržujte své aktivity pod kontrolou


Náramek Carneo SlimFit+ je určen aktivním sportovcům, kteří si mohou zvolit z výběru 5 předem definovaných režimů. Specializují se na určitý sport a patří mezi ně běh, cyklistika, tenis, plavání a ostatní. Spárujte si náramek s mobilním telefonem pomocí technologie Bluetooth 4.0. Následně budete mít možnost na obrazovkách sledovat průběh vašeho tréninku, včetně všech důležitých atributů, jako vzdálenost, čas, nebo info o spálených kaloriích.
Nová úroveň monitoringu trénování. S náramkem Carneo SlimFit+ získáte dokonalý přehled o všem.


  Klíčové vlastnosti:


 • prvotřídní sportovní fitness monitoring
 • výběr z pěti režimů pro dané sporty, včetně běhu, plavání
 • funkce pro běžné nošení, poslouží jako chytré hodinky
 • režim pro monitoring spánkové aktivity
 • aplikace kompletně v češtině
 • vodotěsnost dle normy IP68, odolný proti prachu i ponoru do vody
 • výdrž baterie až 7 dní

  


 


Stálá elegance


I když zrovna nesportujete, můžete náramek využívat i při běžném nošení. Chlubí se výjimečným designem a dokáže působit jako elegantní módní doplněk, který se hodí ke sportovnímu i společenskému oblečení. Díky malým rozměrům nepřekáží ani při oblékání dlouhého rukávu. 


Variabilita ve všech ohledech


Carneo SlimFit+ může splňovat funkci běžných chytrých hodinek. Zařízení vám dokáže vyslat informaci o příchozím hovoru nebo SMS zprávě, zobrazuje datum a čas, informaci o aktuálním počasí nebo krokoměr. Kompatibilní je s operačním systémem iOS i Android. 

Vodotěsnost


Náramek splňuje podmínky pro certifikaci s označením IP68 a je tak dokonale vodotěsný i při ponoření a také odolný vůči prachu.

Velká výdrž


Jistě vás potěší velká výdrž baterie, která dokáže náramek udržet v pohotovosti po dobu 5-7 dní, podle intenzity používání. 

Měření životních funkcí


Nenechávejte nic na náhodě a nechte si monitorovat nejen při sportu životní funkce včetně tepu srdce a krevního tlaku. Připraveno je i měření okysličení krve. Vše následně uvidíte v přehledném grafu.
   

Aplikace v CZ/SK


Nemusíte nic překládat. CARNEO FIT aplikace k hodinkám je kompletně v CZ/SK jazyce a vy tak porozumíte úplně všemu. 

Sportovní režimy


Vybírejte z pěti možných sportovních režimů podle toho, jakému sportu dáváte přednost. Každý režim je speciálně přizpůsoben potřebným nastavením k dané aktivitě.
 


  Monitoring po celý den


Dovolte náramku aby se o vás staral po celý den, kdy vám dokáže pohlídat pravidelnou srdeční aktivitu. Po náročném dni je potřeba kvalitní odpočinek. Zapněte spánkový režim a nechte si náramkem vypočítat i doporučit ideální dobu spánku. Pod šetrným dohledem budete také v noci. Ráno vás pak náramek vzbudí jemnými vibracemi a vy si po vzbuzení můžete přečíst vyhodnocení kvality spánku.
Smart náramek CARNEO SlimFit+
Povyšte váš aktivní životní styl a odpočinek na novou úroveň.
Fitness náramek Carneo SlimFit+ černý s ohromující paletou funkcí je nepřekonatelným rádcem, strážcem a také společníkem při sportu a cvičení. Zvládá spojovat se světem nebo pomůže s organizací dne.

VLASTNOSTI

 • 5 sportovních režimů včetně plavání
 • Měření tepové frekvence 24h denně, krevního tlaku a SPO2
 • Krokoměr a měření vzdálenosti
 • Měření spálených kalorií
 • Vodotěsnost dle specifikace IP68
 • Notifikace a upozornění na příchozí volání či SMS, Facebook, Messenger, WhatsApp, Viber pod.
 • Monitor kvality spánku

Buďte Cool, buďte aktivní
Fitness náramek Carneo SlimFit+ v elegantním černém provedení disponuje OLED barevným displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pro každého, kdo chce mít svou aktivitu pod kontrolou. Jedete běhat, jezdit na kole nebo plavat? Žádný problém, zvolte konkrétní sport a pojďme na to ... Veškerá data Vám následně zanalyzuje aplikace Carneo Fit. Jeho součástí je baterie s výdrží cca 5-7 dní. Podle certifikace IP68 je odolný vůči prachu a vodě včetně ponoření. Náramek s podporou technologie Bluetooth 4.0 je kompatibilní s operačním systémem iOS a Android.

Funkce SPORT
Funkce Sport s možností výběru 5 předdefinovaných sportů přímo v náramku včetně plavání, pro přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity.

Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, díky čemuž můžete během aktivity sledovat aktuální tep. Monitorování tepu v průběhu celého dne, každou půl hodinu i mimo sportovní aktivity.

Měření krevního tlaku se zobrazením naměřených denních hodnot v přehledném grafu.

Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit Carneo SlimFit+ náramek ?

 • Fitness náramek je vybaven nejnovějším digitálním snímačem pro snadné a rychlé měření krevního tepu. Naměřenou hodnotu zobrazí na displeji a celou historii všech naměřených hodnot můžete sledovat v aplikaci mobilního telefonu. Jak jste si vedli a veškerý váš pokrok převádí do přehledných grafů a statistik.
 • Díky měření tepové frekvence získáte cenná data, díky kterým můžete následně optimalizovat svůj trénink a odpočinek tak, aby šli spolu s vaším životním stylem. Potěší i snímač SpO2 pro měření okysličení krve.
 • Pro náramek není problém počítat kroky nebo počet spálených kalorií. Při pomoci se zdravým životním stylem jde Carneo tak daleko, že vás i upozorní na chvíli, kdy je třeba se opět dát do pohybu.
 • Interaktivní 1.3 palcový barevný displej s rozlišením 240 x 240 pixelů skvěle poslouží při notifikaci jednoduchých připomínek. Pro běžné každodenní záležitosti náramek zobrazí SMS zprávy či notifikaci na příchozí hovor. Náramek může také zobrazovat čas, datum, kroky, vzdálenost a kalorie. Okamžitě znáte vaše sportovní údaje. náramek nabízí i zobrazení aktuálního počasí s předpovědí na další den.
 • Displej probudíte pohybem zápěstí nebo jemným poklepáním.
 • Menu hodinek je v Českém ale i Slovenském jazyku.
 • Před začátkem aktivity můžete zvolit typ sportování jako například běh, cyklistika, tenis, plavání a další. V souhrnu tak budete mít aktivitu rozdělenou dle sportu a samotné měření je přizpůsobeno konkrétní vykonávané aktivitě. Důležitý je i náležitý odpočinek, a proto nechybí ani spánkový režim. Ten vám na základě získaných dat vypočítá optimální dobu spánku. Buzení pak probíhá šetrně, pomocí tichých vibrací.
 • Při všech funkcích zůstává náramek stále i hodinkami, jejichž elegantní vzhled působil jako módní doplněk. Je vhodný ke sportovnímu, ale ik běžnému oblečeniu. Vďaka velmi malým rozměrům nepřekáží na ruce ani při nošení oblečení s dlouhým rukávem.
 • Všechna data pak zpracovává přehledná a velmi komplexní aplikace pro telefony. Rozumí si se systémy Android i iOS a náramek se k nim připojí přes Bluetooth 4.0
 • Baterie náramku díky kapacitě 160mAh má vydrž 5 až 7 dní na jedno nabití.
 • Ke komfortu při používání přispívá také vodelnosť IP68, proto si ho můžete vzít do sprchy, bazénu a podobně.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:černá
Materiál:Kov + silikonový náramek
Baterie:160mAh
Obrazovka:1,3” TFT - Temperované sklo
Rozlišení:240x240
Výdrž baterie:5-7 dní
Bluetooth:4.0
Voděodolnost:IP 68
Šířka hodinek:35mm
Tloušťka hodinek:10mm
Obvod řemínku:max. 205mm
Hmotnost:21g
Aplikace:CARNEO FIT

OBSAH BALENÍ 1 * Fitness náramek CARNEO SlimFit+ černý
1 * Nabíjecí kabel
1 * Uživatelská příručka


Návod k obsluze Fitness náramek Carneo SlimFit černý

Stažení PDF návodu k obsluze pro Fitness náramek Carneo SlimFit černý není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Fitness náramek Carneo SlimFit černý

Záruka 24 měsíců
Partnumber 8588006962987
Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1.3
Ovládání Dotykové
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje
Nejčastěji se setkáte s označením

Antiglare- matný dsiplej
Crystal Brite - lesklý displejTyp displeje
TFT LCD
Rozlišení displeje 240 x 240
Konstrukce a harware
Interní paměť
Parametr, který uvádí kolik dat můžete uložit přímo do přístroje bez použití paměťové karty - Interní paměť
Ano
Velikost paměti RAM Ano
Operační sytém
Operační systém
Operační systém je software, který spouští počítač či notebook s uživatelským rozhraním.
Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří Microsoft Windows 7 nebo méně využívaný LINUX.

Pokud je uvedeno, že je počítač bez operačního systému je nutné instalovat vlastní operační systém nebo je možné jej dokoupit samostatně.
Operační systém
Vlastní OS
Kompatibilní operační systémy Android, iOS
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit spánek, krokoměr, výpočet spálených kalorií, čas, měření tepové frekvence, měření vzdálenosti
Notifikace z telefonu hovor, SMS, email, sociální sítě
Aktivity Běh, Outdoor, Turistika, Plavání, Fitness, Cyklistika
Konektivita
NFC Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ne
GPS Ne
Bluetooth 4.0
Senzory Spálené kalorie, Senzor srdečního tepu, Krokoměr
Možnosti SIM Ne
Baterie
Kapacita akumulátoru
Kapacita baterie udává množství energie uchovávané v jejím těle. Závisí na typu baterie, materiálu i technologii výroby - Kapacita akumulátoru
160 mAh
Maximální výdrž baterie 7 dní
Materiál
Odolnost IP68
Určení Dámské, Unisex, Společenské, Pánské, Sportovní
Velikost univerzální
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku černá
Materiál pouzdra Kov
Barva pouzdra černá
Další parametry
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 16.7 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 8.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 65 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Fitness náramek Carneo SlimFit černý

Předmět: Hodinky nejdou zapnout
Datum: 14.05.2022 21:13:47Autor: Věra
Koupila jsem si hodinky carneo slim fit. Po vypnutí hodinek, které se nabízelo na displeji už nejdou znovu zapnout. Ani nabíječka nereaguje. Zkoušela jsem je opětovně připojit přes App, ale jelikož jsou mrtvé tak je vůbec nenalezne. Je nějaké řešení? Děkuji za odpověď
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 15.10.2020 23:02:21Autor: Eva
Dobrý večer, koupila jsem si hodinky carneon s konzultaci prodejce ze se daji spojit s iphone. Sparovani probehlo v poradku ale hofinky nereaguji na dotek a sekaji se a ro je mam cca 4 hodiny a zaonute jsou cca 1 hodinu. Co mam delat. Dekuji Pohlidalova
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, prosím o návod k obsluze ZHU-340, Huawei Band 6. Děkuji D.Čeilová...
Dobrý den prosím pošlete mi návod na Samsung Galaxy XCOVER 5 děkuji ...
Dobrý den, mám zájem o návod k mobilnímu telefonu samsung-galaxy-m52-5g-6gb-128-gb-cerny Děkuji...
autdorova kamera osmo pocket dik...
Dobrý deň, prosím o návod na : Fritéza TRISTAR FR-6964 4 v 1 Ďakujem moc Ján Juríček...
sněhová fréza husgvarna ST 121 E kompletní návod (obsluha a servis )...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Porucha
Autor: Jana
Chladnička s mrazničkou Hotpoint-Ariston ENBGH 19423
Dobrý den, lednice Hotpoint Ariston začala na displeji ukazovat F 07. Co s tím?...
scanování QR kódu
Autor: Dagmar Meisnerová
IP kamera Tenda CP3 bílá
Dobrý den, nevím, jak nascanovat QR kód,(v telefonu)píše se :přiložit ke kameře přístroje, ale jak a tím přihlásit v časovém limitu. Děkuji Meisnerová...
Dotaz.
Autor: Jaroslav Kolář
Přenosný reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan
Prosím o radu,zdali a pokud ano jak se dá vypínat a zapínat funkce maxx Bass???nikde jsem to nedohledal. Pokud to lze prosím o sdělení. Děkuji mnohokrát..... Jarda.....
Sencor scooter one 2020
Autor: Franta
Elektrická koloběžka Sencor SCOOTER ONE 2020
Pro jizdu je nutné pokaždé zapnout koloběžku tlačítkem a pak stisknout plyn na doraz a současně zmáčknout krátce brzdu. Po zaparkování se koloběžka po určitém čase sama vypne. A je znovu třeba celý proces zopakovat pokud chcete jet. Pokud plyn zmáčknete je...
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Autor: Pavel Šatný
Strunová sekačka Bosch ART 23-18 Li
Dobrý den, prosím o zaslání návodu. Jde mi zejména o manipulaci s akumulátorem a dobíjení. Zajímá mě také výměna nože. Děkuji PŠ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou